Menüü
Ostukorv

VEREKIVI auguga tahutud

VEREKIVI auguga tahutud EHTED
-30 %
VEREKIVI auguga tahutud
15.05€
21.50€
Maksudeta: 12.34€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VEREKIVI auguga tahutud

Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.

VEREKIVIL on nii kaitsvad kui ka tervendavad omadused ning aitab parandada üleüldist perekonnatervist. Väga hea kristall õppimiseks kui ka edukamaks töö tegemiseks.

Verekivi on imeilusat värvi rohekas-punakas kristall, mis meenutab meie emakest Maad ja viib meele kontakti loodusega. Verekivi on oma mineraalikoostise poolest Jaspis ehk see kuulub Jaspiste mineraaligruppi. Verekivi teiseks nimetuseks on Heliotroop, mis on lisaks Verekivile endale väga tuntud. Verekivi rohekas toon sümboliseerib maalähedust, tervenemist, iidseid teadmisi ja puhastust. Punane toon Verekivis sümboliseerib verd, meie algupära, ellujäämisoskusi ja vajalikku väge selle saavutamiseks. Verekivi on väga tugev füüsiline ja vaimne kaitsja. 

Verekivi on oma nime saanud kreekakeelsest sõnast "helios", mis tähendab päikest ja "trepein", mis tähendab ligi tõmbama. Verekivi nimetus kokkuvõtvalt tähendab päikese peegeldust ja kunagi anti see nimetus sellele kristallile, kuna see meenutas päikese poolt loodud värvidemängu merel, mis lõi veele punase kuma. Verekivi peetakse aegade algusest peale kristalliks, mis puhastab energiaid ja keha. Seetõttu on see kristall olnud sellest ajast peale kasutusel keha tervendajana.

Verekivi pärineb peamiselt Austraaliast, Tšehhist, Brasiiliast, USA-st, Indiast, Hiinast ja Venemaalt. Nendest riikidest on Verekivi kõige enam leitud, kaevandatud ja tänapäeval saadaval. Verekivil on erinevaid liike, nagu näiteks Verekivi Seftoniit ja Draakoni Verekivi. Verekivi ehk Heliotroobi sees olevad punakad laigud on üldiselt pärit Punasest Jaspisest, kuid neid punakaid toone võivad luua seal sees aeg-ajalt ka teised mineraalid. Maapõues on erinevat sorti kristallid üheskoos, kuna need loovad end üksteisest, ja sellepärast on võimalik selline mineraalide segunemine. 

Verekivi suudab taastada sinu energiavarusid, olgu need siis emotsionaalsed või füüsilised. Verekivi aitab sul toime tulla elu elamisega, aidates ka kõige raskematest eluperioodidest üle olla ning vastu pidada. Verekivi suurendab meie üldist emotsionaalset vastupidamisvõimet, andes meile oskuse probleemidega tegeleda. Selleks, et selle kristalli toimed kätte saada, tuleb seda kristalli endaga kaasas kanda. 

Verekivi aitab peale kaitsvate ja tervendavate omaduste tugevdada analüüsivõimet ja seega teeb sellest väga hea kristalli õppimiseks, edukamaks töö tegemiseks ning projektide ellu lükkamiseks. Ka sellepärast, et Verekivi peetakse sellise jõukuse sümboliks, mis on saavutatud läbi enda vaeva. Seega kanna seda kristalli endaga kaasas või aseta töölauale, kui võtad käsile mõne projekti ja soovid, et sa suudaksid selle edukalt lõpuni viia.

Ühel hetkel, kui Verekivi on sind lummanud ja sul on tekkinud selle kristalliga seletamatu side, siis on see ilmselge märk selle kohta, et Verekivil on sulle väga palju pakkuda või sellel on oskus sinus korrektuure teha.

VEREKIVI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:


- Verekivi on seotud küllusemaagiate ja soovide maagiatega. Kui teed mõnda neist maagiatest, siis kindlasti kanna ka Verekivi talismani endaga, et sellele maagiale lisajõudu juurde anda. Verekivi aitab külluslikel soovidel teele minna ja aitab sul keskenduda maagia tegemise ajal vaid maagiale. 

- Kui sa kannad erinevaid küllusekristalle, siis Verekivis aktiveeruvad küllusemagnetile omased energiad ehk see hakkab peale tervise või mõne teise hea asja edendamise ka küllust ligi tõmbama. Verekivi sobib väga hästi kokku Malahhiidi või Variskiidiga

- Verekivi on väga tihedalt seotud külluseenergiatega ja see aitab loomingulisel meelel avaneda, mis aitab tuua väga häid ning edukaid mõtteid. Verekivi parandab ja muudab edukamakas mõttetegevuse, mis on materiaalse suunitlusega. See ei loo ahnust ega egopõhist tegevust, vaid hoopis vastupidiselt see aitab edukaks saada läbi õigete sammude ja tegevuste. Kanna seda ehtena, et see saaks sulle abiks olla.

- Verekivi suurendab vastupidavust, tahtejõudu ja enesekindlust, selles suhtes on see väga sarnane Tiigrisilma ja Bronsiidiga. Kui sa tunned, et nende kolme aspekti saavutamine on sinu jaoks vajalik, siis võta kõik need kolm kristalli endale korraga kasutusse. 

- Verekivi aitab lisaks sellele sul vastu seista enda katsumustega, aidates sul ületada selle, mis sinu jaoks ületamatu või kohati hirmuäratav tundub. Verekivi aitab leida keerulistes olukordades häid ja edukaid lahendusi, aidates sinu mõtetesse tuua visioone ning ideid. Verekivi õpetab sind, kuidas elus olevate katsumuste ja raskustega silmitsi seista ning märgata neid võtmekohti, mis aitaksid edasi liikuda.

- Sobib neile, kes soovivad enda füüsilist aktiivsust suurendada, kes tunnevad, et nad ei liigu piisavalt või ei tee enda tervisele head. Verekivi motiveerib liikuma, trenni tegema, treeningkavast kinni pidama ja lihtsalt aktiivne olema. Verekivi toob rohkem energiat ja jõudu juurde. 

- Verekivi energia pakub sulle väga suurt tuge tegemaks enda elus õigeid samme ja vastu võtmaks õigeid otsuseid. Verekivi aitab sul kaugemale enda elus näha ja teha täna juba neid samme, mis sulle tulevikku saavad paremaid võimalusi tuua. See kristall aitab sul enda elu suuremat pilti näha ja üleüldse edendab sinu spirituaalse teekonna edukust. 

- Verekivi ei lase sul hirmu tunda siis, kui sa pead õige sammu või otsuse tegema. Verekivi aitab sul enda hirmust üle olla ja seega kasvatab see samaaegselt ka sinu iseloomu. 

- Verekivi soovitan kanda eriti neil, kellel on probleeme ükskõik millise tagakiusamisega. Verekivi kaitseb selle eest ja kõige enam emotsionaalse trauma eest. Verekivi sobib nii lastele, noorukitele kui ka täiskasvanutele selsamal eesmärgil. 

- Verekivi on seotud emadusega, ema ja lapse vahelise suhtega. Verekivi sobib neile, kellel on probleeme enda emaga läbisaamisel, sellega, et ema peale ollakse solvunud või temas pettunud. Verekivi aitab sellest üle saada ja omavahelisi suhteid parandada ning sellele lisajõudu tuua, et probleemidest üle olla. 

- Sobib nendele naistele, kes kardavad, et nad ei jää lapseootele. Verekivi aitab eemaldada mõtetest hirmud, mis takistavad lapse saamist.

- Verekivi on üks olulisemaid kristalle juunis - miks? Selles on palju energiat, mis aitab sinu Südametšakrat kaitsta selle haigestumise eest ja kui sa seda kristalli kannad, siis annab see sulle võimaluse tunnetada, kuidas või kas kellegiga edasi liikuda. Suurepärane “selgitaja” ja sinu elu “klaaristaja” juunis. Kui kannad seda koos Oonüksiga, siis see aitab sul imelihtsalt tõtt valest eristada. Kristallid on alati sinu kasuks, mitte kunagi sinu kahjuks. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Verekivi on seotud verega, nii nagu ka selle nimetus vihjeks annab. Verekivil on oskus tervendada veresisaldust ehk aidata kehal ise enda verd toksiinidest ja erinevatest ainetest ära puhastada, mis veres ei tohiks eksisteerida. Verekivi ehtena kandes, sellega mediteerides, kristalliteraapiat tehes või sellest vee-eliksiiri valmistades, on hea viis just selline tervendav vägi Verekivist kätte saada.

- Verekivi kiirendab vere liikumist veresoonkonnas, aidates selle läbi ka südamel paremini funktsioneerida. Verekivi on hea alternatiivteraapiakristall paksu vere ja trombide korral. Samuti aitab see kaasa vererõhu normaliseerumisele. 

- Seda kristalli soovitan ma tervendamise eesmärgil kasutada neil, kellel on aneemia või aneemia risk. Verekivi aitab hemoglobiinitasemel tõusta ja suurendab isu nende taimede järgi, mille sisalduses on palju rauda ja c-vitamiini. Seega on see kristall intuitiivsele toitumisele kaasa aitava toimega, mis on ühe spirituaalse inimese jaoks väga oluline oskus.

- Kristall, mille võimuses on kontrollida põit ja selle tegevust. Kellel on probleeme põiepidamatuse, põletikulise põie või valudega, mis tulenevad põiest, siis Verekivi pikaajaline kasutuselevõtt võib põiele anda vajalikku tervendust. Sellisel juhul on väga kasulik juua kristallieliksiiri.

- Verekivi muudab inimese immuunsüsteemi tugevamaks ja vastupidavamaks. Mida tugevam on inimese immuunsus, seda vähem tuleb tal haigustega silmitsi seista. Verekivi aitab kroonilisi haigusi tervendada, külmetushaigusi eemale hoida või nende tervenemisprotsessi kiirendada. Verekivi sobib igaleühele immuunsuse turgutamiseks.

- Raseduse ajal on Verekivi oluline kanda neil naistel, kelle tervis ei ole kiita või kelle rasedus on olnud väga raske. Verekivi aitab lapsel terve olla, aidates vajalikel toitainetel lapse kehasse jõuda ja see kaitseb lapse tervist erinevate ohtude eest. Soovitan Verekivi kanda kuni raseduse lõpuni välja, et ka sünnituse ajal oleks laps kaitstud.

SÜDAMETŠAKRA

Verekivi mõjutab kõige enam Südametšakrat ja on kõige kasulikum siis, kui tegemist on juba füüsiliste probleemide ning tervisemuredega. Verekivi aitab tervendada Südametšakrat ja südamehaiguseid. 

Verekivi aitab spirituaalsel tasandil Südametšakras olevaid blokaade vabaks lasta, mis ei lase armastust elus tunda. Paljud inimesed võitlevad enda sees tunnetega, mis on seotud armastusetunde mitte tundmisel. Isegi, kui on elus inimene, kes tõepoolest kogu südamest teda armastab, võib tema tunda, et armastust ei eksisteeri selle teise inimese südames. Verekivi aitab Südametšakra kanalit puhastada ja vabastada seda energiat, mis loob armastusetunde mitte tundmise. Seetõttu on väga kasulik pikaajaliselt Verekivi kanda just südame kohal, et sellest probleemist vabaks saada. See on probleem, mis rikub ära suhte ja teise inimese tunded. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Verekivi kõige enam JÄÄRADE ja SKORPIONITE tervist. Peale selle on Verekivi ka Draakoniaastal sündinute õnnetalismaniks. Verekivi oskab KALADE ellu tuua jõukust, materiaalseid kordaminekuid, edu, õnne ja samas kaitseb tema tervist haiguste eest.

Verekivi on Skorpioni universaalne tervendaja, mis tugevdab tema immuunsüsteemi. Skorpion, kes soovib end tervendada ja oma enesetunnet paremaks muuta, peaks kasutama just Verekivi. See kristall toob Skorpionile küllust, juhatades teda paremate valikuteni. Toob talle küllust, rikkust, tööalaseid õnnestumisi ja üleüldist head õnne. Aitab tal langetada erialaseid ja tööalaseid otsuseid ning tagada maist rikkust.

ASTROLOOGIA

Verekivi on SEA-AASTAL sündinute külluse- ja rikkusekristall. Kristall, mis kannab kaasas rahalist õnne soodustavat väge. Seda kristalli endaga kaasas kandes või enda kodus hoides, aitab see sea-aastal sündinule väga häid materiaalseid võimalusi ligi kutsuda. Verekivi suurendab rikkuseenergiat, tuues sea-aastal sündinu ellu võimalusi hästi raha teenida, enda majanduslikku seisu parendada ja häid mõtteid selle kohta, kuidas üleüldiselt enda elu külluslikumalt elada. Iga sea-aastal sündinu elus võiks olla Verekivi ja kindlasti sobib see kristall küllusekristallide sekka. 

Verekivist ehteid soovitan ma laadida Mäekristall geoodi peal ja puhastada Jasmiini või Kaneeli viirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud ca 3,4*2,9*1,4 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti ega talismanihoidjat.
VEREKIVI on nii kaitsvad kui ka tervendavad omadused ning aitab parandada üleüldist perekonnatervist. Väga hea kristall&..
11.00€
Maksudeta:9.02€
Talismanihoidjad muudavad kristallehted veelgi kaunimaks, muutes ehted luksuslikumaks ja isikupärasemaks. Talismanihoidja 925 hõbedaga on soovitatav k..
29.50€
Maksudeta:24.18€
VEREKIVIL on nii kaitsvad kui ka tervendavad omadused ning aitab parandada üleüldist perekonnatervist. Väga hea kristall..
11.90€
Maksudeta:9.75€
VEREKIVIL on nii kaitsvad kui ka tervendavad omadused ning aitab parandada üleüldist perekonnatervist. Väga hea kristall..
19.50€
Maksudeta:15.98€
VEREKIVIL on nii kaitsvad kui ka tervendavad omadused ning aitab parandada üleüldist perekonnatervist. Väga hea kristall..
18.50€
Maksudeta:15.16€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
3.90€
Maksudeta:3.20€
KAMBABA JASPIS on üks eksootilisemaid ja huvitavamaid Jaspiste liikidest. Kambaba Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks tumeroheline to..
8.10€
Maksudeta:6.64€
PÜRIIT on kauni välimusega kristall, mis püüab pilku oma läikiva, hõbedase ja säravkauni iluga. Püriit on kaitsekristall, mis suudab nii inimese,..
10.30€
Maksudeta:8.44€
VALGE HAULIIT on valget värvi või beežikas-valget tooni kristall, mille välimusele on omased hallikad ja ka mustjad jooned. Valge Hauliit on üks ..
24.50€
Maksudeta:20.08€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
23.00€
Maksudeta:18.85€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.