Menüü
Ostukorv

ZEBRA JASPIS poleeritud

ZEBRA JASPIS poleeritud KRISTALLID
ZEBRA JASPIS poleeritud
2.95€
Maksudeta: 2.42€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ZEBRA JASPIS poleeritud

Võimalikud valikud

ZEBRA JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks musta-valge kirju struktuur. Zebra Jaspis meenutab enda väljanägemise poolest sebra välimust ja sealt on see esialgselt ka enda nimetuse saanud. 

Zebra Jaspise peamisteks kaevanduspiirkondadeks on erinevad Aafrika piirkonnad, India ja Brasiilia. See kristall on kõigile neile, kes otsivad endale kristalli, mis aitaks keskenduda ja mõtteid koondada. Zebra Jaspist kutsutakse ka Valge Tiigri kristalliks.

Zebra Jaspisel on omakorda veel erinevaid liike, mille värvused võivad olla pruunikate-beežikate ja rohekate triipudega. Nendel kristallidel on väga väikesed erinevused energia mõistes. Üldiselt on siiski Zebra Jaspis musta-valge kirju.

Zebra Jaspis tasakaalustab Ying ja Yang energiaid, aitab Tšakraid korrastada ning on kasulik inimese Auras eksiteerivate energiate tööle käivitamisel. See on kristall, mis suudab erinevaid energiakanaleid omavahel tööle lülitada ja sobib igal ajal kandmiseks. Eriti sobib see perioodil, kus sa ise tunned, et sa ei ole niiöelda enda elemendis. Selleks, et kristalli niiviisi ära kasutada, et sellest selliseid energiaid kätte saada võib sellest valmistada vee-eliksiiri. Teine võimalus on mediteerida Zebra Jaspiste kristallidega. Kes tegelevad massaažiga ja kristalliteraapiatega, nemad saavad kasutada tervenduse ajal seda.

See on kristall, mis aitab sul unistada ja lubab seda teha. Paljudel inimestel on probleeme unistamistega, nad lihtsalt ei suuda seda teha. Zebra Jaspis avab sinu meeled unistamistele ja soovmõtlemisele. Kanna seda kristalli sellel eesmärgil või hoia enda padjapüüri sees. Padjapüüri sees aitab see sinu Kroontšakrat avada ning unistamine peaks kiirelt tagasi tulema.

Zebra Jaspis on selline kristall, mis aitab sind kaitsta inimeste eest, kes ei ole rahul sinu usu või uskumistega. On olemas teatud inimesi, kes suruvad oma mõttemaailma teistele peale ja Zebra Jaspis aitab just selliste inimeste eest sind nähtamatuks muuta.

Lastele on Zebra Jaspis kasulik, kes tunnevad, et neid ei armastata või nad ei ole perekonda oodatud. Teatud põhjustel lapsed hakkavad seda tundma ja nad hakkavad ka etteheiteid sellel teemal vanematele esitama. Sellele lapsele on kasulik Zebra Jaspist kinkida, et leevendada tema emotsionaalset probleemi. Oleks hea, kui see laps kannaks seda kristalli endaga kaasas või mängiks sellega.

Soovitan Zebra Jaspist lastele kasutamiseks, see aitab väikestele lastele ja noortele energiat anda. See on kristall, mis võitleb koolist tekkinud väsimusega ja üleüldise kurnatuse tundega. Zebra Jaspis on kasulik just lastele, kuna see aitab kasvaval lapsel kasvu- ja elumuudatustega kohaneda. Laps võib seda kristalli ehtena kanda või selle võib ka lapse padjapüüri sisse panna.

Kui sa tegeled meditatsiooniga, tervendamisega või sul on koju loodud oma spirituaalne toake, kus sa saad enda elemendis olla, siis kasuta selle toa dekoreerimisel Zebra Jaspist. Zebra Jaspise toas hoidmine aitab avada sinu hinge sügavale meditatsioonile ning sulle visioone ja nägemusi tuua. See on kristall, mis täiustab energiatempleid ja tervendustube. Seda kristalli on sellistes tubades kasulik hoida juba sellepärast, et see aitab sul kiiresti tagasi kanalduda ja niiöelda transi seisundist tagasi tulla.

"Zebra Jaspist kingitakse inimesele, kellele sa soovid ellu rohkem rõõmu tuua!"

Kristalle kingitakse, et edastada nende sees peituvat energiat lähedasele inimesele. Kui sa kingid Zebra Jaspise kristalli, siis see kristall annab sinu poolt teisele inimesele edasi rõõmu ja õnnetunnet.

"Seda kristalli kasutatakse tihtipeale unistuste täitumise ja soovide täitumise maagiates, seega võid tihtipeale leida selle kristalli maagiaretseptidest."

Zebra Jaspise kristalliga ja valge küünlaga saab teha väga lihtsat soovidemaagiat. Selleks läheb sul ainult neid kahte eset vaja koos noa ja tikkudega. See soovide maagia on seotud väga väikese sooviga, mida soovitakse kiirelt kätte saada. Seda maagiat tehakse vaid Täiskuu õigel päeval, ei päev varem ega ka hiljem.

Täiskuu päeval võta valge küünal ning joonista noaga selle peale enda ees- ja perekonnanimi. Samal ajal, kui nime sinna kraabid, siis keskendud sellele soovile, mida sa soovid, et täituks. Kui nimi on kirjutatud, siis süütad küünla ning asetad Zebra Jaspise küünla ette. Küünal põletatakse ära nii kiirelt, kui võimalik. Iga kord, kui küünla süütad, siis korrutad oma mõtetes seda soovi, mida soovid, et täituks. Kui küünal on ära põlenud, siis võetakse Zebra Jaspis ja asetatakse spetsiaalsesse soovide laekasse. Selle jaoks leiad endale karbi või anuma, kus sees hakkad soovide kristalle hoidma. Sellist soovide maagiat saad teha igal Täiskuul uute Zebra Jaspistega ja kõik kristallid hoitakse alles. Aja möödudes võib sul väga palju Zebra Jaspiseid koguneda ja need hoitakse kõik alles, et need sulle jätkuvalt head õnne tooksid nendel samadel teemadel. Jaapani kultuuris ja ajaloos on olnud väga populaarne soovilaegaste tegemine, mida kantakse terve elu endaga kaasas isegi siis, kui kolitakse ühest kodust teise.

INIMESTE TÕELINE PALE

Aitab tuvastada inimeste tõelisi palesid. Zebra Jaspist on väga kasulik kanda tööjuures või inimestega koos olles, kelle suhtes on sul mõningaid kahtlusi usalduse suhtes. Zebra Jaspis aitab sul tunda, kas inimene on sinuga siiras või tal on ees mask, mis varjab tema tõelist loomust. Kui sa seda kristalli kannad, siis inimesed ise paljastavad enda tõelise pale ja need, kes on siirad, need ei muutu sinu juures olles veidraks ega ka kahtlaseks.

Kui sa ei soovi seda kristalli kanda, siis on hea seda hoida enda töölaua peal või taskus, kui sul on vaja just sellist probleemi kellegi juures avastada.

POSITIIVNE JA OPTIMISTLIK SUHTUMINE

Zebra Jaspis on kristall, mis aitab või isegi laseb sul olla optimistlik. See kristall aitab tervendada probleeme, mis ei lase sul positiivne olla. Zebra Jaspis on kasulik probleemide lahendaja, aidates sul leida erinevatele situatsioonidele või keerulistele teemadele lihtsaid lahendusi. Kui sa kannad Zebra Jaspist, siis sa peaksid ennekõike seda mõju selle kristalli poolt tunda saama.

Kui sa soovid Zebra Jaspise kristalli käest saada positiivseid omadusi kätte, siis kasuta seda näiteks "Hea tuju" või "Positiivsuse" kristallikomplektides, mille oled juba eelnevalt loonud või loo enda koju mõni selline komplekt. Hea tuju komplekti kohta saad lähemalt edasi lugeda Kollase Kaltsiidi juurest SIIT.

Teine võimalus on hoida seda kristalli pidevalt enda lähedal ja endaga kaasas. Zebra Jaspist võib kasutada ka kodu ehitamisel ja selle käigus võib enda kodule kristallivõrgustiku teha. Ehitamise käigus lisa igasse maja välisnurka üks Zebra Jaspis ja lase sellel maja seinte või põranda sisse jääda. Zebra Jaspis aitab majale positiivset energiat anda ja hoiab seda kurbuse eest.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kanna Zebra Jaspist ehtena, valmista sellest vee-eliksiiri või tee iseendale sellest kristallist kristalliteraapiat.

- Hammaste lagunemine, hambaaugud ja erinevad probleemid, mis on hammastega seotud. Sellisel juhul oleks hea, kui sellest kristallist vee-eliksiiri tehakse.

- Neerude ülitundlikus, neeru haigused, neerukivid, neerude funktsioonihäired. Zebra Jaspis aitab ükskõik, milliseid neerude probleeme tervendada, aidates seda organit taaselustada. Kõige paremini aitab Zebra Jaspis neerusid tervendada, kui sellest kristallist vee-eliksiiri valmistada.

Loe vee-eliksiiri valmistamise ja nende kristallide hoiustamise kohta SIIT.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Zebra Jaspis kõige enam KAKSIKUID ja SÕNNE. Zebra Jaspis on Kaksikute meestele väga kasulikuks, aidates võidelda stressiga ja tuues neile head tuju. Zebra Jaspis on ka Sõnni meestele kasulik, aidates neil keskenduda ja õppida. Eriti kasulik neile, kes töötavad keeruliste projektide ja ülesannete kallal.

Sõnnide jaoks on Zebra Jaspis väga vajalik kristall, see on kristall, mis aitab nende analüüsivõimet tugevdada. Sõnnid on niigi analüüsivad, kuid see kristall aitab nendel seda teha nii, et nad üle ei mõtleks ja endale liigset stressi sellega ei põhjustaks. See on kristall, mis aitab keskenduda töö tegemisele. Kristall, mis annab head õnne ja energiat töö tegemiseks. Zebra Jaspis on Sõnni jaoks ka tööedu ja õnnekristall.

Zebra Jaspis on väga kasulikuks kristalliks neile, kes on sündinud Sõnn-Kaksikuna ehk ülemineku ajal. Zebra Jaspis aitab sul end paremini väljendada, vähendada intriige enda elus, avada enda tundeid, see aitab sul leebemaks ja sõbralikumaks muutuda. Zebra Jaspis on Sõnn-Kaksikule väga hea suhteparandaja kristalliks. 

Zebra Jaspis võiks olla Sõnn-Kaksiku sünnikristallilaekas või seda võiks kanda ajal, kus on kõige enam Zebra Jaspise tuge ja väge vaja.

Zebra Jaspis aitab KAALUDE naistel olla enesekindlam ja see aitab neil paremini otsuseid langetada. NEITSI naistele mõjub Zebra Jaspis närve rahustavalt.

Zebra Jaspise kristalli soovitan ma laadida Mäekristall geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

ZEBRA JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks musta-valgekirju struktuur. Zebra Jaspis meenutab enda välj..
4.76€ 6.80€
Maksudeta:3.90€
PRUUN ZEBRA JASPIS harmoniseerib sinu hinge, aidates sul hüppeliselt spirituaalset kasvu saavutada. Tegemist on kristalliga, mis tasakaalustab mees- j..
1.91€
Maksudeta:1.57€
Pilt on illustreeriv. Kristallid on Maa ise loonud, seega on need unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall, mille tellid võ..
22.20€
Maksudeta:18.20€
BOTSWANA AHHAAT poleeritud
Enim müüdud
BOTSWANA AHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, mis on üldiselt hallikat tooni, aga leidub ka roosat tooni Botswana Ahhaati. Botswana Ahhaat ..
4.00€
Maksudeta:3.28€
BRONSIIT on tumepruun kristall, mille pruunikas või tumedam osa sümboliseerib energiate maandamist, kaitset ja leevendust stressile. Kuldne osa v..
2.00€
Maksudeta:1.64€
ATLANTISIIT  on väga imelise välimusega kristall, sellel on kaunis struktuur ja omapärane värvide palett. Atlantisiit ise on kombineeritud k..
5.00€
Maksudeta:4.10€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel ..
3.50€
Maksudeta:2.87€
DENDRIITAHHAAT poleeritud
Enim müüdud
DENDRIITAHHAAT on väga tugev soovide täitja ja küllusekristall. Dendriitahhaat toob õnne kõigile, kes tegelevad taimedega&nbs..
0.40€
Maksudeta:0.33€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.