55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene käekett AMBUR "SPIRITUAALSUS"

-25%
  • 46.60€
  • 34.95€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene käekett AMBUR "SPIRITUAALSUS"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.


La Tene tähemärgikäekett AMBUR "SPIRITUAALSUS" on väga universaalne ja võimas väeese Amburi tähemärgi all sündinule. Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiigi ehetes. See käekett on kokku pandud väga väärtuslikest ja kaunitest pärli-kristallidest. Selles käeketis on üks suuremat sorti Ametüst, mida kaunistavad Lavendel Ametüsti, Labradoriidi ja hõbedaks värvitud Hematiidi kristallid. Käeketis on ka 925 hõbeda pärlid. 

Käekett on kokku pandud venivast käekettide jaoks mõeldud kummist, mis teeb selle käeketi kandmise mugavaks.

- See väeese aitab Amburit muutuda spirituaalsemaks ja tõmmata ligi head energiat igas mõttes ning igal tasandil. Tegemist on kahe kõige vajalikuma kristalliga, mis Ambur enda lähedal võiks hoida. Nendeks on Ametüst ja Labradoriit. Hematiit on selleks, et leevendada stressi ja see kristall on alati kasulik kandmiseks.

- Käekett, mis aitab Amburi Aurasse head õnne ligi kutsuda, aitab mõtteid selgeks teha, aitab elada ilma piiranguteta ja aitab edasi spirituaalselt areneda. See on toetavaks väeesemeks, mida on kasulik enda Auras hoida.

- Kristallide kombinatsioon, mille olen sellesse käeketti loonud aitab Amburi teistel kristallidel samuti paremini töötada. See väeese aitab muuta Aura puhtaks ja avatuks erinevatele positiivsetele energiatele.

Kuna tegemist on väga jõulise energeetikaga väeesemega, siis soovitan seda senimaani hoida Ametüst geoodi peal, kui sa ei kanna seda, et selle vägi ainult kasvaks ja aeg-ajalt puhastada Lavendliviiruki või Palo Santo puu suitsuga, et vabasta sellest negatiivset energiat, mis see on endasse kogunud.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Sildid: Tene, käekett, AMBUR SPIRITUAALSUS, ambur, spirituaalsus, tähemärk, 925 hõbe, aura puhastaja, hea õnn, ametüst, labradoriit, hematiit, la tene käekett ambur

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja