Menüü
Ostukorv

SANDLIPUU eeterlik õli

SANDLIPUU eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
SANDLIPUU eeterlik õli
16.90€
Maksudeta: 13.85€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SANDLIPUU eeterlik õli

SANDLIPUU eeterlik õli aitab immuunsusel tugevneda ja võitleb krooniliste haiguste vastu. Pidurdab keha ja naha vananemist. Soodustab uinumist, sobib neile, kellel on pinnapealne uni.

Sandlipuu eeterlik õli on Sandlipuu puidust välja aurutatud õli. La Tene Sandlipuu eeterlik õli on saadud Lääne- India Sandlipuust ehk Palsam- Amürisest, mis erineb tavalisest Sandlipuust. Lääne-India Sandlipuu puitunud osas on väga palju ja kvaliteetset eeterlikku õli, mis pakitseb antioksüdantidest ja on äärmiselt kasulik inimesele. Eeterlikku õli saadakse Lääne-India Sandlipuu puitunud osast, kuigi see sama puu omab ka väga ilusaid õisi, millest küll eeterliku õli ei saada. Tavaliselt saadakse eeterlikku õli ikka õitest. See on kasulik igaühele, kes on nõrga tervise ja tundliku immuunsüsteemiga. Sellel on oskus inimese immuunsüsteemi turgutada ja muuta haigustele mitte nii vastuvõtlikuks.

Sandlipuu eeterlik õli on toatemperatuuril hoides paksu konsistentsiga, mis tähendab seda, et selle pudelist välja tilgutamine võib veidi aega võtta. Kui on soov kiiremini eeterlikku õli välja saada, siis on mõistlik õlipudelit veidi soojendada. Kuid pea meeles, selle soojendamine kiirendab selle riknemist. Tee seda pigem siis, kui kasutad õli kuu või kahe jooksul ära. Kui sa ei ole nii sage Sandlipuu eeterliku õli kasutaja, siis pigem varu aega, et lasta sellel õlipudelist välja tilkuda.

Sandlipuu eeterlikul õlil on väga hea ja maalähedane aroom. Seda on hea kasutada kodusisustuse lõhnama panemiseks. Tilguta näiteks paar tilka enda uksematile või mõnele teisele tumedale tekstiilile. Kindlasti väldi heledaid tekstiile, kuna Sandlipuu eeterlikul õlil on kollakas toon ja see võib lihtsalt sinu kodusisustuse ära määrida. Lisaks sellele aitab Sandlipuu hoida esemeid kahjulikest bakteritest puhtana.

Lääne-India Sandlipuu eeterliku õli peamised keemilised koostisaineid on järgmised: eudesmol, elemol, valerianool ja eudesmol.

Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsilisele tervenemisele ja spirituaalse kasvu kiirendamisele. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasutuses, selles peitub võluvägi. Täpselt samamoodi omab seda võluväge ka Sandlipuu eeterlik õli.

SPIRITUAALNE KODU-, KRISTALLIDE- JA AURATERVENDAJA

Sandlipuu eeterlikku õli põletatakse, kui soovitakse puhastada enda kodu Aurat või kristallide ja väeesemete Aurat. Sandlipuu eeterlikku õli põletage ka siis, kui teil on käinud kodus külaline, kes on toonud halbu uudiseid või on toonud majja riiu. Sandlipuu aitab kodust halva õnne eemale peletada ja aitab külalisel selle endaga kaasa võtta.

Sandlipuu on väga universaalne nagu seda on ka Salvei, ja seega on võimalik selle eeterliku õliga puhastada ükskõik milliseid kristalle. Eelkõige soovitan Sandlipuu eeterliku õliga puhastada neid kristalle, mille eesmärgiks on kaitsta negatiivse energia eest, hoida ära midagi halba ja muuta inimest või keskkonda tugevamaks. Seega on Sandlipuu eeterliku õli põletamine kaitsekristallide kõrval väga kasulik. Põleta seda õli nii enda ehete kõrval kui ka koju loodud kaitsekristallide juures.

Sandlipuu eeterlik õli aitab eemale peletada needusi, ärasõnumist ja puhastada kodu halba Karmat.

SANDLIPUU EETERLIKU ÕLI TERVENDAVAD JA KASULIKUD OMADUSED:

Immuunsuse turgutaja ja suurepärane tervise tugevamaks muutja

Lääne-India Sandlipuu eeterlik õli on täpselt sinu jaoks, kui sa oled nõrga tervisega, oled kergelt haigestuv ja sul esineb kroonilisi haiguseid. See eeterlik õli aitab sinu tervist turgutada, kasuta seda enda kehahoolduses. Näiteks kanna ühe supilusikatäie baasõliga kokku segatuna 6 tilga eeterliku õliga see enda naha peale. Lase eeterlikul õlil naha kaudu enda vereringesse imbuda. Põleta seda eeterlikku õli regulaarselt õlilambi sees ajal, mil oled nõrk, väsinud ja haigustele tundlik.

Hea une tooja

Lääne-India Sandlipuu eeterlik õli on tuntud selle uinutava toime tõttu. Kui sul on probleeme uinumisega, sügava une saavutamisega või kui pärast isegi pikka uneaega tunned end hommikul siiski väga väsinuna, siis on mõistlik sul seda Sandlipuud kasutama asuda.

Leia sellele Sandlipuule koht end magamistoas. Põleta seal mitu tundi enne magama jäämist seda õli õlilambis. Täida õlilamp veega, tilguta umbes 20 tilka eeterlikku õli vee peale ja lase sellel luua enda magamistoast suurepärane uneoaas.

Vahetult enne magamaminekut tee endale eeterliku õli vanni. Tilguta vanni sisse kuskil kuni 10 tilka eeterlikku õli, lisades vannivette veel 2-3 supilusikatäit kookoserasva (rohkem, kui sinu nahk on tundlik). Lõõgastu vannis ja seejärel mine mõnusale unemaale.

Eriliselt hästi mõjub selle Sandlipuu eeterlik õli neile, kes on väga pinnapealse unega. Kui kannatad suuremate unehäirete all, siis kindlasti kasuta Sandlipuuga koos Lavendli, Bergamoti, Salvei või Sidrunheina eeterlikku õli.

Stressi ja ärevuse vastu

Sandlipuu eeterliku õli sees olevad erinevad keemilised ühendid ja antioksüdandid loovad suurepärase koosluse, mis aitavad leevendada stressi ja ärevust. Need on kasulikud sinu ajutegevusele, aidates maandada pinget, mis sinu sees on. Kui sa tunned end närvilisena, siis on mõistlik nuusutada Sandlipuu eeterlikku õli õlipudelist, seda õlilambis põletada või seda kehahoolduses kasutada sellel samal päeval, mil end kehvasti tunned. Kui stress ja ärevus on kahjuks osaks sinu päevast saanud, siis on mõistlik aroomiõlilambis sellel lasta tundide viisi toimetada, et sinu koduõhk oleks stressile ja ärevusele ebasoodne.

Vaimne ülekoormus

Kui sa tunned, et sa oled vaimselt koormatud, kurnatud ja isegi läbipõlenud, siis on ilmselgelt vaja enda eeterlike õlide sekka tuua Lääne-India Sandlipuu eeterlik õli. See on eeterlik õli, mis aitab sul end taastada, sellest pingest sinu sees vabaks saada. Väga kasulik eeterlik õli ületöötajatele ja töönarkomaanidele.

Peletab putukaid eemale

Sandlipuu eeterlik õli on üks nendest õlidest, mis aitab putukatest lahti saada. Eriti kasulik on see ajal, mil putukad on aktiivselt liikvel nagu näiteks suvel. Kui sa soovid sipelgaid enda kodust eemale juhatada või terassil olevaid sääski eemale peletada, siis kasuta selleks eeterlikke õlisid. Esiteks on need looduslikud ja need ei kahjusta sinu hingamissüsteemi. Põleta õlilambi sees Sandlipuu eeterlikku õli ajal, mil soovid õhus liikuvatest putukatest vabaks saada. Kui soovid lahti saada aga maa peal liikuvatest putukatest, siis tilguta eeterlikku õli põrandale (kivi- või keraamilisele põrandale). Eriti kasulik on Sandlipuu kokku segada Patšuliga või Sidruniga, mis on samasuguse toimega. Seda selleks, et kindlapeale putukatest vabaks saada, kui need sind häirivad.

Hingamisteede haiguste tervendaja

Sandlipuu eeterlik õli on antibakteriaalse ja antiseptilise toimega. Selle toime suudab edukalt tervendada hingamisteede haiguseid. Selle põletiku alandava toime tõttu on kasulik seda baasõliga (1 teelusikatäis baasõli kokku segatuna 2 tilga eeterliku õliga) kanda kaela piirkonnale. Seda Sandlipuu eeterlikku õli kasutatakse ärritunud kurgu, mandlipõletiku ja teiste hingamisteede haiguste tervendamisel. Korda protseduuri mitu korda päevas, kui oled ägedalt haigestunud.

Vananemisvastase toimega

Lääne-India Sandlipuu eeterlikus õlis on olemas sellised keemilised ühendid, mis aitavad oksüdatiivset stressi vähendada. See on omakorda seotud keha ja naha kiire vananemisega. See põhjustab kroonilisi haiguseid ja seetõttu kiirendab keha vananemist. Kasuta Sandlipuu eeterlikku õli enda kehahooldusel, et anda kehale vastulöök vananemise ja krooniliste haiguste tekke vastu. Kui soovid enda nahka kaitsta enneaegsete kortsude tekke eest, siis võiks Lääne-India Sandlipuu eeterlik õli olla kindel valik regulaarses nahahoolduses. Lisaks sellele eeterlikule õlile on vananemisvastase toimega ka Salvei eeterlik õli. Võid neid kahte eeterlikku õli koos kasutada, näiteks baasõliga enda nahale neid kandes.

Vererõhku alandava toimega

Kui sul on probleeme kõrge vererõhuga, siis on kasulik aeg-ajalt rinnale määrida seda eeterlikku õli baasõliga kokku segatuna. Sega 1 teelusikatäis enda lemmik baasõli kokku kuni 6 tilga eeterliku õliga. Määri see rindkerele ja kui sul on tundlik nahk, siis kasuta 1 supilusikatäit baasiõli selle tegemiseks.

Parandab mälu ja aitab keskenduda

Sandlipuu eeterliku õli koostisainetes on olemas vägi, mis suudab sinu mälu parandada. Seda õli kasutatakse erinevate haiguste ennetamisel nagu näiteks dementsus. Kui sul on vaja tööd teha, midagi õppida ja endale selgeks teha ning sa vajad parasjagu tugevat keskendumisoskust, siis võta õlilamp enda kõrvale ning sea Sandlipuu eeterlik õli sinna sisse aurama. Kui näiteks sinu laps parasjagu õpib, siis on ka tema õppelaual kasulik Sandlipuu eeterlikku õli põletada. Sandlipuu eeterlik õli aitab sul süveneda sellesse, mida sa parasjagu teed. See parandab töö- ja õppimise kvaliteeti.

Puhastab keha mürkainetest

Sandlipuu eeterlik õli kiirendab keha ainevahetust ja aitab vedelikel kiiremini kehast väljuda. See omakorda aga tähendab seda, et sellel on oskus kiirendada mürkainete kehast väljutamast. Sandlipuu aitab kehast välja juhtida mürkaineid, mille oled endale sisse hinganud või näiteks toiduga sisse söönud. Sandlipuu eeterlik õli on suurepärane kehapuhastaja, aidates mürkainetel sinu kehast väljuda. Kasuta Sandlipuu eeterlikku õli enda kehahoolduses. Tee näiteks korra nädalas või paar korda kuus enda kogu kehale sandlipuu kehapuhastust. Selleks võta enda lemmik baasõli ja sega Sandlipuu eeterlik õli sellega kokku. Kanna seda kogu nahale ning väldi silmadesse, suhu ja ninna sattumist. Sega sellise suhtega õlid kokku nagu näiteks üks supilusikatäis baasõli kuni 5 tilga eeterliku õliga. Kehale kandes võid uuesti ja uuesti baasõli koos eeterliku õliga kokku segada ning kehale kanda. Seda seni, kuni kogu keha on kaetud.

Suurepärane kuivale nahale

Lääne-India Sandlipuu eeterlik õli on suurepärane kehahooldusvahend neile, kellel on kuiv nahk. See Sandlipuu eeterlik õli aitab nahka niisutada ja nahal niiskena säilida ilma selleta, et see põhjustaks aknet või teisi nahaprobleeme, mis tekivad nahapooride ummistuste tagajärjel.

Promleemid ja takistused

Kui sinu eluteele ilmnevad takistused, on mõistlik end suure huku ja probleemide eest kaitsta. Selleks põleta samal ajal Sandlipuuviirukit ja eeterlikku õli. Sandlipuu on väga väärtuslik taim, mis on läbi aegade olnud spirituaalses maailmas kõrgel kohal oma kaitsva, õnnetoova ning energiaid tasakaalustava omaduse tõttu. Soovitan õlilambi sees põletada eeterlikku õli kasvõi igapäevaselt ja vähemalt korra päevas ka viiruk põlema seada. Tee seda kindlasti siis, kui tunned, et oled lootuse kaotanud või oled hirmul oma tuleviku pärast. Sandlipuu aitab vabastada selliseid mõtteid sinu peas, mis võivad viia sind eksiteele ja vabastavad ka segadustunde ning aitab näha sul kõike selgelt. Sandlipuud võid kasutada ka selleks, et ennetada sääraste probleemide esile tulekut.

Lisaks kõikidele Sandlipuu eeterliku õli tervendavatele ja kasulikele omadustele aitab see isu parandada. Põleta seda enda köögis õlilambis, kui soovid iseenda või näiteks lapse isu parandada.

SANDLIPUU EETERLIKU ÕLI KASUTAMISVÕIMALUSED:

Sandlipuu eeterlikku õli on võimalik põletada õlilambis. Õlilambi kasutamisjuhendi leiad meie kodulehelt. Kõik meie e-poe valikus olevad õlilambid leiad SIIT, kus on kirjas selle kasutamiseks vajalik teave.

Teine võimalus on määride eeterlikku õli enda nahale, kuid sellisel juhul tuleb eeterlik õli kokku segada mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga, vaid baasõliga) nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või Jojobaõliga. Eeterlikud õlid võivad nahale olla kõrvetavad ja sellepärast tuleb neid kehale kanda koos teise õliga. Eeterlikke õlisid kokku segades teiste õlidega kasuta vaid paar tilka teise õli sees. Õlilampi kalla veega segunenult õli nii palju, kui tugevat aroomi sa soovid toas tunda.

Sandlipuu eeterliku õliga tee endale tervendavat vanni. Kui sul olemas kodus vann, siis lase vann vett täis ja tilguta vannivette kuni kümme tilka eeterlikku õli, lisa sinna ka baasõli mitu supilusika täit. Võta vanni ja naudi Sandlipuu eeterliku õli toimet. Selline vanni tegemine on kasulik nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Tervendavat vanni tee endale juba sellepärast, et sidruni tervendavad omadused saaksid sinu kehani jõuda. 

Sega Sandlipuu eeterlik õli kokku enda lemmikkreemiga (milles on baasõli), et kanda see nahale, kui soovid tervele kehale selle tervendavat toimet pakkuda.

Eeterlikke õlisid võib kasutada ka saunas. Lisades sauna vee sisse eeterlikke õlisid, on sul võimalik võimsamat sorti aurapuhastust ja aroomiteraapiat iseendale samaaegselt teha. Proovi ja katseta!

Soovitan eeterlikke õlisid kasutada vähemalt 10-20 tilka, et nendest tervendavad omadused kätte saada. 

Eelmiste elude nägemuste avamise rituaal - proovi järele! 

Kindlasti sind huvitab, kes sa oled enda eelmistes eludes olnud, millist nime ja päritolu omanud ning palju muudki. Jagan sinuga ühte rituaali, mis aitab äratada üles minevikumälestusi, mis ei ole pärit sellest elust. 

Põleta aroomiõlilambis 20 tilka Sandlipuu eeterlikku õli, 20 tilka Palmarosa eeterlikku õli ja kanna endaga samal ajal Rüoliiti ja Preselit (või hoia mõlemat kristalli käes) ning mine mediteerivasse seisundisse ja lase visioonidel tekkida. Palmarosa avab sinu meeled koos Sandlipuuga, kristallid toovad visioone.

Suurepärane keraamilise/induktsioon pliidi ja ahju puhastaja

Sandlipuu eeterlik õli võib olla sinu uus kodupuhastaja köögis. See ei sisalda mürkaineid ja on täiesti kahjutu sinu ning teiste pereliikmete tervisele. Lääne-India Sandlipuud kasuta ahju ja pliidi puhastamisel. See aitab rasval ja määrdunud plekkidel ilusti lahti tulla. Sega seda eeterlikku õli kokku sooda ja äädikaga ning hõõru pesukäsnaga määrdunud kohtadelt rasv maha. Lisaks sellele annab eeterlik õli väga hea aroomi sinu pliidile ja ahjule.

JUURTŠAKRA 

Sandlipuu eeterlik õli on Juurtšakra tervendaja ehk sinu esimese Tšakra tervendaja. Kanna koos baasõliga Sandlipuu eeterlikku õli enda kõhu peale, et Juurtšakrat tervendada. Sega kokku üks teelusikatäis baasõli 3 tilga eeterliku õliga. Tee seda siis, kui sa tunned, et sinu füüsiline jõud, teotahe, positiivsus, hea tervis ja jõud on ära kadunud. Juurtšakra vastutab nende emotsioonide eest.

Igakuine tervendusrituaal Juurtšakrale

Muskaatpähkli ja Sandlipuu eeterlikud õlid on Juurtšakrat tervendava ning aktiveeriva toimega. Kanna paar korda kuus neid õlisid enda kehale, kas siis koos või eraldi. Selleks sega kokku 1 spl baasõli (soovituslikult Jojobaõli) kokku 3 tilga Mustkaatpähkli ja 3 tilga Sandlipuu eeterliku õliga. Seda õlid korralikult ning kanna tervele oma kehale (väldi limaskestadele sattumist). Sega õlisid vajadusel juurde, tähtis on, et kaetud saaks kogu sinu keha. Niiviisi tervendad sa oma Juurtšakrat, annad sellele elujõudu ja vajalikku energiat korrapäraseks funktsioneerimiseks.

SAKRAALTŠAKRA

Sakraaltšakrat aitab aktiveerida ja tervendada Sandlipuu eeterliku õli aurutamine või Sandlipuu viiruki põletamine. Tee seda enda lähedal näiteks kodus olles või kui sul avaneb võimalus töökeskkonnas neid kasutada, siis kindlasti tee seda, sest Sandlipuu sümboliseerib eluga edasi liikumist, suurendades motivatsiooni, aidates pingutada ja mitte sellest kõigest ära väsida. Kuna Sandlipuu on seotud tugevasti Sakraaltšakra energia tõstmisega, siis sellest on väga palju kasu just tööalaselt. See suurendab head õnne ja annab võimaluse tööalaselt paremaid tulemusi saavutada. See hoiab positiivset suhtumist üleval ning hoolimata olukorrast, millega sa silmitsi seisad, aitab see säilitada väga tugeva vastupidavusvõime ning motiveerib üha enam tegutsema parimate tulemuste saavutamise nimel. Seega Sandlipuud on kasulik kasutada nii kodus kui ka töökeskkonnas. Soovitan kindlasti!


Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Sandlipuu 100% eeterilik õli (Amyris balsamifera) 10 ml, pärituolumaa Jamaika. Sandlipuu eeterlik õli oma värvuselt on helekollane. Sandlipuu eeterlik õli on oma aroomilt maalähedane ja puidune. Suurepärane valik metsasõpradele. Sandlipuu eeterlik õli on saadud aurutamise meetodi kaudu.
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eetelikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu.
PRESELI on sama kristall, millest valmistati omal ajal Stonehenge'i rippuvad kivid Lõuna-Inglismaal Salisbury tasandikul, mille ehi..
15.60€
Maksudeta:12.79€
SANDLIPUUKÜÜNLAL on väga tugevad keskendumist soodustavad omadused - see aitab keskenduda eesmärgile, mille oled endale võtnud...
10.90€
Maksudeta:8.93€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
31.00€
Maksudeta:25.41€
PATŠULI on imeline taim oma erilise väe ja aroomi tõttu. Patšuli kuulub mündiliste perekonda ja on kasulik igale spirituaalsele ini..
11.90€
Maksudeta:9.75€
SALVEI eeterlik õli
Enim müüdud
SALVEI on minu üks vaieldamatuid lemmikuid ja seda juba aegade algusest peale. Salvei taime ei ole ma jätnud ühel väga ..
12.90€
Maksudeta:10.57€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud või täpid...
14.70€
Maksudeta:12.05€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
3.60€
Maksudeta:2.95€
LUMIKVARTS on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kandmiseks ja ükskõik kelle kodu energ..
12.40€
Maksudeta:10.16€
SERPENTIIN JAAD poleeritud
Enim müüdud
SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks heleroheline värvus, mis kohati kumab tekstuurilt läbi. Serpentiin Jaad..
4.30€
Maksudeta:3.52€
BASIILIK pärineb algupäraselt Indiast ja selle kohalikuks nimeks on tulsi. Basiilikul on oma hellitusnimi, milleks on maitsetaimede ..
11.90€
Maksudeta:9.75€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.