Menüü
Ostukorv

KÜPRESS eeterlik õli

KÜPRESS eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
KÜPRESS eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
KÜPRESS eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
KÜPRESS eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
KÜPRESS eeterlik õli
12.50€
Maksudeta: 10.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KÜPRESS eeterlik õli

KÜPRESSI eeterlik õli saadakse Cupressus sempervirensi puust ja selle okstest. Tegemist on igihalja puuga, mis sisaldab väärtuslikku ja tervendavat eeterlikku õli. Küpress on suurepärane külmetus-, seen- ja bakteriaalsete haiguste vastane alternatiivne ravim.

Kellele meeldib Männi eeterlik õli, sellele meeldib kindlasti ka Küpressi eeterlik õli. Need on sarnase aroomiga, Küpress on aga oma aroomilt veidi magusam ja malbem. Väga hea eeterlik õli saunakerises saunavõtu ajal ja aroomiteraapias kasutamiseks.

Küpressi eeterlik õli on värvuselt läbipaistev, tuleb kergelt pudelist välja ja on väga meeldiva ning värskendava aroomiga.

Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsilisele tervenemisele ja spirituaalse kasvu kiirendamisele. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasutuses, selles peitub võluvägi. Täpselt samamoodi omab seda võluväge ka Küpressi eeterlik õli.

SPIRITUAALNE KODU-, KRISTALLIDE- JA AURATERVENDAJA

Küpressi eeterliku õli aroomiteraapias kasutades saavutad sa tugeva enesekaitsemehhanismi. Küpress ei lase mitte ühelgi segaval ja kahjulikul energial lähedale tulla, kui see on ise aktiivses olekus (näiteks õlilambis auramisel). Küpressiga avaneb sul võimalus enda kodust eemale hoida energiaid, mis mõjuvad sulle ebasoodsalt. See on suurepärane kaitsev õli, millega avaneb võimalus nii enda isiklikku Auravälja, kui ka kodu Auravälja kaitset suurendada.

Küpress aitab ka meeled selgena hoida, aidates intuitiivsel häälel esil olla ja soodustab visioonide nägemist. Kui kasutad Küpressi eeterlikku õli aroomiteraapias, siis see muudab sind intuitiivseks. Kasuta seda näiteks meditatsiooni ajal või siis, kui harrastad reikit või joogat. Sobib suurepäraselt kasutamiseks koos Reikiviirukiga enesetervendamise eesmärgil.

Kui kasutad Küpressi eeterlikku õli aroomiteraapias, siis see aitab puhastada kaitse ja tervise kristallid. Kasuta seda ruumis, kus on sul sellisel eesmärgil kristallid või kristallikomplektid.

KÜPRESSI EETERLIKU ÕLI TERVENDAVAD JA KASULIKUD OMADUSED

Köhast, kinnisest ninast, nohust ja külmetusest kiirelt vabaks!

Keegi ei soovi olla haige, köhast kurnatud ning nohust vaevatuna. Küpressi eeterlik õli on looduslik ja alternatiivne külmetushaiguste tervendaja. Kui sina või keegi sinu pereliikmetest on haigestunud, siis alusta kiirelt Küpressi eeterliku õli kasutamist. Kasuta seda õlilambis või difuuseris senikaua kuni haigus on kodust ja kehast kadunud.

See kergendab hingamist, aitab nohust nina avada ja parandab külmetuse ajal olulisel määral enesetunnet. Küpressi eeterlik õli ei lase teistel pereliikmetel nakkusesse jääda, aidates kaitsta teiste immuunsüsteemi, kui külmetus on nakkav.

Kui sul on näiteks ka allergiate tõttu keeruline hingata, siis on mõistlik Küpressi eeterlikku õli aroomiteraapias tihti kasutada. See aitab puhastada õhku ning kergendab hingamist. Eriti kasulik astmaatikutele. Lisaks Küpressile on kasulik ka Bromelaan, mis aitab allergilisi reaktsioone taandada ja allergiku elu veidigi lihtsamaks muuta.

Kui soovid, et sinu töökeskkonnas oleksid töökaaslased terved, siis võid aroomiteraapia eesmärgil Küpressi eeterlikku õli töökeskkonnas kasutada. Seda loomulikult juhul, kui see on selles keskkonnas lubatud. See aitab kogu kollektiivil olla terve ja see annab võimaluse kõigil tööl käia ilma mureta, et keegi võiks haigestuda külmetusse või seda edasi kanda.

Paanikast, ärevusest ja stressist vabaks!

Eeterlikud õlid on meie vaimsele tervisele ülimalt head. Üks parem kui teine. Küpressi eeterlik õli mõjub suurepäraselt inimesele, kes on paanikas, ärevuses või kannatab kroonilise stressi käes. See aitab rahustada, pinget maandada, hingamist parandada ning lõõgastuda. See on juba hea põhjus miks Küpressi eeterlikku õli aroomiteraapias kasutada. See aitab sind stressist vabaks saada!

Sega Küpressi eeterlik õli kokku Clary Salvei eeterliku õliga, kui soovid väga suurt pinget või melanhooliat maandada. Kasuta Ajurveeda ravimtaime Rodioolat enda vaimse keha taastamiseks ja kroonilise stressi maandamiseks ning kasuta seda regulaarselt.

Kehva vereringluse ja jalgade peal olevate veresoonte tervendaja

Kui sinu jalgade peal on palju kapillaare, veenilaiendeid ja veresooned on väga esile tulnud, siis sul võib olla väga kehv vereringlus. Küpressi eeterlik õli parandab vereringet. Kanna vähemalt korra nädalas Küpressi eeterlikku õli segatuna baasõliga jalgadele. See stimuleerib vereringlust, verepuhastust ja aitab edaspidi vältida uute veresoonte esile tulekut.

Kui sinul on selline probleem, siis võib sinu kehal olla pikaajaline C-vitamiini puudus. Soovitan lisaks toidule tarbida kvaliteetset C-vitamiini acerola kirsist või närimiskomme, milles on C-vitamiin saadud apelsinidest.

Tselluliit

Kui sa soovid lahti saada tselluliidist, mis sinu jalgadele, kõhule või kätele on tekkinud, siis kasuta Küpressi eeterlikku õli, et aktiveerida tselluliidi kadumine. Sega Küpressi eeterlik õli baasõliga ja kanna õlide segu nahapinnale, kus on tselluliiti. Tee seda paar korda nädalas jätkusuutlikult. Võid vahelduseks kasutada ka Rosmariini eeterlikku õli, mis aitab samuti tselluliidi korral.

Akneravi ja vistrikute eemaldaja

Kui soovid alternatiivsel viisil aknest vabaks saada või mõnest häirivast punnist kiirelt lahti saada, mis on ilmunud sinu näole, dekolteele või seljale, siis kasuta selleks Küpressi eeterlikku õli.

Kui vistrik, millele soovid kiiret lõppu teha on suust ja silmadest eemal, siis võta vatitikk, tee see Küpressi eeterliku õliga korralikult kokku ning tupsuta seda vistrikule. Tee seda kaks korda päevas, kui soovid kiiret tulemust saada. Akne puhul kanna veidi Küpressi eeterlikku õli koos baasõliga (vabalt valitud) aknelisele nahale kord päevas. Väldi kindlasti õli sattumist silmadesse ja suhu.

Soolatüügastest vabaks!

Soolatüükad on häirivad ning nendest lahti saamine alternatiivsel viisil on suurepärane. Küpressi eeterlikku õli on juba väga pikalt kasutatud soolatüügaste tervendamisel. Selleks, et soolatüükast lahti saada, selleks tuleb sul regulaarselt Küpressi eeterlikku õli soolatüükale kanda.

Nipp! Võta vatitikk ja tee see Küpressi eeterliku õliga kokku nii, et see oleks korralikult niiske. Seejärel määri soolatüügas korralikult ja tervenisti Küpressi eeterliku õliga kokku. Tee seda iga päev korra senikaua kuni soolatüügas on täielikult ära kadunud.

Juhul, kui eeterliku õli kandmine tekitab ärritust või kipitamist, siis peale Küpressi eeterliku õli kandmist soolatüükale, võta vatipadi, kanna sellele baasõli (vabalt valitud) ja puhasta soolatüügas ära. Baasõli aitab alati kipitamist eemaldada.

Lihaskrambid ja liigesevalud

Küpressi eeterliku õliga on võimalik vähendada lihaskrampe ja liigesevalusid. Väga kasulik eeterlik õli artriidi puhul. Kanna valu või ebamugavustunde korral baasõliga kokku segatuna liigestele või lihastele. Kui on probleeme lihastega või lihasnõrkusega, aitab lisaks küpressile sellisel juhul L-Tauriini tarbimine. Kui soovid artriiti tervendada, siis selleks on parim viis võtta kasutusele Ajurveeda ravimtaim Boswellia.

Parandab hingamist, aidates hingamisraskusest lahti saada

Kui sul on raske hingata allergiate, kõrge vererõhu või ärevuse tõttu, siis kindlasti kasuta Küpressi eeterlikku õli regulaarselt õlilambis või difuuseris. Veelgi parema efekti aitab luua see, kui segad kokku Küpressi eeterliku õli Kadaka, Valge Kampri, Sidruni või Kuuse eeterliku õliga. Need aitavad koduõhku puhastada, hapnikul ajju jõuda ja vähendada hingamisraskusi.

KÜPRESSI EETERLIKU ÕLI KASUTAMISVÕIMALUSED

Küpressi eeterlikku õli on võimalik põletada õlilambis. Õlilambi kasutamisjuhendi leiad meie kodulehelt. Kõik meie e-poe valikus olevad õlilambid leiad SIIT, kus on kirjas selle kasutamiseks vajalik teave.

Teine võimalus on määrida eeterlikku õli enda nahale, kuid sellisel juhul tuleb eeterlik õli kokku segada mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga, vaid baasõliga) nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või Jojobaõliga. Eeterlikud õlid võivad nahale olla kõrvetavad ja sellepärast tuleb neid kehale kanda koos teise õliga. Eeterlikke õlisid kokku segades teiste õlidega kasuta vaid paar tilka teise õli sees. Õlilampi kalla veega segunenult õli nii palju, kui tugevat aroomi sa soovid toas tunda.

Küpressi eeterliku õliga tee endale tervendavat vanni. Kui sul olemas kodus vann, siis lase see vett täis ja tilguta vannivette kuni kümme tilka eeterlikku õli. Võta vanni ja naudi Küpressi eeterliku õli toimet. Selline vanni tegemine on kasulik nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Tervendavat vanni tee endale juba sellepärast, et Küpressi tervendavad omadused saaksid sinu kehani jõuda.

Sega Küpressi eeterlik õli kokku enda lemmikkreemiga, et kanda see nahale, kui soovid tervele kehale selle tervendavat toimet pakkuda.

Soovitan eeterlikke õlisid kasutada vähemalt 10-20 tilka, et nendest tervendavad omadused kätte saada. 

SÜDAMETŠAKRA TERVENDAJA

Küpressi eeterlik õli on Südametšakra tervendaja ehk sinu neljanda Tšakra tervendaja. Kanna Küpressi eeterlikku õli koos baasõliga enda kõhu peale, et Südametšakrat tervendada. Sega kokku üks teelusikatäis baasõli 3 tilga Küpressi eeterliku õliga. Tee seda siis, kui sa tunned, et oled emotsionaalselt ülekurnatud, koormatud või kui oled üliemotsionaalseks muutunud, haavud kergelt või tunned üksildust. Südametšakra vastutab just nende emotsioonide eest.

KOLMANDA SILMA TŠAKRA TERVENDAJA

Küpressi eeterlik õli mõjub soodsalt Kolmanda Silma Tšakra tervendamisele ja aktiveerimisele. Põleta seda õlilambis või kanna baasõliga segatuna veidi otsmikule, et Küpressi eeterlik õli saaks Kolmandale Silmale kasulik olla. Seeläbi muutub intuitsioon tugevamaks ja valenägemused saavad kaduda.

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Küpress 100% eeterilik õli (Cupressus sempervirens) 10 ml. Päritolumaa on Hispaania. Tegemist on La Tene omatootega.
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eetelikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu.
APELSIN eeterlik õli
Enim müüdud
APELSIN on imeilusa väljanägemisega ja maitsva viljalihaga puuvili, mis kuulub tsitruseliste hulka. Apelsin on üks populaarsema..
7.40€
Maksudeta:6.07€
SIDRUNHEIN eeterlik õli
Enim müüdud
SIDRUNHEIN on meditsiiniline taim, mis oli algselt pärit Indiast ning Sri Lankalt ja nüüdseks kasvatatakse seda peamiselt Lõuna-Indias j..
8.50€
Maksudeta:6.97€
SALVEI eeterlik õli
Enim müüdud
SALVEI on minu üks vaieldamatuid lemmikuid ja seda juba aegade algusest peale. Salvei taime ei ole ma jätnud ühel väga ..
12.90€
Maksudeta:10.57€
SEEDRIPUU on väga paljudele teada meeldiva lõhna ja tervendavate omaduste pärast. Seedripuust on võimalik saada eeterlikku õli, milles peitu..
9.50€
Maksudeta:7.79€
Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsilise tervenemise ja spirituaalse kasvu kiirendamiseks. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasut..
8.30€
Maksudeta:6.80€
MÄND ei pruugi olla just see, millest sa eeldad, et saab eeterlikku õli, küll aga saab seda männiokstest ja tegemist on väga tervendava eeterliku..
8.90€
Maksudeta:7.29€
MANDLID on seemned, mida on väga mõnus süüa ja mis on väga toitvad. Küll on aga mandlitest võimalik saada õli, millel on väga palju pakkuda sin..
7.90€
Maksudeta:6.47€
CLARY SALVEI on üks Salvei sortidest, mille eeterlik õli on tervendava ja raviva toimega. Salvei ise on minu üks vaieldamatuid lemmikuid j..
19.90€
Maksudeta:16.31€
AALOE küünal
Enim müüdud
AALOE on mitmekülgne rituaalitaim ja selle essentsi saab kasutada mitmetes kaitse-, külluse- või puhastusrituaalides. Aaloetaim on kõrgelt hinnat..
10.90€
Maksudeta:8.93€
SEEDRIPUU on väga paljudele teada meeldiva lõhna ja tervendavate omaduste pärast. Seedripuust on võimalik saada eeterlikku õli, milles peitu..
9.50€
Maksudeta:7.79€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.