Menüü
Ostukorv

KADAKAMARI eeterlik õli

KADAKAMARI eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
KADAKAMARI eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
KADAKAMARI eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
KADAKAMARI eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
KADAKAMARI eeterlik õli
15.30€
Maksudeta: 12.54€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KADAKAMARI eeterlik õli
KADAKAS kuulub mändide perekonda ning on paljude jaoks väga tuttav. Tegemist on igihalja okaspuuga, millel on omapärane välimus ja mis on peamiselt tuntud EuroopasEdela-Aasias ja Põhja-Ameerikas. Kadakas ise on okkaline ja okaste värv varieerub rohelisest kuni pruunini. Sinakaid kadakamarju kasvatab vaid emane kadakas ja need marjad on täis võimekat eeterlikku õli. Kadakamarja eeterlik õli saadakse kadakamarjadest aurutamise teel. Tegemist on eeterliku õliga, mis võitleb paljude erinevate terviseprobleemidega ja see on igaühe jaoks kasulik. Läbi ajaloo on teada, et kadakat on kasutatud rahvameditsiinis ja selle peamiseks kasutusalaks on ravitsemine nii füüsilisel kui ka spirituaalsel tasandil.

Kadakamarja keemiline koostis: a-pineen, b-pineen, kampeen, sabineen, mürseen, a-repineen, tsümeen, bornüülatsetaat, nerool, kamper, nerool, linalool, borneool, linalüüatsetaat, a-fellandreen, 1,4-kineool, terpinen-4-ool, p-tsümeen, kao-fenüleen.

Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsiliseks tervenemiseks ja spirituaalse kasvu kiirendamiseks. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasutuses, selles peitub võluvägi. Täpselt samamoodi omab seda võluväge ka Kadakamarja eeterlik õli.

SPIRITUAALNE KODU-, KRISTALLIDE JA AURATERVENDAJA

Kadakamarja eeterlik õli on tervendav spirituaalne taimeõli, mis suudab aktiveerida kristalle ja mille mõjuomaduste alla kuuluvad Inglitega kontakteerumine, astraalrännak, intuitsiooni arendamine, visioonide ja unenägude nägemine ning nende tõlgendamine, Inglikaitse loomine, spirituaalsete annete avamine, Karma ja enda elutee mõistmine, eelmistesse eludesse rändamine jne. Kõiki nendel eesmärkidel loodud kristallikomplekte ja -altareid puhasta Kadakamarja eeterliku õliga. Selleks aseta õlilamp nende kristallide vahetusse lähedusse ja põleta seal sees seda eeterlikku õli. Spirituaalses mõttes on Kadakamarja eeterlik õli väga võimekas, mida on kasulik kasutada tihti, et spirituaalne areng oleks võimas.

Kui soovid mediteerida ja visioone näha, siis kasuta selleks Kadakamarja eeterlikku õli. Kanna seda õli enne meditatsiooni oma nahale ja põleta meditatsiooni ajal õlilambis. Tilguta eeterlikku õli tekstiilidele, et tuba õhkaks sellest väest (väldi heledaid kangaid või kasuta mõnda rätikut/riideeset, kuna õli võib veidi määrida).

Enne magamaminekut on kasulik õlilambis põletada Kadakamarja eeterlikku õli koos Lavendli eeterliku õliga. Nende õlide kooslus aktiveerib unenägude nägemise, mis on kasulik, kui soovid unes näha prohvetlikke visioone ja hommikul oma unenägusid mäletada.

Kadakamarja eeterliku õli puhul on tegemist päris tugevatoimelise Aurapuhastajaga ja see on Salvei kõrval üheks heaks abiliseks. Kui sa soovid aeg-ajalt asendada Salveipuhastuse millegi muuga, siis asenda see Kadakamarja eeterliku õliga. 

Kui soovid kodust puhastada suuremat sorti negatiivset energiat, siis põleta Kadakamarja eeterlikku õli koos Muskaatpähkli ja Sandlipuu eeterliku õliga. Nende kolme eeterlike õlide trio aitab vabastada kõike, mis segab sinu elu ja muudab su kodu negatiivseks kohaks.

KADAKAMARJA EETERLIKU ÕLI TERVENDAVAD JA KASULIKUD OMADUSED

Nahatoonik

Kadakamarja eeterlikku õli kanna baasõliga oma nahale, kui soovid, et sinu nahk näeks särav ja kaunis välja. Tegemist on loodusliku toonikuga, mis aitab nahal terveneda ning näha välja elastsem ja tervem. Kadamarja eeterliku õli kasutamine puhastab nahal oleva mustuse, võid kasutada seda näiteks õhtuti või hommikuti. Selleks tilguta Jojoba baasõli vatipadjale ja selle peale 1 tilk Kadakamarja eeterlikku õli. Puhasta ära oma nägu, kael ja dekoltee.

Probleeme hingamisega

Kui oled allergik või sul jääb ärevuse tõttu hing aeg-ajalt kinni või tekib õhupuudus, siis Kadakamarja eeterlik õli on sinu jaoks väga kasulik. Kadakamarja eeterlik õli aitab hingamisele kaasa, aidates sind ennekõike rahustada ja seejärel muuta hingamise kergemaks. Kadakamarja eeterlikku õli on kasulik põletada õlilambis, paanikahoo korral hingata veidi pudelist sisse või määrida rindkerele koos baasõliga.

Veelgi parema efekti aitab luua see, kui segad kokku Kadakamarja eeterliku õli KuuseValge KampriSidruni või Küpressi eeterliku õliga. Need aitavad koduõhku puhastada, hapnikul ajju jõuda ja vähendada hingamisraskusi.

Kasulik artriidi puhul

Kadakamarja eeterlik õli aitab taandada kehas olevat põletikulisust. Seda on kasulik kasutada artriidi tervendamiseks. Kadakamari on alternatiivmeditsiinis sellel alal väga kasulik. Selleks sega kokku 1 tl Jojoba baasõli 1-2 tilga Kadakamarja eeterliku õliga ja kanna see segu haigestunud piirkonnale. Kadakamarja eeterlik õli aitab kehast toksiine välja juhtida ja leevendada artriidi sümptomeid. 

Vaimse pinge eemaldaja

Kadakamarja eeterlik õli on suurepärane antidepressant, nagu seda on ka paljud teised eeterlikud õlid. Kadakamarja eeterlik õli aitab kehal ja hingel rahuneda. Põleta seda õlilambis või kasuta kehahoolduses, kui tunned end närvilise ja rahutuna. Kui sind on tabanud paanikahoog või melanhoolia, siis määri 1 tilk Kadakamarja eeterlikku õli baasõliga kokku segatuna enda otsmikule.

Kasuta seda, kui soovid kehakaalu alandada

Kui soovid kehakaalu alandada, vormis püsida ja mitte "üle süüa", siis on Kadakamarja eeterlikust õlist kasu. Kadakamarja eeterlik õli pidurdab vajaduse pidevalt süüa ja vähendab isu üleüldiselt. Kadakamarja eeterlikku õli põleta õlilambis, kui soovid, et taanduksid sinu suured isud, mis suunavad sind sööma ja asjatult näksima. Kui sul on suurem probleem söömisega, sa ei suuda kontrollida, mida ja kui palju sa sööd, siis on mul sulle pakkuda teine retsept. Selleks sega kokku Kadakamarja eeterlik õli Piparmündi eeterliku õliga (millel on samasugune toime). Põleta neid õlilambis ja seda eriti õhtusel ajal, mil tavaliselt esineb kõigil suurem söögiisu. Põleta korraga vähemalt 10-15 tilka eeterlikku õli (ühte või segamini)

Kõhuvalu leevendaja ja seedetegevuse aktiveerija

Teadaolevalt on Kadakamarja eeterlikul õlil oskus seedesüsteemiprobleeme tervendada, aidates normaalsele seedetegevusele kaasa. Sega kokku 1 tl Avokaado baasõli 1-2 tilka Kadamakarja eeterliku õliga ja kanna see segu enda kõhupiirkonnale. Masseeri õlide segu korralikult naha sisse, puhka ja lase kõhuvalul kaduda. Kui soovid, siis lisa 2 tilga Kadakamarja eeterliku õli asemel üks tilk Kadakamarja õli ja 1 tilk Mandariini eeterlikku õli. Mandariini eeterlik õli on samuti seedesüsteemi suurepärane tervendaja ja aitab vähendada kõhupuhitusi.

Vere puhastaja ja mürkide väljutaja

Kadakamari aitab kehast mürke vabastada. Kadakamari on tõesti sellise toimega ja seetõttu on kasulik seda aeg-ajalt enda kehahoolduses kasutada. Kanna Kadamarja eeterlikku õli ja baasõli segu üle kogu oma keha, et aktiveerida keha mürkaineid vabastama. Eriti kasulik on see selleks, et end tervena hoida ja ennetada erinevate haiguste teket. 

Selleks sega kokku 1 spl Jojoba baasõli 2-3 tilga Kadakamarja eeterliku õliga (tuletan meelde - kui on tundlik nahk, siis väiksem kogus ja see kehtib kõikide eeterlike õlide puhul). Sega õlid omavahel korralikult kokku ja kanna kogu kehale. Väldi silma ja limaskestadele sattumist. Eeterlikke õlisid ei tohi mitte kunagi panna suhu, kõrva, silma, huultele, ninna ja teistele õrnadele piirkondadele. Juhul kui tunned, et keha hakkab kipitama, siis lisa alati baasõli kehale juurde (ilma eeterliku õlita). Baasõli aitab eeterlikel õlidel naha sisse imenduda ilma nahka kahjustamata.

Haavade ja armide tervendaja

Kadakamarja eeterlik õli aitab kaasa haavade kiiremale paranemisele. Selleks kanna 1 tl Jojoba baasõli 1 tilga Kadakamarja eeterliku õliga haavapiirkonnale, mis on juba tervenemas (kindlasti mitte lahtisele ja värskele haavale). Kadakamarja eeterlik õli kiirendab haava paranemist ja takistab armide tekkimisel. Kasuta selleks just Jojoba baasõli, kuna ka sellel on haavu ja arme tervendav toime. Sellisel juhul kasutad kahte ühe toimega alternatiivset tervendajat.

Hambavalu leevendaja

Kui sul hammas valutab, ige on paistes või suus on põletik, siis Kadakamarja eeterlik õli võib olla sinu alternatiivne valuvaigisti. Kuna Kadakamarja eeterlikul õlil on põletikku taandav toime, siis võib see sulle pakkuda ka rohkem tervendust kui ainult hambavalu vaigistamine. 

Selleks sega 1 tl Jojoba baasõli kokku 1 tilga eeterliku õliga (kasuta Jojobat, kuna see imendub väga kiiresti ja näo piirkonnas ei saa sa lubada õlide tilkumist limaskestale). Kanna õli väga ettevaatlikult näpuotsaga valutavale piirkonnale. Väldi huultele, ninna, silma ja limaskestale sattumist, ole ettevaatlik. Tupsuta näpuga seda õli just sinna, kus sul on kõige suurem valu ja seda päeva jooksul mitu korda. Kindlasti ei tohi õli suhu ega limaskestale panna, eeterlikud õlid on väga kanged ja võivad ärritust põhjustada. Mida puhtam eeterlik õli, seda kangem. La Tene eeterlikud õlid on kõik 100% eeterlikud õlid.

Peanaha puhastaja

Enamik eeterlikud õlid on kasulikud nii nahale kui ka peanahale. Kadakamarja eeterlik õli puhastab naha süvitsi ära ja seega on seda kasulik kasutada juustepesu ajal. Lisa seda šampooni sisse või tee enne juustepesu baasõliga juuksemaski. Kui kasutad eeterlikke õlisid, nagu näiteks Kadakamarja eeterlikku õli juuksehoolduses, siis väldi juuste pesemise ajal vee silma sattumist, kuna eeterlikud õlid kahjustavad silmi. Kui oled hoolas, siis saad kadakamarjast palju kasu. Kadakamarja eeterlik õli sobib sulle siis, kui sa ei suuda juustepesu ajal oma peanahka korralikult ära puhastada või erinevad šampoonid ei sobi sulle ning jätavad pidevalt jääkaineid peanahale ja seetõttu tundub sulle, et pea on peale pesu pidevalt must. Kadakarmaja eeterlik õli vabastab jääkained ja ergutab peanaha vereringet, mis omakorda soodustab juuste kasvamist.

Kadakamarja eeterlikku õli võid kasutada ka nahahoolduses, see aitab vältida erinevat sorti seen- ja bakteriaalseid haiguseid, mis võivad nahale tekkida.

Nägemused

Kui segada kokku omavahel Kadaka ja Mündi eeterlikku õli, aitab see kaasa nägemuste nägemisele. Mediteeri selles energias, puhka või tee tööd. Lase visioonidel aktiveeruda ja naudi valgustatust. 

KADAKAMARJA EETERLIKU ÕLI KASUTAMISVÕIMALUSED:

Kadakamarja eeterlikku õli on kasulik põletada õlilambis. Õlilambi kasutamisjuhendi leiad meie kodulehelt. Kõik meie e-poe valikus olevad õlilambid leiad SIIT, kus on ka kirjas selle kasutamiseks vajalik teave.

Teine võimalus on määride eeterlikku õli enda nahale, kuid sellisel juhul tuleb eeterlik õli kokku segada mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga, vaid baasõliga) nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või Jojobaõliga. Eeterlikud õlid võivad nahale olla kõrvetavad ja sellepärast tuleb neid kehale kanda koos teise õliga. Eeterlikke õlisid kokku segades teiste õlidega kasuta vaid paar tilka teise õli sees. Õlilampi kalla veega segunenult õli nii palju, kui tugevat aroomi sa soovid toas tunda.

Kadakamarja eeterliku õliga tee endale tervendavat vanni. Kui sul olemas kodus vann, siis lase vann vett täis ja tilguta vannivette kuni kümme tilka eeterlikku õli, lisa sinna ka baasõli mitu supilusika täit. Võta vanni ja naudi Kadakamarja eeterliku õli toimet. Selline vanni tegemine on kasulik nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Tervendavat vanni tee endale juba sellepärast, et Kadakamarja tervendavad omadused saaksid sinu kehani jõuda. 

Sega Kadakamarja eeterlik õli kokku enda lemmikkreemiga (milles on baasõli), et kanda see nahale, kui soovid tervele kehale selle tervendavat toimet pakkuda.

Eeterlikke õlisid võib kasutada ka saunas. Sauna vee sisse lisades eeterlikke õlisid on sul võimalik võimsamat sorti aurapuhastust iseendale teha ja aroomiteraapiat samaaegselt. Proovi ja katseta!

Kadakamarja eeterlikku õli kasuta koos massaažiõlidega või lisa seda baasõli sisse, kui massaaži teed. Niiviisi on sul võimalik Kadakamarja eeterliku õli tervendavad omadused endasse saada.

Soovitan eeterlikke õlisid kasutada vähemalt 10-20 tilka, et nendest tervendavad omadused kätte saada. 

KURGUTŠAKRA, KOLMAS SILM JA KROONTŠAKRA

Kadakamarja eeterlik õli toimib kõikidele kolmele ülemisele tšakrale suurepäraselt. Kui soovid enda ülemisi meeli äratada, neid enda kasuks tööle aktiveerida, tervendada või tasakaalustada, siis seda kõike ühes suudab seda pakkuda Kadakamarja eeterlik õli. Seda teades on mõistlik omada universaalset ülemiste tšakrate tervendajat, kuna see on miski, mis aitab sul enda andeid, intuitsiooni, teadlikkust, spirituaalsust, visioonitaju, unenägude nägemist ja kõike vaimsemat poolt arendada.

Põleta Kadakamarja eeterlikku õli õlilambis, kui soovid seda teha või kanna mõned tilgad Jojoba baasõliga kokku segatuna enda otsmikule ja kaelapiirkonnale. 

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Kadakamari 100% eeterilik õli (Juniperus Communis) 10 ml, pärituolumaa Makedoonia. Kadaka eeterlik õli oma värvuselt läbipaistev. Kadakamarja eeterlik õli on väga värskendav, sellel on maine ja jõuline aroom. Ideaalne valik Saaremaa armastajatele, kus kadakad on aukohal. Kadakamarja eeterlik on saadud aurutamismeetodil.
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eeterlikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu.
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
3.85€ 5.50€
Maksudeta:3.16€
PIETERSIIT on esmakordselt avastatud Namiibiast ja saanud endale nime mehe käest, kes selle kristalli avastas. Kui tavaliselt on krista..
1.60€
Maksudeta:1.31€
KUUSK on püha puu, mis võimendab kaitseenergiat ning tagab ka hea õnne. Kuusk aitab kaitsta seda, mis on tema lähedal ja kui lisada kuusee..
10.90€
Maksudeta:8.93€
MUST JASPIS on üks Jaspise liikidest, millele on loomulikult värvuseks must toon. Mustas Jaspises võib esineda pragusi, vahel mõnda värvitooni..
4.13€ 5.90€
Maksudeta:3.39€
SEEDRIPUU on väga paljudele teada meeldiva lõhna ja tervendavate omaduste pärast. Seedripuust on võimalik saada eeterlikku õli, milles peitu..
9.50€
Maksudeta:7.79€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
5.53€ 7.90€
Maksudeta:4.53€
YLANG YLANG eeterlik õli parandab tuju ja loob positiivsust ning rõõmsameelsust. See on looduslik antidepressant, mis aitab ka meeleolukõikumise ..
12.90€
Maksudeta:10.57€
SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks heleroheline värvus, mis kohati kumab tekstuurilt läbi. Serpentiin Jaad..
14.60€
Maksudeta:11.97€
PIPARMÜNT on taim, mida on võimalik kasutada armastuserituaalides ja -maagiates. Piparmündis peitub vägi, mis suudab armastuseenergiat parandada,..
9.60€
Maksudeta:7.87€
AVOKAADOÕLI on baasõli, mida saad kasutada enda naha kaitsmiseks, päikesepõletuste vältimiseks, naha niiskena hoidmiseks. Avokaadoõli on väg..
9.90€
Maksudeta:8.11€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.