Menüü
Ostukorv

SMARAGDKVARTS poleeritud

SMARAGDKVARTS poleeritud KRISTALLID
SMARAGDKVARTS poleeritud
1.30€
Maksudeta: 1.07€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SMARAGDKVARTS poleeritud

Võimalikud valikud


SMARAGDKVARTS on kahe kristalli kooslusest loodud eraldiseisev kristall. Smaragdkvarts on Smaragdi ja Kvartsi ehk Mäekristalli kombinatsiooni kristall. Kristall, mille rohekas osa on Smaragd ja mille heledam osa on Kvarts. Kahe kristalli vägi ühineb ning sellest loob veel eraldiseisev väekas mineraal, mida saad enda heaolu jaoks kasutada. Smaragdkvarts näeb oma mahedate toonide ja kirju struktuuri tõttu võrratu välja. Smaragdkvarts on läbi aegade olnud kõrgelthinnatud kristall oma võimekuse ja tugeva energia tõttu.


Smaragdkvarts on pärit peamiselt Lõuna-Aafrikast, Brasiiliast ja Indiast. Seda leidub ka Austrias, Hispaanias ja Venemaal. See konkreetne Smaragdkvarts on pärit Lõuna-Aafrikast.


Kui ma esimest korda Smaragdkvartsiga kokku puutusin, siis mul tekkis hetkest rahu hinge. Tekkis tunne, et mitte ühtegi probleemi, negatiivset mälestust ega ka kogemust nagu ei eksisteerikski. Kui ma lasen kristalle enda ellu, siis ennekõike katsetan nende energiavälju ja kui ma olen neid tundma õppinud ja ma ise olen selle kristalli enda jaoks selgeks saanud, siis ma toon need teie jaoks välja. Kui Smaragdkvarts tuli minu ellu, siis mõistsin koheselt, et see on kristall, mis avab hinge heaolule ja aitab kõik muremõtted seljataha jätta. Õppisin sellelt kristallilt ka seda, et see suudab saatust parandada ning tervendada. Väga huvitava ja väga ainulaadse energiaväljaga kristall. 


Toetab sind sinu teel


Kasuta Smaragdkvartsi, et tervendada enda saatuseteed. Smaragdkvarts aitab kiiremini ära lahendada neid probleeme, mida sa oled iseendale kaela tõmmanud ja mille oled enda saatusesse juba ette kirja pannud. See on saatuse parandaja, mis aitab sul oma karma ära puhastada, et saatus saaks olla täis õnne.

Kasuta Smaragdkvartsi, et oma tulevikku paremaks ja õnnelikumaks muuta. Smaragdkvarts aitab sul täna langetada tarku otsuseid, et homne päev tuleks edukam, aidates samm-sammu haaval liikuda parema elu poole ja seda mitte ainult selles elus, vaid ka sinu järgmises elus, aidates sul kirjutada enda jaoks saatusesse häid võimalusi ette.


See on kristall, mis aitab sul iseennast ja enda vajadusi paremini mõista. See avab tee sulle iseendani ja selleni, et sa leiaksid lõpuks üles oskuse iseenda sisemist häält kuulda võtta.


See on kristall, mis suurendab kaastundlikkust, tolerantsust ja heatahtlikkust. Seda sellepärast, et Smaragdkvartsil on oskus Südametšakra kohal eksisteerivat Tüümusetšakrat tervendada ning selle tervenemise jaoks on vaja need kolm oskust selgeks õppida. 


Vabastab sind pingest ja puhastab negatiivsetest energiatest


Smaragdkvarts on kristall, mis vabastab hinges eksisteeriva murekoorma või isegi süükoorma, aidates vabaks lasta piinavatest emotsioonidest ja kahjulikest energiatest. Puhastab ära väga peenelt inimese kõige esimese väljapoole ulatuva Aurakihi, mis eksisteerib kohe füüsilise keha kohal, aidates sellest kihist vabastada hinge koormavaid emotsioone, aidates selle kandjal tunda end lihtsalt hästi ja murevabalt. 


Aitab sul uute olukordadega hakkama saada, eriti, kui need olukorrad võivad sind rivist välja lüüa. Smaragdkvarts aitab sul rahu säilitada siis, kui sa ise ei ole selleks suuteline. Väga hea abiline just sinu jaoks, kui sa tunned, et sa ei talu väga kergelt pingeid.


Smaragdkvarts sobib ka väga katkise Auraga inimesele. Selles kristallis on Kvartsi, mis tervendab Aurat ja nii saab Smaragd toimima hakata.


Loomingulisust suurendav kristall

Smaragdkvarts suurendab sinu loomingulist poolt, aidates sinus välja tuua fantaasiamaailma ja suurendades kujutlusvõimet. Sobib ideaalselt loominguliste annete edasi arendamisega. Kuna Smaragdkvarts on seotud saatusega, siis see aitab sinu andeid edasi arendada ja sul nendega järgmisesse ellu edasi liikuda, aidates kaitsta seda, et sa enda annet raisku ei laseks.


Hoia Smaragdkvartsi enda töölaua peal või kanna endaga kaasas, kui tegeled loomingulise tööga. Näiteks, kui õpid kunsti-, teatri- või muusikakoolis, siis on kasulik seda kristalli igapäevaselt endaga kaasas kanda. Smaragdkvarts aitab avada sinu loomingulise meele ja sul kiiremini sellel alal areneda


Unista, soovi ja saa selleks tuge


Smaragdkvarts toob head õnne armastuse teemadel, aidates sul saavutada täpselt selle, mida sa soovid ja millest sa mõtled, kui sa Smaragdkvartsi endaga kannad. Ole ettevaatlik enda mõtete osas, suuna vaid positiivseid armastuse soove endast välja. Ära karda, vaid unista suurelt.


Smaragdkvartsil on võime viia täide sinu soovunelmaid, mis on seotud armastusega. Tänu sellele omadusele on seda kristalli võimalik kasutada armastusekristallide komplekti või armastusealtari loomise, võid seda kristalli kohata armastusega seotud rituaalides või maagiates.


Kõige parem aeg on Smaragdkvartsi enda ellu tuua siis, kui kosmilised energiad on seotud armastusega või Noore Kuu ja Täiskuu ajal. Sellel ajal hoia Smaragdkvartsi oma peopesas, soovi selle sisse soov ning jäta see teiste armastusekristallide sekka tööd tegema või hoia üksikut kristalli enda kodus Lõuna-ilmakaares. Selles ilmakaares asub kodu armastuseõnnekanal.


RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


Kasuta või kanna Smaragdkvartsi, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- tugevdab immuunsüsteemi, kaitstes haigestumise eest ja tugevdades keha vastupanuvõimet erinevatele haigustele.

- Sobib sulle, kui sa tunned, et sa oled lihtsalt kõigest väsinud ja tüdinenud. Smaragdkvarts aitab sulle elujõudu anda ja nendest emotsioonidest vabaks lasta. Smaragdkvarts suurendab Auravälja ja seega annab energiat enda elu paremaks muutmiseks.

TÜÜMUSETŠAKRA EHK KÕRGEM SÜDAMETŠAKRA


Smaragdkvarts avab Südametšakra kohal eksisteeriva energiakanali, milleks on Tüümusetšakra. See on Tšakra, mis avaneb peale Südametšakra täielikku tervenemist ehk sellel hetkel, kus sa oled suutnud Südametšakra hetkeliselt korda seada. Tüümusetšakra on miski, mida on väga keeruline avada ja väga vähesed kristallid suudavad selle Tšakrani oma väega jõuda. Seetõttu on Smaragdkvarts väga hinnaline ja väärtuslik Südametšakrakristall, kuna see suudab selle sees pesitseva Tüümusetšakra avada. Smaragdkvarts avab tee hingesugulase leidmiseni ja võimsa armastuseõnne ligi kutsumiseks. Kui Tüümusetšakra avaneb, siis tunned sa eufooriatunnet ja võimsat armastust.

 
SODIAAK


Smaragdkvarts on kasulik kasutusele võtta SÕNNIL, kes on armastuseotsinguil. Vallalisele Sõnnile toob Smaragdkvarts armastuseõnne, aidates tal üles leida oma hingesugulane. See on kristall, mis aitab mõista Sõnnil hingedevahelisi sidemeid ja see omakorda aitab kaasa parema suhte loomisele. Smaragdkvarts aitab Sõnni kaitsta inimeste eest, kellele ta ei tohiks enda südant loovutada. 


Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.


Smaragdkvartsi soovitan ma laadida Mäekristall geoodil ja puhastada aeg-ajalt Salvei rituaalitaimega, Salveiviirukiga või Piibeleheviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

SMARAGD on väga väärtuslik kristall, mis on oma omaduste tõttu olnud kõrgel positsioonil läbi inimkonna ajaloo. Smaragd näeb väga kaunis välja ja..
4.50€
Maksudeta:3.69€
SMARAGD on rohelise valguse kristall, mis toidab inimese hinge ja keskkonda tervendusega, spirituaalsusega, armastusega ning intelligentsusega.Sm..
19.70€
Maksudeta:16.15€
PIIBELEHT on armastuselill, mis on tuntud selliste omaduste poolest nagu rahustaja ja pingete maandaja. Piibelehte hakati maagiates tihedalt kasu..
4.70€
Maksudeta:3.85€
SMARAGD on rohelise valguse kristall, mis toidab inimese hinge ja keskkonda tervendusega, spirituaalsusega, armastusega ning intelligentsusega.Sm..
18.60€
Maksudeta:15.25€
SMARAGDKVARTS on kahe kristalli kooslusest loodud eraldiseisev kristall. Smaragdkvarts on Smaragdi ja Kvartsi ehk Mäekristalli&nbs..
16.10€
Maksudeta:13.20€
BOTSWANA AHHAAT poleeritud
Enim müüdud
BOTSWANA AHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, mis on üldiselt hallikat tooni, aga leidub ka roosat tooni Botswana Ahhaati. Botswana Ahhaat ..
4.00€
Maksudeta:3.28€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall.Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaania..
7.10€
Maksudeta:5.82€
FUKSIIT on väga kaunis roheline kristall, millele on omane rohelise tooni sees kumav sädelus. Fuksiidi peamiseks leiukohaks on Brasiilia, se..
2.70€
Maksudeta:2.21€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid, näeb erinev välja sellest, ..
19.00€
Maksudeta:15.57€
TÜÜMIAN on mündiliste perekonda kuuluv taim. Esmalt sa ehk neid ühte perekonda ei liigitaks, kuna tüümiani välimus ja lõhn ei ole nendele sar..
11.50€
Maksudeta:9.43€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.