Menüü
Ostukorv

VALGE OPAAL poleeritud

VALGE OPAAL poleeritud KRISTALLID
VALGE OPAAL poleeritud
1.40€
Maksudeta: 1.15€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VALGE OPAAL poleeritud

Võimalikud valikud

VALGE OPAAL rahustab ükskõik millist stressienergiat. Suurendab teineteisemõistmistarusaamist ja tolerantsust. Kaitseb rasedat probleemide eest, kaitstes nii ema kui lapse tervist.

Valge Opaal on üks enimlevinud Opaali vorme terves maailmas, on olemas ka väga haruldasi ja ülimalt hinnalisi Opaale. Valge Opaal tekkis maailma mitmeid miljoneid aastaid tagasi räni ja vee kokkupuutel. See on ka põhjus, miks Valge Opaal kandab endaga kaasas väga kõrget vee-elementi. See on hea selleks, et tasakaalustada teisi elemente. Näiteks Valge Opaali viimine kodu Lääne piirkonda aitab Feng Shui järgi rahustada ülevoolavat Maaelementi, et perekonda rahu tuua. Valge Opaal on minu üks vaieldamatuid lemmikuid Feng Shui kristalle, kuna selle kojutoomine aitab rahustada ükskõik millise stressienergia. Vanad roomlased pidasid Valget Opaali pühaks ja puhtaks kristalliks, mis tõi head abieluõnne. 

Kristalli eesmärgiks on sind viia sellisesse emotsionaalsesse seisundisse, kus sa suudad isikliku probleemi lahutada inimesest või teemast. See annab sulle oskuse stressi, viha ja raskete emotsioonidega ringi käia nii, et sa ei süüdistaks teisi enda kehvas enesetundes. Tegemist on emotsionaalset keha tervendava ja raviva energiaga. Kanna stressi leevenduseks ja heaolu tunde suurendamiseks. 

Inglikristall

Valge Opaal on üks Inglikristallidest, nii nagu enamus heledad kristallid, aga sellel on Inglitega konkreetne omadus. Valge Opaal aitab teistel Inglikristallidel jõuda sinu Aurasse tööd tegema, avades energiakanalid, mis saadavad Inglitele sõnumeid. Seega töötab Valge Opaal väga hästi koos teiste Inglikristallidega nagu näiteks Tselestiidi või Küaniidiga. Valget Opaali võib hoida enda Astraalrännaku-, Intuitsiooni-, Inglite- või selgeltnägemise kristallikomplektis lisakristallina. Valge Opaal aitab teistel kristallidel oma tööd korralikult teha ja nende väge sulle anda.

Rahukristall

See on kristall, mis rahustab sinu meelt väga sügaval tasandil. Kristall, mis blokeerib hinge närvilisuse, selle välja näitamise ja teiste peal välja elamise, samal ajal hinge tervendades, juhatades Aurakehast välja sellist energiavibratsiooni, mis teeb hinge katkiseks ja mis ärgitab teistele inimestele kehvasti ütlema. 

Valge Opaali kandmine või selle lähedal viimine toob hinge rahutunnet, pannes tundma, et lootust on rasketes aegades. Seega sobib neile, kellel on elus parajasti väga kurnav ja raske aeg, tuues lootust paremaks tulevikuks.

Valge Opaal suurendab teineteisemõistmist, arusaamist, tolerantsust ja jagamist. Hoia kodus enim läbikäidavas ruumis, söögitoas laua peal või elutoas. Valge Opaali võib kokku panna Crazy Ahhaadiga, et veelgi suurendada perekonna sõbralikkust.

Lapseootel naisele ja lapsele

Valge Opaal on üks emaduse- ja naiselikkusekristalle, mis kaitseb last kandvat naist rasedusega seotud probleemide eest, kaitstes nii lapse kui ka ema tervist. Peale selle suurendab Valge Opaali kasutamine ema ja lapse vahelist telepaatiat ka siis, kui laps on suureks kasvanud.

Valge Opaal sobib lastetuppa, eriti väikelaste tuppa või vastsündinute voodi kõrvale. Valge Opaal aitab maandada pingeid, mis on tekkinud tundmatute asjadega kokkupuutumisel. Väikesed lapsed tutvuvad igapäevaselt uute asjadega, kogevad uusi emotsioone ja see kõik võib väikese lapse stressi viia. Valge Opaal lastetoas aitab nende ebakindlust vähendada ja suurendada nende elurõõmu.

Valget Opaali hoitakse lasteaia-, õppe- või haiglaruumides, kus tegeletakse väikeste lastega. Valge Opaal aitab kiirendada lapse tervenemist, kohaneda uute olukordadega ja suurendada julgust enda probleeme avada, et leida neile lahendus.

Koduse stressi maandamine

Kombineerige Valge Opaali kristallid Mäekristallidega ja hoidke neid oma kodu kõige Põhjapoolsemas toas, aia osas või aknalaual, et need kristallid neelaksid endasse kodu stressienergia. 

Viigipuu

Soovitan Valget Opaali, Dendriitahhaati ja Sammalahhaati lisada Viigipuu mullale. Esiteks taime energia kaitsmiseks ja selleks, et viigipuu sulle viljakaid ideid tooks. Viigipuu eesmärk on sind mentaalselt alati toetada. Viigipuu aktiveerib kodu energeetikas mõtete liikumise, mis omakorda aitab kiirendada ka näiteks spirituaalset eneseanalüüsi. Kui viigipuu sureb, siis on vaja teha elus restart. See on märk selle kohta.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Valge Opaal on kristall, millest vee-eliksiiri ei valmistata, kuna tegemist on väga õrna kristalliga
.

- Valge Opaal on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna see on õrn kristall ja võib pragunema hakata. Valgest Opaalist võib valmistada kaudset vee-eliksiiri nii, et seda hoitakse klaaspudeli sees, mis asetatakse veekannu ja niiviisi see annab kaudselt oma energia vee sisse üle. Selleks tuleks Valget Opaali veekannus hoida vähemalt kolm tundi ja seejärel eeterkeha tervendamiseks ära juua. Valge Opaali vee-eliksiir aitab tervendada vanu haigusi, mis on juba pikemat aega eksisteerinud, nagu näiteks aitab see kilpnäärme ala- või ületalitusel terveneda, mis on juba probleemiks olnud pea kümme aastat. See aitab tervendada nii, et see eemaldab blokaadid, mis takistavad selle probleemi kadumist, aidates eemaldada nii füüsilised, kui ka emotsionaalsed blokaadid. Valge Opaali kaudset vee-eliksiiri võib kasutada ükskõik millise vana haigusseisundi vabastamiseks, olgu siis selleks probleemiks kilpnääre või astma.

- Valge Opaal eemaldab esmalt stressi ja pinge, mis on tekkinud ebakindlusest. Seejärel hakkab see tervendama südamenärve, kui Valget Opaali võimalikult lähedale südamele kanda. Peale selle saab Valget Opaali kasutada leinamise kristallina, aidates lahti lasta inimestest, kes ei kuulu enam meie ellu. Olgu siis tegu surmaga või inimese lahkumine (perekonna hülgamine, sõpruse kadumine jne.).

- Kandke valget Opaali siis, kui soovite tervendada lümfe, neerupealiseid, põiepõletikku, stressi, depressiooni, ärevustunnet. Valge Opaal aitab neid, kes on ülitundlikud erinevate toiduainete ja kodukeemia suhtes.  

SODIAAK 

Valge Opaal on KAALUDE sisemise rahu, tasakaalu ja enesega rahul olemise kristall. Valge Opaal aitab Kaaludel intuitsiooni tugevamaks muuta, aidates õppida märke lugema ja neid tõlgendama. See kristall toob Kaaludele prohvetlikke unenägusid, millest on Kaaludel palju abi. SKORPIONITEL aitab leevendada liigset ärrituvust.

Valget Opaali võid laadida Muskoviit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Piibeleheviirukiga või Ingveri eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Pilt on illustreeriv. Kivistunud puit viil ja Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.VALGE OPAAL rahustab ükskõik millist str..
19.90€
Maksudeta:16.31€
PIIBELEHT on armastuselill, mis on tuntud selliste omaduste poolest nagu rahustaja ja pingete maandaja. Piibelehte hakati maagiates tihedalt kasu..
4.70€
Maksudeta:3.85€
VALGE OPAAL rahustab ükskõik millist stressienergiat. Suurendab teineteisemõistmist, arusaamist ja tolerantsust. Kaitseb..
13.30€
Maksudeta:10.90€
VALGE OPAAL rahustab ükskõik millist stressienergiat. Suurendab teineteisemõistmist, arusaamist ja tolerantsust. Kaitseb..
15.50€
Maksudeta:12.70€
PUNANE AHHAAT aitab sul liikuda elus paremale järjele, teekonnale ja tuua sinu ellu võimalusi, et parandada elu. Kui otsid kristallimaailmast kri..
3.70€
Maksudeta:3.03€
QUE SERA tähendab hispaania keeles "Mis võiks küll juhtuda?". Que Sera on päris Brasiiliast, vulkaanilistest piirkondadest, ja on k..
4.70€
Maksudeta:3.85€
PÄIKESEKIVI aitab sinu elu rõõmsameelsemaks, positiivsemaks, õnnelikumaks ja rahulolu pakkuvamaks muuta. Aitab ..
8.20€
Maksudeta:6.72€
ROHELINE KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROHELINE KVARTS on kristall, mille peamine eesmärk on tuua Sinu ellu küllust ja jõukust. See toob ootamatuid häid võimalusi ning luksust. Aitab l..
3.00€
Maksudeta:2.46€
AMETÜST geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
18.00€
Maksudeta:14.75€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.