Menüü
Ostukorv

PATŠULI eeterlik õli

PATŠULI eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
PATŠULI eeterlik õli
11.90€
Maksudeta: 9.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PATŠULI eeterlik õli

PATŠULI on imeline taim oma erilise väe ja aroomi tõttu. Patšuli kuulub mündiliste perekonda ja on kasulik igale spirituaalsele inimesele, kes soovib läbi taimede end tervendada, enda koduenergiat tervena hoida ja kristalle erksana hoida. Patšuli on rohelist värvi lehtedega taim, mille lehed meenutavad kohati mündilehti. Patšuli ladinakeelne nimetus on pogostemon cablin, mille tähendus on tõlgituna "roheline leht". Patšuli nimi pärineb tegelikult aga tamilikeelest, mis on levinud Lõuna-Aasias. Patšulitaime kasvatatakse ja kasutatakse peamiselt selle eeterliku õli ja selle kuivatatud lehtedest valmistatud viirukite pärast.

Patšuli kasvab põõsasuuruseks taimeks, umbes 75 cm kõrguseks. Patšuli kasvupaigaks on Aasia, kus see looduses metsikult paikneb. Sellel taimel on väga tugev ja meeldiv aroom, mis on meelitervendava toimega. Patšuli on üks taimedest, mis võiks olla alternatiivteraapia huvilise kodus olemas eeterliku õli või viiruki kujul.

Kui soovid selle taime eeterlikku õli tervendaval eesmärgil kasutada, siis veendu, et eeterlik õli oleks 100% puhas eeterlik õli. La Tene kollektsioonis on Patšuli olemas ja see on õli, mille puhtus on garanteeritud.

SPIRITUAALNE KODU-, KRISTALLIDE JA AURATERVENDAJA

Patšulil on oma spirituaalsem pool lisaks selle füüsilistele tervendavatele omadustele. Patšuli on ideaalne küllusetaim, aidates külluslikke energiaid suurendada seal, kus see taim asub või kus seda taime põletatakse. Patšuliviirukeid ja eeterlikku õli põleta, et enda majanduslikku seisu parandada. Põleta seda selleks, et suurendada üleüldist rahaenergiat ja materiaalset õnne.

Väga kasulik on selle taime viirukite ja eeterliku õliga puhastada küllusekristalle. Kui seda teha, siis küllusekristallid hakkavad paremini tööle ja vabastavad nendesse kogunenud negatiivset energiat. Sinu kodus asub küllusnurk Ida- ja Kagu-ilmakaares, kus on kasulik hoida kõiki küllusekristalle. Põleta Patšuliviirukit ja eeterlikku õli just nendes ilmakaartes, et aktiveerida küllusenergia liikumine lisaks kristallides ka enda kodus. Patšuli eeterlikku õli põleta seal igal Kuu esimesel veerandil, Täiskuul, Kuu viimasel veerandil ja Noore Kuu ajal. Leiad kuufaaside kalendri SIIT. Kui teed seda regulaarselt, siis maine õnn saab sinu elus võtta vaid kasvava suuna. 

Põleta viirukit ja õli enda lähedal, et iseenda Auraväljast puhastada ebaõnne, mis ei lase sinu elus materiaalsel õnnel eksisteerida. Põleta seda alati siis, kui sa tunned, et vajad majanduslikku turgutust või kosmilised seisud on seotud materiaalsete teemadega.

Looduslik afrodisiaakum

Patšuli on läbi aegade olnud taim, mis avab inimese meeltes kire, muudab meeled armastusele vastuvõtlikumaks, tekitab sensuaalsust ja aitab seda tunda. Patšuli on tõeline kiretaim, mis aitab ka väga kinnisel inimesel muutuda sensuaalsemaks ja seksuaalsemaks. Patšuli eeterlikku õli põleta õlilambis, kui soovid oma meeli selliseks muuta, kui soovid oma kallimaga mõnusat aega veeta või armastusele rohkem keskenduda. Eriti kasulik on seda teha siis, kui soovid pendli kaudu armastusega seotud küsimustele vastuseid saada, soovid mediteerimise käigus enda kallima või tulevase kallima kohta visioone näha või soovid lihtsalt endas kireenergia üles äratada.

Sellesama toime tõttu võib Patšulit kasutada armastusekristallide aktiveerimiseks. Kui põletad õlilambi sees Patšuli eeterliku õli, siis armastusekristallid hakkavad kiiremini tööle.

Soovitan Patšuli eeterlikku õli kasutada neil, kes ei ole seksuaalselt väga aktiivsed või kellel puudub üldse seksuaalne huvi. Seksuaalsus on osa inimesest ja tervislikul kujul võiks see meis kõigis esineda. Seksuaalsuse puudulikkus viib Juurtšakra energiakanali sulgemiseni, mis omakorda põhjustab väga palju erinevaid vaimseid ja füüsilisi probleeme. Üheks tõsisemaks Juurtšakra energiakanali sulgemisega kaasnev probleem on viljatus ja reproduktsiooniorganite haigused ning loomulikult ka immuunsüsteemi nõrgenemine.

PATŠULI TERVENDAVAD JA KASULIKUD OMADUSED

Külmetushaigustest vabaks

Patšuli eeterlik õli on kasulik külmetusvastane õli, mis aitab sul olla terve igal aastaajal. Põleta eeterlikku õli õlimabi sees, et sa saaksid selle tervendavat toimet sisse hingata. Selle sissehingamisel aitab see sul tervena püsida või külmetushaigusest terveks saada. Juhul, kui sa ise või keegi sinu pereliikmetest on külmetushaiguses, siis kindlasti hoia õlilampi enda või haige lähedal. Mida rohkem seda õli auru sisse hingad, seda kiiremini võid terveks saada. Kui oled haigestunud, siis on kasulik Patšuli eeterlikku õli tilgutada padjapüüri peale, et öösel saaks see sinu hingamisteid tervendada. Eriti kasulik on see nohu puhul, aidates ninas õhul ringi liikuda ja seega leevendades nohu sümptomeid.

Kui esineb palavik, siis määri otsmikule Patšuliõli, mis on kokku segatud mandliõliga. Tilguta üks tilk Patšuli eeterlikku õli kokku lusikatäie mandliõliga ja määri see enda otsmikule, näole, kaelale ning piirkonnale, kus tunned, et keha tulitab. Patšuli suudab temperatuuri alandada. Kui Patšuli ei mõju sinu nahale hästi, siis loomulikult kasuta teisi alternatiive nagu näiteks pärnaõietee joomist.

Haavade parandaja

Patšuli on teadaolevalt väga hea haavade parandaja, kui selle lehti või eeterlikku õli tervendamisel kasutada. Patšuli eeterlik õli sega kokku baasõliga nagu näiteks Jojobaõliga ja määri juba kinni kasvanud haavale, et kiirendada paranemisprotsessi. Lisaks sellele aitab Patšuli ära hoida haava põletikuliseks minekut.

Seenbakteri hävitaja

Teaduslikult on tõestatud, et Patšulil on olemas seenevastane toime ehk see suudab seenbaktereid hävitada. Seetõttu on kasulik Patšuli eeterliku õli kasutada enda kodus, kui sa tead, et kuskil kodus hallitab. Näiteks, kui sinu aknalaudadel on hallikaid laike, mis viitavad seenbakterile või pesuruumis on plaatide või duššipinna peal hallitusjälgi, siis saa sellest Patšuliga vabaks. Selleks tuleb sul vetttäis spreipudeli sisse tilgutada mõned Patšuli eeterliku õli tilgad ja piserdada seda lahust sinna iga päev korra. Pese selle lahusega neid kohti ja peagi võib hallitus taanduda.

Patšuli eeterliku õli õlilambi sees põletamine aitab seenbakterit koduõhust hävitada. Kui see peaks kodus olema, siis ei pruugi sa seda ise tajuda, kuna tegemist on nähtamatu haigusega sinu koduõhus. Ennetavalt on kasulik Patšuli eeterlikku õli kodus põletada, et sellised haigused üldse ei leiaks sinu kodus endale kasvukohta.

Hüperaktiivsus ja liigne närvilisus

Patšuli on suurepärane närvide rahustaja ja seda eriti ajal, mil ollakse äärmiselt närviline. Kui sa tunned, et sa ise või keegi sinu pereliikmetest on hüperaktiivseks muutunud, miski on närvid väga pinguli tõmmanud ja sa soovid kiiret rahunemist, siis põleta eeterlikku õli õlilambis.

Teine võimalus on võtta korra Patšuli eeterliku õli pudel ja sisse hingata üks sõõm selle lõhna. Selle keemilised komponendid jõuavad kiiresti sinu ajju ja rahustavad maha sind. Ole siiski ettevaatlik selle juures, et õli kogemata sinu nina vastu ei läheks. Jäta meelde - eeterlikke õlisid otse nahale ei panda.

Looduslik antidepressant

Patšuli eeterlik õli on imeline alternatiivne vahend võitlemaks depressiooniga. See looduslik antidepressant aitab sinu tuju üleval hoida, positiivsetel emotsioonidel tekkida ja üleüldist positiivsemat ellusuhtumist suurendada. Kui soovid kiiretoimelisemat tulemust depressiooni leevendamiseks, siis kasutada Patšulit koos lavendliga. Näiteks pane eraldi kahte õlilampi need mõlemad eeterlikud õlid põlema ja naudi nende teraapiat sinu närvisüsteemile.

Miks Patšuli toimub kui antidepressant? Patšuli on taim, mis mõjutab sinu Südametšakrat, see on seda puhastava ja ergutava toimega. Südametšakra on see, mis võib vallandada depressiooni, kui on suhetes pettutud või armastatud inimeste poolt haiget saadud. See energia on sinna kinni jäänud ja Südametšakrat lõhkuma asunud. Kui kasutada kristalle, mis on Südametšakra jaoks tervendava toimega nagu näiteks Smaragd, Fuksiit, Roheline Aventuriin ja õigeid taimi, siis on võimalik depressioonist vabaks saada, mis on põhjustatud südamevalust.

Tselluliidist vabaks

Patšuli eeterlik õli võib olla imeline abiline igale naisele, kes ei ole rahul oma kehal oleva tselluliidiga. Naised on meestest teistsuguse kehaehitusega ja naiste nahk soodustab tselluliidi teket. Patšuli eeterlikku õli tilguta enda lemmiku kehakreemi sisse ja kanna see piirkonnale, kus on sinu kehal tselluliiti. Tee seda korra nädalas, et anda enda tselluliidile tagasilöök. Patšuli teaduslike uuringute järgi suudab vabastada kehasse kinni jäänud vett, mis põhjustab nahal tselluliiti.

PATŠULI EETERLIKU ÕLI KASUTAMISVÕIMALUSED

Patšuli eeterlikku õli on võimalik põletada õlilambis. Õlilambi kasutamisjuhendi leiad meie kodulehelt. Kõik meie e-poe valikus olevad õlilambid leiad siit, kus on kirjas selle kasutamiseks vajalik teave. 

Teine võimalus on määride eeterlikku õli enda nahale, kuid sellisel juhul tuleb eeterlik õli kokku segada mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga, vaid baasõliga) nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- võJojobaõliga. Eeterlikud õlid võivad nahale olla kõrvetavad ja sellepärast tuleb neid kehale kanda koos teise õliga. Eeterlikke õlisid kokku segades teiste õlidega kasuta vaid paar tilka teise õli sees. Õlilampi kalla veega segunenult õli nii palju, kui tugevat aroomi sa soovid toas tunda.

Patšuli eeterliku õli võib tilgutada voodipesu peale, et öösel une ajal endale tervendusteraapiat teha. Seda eriti soovitan ma stressi puhul.

Patšuli eeterliku õliga tee endale tervendavat vanni. Kui sul olemas kodus vann, siis lase vann vett täis ja tilguta vannivette kuni kümme tilka eeterlikku õli. Võta vanni ja naudi Patšuli eeterliku õli toimet. Selline vanni tegemine on kasulik nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Tervendavat vanni tee endale juba sellepärast, et lasta Patšulil enda Südametšakral terveneda. Lisa vannivette vee-eliksiiri kristalle nagu näiteks Smaragd.

Sega Patšuli kokku enda lemmikkreemiga, et kanda see nahale, kui soovid tervele kehale selle tervendavat toimet pakkuda.

Soovitan eeterlikke õlisid kasutada vähemalt 10-20 tilka, et nendest tervendavad omadused kätte saada. 

Putukate peletaja

Patšulit on läbi aegade kasutatud selleks, et eemale peletada siseruumidest ja terassidelt putukaid. Patšuli eeterlikust õlist või viirukist tulenev tugev lõhn putukatele ei meeldi ja see on väga naturaalne ning tervisesõbralik viis enda kodust putukaid eemale tõrjuda. Suveõhtutel sea Patšuli viiruk terassile suitsema või põleta õlilambis Patšuli eeterlikku õli, et nautida mõnusat õhtupoolikut terassil. Kui sinu kodus on mingil perioodil palju kärbseid, sääsed tulevad tuppa või mõned teised putukad segavad sinu kodust elu, siis põleta Patšuliviirukit või -õli siseruumides.

Patšuli massaaž

Kasuta Patšulit koos baasõliga nagu näiteks kookosega ja tee iseendale sellega massaaži või lase kellelgi teisel endale seda teha. Patšuli massaaž on väga kasulik kogu kehale, see aitab lihastel lõõgastuda ja muudab keha tervemaks. Patšuli aitab kehal neutraliseerida iseennast, mis tähendab seda, et see aitab sinu kehas olevatel organitel paremini funktsioneerida.

Parem aroom kodus, riietel ja sinul endal

Patšuli on väga meeldiva aroomiga ja seega on võimalik selle eeterlikku õli kasutada õhuvärskendajana või enda keha lõhnavaks muutmisel. Selleks võta spereipudel, milles on vett ja tilguta paar tilka Patšuli eeterlikku õli sinna sisse. Piserda selle spreiga enda kodu või iseennast.

Täispika artikli Patšuli taime ja sellest valmistatud eeterlike õlide ja viirukite kohta leiad pikemat lugemist SIIT

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Patšuli 100% eeterilik õli (pogostemon cablin) 10 ml, pärituolumaa Indoneesia. Patšuli eeterlik õli tekstuur on kergelt pruunikas-kollakas. Kui kasutada seda õli riietel, siis võib see riideid määrida.
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eetelikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu.
ROHELINE KULDKIVI on inimese enda poolt loodud kristall vasest, nii nagu seda on ka Sinine Kuldkivi ja Goldriveri kristall. S..
8.00€
Maksudeta:6.56€
ROHELINE KULDKIVI on inimese enda poolt loodud kristall vasest, nii nagu seda on ka Sinine Kuldkivi ja Goldriveri kristall. S..
13.70€
Maksudeta:11.23€
ROSMARIIN on taim, millel on mitu palet ja mitmeid erinevaid häid omadusi. Rosmariini kasutatakse koduseks alternatiivseks raviks erinevate probl..
8.50€
Maksudeta:6.97€
APELSIN eeterlik õli
Enim müüdud
APELSIN on imeilusa väljanägemisega ja maitsva viljalihaga puuvili, mis kuulub tsitruseliste hulka. Apelsin on üks populaarsema..
7.40€
Maksudeta:6.07€
SIDRUNHEIN eeterlik õli
Enim müüdud
SIDRUNHEIN on meditsiiniline taim, mis oli algselt pärit Indiast ning Sri Lankalt ja nüüdseks kasvatatakse seda peamiselt Lõuna-Indias j..
8.50€
Maksudeta:6.97€
ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimu..
3.70€
Maksudeta:3.03€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
RUTIILNÕELTEGA KVARTS on kõige võimsam unistuste täideviija. Tegemist on nr 1 kristalliga, kui soovid end väestada ja ai..
3.20€
Maksudeta:2.62€
LAVENDEL eeterlik õli
Enim müüdud
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
8.90€
Maksudeta:7.29€
Mookaite on väga kirju kristall, seega tellitud toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle..
3.80€
Maksudeta:3.11€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.