Menüü
Ostukorv

TSITRIIN tipp (suur)

TSITRIIN tipp (suur) KRISTALLID
TSITRIIN tipp (suur)
61.00€
Maksudeta: 50.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TSITRIIN tipp (suur)

Võimalikud valikud

TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koostisosi Ametüstiga. Tsitriin on kollakat tooni kristall, mille sees leidub ka valget, see sama valge on Kvarts. Tsitriin on üks enimkasutatavaid, parimaid ja võimsamaid rahavoolu, külluse, õnne, positiivsuse ja edu-energia kristalle, mis tagab sulle materiaalse edu ja tõmbab ligi rahaenergiat. Hoides Tsitriini enda kodus, töölaual, kontoris või ettevõttes, toob see Sulle rikkust ja head õnne. Tsitriini kollane toon annab sellele oskuse küllust ligi kutsuda, positiivsust luua ja energiat anda.

Tsitriin on enda nime saanud kreeka keelsest sõnast CITRON, mis tähendab tsitrust. Tsitriin sai oma nime sellepärast, et esmakordsetel avastamistel nähti kohe seda, et Tsitriin on sidrunile väga sarnane.


Tsitriini peamisteks leiukohtadeks on BrasiiliaUSAHispaaniaMyanmarMadagaskarVenemaaPrantsusmaa ja ka Suurbritannia

Maapõues on Ametüsti ja Tsitriini ülemineku temperatuuridel nende vahepealne olek ehk moodustub selles hetkes Ametriin. Ametriin on kristall, milles on nii Ametüsti kui ka Tsitriini.

Tsitriin on tegelikult väga haruldane kristall, kui seda maa seest otsima hakata ja selle tõeliseks värvuseks on tuhm ja suhteliselt värvusetu kollakas toon. Küll aga pea kõik Tsitriinid, mis saadaval on, on inimese enda poolt kaasa aidatud protsessis loodud. See tähendab seda, et Tsitriini saab Ametüstist välja kuumutada ja see ei muuda Tsitriini omadusi. Seda kõike sellepärast, et ka maapõues loob end Tsitriin kõrgematel temperatuuridel kui Ametüst ja see loob end otse Ametüsti sees. Seega, kui inimesed annavad Ametüstile teatud temperatuuri juurde, siis see on samuti naturaalne protsess. Tuli on osa loodusest ja kristallid samuti. See, et inimesed ise aitavad Tsitriinil ennast luua on täiesti tavaline ja see ei muuda selle kristalli toimet nõrgemaks, vaid just võimsamaks. Seega, kui oled kuulnud kusagilt seda, et Tsitriin ei ole Tsitriin, siis see ei ole ikka päri tõsi. Kõik kristallid loovad end teistest kristallidest ja seda mõjutavad maapõues olevad temperatuurid, on olemas ka palju teisi kristalle, mida saab tule ja õige temperatuuriga ise esile kutsuda.

Tsitriin on minu üks lemmikutest külluse kristallidest, mida ma soovitan igalühel enda kodus ja enda heaolu jaoks kasutada. Seda kõike ka sellepärast, et Tsitriinil on oskus inimese Auras ja keskkonnas väga kiirelt mõjuma hakata. Tsitriin on selline kristall, mida võib ka täiesti kristallide maailmas algaja kasutada. Kõik kristallid, mis on moodustunud Kvartsist, hakkavad väga kiirelt tööle.

Tsitriin on positiivsust, õnnetunnet toov ja rõõmu loov kristall. Tsitriini kanna endaga kaasas, kui sa soovid enda tuju üleval hoida ja end rõõmsameelseks muuta. Tsitriin ei lase sul kurb olla, see hoiab sind emotsionaalselt tervena, aidates sul ükskõik, millises olukorras siiski säilitada õnnetunnet.

Tsitriin on positiivsuse kristall, mis aitab sinu ellu väga palju rõõmu ja kordaminekuid tuua. Tsitriini kasutatakse "Hea tuju" kristallikomplekti loomisel. Selle komplekti kohta saad lugeda Kollase Kaltsiidi kristalli juurest SIIT.

Peale oskuse head tuju luua, oskab Tsitriin inimese hirmusid vaigistada. Tsitriin vaigistab hirmud ja seejärel aitab nendel probleemidel Aurast välja minna. Tsitriin on väga kasulik hirmudega võitlemisel, kuna see vaigistab hirmu ennem, kui see jõuab Aurast minema minna. Tsitriin on Kvartsiline kristall, seega on sellel oskus Aurat puhastada ebavajalikust energiast. 

Kristall, mis aitab lahti saada pidevast hirmust selle eest, et midagi võiks sinu elus halvasti minna. Oled sa selline, kes kardab enda tuleviku pärast või oled sa kogenud hetki, mil kardad ebaõnne, kui kõik tegelikult on korras? Tsitriin on suurepärane hirmuvabastaja ja tervendaja. Kristall, mis aitab sul reaalselt hetkeolukorda hinnata, vabastades hirmu seal, kus see ei tohiks eksisteerida. Tsitriin on kristall, mis õpetab lootust ja usku paremasse tulevikku, aidates hoida positiivset suhtumist kõige selle suhtes, mis on eespool veel tulemas. Kui sa oled kalduvuses hirmutundele ja sa kardad seda, et midagi võib halvasti juhtuda, siis kindlasti hoia Tsitriini enda elus või kanna seda endaga kaasas. 

Tsitriinil on oskus kaitsta perekonda, kodu ja sind ennast laostumise ning materiaalse ebaõnne eest.

Tsitriin muudab inimese enesekindlamaks, aitab inimesel näha paremini enda väärtust ja tegeleb isiksuse probleemidega. Olen kirja pannud Päikesepõimiku Tšakra kohta kõik väga põhjalikult ja Tsitriin on üks põhilisi kristalle, mis aitab Päikesepõimiku probleemide osas. Soovitan seda artiklit lugeda ja selle leiad SIIT.

Tsitriin on kristall, mida ma soovitan igasse koju viia ja see võiks olla üks esimesi kristalle, millega hakatakse enda kodu energiat parandama. Tsitriinil on oskus leevendada sellist energiat, mis tekitab kurbust. Tsitriin võitleb igasuguse tujurikkuva energiaga ja seda sobib igale poole majapidamises lisada. Mida rohkem sinu kodus Tsitriini on, seda kiiremini töötavad ka teised kristallid. Tsitriinil on oskus energiaid liikuma viia ja eriti, kui sa kasutad kodus positiivsuse või külluse kristalle. 

Tsitriinil on oskus inimese Auras ära lõhkuda need energiasidemed ja takistused, mis ei lase inimesel edasi areneda ükskõik, millises elu valdkonnas.

Tsitriin on suurepärane küllust ja jõukust edendav kristall. Kristall, mis suudab materiaalset õnne inimese ellu tuua, kes seda kasutab või kelle koduses keskkonnas see eksisteerib. Tsitriin on kristall, mis aitab sul mõista ja märgata seda, kuidas enda ellu häid materiaalseid võimalusi tuua. Tsitriin aitab märgata võimalusi, millest kinni haarata ja mida enda materiaalse seisu parandamiseks ära kasutada. See aitab majanduslikult mõtlema hakata ja sobib ideaalselt neile, kes ei oska enda rahalist olukorda ise parandada. Too Tsitriini enda ellu, kui soovid parandada enda hetkeseisu, tulevikus olla jõukam ja rikkam. Erineval kujul Tsitriine enda ellu tuues sa muudkui suurendad enda õnne võimalusi. Tsitriin on kindlasti üks peamisi jõukusekristalle millest sa võiksid alustada, kui sa soovid enda ellu koguda erinevaid jõukusekristalle. Lase Tsitriinil teed näidata selles suunas, kus on sul võimalik materiaalselt edukaks saada. 

Kui sa soovid Tsitriini kaudu midagi saavutada või saada nagu näiteks küllust või materiaalset õnne, siis Tsitriini kandes või kasutades keskendu sellele, mida see võiks sinuni tuua. Eriti oluline on see, kui sa soetad endale uue Tsitriini, siis kohe sellega kokkupuutes soovi sinna kristalli sisse soov, anna sellele mõte eksisteerimiseks. Kristallid ammutavad informatsiooni ja kui sa esitad palve kristallile, siis see hakkab sinu palve järgi tööle. 

Tsitriin- üks põhilisi küllusekristalle

Tsitriini energia omadusi on aegade algusest peale peetud külluslikeks ja Tsitriin on üks pikema ajalooga kristall, mida on kasutatud külluse suurendamiseks. Tsitriini kasutatakse raha- ja küllusekarpide loomiseks. Tsitriini kasutatakse igas kristallikomplektis, maagias ja rituaalis, kus soovitakse küllust ligi kutsuda. Tsitriini kristalle, tippe ja geoode kasutatakse kodu Kagu nurga täiustamiseks. Kagu nurk on külluse kanal sinu kodus ja mida rohkem Tsitriine seal eksisteerib, seda võimsamaks sa muudad Kagu nurga väge. Kagu sümboliseerib head õnne, materiaalseid kordaminekuid ja küllust. 

Tsitriini hoitakse rahakotis, et kaitsta sind laostumise eest ja samas aidates sinu ellu materiaalset edu tuua. Seda hoitakse rahakogumise karbis, et rahalist õnne suurendada. Tsitriini lisatakse külluslike taimede pottide sisse, et need taimed sinu koju head materiaalset õnne tooksid. Kõige enam sobib Tsitriini kasutada Ahvileivapuu ehk TurdleheSulgvõhu või Havisaba potis. 

Tsitriinil on oskus materiaalseid soove täide viia ja sellepärast seda kasutatakse külluse rituaalides ning külluslikes kristallikomplektides. 

Tsitriinil on oskus sinu ellu tuua väga ootamatuid võimalusi, tänu millele sa saad enda elu kvaliteeti parandada. See aga ei tähenda seda, et sa ise selle jaoks midagi tegema ei peaks. Tsitriin toob sulle võimalusi, sina pead oskama võimalustest kinni haarata. 

Tsitriini kantakse töövestlusel endaga kaasas, et suurendada tööle pääsemise õnne.

Tsitriin geoodid

Tsitriin geoodid on kõige võimsama energiaga kristallid, mida võiks kasutada külluse ligi kutsumisel. Geoodidel on oskus väga võimsalt tööd teha, nendel on väiksed tipud, mis suunavad selle kristalli omadusi keskkonda. 

Tsitriin geoodi võiks hoida kodus peeglite ees, et nende energiat tervesse tuppa juhtida. Tsitriin geoodi võib erinevates tubade ka lihtsalt laua peal hoida, et majja head tuju tuua. Tsitriin geoodid ei lase pereliikmetel kurvad ega tujust ära olla. Eriliselt hästi sobib Tsitriin geoodi hoidmine ka söögilaua peal, et perekondlikul söömaajal oleksid kõik õnnelikud ja vestlused oleksid positiivsed.

Aseta Tsitriin geoode enda tööruumi, et sa suudaksid hoida end motiveerituna ja et töö annaks pigem sulle energiat, mitte ei võtaks seda ära. Peale selle aitab Tsitriin läbi töö tegemise ka materiaalset edu tuua, seega see toimib mitmekülgselt sinu töökeskkonnas. 

Tsitriin geoodid aitavad tuua keskkonda, kus see eksisteerib, häid mõtteid, ideid ja eriti neid mõtteid, mis aitaksid sinu elukvaliteeti parandada.

Tsitriin geoode kasutatakse ehete laadimiseks ja laadimise kohtade loomiseks. Nende geoodide peal hoitakse senimaani neid kristallehteid, mis on seotud külluse, edu ja positiivsusega, kui sa neid ei kanna. Seda kõike selleks, et kristallehted enda energiat ära ei kaotaks ja ka selleks, et need suudaksid taastada enda energiavarusid. Kui sa kristalle kannad, siis nad annavad oma väge koguaeg sinule ära ja nad peavad laadimas käima, et need tühjaks ei saaks. Kui sa hoiad enda kristalle väärikalt, siis need ka töötavad sinuga, vastasel juhul ma usun, et ühel päeval oled sa enda kristalli lihtsalt tühjaks kiviks ise loonud.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Tsitriin on Päikesepõimiku kristall, mis tähendab seda, et sellel kristallil on oskus tervendada seedeprobleeme, magu ja edendada metabolismi ehk ainevahetust. Tsitriin sobib sulle, kui sa vaevled seedeprobleemide käes, tunned pidevat ebamugavustunnet kõhus ja sa tead, et sinu ainevehatus on nõrk koht. Tsitriini on kasulik kanda ükskõik kus kohas keha peal, kuid kõige edukamalt töötab Tsitriin siis, kui see on Päikesepõimikule lähedal.

- Tsitriin tervendab vaimses mõttes põhjendamatuid hirmusid ja meeleolukõikumist. Tsitriinil on oskus maandada negatiivseid emotsioone. Tsitriin tervendab inimese emotsioone, aidates rõõmsameelsusel tagasi tulle, kui see on kadunud.

- Tsitriin ravib stressi ja aitab vabaks saada melanhooliast ning pessimismist. Tsitriin on ideaalne kristall depressiooni tervendamiseks.

- Aitab vabaks saada pidevast energiapuudusest, on ideaalne eluenergiat suurendav kristall, mida on hea kasutada ajal, mil vaimne või füüsiline energia on väga madal. 

PÄIKESEPÕIMIK, SAKRAALTŠAKRA JA KROONTŠAKRA

Tsitriin on külluslik kristall ja nii suudab selle vägi olla seotud kolme erineva Tšakraga. Tsitriin avab energiaid eelkõige Päikesepõimikus. See on meie kolmas Tšakra, mis vastutab me hinge positiivsuse ja õnne eest, aga ka külluse ja rahaenergia eest. Tsitriin stimuleerib Päikesepõimikut õnne tootma. Kui sa tunned, et vajad talismani, mis aktiveeriks sinu õnnekanalid, siis Tsitriin on esimene kristall, mille poole pöörduda.

Tsitriin aktiveerib Sakraaltšakra, mis on sinu keha teine Tšakra. See Tšakra vastutav sinu loomingulise meele, elujõu, elujanu ja loovuse eest. Tsitriin aitab su ideid ellu viia, suunates sind loominguliselt mõtlema ja süstides seejärel tahtejõudu kõige reaalseks muutmiseks. Sakraaltšakra on seotud tööedukusega ja Tsitriini külluslikud omadused aitavad stimuleerida töö kaudu rahavoolu liikumist.

Tsitriin suunab Päikesepõimiku ja Sakraaltšakra energia Kroontšakrasse. Selle tulemusel suudad sa täide viia kõiki enda ideid ja ambitsioone. Kroontšakra ühendus nende Tšakratega eemaldab hirmu, mis on tihtipeale oma unistuste elluviimisel takistuseks. Tsitriin aitab endasse ja oma jõusse uskuda.

SODIAAK

Lõvidele on äärmiselt kasulik Tsitriini enda elus hoida, kas siis ehtekujul või mõnel teisel kristallikujul. LÕVI ♌ on see, kelle jaoks Tsitriin on küllust, materiaalset õnne, tööedu ja rikkust toovaks kristalliks. Kristall, mis annab Lõvile ja tema tegevustesse head õnne. Mida rohkem Tsitriini Lõvi elus on, seda suuremaks muutub tema jõukus.

Lisaks Lõvidele on väga kasulikuks kristalliks Tsitriin ka Vähkidele. VÄHK on see, kellele Tsitriin jagab ennekõike enda poolt emotsionaalset tuge, muutes Vähi emotsioone positiivsemaks ja suurendades Vähi head tuju. Tsitriin toob ka Vähile head õnne, nii nagu kõikidele teistele sodiaagi esindajatele, kuid ennekõike toob Tsitriin Vähile emotsionaalset tervenemist. Tsitriin toob Vähile ka tööedu ja küllust, aidates ligi tõmmata maist õnne, kasvatades rikkuseenergiat. See kristall aitab märgata võimalusi, millest kinni haarata ja mida enda materiaalse seisu parandamiseks ära kasutada.      

Tsitriin toob NEITSILE küllust ja edu ning lisaks ka emotsionaalset edu.  

Tule-elemendi õnnekristall - JäärLõvi ja Ambur

Tsitriin on tule-elemendi õnne, positiivsuse ja hea energia kristalliks. Tsitriin suurendab tule-elemendile omast head energiat ja aitab alati heas tujus olla. Tsitriin võiks alati olla JÄÄRALÕVI või AMBURI elus. Tsitriin võiks olla tema lähedal või koduses keskkonnas. 

Tsitriini soovitan ma puhastada Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

LAAVA kristall on üks vanimaid ja enimlevinud kristalle terves maailmas, mida ka inimesed enda tervendamiseks ning spirituaalseks kaits..
2.50€
Maksudeta:2.05€
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koo..
11.80€
Maksudeta:9.67€
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koo..
190.00€
Maksudeta:155.74€
PÄIKESEKIVI aitab sinu elu rõõmsameelsemaks, positiivsemaks, õnnelikumaks ja rahulolu pakkuvamaks muuta. Aitab ..
10.10€
Maksudeta:8.28€
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koo..
139.00€
Maksudeta:113.93€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
6.80€
Maksudeta:5.57€
ROOSA KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
4.00€
Maksudeta:3.28€
LUMIKVARTS  on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kandmiseks ja ükskõik k..
2.40€
Maksudeta:1.97€
MANGO KALTSIIT on heleroosat tooni, mille seest jooksevad läbi valged jooned ja teised mustrid. Tegemist on kristalliga, mille energiavibratsioon..
1.00€
Maksudeta:0.82€
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
1.60€
Maksudeta:1.31€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.