Menüü
Ostukorv

PÕLDMÜNT eeterlik õli

PÕLDMÜNT eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
PÕLDMÜNT eeterlik õli
9.50€
Maksudeta: 7.79€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PÕLDMÜNT eeterlik õli

PÕLDMÜNT kuulub mündiliste perekonda ja selle aroom meenutab nii piparmünti kui ka münti. Tegemist on äärmiselt mõnusa lõhnaga ja aroomiteraapias on kindlasti selle jaoks paljudele koht olemas. Põldmündi eeterlik õli sisaldab pea 80% mentooli, mis muudab selle väga heaks alternatiivseks külmetusravimiks. Lisaks mentoolile sisaldab Põldmündi eeterlik õli isomentooli, limoneeni ja pineeni.

Põldmünti kutsutakse ka metsikuks mündiks ning sellel on väga sarnased omadused võrreldes piparmündi ja mündiga. Kasuta seda eeterlikku õli nii enesetervendamiseks kui ka koduõhu värskendamiseks ning puhastamiseks.

Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsilisele tervenemisele ja spirituaalse kasvu kiirendamisele. Ükskõik milline eeterlik õli on sinu kasutuses, selles peitub võluvägi. Täpselt samamoodi omab seda võluväge ka Põldmündi eeterlik õli. Põldmündi eeterlik õli on üks multifunktsionaalsemaid eeterlikke õlisid, mida sa võiksid omada. Põldmündi eeterlikku õli on võimalik kasutada nii paljudel erinevatel viisidel, et see suudab palju tavapäraseid probleeme ära lahendada nii füüsilisel kui ka vaimsel tasandil. Põldmündi eeterlik õli võiks igaks kümneks juhuks olla sinu kodus olemas.

SPIRITUAALNE KODU-, KRISTALLIDE- JA AURATERVENDAJA

Spirituaalsel tasandil aitab Põldmündi eeterlik õli puhastada kinni jäänud energiaid. Suurepäraseks rituaaliõliks Kuu viimase veerandi ajal kasutamiseks. See on Kuu faas, mil on kõige õigem vabastada enda hingest ja elust kõik see, mis sind enam hästi ei teeni. Kasutades Põldmündi eeterlikku õli aroomiteraapias, aitab see sinu enda, kodu või kristallide Auraväljadest vabastada stressienergiat. Igati kasulik eeterlik õli regulaarseks kasutamiseks.

PÕLDMÜNDI TERVENDAVAD JA KASULIKUD OMADUSED:

Suurepärane koduõhu värskendaja ja puhastaja

Põldmündi eeterlik õli võiks lisaks Sidrunile ja Eukalüptile alati kodus olemas olla. Seda seetõttu, kuna need kolm on parimad koduõhu värskendajad, jättes suurepärase aroomi kodu seinte vahele ja andes sulle võimaluse kiiresti lahti saada ebameeldivatest aroomidest.

Põldmünt aitab puhastada toksiine, mis koduõhus on. Suurepärane valik sulle, kui oled allergik. Sobib väga hästi koju, kus elab allergik või kasutamiseks lapse toas kasutamiseks, kes haigestub pidevalt ülemiste hingamisteede haigustesse. Põldmünt tugevdab immuunsust ja aitab taandada allergiaid, mis on seotud kodutolmu, heinatolmu või koduõhus levivate toksiinidega.

Meeleolu parandaja ja selgustunde looja

Põldmündi eeterlik õli mõjub kõikidele meie kehadele hästi (spirituaalsele, vaimsele, emotsionaalsele ja füüsilisele). Kasuta seda aroomiteraapias ehk õlilambis või difuuseris, et eeterliku õliga täita enda koduõhk, töötuba või kabinet.

See värskendab sinu enesetunnet. Mõjub kui kohv, mis teeb meeled erksaks ja kaotab ära kurnatuse tunde. Erinevalt kohvist ei tekita see närvilisust. Kui hingad sisse Põldmündi eeterlikku õli õhu kaudu, siis võid tunda kuidas sinu tuju muutub paremaks, sind tabab positiivsus, tunned end hästi ja energeetiliselt.

See on kasulik energiatervendusteraapia jaoks, aidates parandada Südametšakra ja Kroontšakra tööd. Põldmünt seob need Tšakrad omavahel kokku, aidates nende kahe vahel paremat kontakti saada. Selle tulemusel tunned end murevabalt ja suudad hetke nautida.

Kui sul on soov kellegi teisega koos kvaliteetaega veeta või soovid üksi hetke nautida, siis kindlasti lase põldmündi eeterlikul õlil seda momenti täiustada.

Parandab ajutegevust ja soodustab kiiret analüüsimist

Põldmündi puhul on tegemist Kroontšakra tervendajaga ja seetõttu mõjub see hästi mälule ning ajule. See soodustab kiiret mõtlemist, parandab meeldejätmist, suurendab keskendumisvõimet ning ei lase mõttetegevusel keha ära kurnata.

Selle omaduste tõttu soovitan ka Põldmündi eeterlikku õli difuuseris või õlilambis kasutada samal ajal kui õpid või teed tööd. See võtab ära suure koormuse, mida võid raskete ülesannete juures tajuda. Kui sa soovid peale pikka tööpäeva olla erk, siis Põldmünt aitab sul seda saavutada.

Kui tuled väsinuna koju, kuid sul on vaja veel palju toimetada ning see kõik nõuab sinult energiat, siis Põldmündi eeterlik õli aitab sind üles äratada.

100% looduslik külmetusravim

Gripi ja teiste viiruste leviku ajal või niiskel ajal on kasulik kasutada Põldmündi eeterlikku õli. Põldmünt hoiab eemale viirushaiguseid, aidates sinu immuunsüsteemi turgutada. Kanna seda baasõliga kokkusegatuna nahale, et intensiivselt tugevdada enda immuunsüsteemi. Kasuta difuuseris või põleta õlilambis, kui soovid koduõhku tervendada ja seal levivaid viiruseid pidurdada. Eeterlikud õlid kõik on antiviraalsed, seega nende regulaarne kasutamine tasub end ära.

Kui sa oled külmetunud, siis võta kasutusele põldmünt koos Ingveri eeterliku õliga. Mõlemad suudavad teha imesid, eriti kui oled palavikus. Kui sind on aga tabanud suuremat sorti nohu ja ninakinnisus, siis võta kasutusele ka Eukalüpt või Münt.

Hallituse pidrudaja

Kodudes levivad hallitusseened on tervisele kahjulikud ja mõned lausa nii kahjulikud, et need tekitavad inimese kehasse väga suuri tervisemuresid. Tavaliselt esineb hallitus niisketes ruumides nagu näiteks tualettruumis, saunas või dušširuumis. Neid esineb ka aknapõskedel ning majapidamises ka nähtamatul kuju. Vahel võib olla sinu majapidamises hallitusseen ja sa ise ei teagi seda.

Põldmünt on üks eeterlikest õlidest, mis aitab hallitusseeni pidurdada ja isegi tappa. Seda teades saad sa kasutada seda kui vastumürgina.

Kanna valgetele aknalaudadele või aknapõskedele (teised värvid võib eeterlik õli ära rikkuda selle tugeva toime tõttu) ja seejärel puhasta niiske lapiga ning õliga aknapõsed. Hallitus peaks maha tulema, mis on pindmine ja mis ei ole veel seina sisse süübinud. Korda seda iganädalaselt.

Põleta Põldmündi eeterlikku õli difuuseris või õlilambis selles ruumis, kus sa tead, et hallitus esineb. Hallituseen liigub õhu kaudu ja seetõttu on väga oluline õhku puhastada. Pese Põldmündi eeterliku õliga keraamilisi plaate ja pindu, et ka sealt seen likvideerida.

Liigse isu vähendaja

Kui sa vahel tunned, et sööd liialt palju või lased enda ebatervislikel isudel enda üle võimu omada, siis võta kasutusele Põldmündi eeterlik õli. Põleta seda õli õlilambis köögis või söögilaua peal. Väga kasulik on seda näiteks teha ajal, mil on suurem tähistamine ja toidulaud on väga rikkalik. Põldmündi eeterliku õli sissehingamine võib sinu isusid vähendada ja sinu tähelepanu juhatada pigem nendele toitudele, mida sul vaja on, mitte mida sa arvad, et sul vaja on. Põldmündi eeterlik õli aitab ego-põhise toitumise vaigistada ja esile tuua intuitiivse toitumismeele.

Lihaspinge maandaja

Kui sa tunned end ebamugavalt ja sinu lihased on liialt pinges, siis määri koos baasõliga mõned tilgad eeterlikku õli pinges kohale. Masseeri senikaua kuniks õlid on naha sisse imbunud ja lihaspinge on maha vaibunud. Lihaspinge võib tekkida suure füüsilise koormuse tagajärjel või vaimse stressi olemasolul.

Sügeluse vastu

Põldmündi eeterlik õli aitab sügelust leevendada. Selleks sega kokku üks teelusikatäis baasõli 1-2 tilga eeterliku õliga ja masseeri seda mikstuuri sügelevale kohale. Kuna Põldmündi eeterlik õli on antibakteriaalse toimega, siis võid seda kasutada ka nahaärrituste korral.

Külluseenergia aktiveerija ja rahaenergia võimendaja

Energeetilisel tasandil on Põldmündi eeterlik õli rahaõnne aktiveeriva toimega. Põletades seda enda kodus, eriti külluse ja rahaõnne kristallide läheduses, aitab see kaasa külluseenergia aktiveerumisele. Lisaks Põldmündile aitab seda teha LaimKuuskOreganoTüümian ja Kaneel. Võid neid ka koos kasutada või eraldi, et rahavooluenergiat enda kodus aktiveerida. Feng Shui järgi on eeterlike õlide kasutamine külluse aktiveerimiseks väga kasulik. 

Põldmündi eeterlikku õli auruta Täiskuu või Noorkuu ajal, eriti siis, kui need Kuufaasid on seotud külluse aktiveerimisega. Selle kohta, milline Kuufaas täpsemalt on, sellest kirjutan ma artiklitest, kus räägin eespool tulevatest olulistest kuupäevadest. 

PÕLDMÜNDI EETERLIKU ÕLI KASUTAMISVÕIMALUSED:

Põldmündi eeterlikku õli on võimalik põletada õlilambis. Õlilambi kasutamisjuhendi leiad meie kodulehelt. Kõik meie e-poe valikus olevad õlilambid leiad SIIT, kus on kirjas selle kasutamiseks vajalik teave.

Teine võimalus on määrida eeterlikku õli enda nahale, kuid sellisel juhul tuleb eeterlik õli kokku segada mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga, vaid baasõliga) nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või Jojobaõliga. Eeterlikud õlid võivad nahale olla kõrvetavad ja sellepärast tuleb neid kehale kanda koos teise õliga. Eeterlikke õlisid kokku segades teiste õlidega kasuta vaid paar tilka teise õli sees. Õlilampi kalla veega segunenult õli nii palju, kui tugevat aroomi sa soovid toas tunda.

Põldmündi eeterliku õliga tee endale tervendavat vanni. Kui sul olemas kodus vann, siis lase vann vett täis ja tilguta vannivette kuni kümme tilka eeterlikku õli. Võta vanni ja naudi Põldmündi eeterliku õli toimet. Sellise vanni tegemine on kasulik nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Tervendavat vanni tee endale juba sellepärast, et Põldmündi tervendavad omadused saaksid sinu kehani jõuda.

Sega Põldmündi eeterlik õli kokku enda lemmikkreemiga, et kanda see nahale, kui soovid tervele kehale selle tervendavat toimet pakkuda.

Soovitan eeterlikke õlisid kasutada vähemalt 10-20 tilka, et nendest tervendavad omadused kätte saada. 

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eetelikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu
INGVER on õitsev taim, mille juurt kasutatakse selle tervendavate omaduste pärast. Ingverijuur on rahvameditsiinis ja alter..
12.90€
Maksudeta:10.57€
PIPARMÜNT on taim, mida on võimalik kasutada armastuserituaalides ja -maagiates. Piparmündis peitub vägi, mis suudab armastuseenergiat parandada,..
9.60€
Maksudeta:7.87€
Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsilise tervenemise ja spirituaalse kasvu kiirendamiseks. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasut..
8.30€
Maksudeta:6.80€
SIDRUN on üks tsitruselistest, see on kollakat värvi ja väga kasulik taim igal erineval kujul kasutatuna. Sidruni eeterlik õli ..
8.90€
Maksudeta:7.29€
MÜNT ehk Mentha spicata on piparmündi sugulane, näeb sarnane välja, kuid on veidi erinevat aroomiga. Münt on värskema ja magusama lõhnaga, kui seda on..
9.90€
Maksudeta:8.11€
PALMAROSA kuulub Graminea taimede perekonda, tegemist on kõrrelisega. Näiteks kuulub sinna ka Sidrunhein, mis on tunduvalt inte..
11.00€
Maksudeta:9.02€
VIINAMARJAD on imemaitsvaid viljad, mis on väga toitvad ja inimeste jaoks erilise väärtusega. Viinamarjaseemneõli saadakse viinamarjadest, see pressit..
7.90€
Maksudeta:6.47€
MANDLID on seemned, mida on väga mõnus süüa ja mis on väga toitvad. Küll on aga mandlitest võimalik saada õli, millel on väga palju pakkuda sin..
7.90€
Maksudeta:6.47€
SIDRUNHEIN eeterlik õli
Enim müüdud
SIDRUNHEIN on meditsiiniline taim, mis oli algselt pärit Indiast ning Sri Lankalt ja nüüdseks kasvatatakse seda peamiselt Lõuna-Indias j..
8.50€
Maksudeta:6.97€
Toote kogus erineb pildil olevast. Purgis on 60 kapslit.CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põ..
20.20€
Maksudeta:16.56€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.