Menüü
Ostukorv

MÜNT eeterlik õli

MÜNT eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
MÜNT eeterlik õli
9.90€
Maksudeta: 8.11€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MÜNT eeterlik õli

MÜNT ehk Mentha spicata on piparmündi sugulane, näeb sarnane välja, kuid on veidi erinevat aroomiga. Münt on värskema ja magusama lõhnaga, kui seda on piparmünt, piparmünt on kange ja tugev. Nii münt kui ka piparmünt on kasulikud taimed ja nende eeterlikud õlid omavad ravivaid omadusi.

Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsilisele tervenemisele ja spirituaalse kasvu kiirendamisele. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasutuses, selles peitub võluvägi. Täpselt samamoodi omab seda võluväge ka Piparmündi eeterlik õli. Piparmündi eeterlik õli on üks multifunktsionaalsemaid eeterlikke õlisid, mida sa võiksid omada. Piparmündi eeterlikku õli on võimalik kasutada nii paljudel erinevatel viisidel, et see suudab palju tavapäraseid probleeme ära lahendada nii füüsilisel kui ka vaimsel tasandil. Piparmündi eeterlik õli võiks igaks kümneks juhuks olla sinu kodus olemas.

SPIRITUAALNE KODU-, KRISTALLIDE- JA AURATERVENDAJA

Mündi eeterlik õli puhastab kodust armastuse suhtes ebasoodsa energia. Tegemist on Südametšakrataimega, mis aitab suhtealast õnneenergiat kasvatada ja käivitada. Regulaarne Mündi eeterliku õli kasutamine aitab sinu ellu tuua kvaliteetsemaid suhteid, parandada sinu emotsionaalset seisu ja tugevdada su suhet. Münt aktiveerib ka armastuseõnne energia kristalle.

MÜNDI TERVENDAVAD JA KASULIKUD OMADUSED:

Mündi eeterlik õli ütleb stressile head aega!

Eelkõige on münt suurepärase lõhnaga, mis maandab suurepäraselt stressi. Mündi eeterlik õli on tõeliselt hea antidepressant ja seetõttu sobib see õli suurepäraselt regulaarseks kasutamiseks. Mündi eeterliku õli aroom on jalustrabav ja kindlasti on neid vähe, kes ei tunne selle õliga sidet. Münt vaigistab rahutut meelt ja aitab keskenduda hetkele. Stressi maandamiseks on oluline mitte keskenduda taustamürale, minevikule ja tulevikule, vaid olla lihtsalt hetkes. Münt aitab seda suurepäraselt teha.

Kõrge antioksüdantide sisaldusega

Antioksündadid on taimedes olevad keemilised ühendid, mis aitavad kaitsta keha vabade radikaalide tekkimise eest ehk ka vähirakkude kasvamise eest. Antioksüdante on oluline enda ellu tuua, kui soovid pikendada oma eluiga ja muuta enda tervist tugevamaks. Mündi eeterlik õli nahahoolduses või aroomiteraapias aitab tuua sinu ellu antioksüdante. Kui kasutada nahal Mündi eeterlikku õli (ikka koos mõne baasõliga), siis selles sisalduvad antioksüdandid kanduvad vereinge kaudu kehasse. Kui kasutada Mündi eeterlikku õlilambis või difuuseris, siis hingad neid sisse.

Parandab seedimist ja vähendab iiveldust

Mündi eeterlik õli aitab kõhuprobleeme leevendada. Mündi eeterlik õli aitab ka iiveldust taandada, kui selle lõhna nuusutada, kasutades selleks õlilampi või difuuserit. Rasedatele on see hommikuste iivelduste leevendamiseks suureks abiks. Mündi eeterlikku õli saab seedeprobleemide vähendamiseks kasutada ka nii, et segada eeterlik õli kokku baasõliga ja kanda see õlide segu kõhule. Teha seda mitu korda nädalas, et eeterliku õli tervendavad omadused saaksid vereringesse jõuda.

Soovitatav kogus kehale kandmiseks: 1 tls baasõli, 4 tilka Mündi eeterlikku õli.

Parandab ajutegevust ja keskendumist

Mündi eeterlik õli aitab kaasa õppimisele, töötegemisele, ajutööle ja keskendumisele. See toetab sinu aju, aidates mõistusel töötada nii, et vaimne pingutus ei põhjustaks stressi.

Mündi eeterlik õli on üks minu lemmikutest, mida olen regulaarselt kasutama hakanud just seetõttu, et see aitab mul pikki tunde kirjutada ning tööd teha. Tööpäeva lõpetades pole ma väsinud ja igasugune loometöö on vaid hingekosutav. Omast kogemusest soovitan Mündi eeterlikku õli põletada difuuseris kõigil neil, kelle töö nõuab vaimset pingutust.

Hormoonide tasakaalustaja

Mündi eeterlik õli on kasulik igaühele, kellel on probleeme hormoonidega. Münt aitab näiteks naistel vähendada meeshormooni ja on kasulik neile, kelle kehas on meeshormooni rohkem kui naishormooni.

Mündi eeterlik õli aitab naisi viljakamaks muuta. Seda eeterlikku õli on kasulik enne rasedust kasutada, et kiirendada rasedaks jäämist. Loomulikult aitab kaasa ka vitamiinide- ja mineraalide segu Cytoplan Pregna-plan, mis toetab naise keha vajalike toitainetega. Lisaks veel Punane Jaspis, mis on üks tugevamaid viljakusekristalle.

Tänu sellele, et Mündi eeterlik õli vähendab naistel meeshormooni, aitab see ka takistada näokarvade kasvu. Kellel on probleeme näopiirkonnas liigse karvakasvuga, neil tasub Mündi eeterlikku õli enda ilurutiini tuua. Soovitan kanda paar tilka Mündi eeterlikku õli mõne baasõliga õhtuti näonahale (vältida silmadele ja limaskestadele sattumist).

Antibakteriaalse toimega

Mündi eeterlikku õli kasutatakse täiesti teadlikult nätsude ja köhakommide valmistamisel, sest münt on antibakteriaalse toimega, see kaitseb meie keha kahjulike bakterite eest ja pidurdab nende kasvu. Mündi eeterlikku õli põleta õlilambis või difuuseris, et hävitada bakterid, mis elavad sinu kodu õhus.

Kahjutuks muudab Mündi eeterlik õli ka sellised bakterid, mis põhjustavad toidumürgitust. Seega on seda õli kasulik põletada peredes, kus on väiksed lapsed, sest nemad on toidumürgituse suhtes kõige tundlikumad.

Mündi eeterliku õliga võid ka puhastada seestpoolt külmkappi, et muuta kahjutuks bakterid, mis on tulnud külmkappi poest toodud kaubaga või tekkinud hallituse tagajärjel. Hallitust võib esineda orgaaniliste toitude peal, näiteks juurviljadel.

Naha tervendaja

Mündi eeterlik õli on seenhaiguste vastase toimega ja seda on hea kasutada näiteks küüneseene ravimisel. Tilguta 1-2 tilka eeterlikku õli seenhaigusega nakatunud kohale ning seejärel määri sellele kohale veidi baasõli. Korda protseduuri iga päev, kuni seenhaigus on kadunud, see peaks toimuma väga kiiresti.

Lõõgastava atmosfääri loomine

Mündi eeterlik õli on stressi maandava toimega, sellel on lõõgastavad ja meeleolu parandavad omadused. Mündi eeterlikku õli saab kasutada koduenergia tervendamiseks. Soovitan hea meeleolu ja enesetunde loomiseks kasutada Münti difuuseris või õlilambis. Et turgutada ka optimistmi ja huumorisoont, sega Münt kokku Ylang Ylangi ja Apelsiniga, need toimivad koos ideaalselt. Näiteks on La Tene eeterlike õlide roll-onis RÕÕMUSTAJA on Mündi ja Apelsini eeterlikud õlid esindatud. Võid seda roll-oni kasutada pidevalt, et oma meeleolu rõõmsana hoida.

Rahavoolu aktiveerija

Kui sind tõmbab maagilisel või erilisel põhjusel Mündi eeterliku õli poole, siis see võib viidata viitab sellele, et järgnevad 6 kuud sinu elus on soodne aeg uue majandusliku raja loomiseks. Sinu saatuseraamatus on avatud see hetk ja nüüd ongi õige aeg sinna enda mõtted ja teod suunata. Münt iseenesest on rahavoolu aktiveerija. Kui seda aurutada või kehatervendusrituaalides kasutada, aktiveerib see sinu rahakotis küllusekanali. Lisaks aitab kaasa ka see, kui sul on rahakotis erinevaid rahakristalle. Seda juhul kui sul seal selleks loomulikult ruumi on ja kui sa üldse kannad kaasas sularaha. 

Nägemused

Kui segada kokku omavahel Kadaka ja Mündi eeterlikku õli, aitab see kaasa nägemuste nägemisele. Mediteeri selles energias, puhka või tee tööd. Lase visioonidel aktiveeruda ja naudi valgustatust. 

MÜNDI EETERLIKU ÕLI KASUTAMISVÕIMALUSED:

Mündi eeterlikku õli on võimalik põletada õlilambis. Õlilambi kasutamisjuhendi leiad meie kodulehelt. Kõik meie e-poe valikus olevad õlilambid leiad SIIT, kus on kirjas selle kasutamiseks vajalik teave.

Teine võimalus on määride eeterlikku õli enda nahale, kuid sellisel juhul tuleb eeterlik õli kokku segada mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga, vaid baasõliga) nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või Jojobaõliga. Eeterlikud õlid võivad nahale olla kõrvetavad ja sellepärast tuleb neid kehale kanda koos teise õliga. Eeterlikke õlisid kokku segades teiste õlidega kasuta vaid paar tilka teise õli sees. Õlilampi kalla veega segunenult õli nii palju, kui tugevat aroomi sa soovid toas tunda.

Mündi eeterliku õliga tee endale tervendavat vanni. Kui sul olemas kodus vann, siis lase vann vett täis ja tilguta vannivette kuni kümme tilka eeterlikku õli. Võta vanni ja naudi Mündi eeterliku õli toimet. Selline vanni tegemine on kasulik nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Tervendavat vanni tee endale juba sellepärast, et Mündi tervendavad omadused saaksid sinu kehani jõuda.

Sega Mündi eeterlik õli kokku enda lemmikkreemiga, et kanda see nahale, kui soovid tervele kehale selle tervendavat toimet pakkuda.

Mündi eeterlik õli on väga tugevatoimeline ja seda ei ole kasulik näonahale korraga väga palju panna, see võib silmad kipitama panna.

Soovitan eeterlikke õlisid kasutada vähemalt 10-20 tilka, et nendest tervendavad omadused kätte saada. 

SÜDAMETŠAKRA TERVENDAJA JA AKTIVEERIJA

Münt toimib Südametšakra tervendaja ja aktiveerijana. Kui sa soovid oma elus rohkem armastust tunda, enda armastuseõnne aktiveerida ja suhteõnne suurendada, siis kasuta regulaarselt Mündi eeterlikku õli. See stimuleerib neljandat ehk Südametšakrat. Südametšakra tervis on oluline, see aitab meil olla emotsionaalselt tugevad. Südametsakra on emotsioonide keskpunkt.

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Mündi eeterliku õli peamisteks koostisosadeks on Carvone, Limoneen, 1,8-tsineool ja b-Mütseen. Päritolumaa Hiina. Mündi eeterlik õli on kergelt kollakas-läbipaistev ja vedel, see tuleb toatemperatuuril ilusti pudeli seest välja. Mündi eeterlik õli on tugeva lõhnaga. Tegemist on La Tene omatootega.
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eetelikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu
PIPARMÜNT on taim, mida on võimalik kasutada armastuserituaalides ja -maagiates. Piparmündis peitub vägi, mis suudab armastuseenergiat parandada,..
9.60€
Maksudeta:7.87€
BERGAMOT eeterlik õli on saadud selle viljakoorest. Bergamot kuulub tsitruseliste perekonda ja seega on see sugulane laimi, apelsini, s..
9.90€
Maksudeta:8.11€
Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsilise tervenemise ja spirituaalse kasvu kiirendamiseks. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasut..
9.90€
Maksudeta:8.11€
RÕÕMUSTAJA roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Mündi, Apelsin..
14.90€
Maksudeta:12.21€
See eeterlike õlide difuuser kasutab ultrahelilaineid, et aurustada klaaskupli all olevas paagis vett ja eeterlikke õlisid. See tekitab..
69.90€
Maksudeta:57.30€
ÕLILAMP on eeterlike õlide põletamise jaoks mõeldud vahend, mis annab sulle võimaluse saada taimsetest õlidest kätte nende tervendavaid omadusi. ..
8.80€
Maksudeta:7.21€
APELSIN eeterlik õli
Enim müüdud
APELSIN on imeilusa väljanägemisega ja maitsva viljalihaga puuvili, mis kuulub tsitruseliste hulka. Apelsin on üks populaarsema..
7.40€
Maksudeta:6.07€
Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsilise tervenemise ja spirituaalse kasvu kiirendamiseks. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasut..
8.30€
Maksudeta:6.80€
Viiruk NAMASTE koosneb salajasest taimeretseptist, mis on kooslus erinevatest  viirukitaimedest. Namaste viirukis on taimed, mis aitavad soove ja..
4.70€
Maksudeta:3.85€
Viiruki TAEVALIK nimi ütleb juba ära, mis on selle viiruki toime. Tegemist on viirukiseguga, milles on kasutatud väga palj..
5.20€
Maksudeta:4.26€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.