Menüü
Ostukorv

SIDRUNI TEEPUU eeterlik õli

SIDRUNI TEEPUU eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
SIDRUNI TEEPUU eeterlik õli
12.90€
Maksudeta: 10.57€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SIDRUNI TEEPUU eeterlik õli

SIDRUNI TEEPUU on üks teepuu liikidest, mis on sugulane eukalüptiga. Sidruni Teepuu omab kõiki teepuu tervendavaid omadusi lisaks enda unikaalsetele tervendusomadustele. Sidruni Teepuu lõhnab tsitruse järgi, täpsemalt sidruni järgi ja seetõttu on see teepuu liik saanud endale sidruni järgi nime.

Sidruni Teepuu eeterlik õli on antibakteriaalne, antiviraalne ja suurepärane koduõhu puhastaja. Soovitan seda eeterlikku õli aastraringselt kasutada nii nagu teepuud ja eukalüpti, et hoida end haiguste eest, mis levivad inimeselt inimesele.

Nii nagu tuntud teepuuõli tuleb Austraaliast, tuleb ka Sidruni Teepuu õli sealt, kus see taimeliik pärineb. Tänapäeval suudetakse kasvatada Sidruni teepuud ka teistes soojades kohtades. Austraalia ja Uus-Meremaa aborigeenid ehk pärismaalased on aegade algusest peale kasutanud Sidruni Teepuud haavade, infektsioonide ja nahaärrituste tervendamiseks. Sellel on antibakteriaalsed omadused, mis suudavad takistada haigestumist. Sidruni Teepuu aitab ka nahapõletuse korral. Sellisel juhul tuleks seda kanda nahale alati koos baasõliga. 

Sidruni Teepuu eeterliku õli peamiseks komponendiks on tsitraal, mis annab sellele õlile tugevad antibakteriaalsed omadused. See on suurepärane keha puhastaja, koduõhu tervendaja ja immuunsuse tugevdaja.

SPIRITUAALNE KODU-, KRISTALLIDE JA AURATERVENDAJA

Sidruni Teepuuõli auruga on võimalik puhastada kodu ja kristalle spirituaalsel tasandil ehk neid energeetiliset tervendada. Õli põletamine aitab vabastada ja lagundada negatiivseid energiaid sinu kodus või kodusolevates kristallides.

Sidruni Teepuuõli aur mõjub väga hästi nendele kristallidele, mis on sinu kodus tervendaval eesmärgil. Näiteks, kui sul on kodu Ida-ilmakaarde (Feng Shui järgi tervisenurk/tervisekanal) loodud kristallikomplekt tervise parandamise jaoks, siis põleta Sidruni Teepuuõli nende läheduses. Sellisel juhul aitab Sidruni Teepuuõli aur vabastada nendesse kristallidesse kogunenud negatiivset energiat, mis on haigusi tekitav. Sidruni Teepuuõli aitab kristallidel kauem ja efektiivsemalt tööd teha. Lisaks sellele on kasulik koguda kokku kõik kristallehted, mis aitavad sul lahendada haigustega seotud probleeme ja lasta nendel Sidruni Teepuuõli auru sees puhastuda.

Sidruni Teepuuõli hoiab kurja eemal, eemaldab kodust negatiivset energiat ja aitab puhastada inimese Aurat. Samamoodi teeb seda ka Salvei.

Kui rääkida veel Sidruni Teepuuõli maagilistest omadustest, siis seda tilgutatakse amulettide sisse, mis on klaasist ja mida saab kaelas või kaasas kanda. Seda tehakse selleks, et tõrjuda halba energiat, mis soovib Aurasse siseneda ühel või teisel põhjusel. Seda kantakse endaga kaasas ka selleks, et suurendada oma energiat ja jõudu.

SIDRUNI TEEPUU TERVENDAVAD JA KASULIKUD OMADUSED

Sidruni Teepuuõli tapab kahjulikke baktereid, mis teevad inimese tervisele ja kehale liiga. Sellega oma kodu puhastades elimineerid näiteks viirushaigused, mis on sinu koduses õhus liikvel. Kasulik on põletada Sidruni Teepuuõli koos veega õlilambis nädalas paaril korral, et Sidruni Teepuuõli aur puhastaks õhust mürkained. 

Sidruni Teepuuõli spirituaalne toime on seotud tervisega ehk vaimsel tasandil aitab Sidruni Teepuuõli põletamine vabastada neid kodus olevaid negatiivseid energiaid, mis tekitavad haigusi. Kui põletada Sidruni Teepuuõli aroomiõlilambi sees, siis selle tervendavad omadused ei mõju meile ainult füüsiliselt, vaid need mõjuvad ka vaimselt.  Väga kasulik on Sidruni Teepuuõli põletada aroomiõlilambi sees, kui sul või mõnel teisel pereliikmel on tugev stress või keegi kannatab suure ülepinge all.

Sidruni Teepuu turgutab kogu keha ja aktiveerib selle korrapäraselt tööle

Sidruni Teepuu eeterlik õli stimuleerib organite tööd ja aktiveerib keha korrapärasesse töösse. Kanna seda eeterlikku õli baasõliga enda nahale, et see saaks sinu vereringesse edasi kanduda. Sidruni Teepuu ergutab organeid ja vereringet, aidates toksiine väljutada ning vitamiinidel ja mineraalainetel õigetesse organitesse jõuda. Eriti kasulik on Sidruni Teepuu vanemas eas, kus keha metabolism on aeglustunud. Seda peetakse pikaealisust tagavaks eeterlikuks õliks.

Peavalude ja liigesvalude korral on see heaks alternatiivseks ravimiks

Sidruni Teepuu eeterlik õli on tõeliselt multifunktsionaalne, aidates kehas olevaid valusid taandada. Olgu selleks artriidivalu, hormonaalne peavalu või trauma tagajärjel tekkinud lihaspinge, see aitab valu vaigistada. Kanna baasõliga kokku segatune Sidruni Teepuud valutavale kohale.

Soovitan Sidruni Teepuud kasutada koos Makadaamiaõliga. Sega kokku 1tls makadaamiaõli 3tilga eeterliku õliga, sega õlide segu ilusti kokku ning seejärel kanna nahale. Väldi eeterlike õlide puhul alati seda, et õli ei satuks silmadesse ega teistesse limaskestadele.

Üks parimaid eeterlikke õlisid allergikutele

Sidruni Teepuu aitab astmaatikuid, tolmuallergikuid ja ka neid, kellel on loomade vastu allergia. Põleta seda õli disuuseris või õlilambis regulaarselt enda kodus, et vähendada allergilisi reaktsioone. Kui kodupuhastamine on käsil, siis kasuta alati Sidruni Teepuud difuuseris. See aitab vältida allergilise reaktsiooni teket, kui tolmu tuleb koduõhku rohkem. Alternatiivina kasuta Teepuud, Eukalüpti ja Kadakamarja.

Näonaha ja peanaha puhastaja

Sidruni Teepuu suudab eemaldada toksiine, mis on naha peale tekkinud kehast nende väljumisel või toksiine, mis levivad õhus. Sidruni Teepuu aitab ära puhastada nahka ja seega see takistab akne ning teiste nahahaiguste teket. Eriti kasulik on Sidruni Teepuu aknelisele nahale.

Võta vatitups, tee see veega märjaks, tilguta väike tilk baasõli sellele padjale ja seejärel 2-3 tilka eeterlikku õli. Puhasta selle vatitupsuga enda nägu kord päevas. See aitab aknest vabaks saada.

Peanaha puhastamisel tilguta eeterlikku õli peapesu ajal shampooni sisse ja palsamisse. Väldi kindlasti silmadesse sattumist, ole ettevaatlik pea lloputamisel. Soovitan loputamisel kasutada aaloe vera mahla, see jätab juuksed pehmeks ja siidiseks. Eriti kasulik neile, kes kuumtöötlevad enda juukseid fööni või sirgendajaga.

Akne

Kui sul on probleeme aknega, näonahale tekivad ebameeldivad punased vistrikud ja sa soovid neist alternatiivsete võtetega lahti saada, siis Sidruni Teepuu eeterlik õli võiks sul kindlasti  kodus olemas olla. Kui näonahal on akne tunnusmärgid, siis tilguta üks-kaks tilka eeterlikku õli vatipadjale, tee see õrnalt veega märjaks ning lisa veidi enda lemmik baasõli (Jojobaõli, Mandliõli jne.) ning puhasta akneline piirkond nahal ära. Korda seda igal hommikul ja õhtul, kuni näonahk on korda saanud.

Küüneseen

Sidruni Teepuu eeterlik õli on kasulik küüneseene puhul, aidates sellest vabaks saada. Kuna tegemist on eeterliku õliga, mis võitleb kahjulike bakterite ja seenhaigustega, siis on just see õli selle jaoks ideaalne alternatiivne ravim. Kanna iga päev nakatunud küünele ja selle ümber olevale nahale segu Sidruni Teepuu eeterlikust õlist ning kookoseõlist (mõlemat võrdne osa). Peale nakatanud kohale tervendussegu määrimist pese enda käed kiirelt ära, et sa ei nakataks kogemata seenhaigust teistele kehapiirkondadele.

Kätepuhastaja

Sidruni Teepuu eeterlik õli on suurepärane kätepuhastaja, aidates kätelt eemaldada kahjulikud bakterid ja viirused, mis tekitavad haigusi. Kui soovid enda käsi puhastada, siis tilguta üks tilk eeterlikku õli peopessa koos seebiga ja pese oma käed korralikult ära. Tee seda siis, kui oled kokku puutunud millegagi, mis võib haigusi tekitada või siis, kui oled enda kodus tualetti puhastanud.

Kiirendab haavade tervenemist

Sidruni Teepuu eeterlikku õli sega kokku Jojobaõliga ja kanna kinnikasvanud haavale, mis on alles punetav ning mida on veel näha. Tee seda selleks, et kiirendada haava tervenemist ja paranemist. Sidruni Teepuu eeterlik õli kiirendab valgete vereliblede tööd, mis omakorda kiirendab haavade kokkukasvamist. Sidruni Teepuu eeterlik õli võib olla just sellise toimega.

Punetuste ja põletikulise naha tervendaja

Sidruni Teepuu eeterlik õli on potentsiaalne põletikuvastane vahend. Kui sinu nahal on ärritusi, esineb allergilisi reaktsioone, siis on kasulik baasõliga kanda Sidruni Teepuu eeterlikku õli sellele kohale. Sidruni Teepuu eeterlik õli aitab nahaärritusi taandada.

SIDRUNI TEEPUU EETERLIKU ÕLI KASUTAMISVÕIMALUSED

Sidruni Teepuu eeterlikku õli on võimalik põletada õlilambis. Õlilambi kasutamisjuhendi leiad meie kodulehelt. Kõik meie e-poe valikus olevad õlilambid leiad SIIT, kus on kirjas selle kasutamiseks vajalik teave.

Teine võimalus on määride eeterlikku õli enda nahale, kuid sellisel juhul tuleb eeterlik õli kokku segada mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga, vaid baasõliga) nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või Jojobaõliga. Eeterlikud õlid võivad nahale olla kõrvetavad ja sellepärast tuleb neid kehale kanda koos teise õliga. Eeterlikke õlisid kokku segades teiste õlidega kasuta vaid paar tilka teise õli sees. Õlilampi kalla veega segunenult õli nii palju, kui tugevat aroomi sa soovid toas tunda.

Sidruni Teepuu eeterliku õliga tee endale tervendavat vanni. Kui sul olemas kodus vann, siis lase see vett täis ja tilguta vannivette kuni kümme tilka eeterlikku õli. Võta vanni ja naudi Sidruni Teepuu eeterliku õli toimet. Selline vanni tegemine on kasulik nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Tervendavat vanni tee endale juba sellepärast, et Sidruni Teepuu tervendavad omadused saaksid sinu kehani jõuda.

Sega Sidruni Teepuu eeterlikku õli kokku enda lemmikkreemiga, et kanda see nahale, kui soovid tervele kehale selle tervendavat toimet pakkuda.

Soovitan eeterlikke õlisid kasutada vähemalt 10-20 tilka, et nendest tervendavad omadused kätte saada. 

Universaalne kodupuhastaja

See, mida mina armastan Sidruni Teepuu eeterliku õli puhul, on selle universaalne kodupuhastav toime. Lase spreipudel vett täis, lisa sellele umbes 20 tilka Sidruni Teepuu eeterlikku õli ja supilusikatäis õunaäädikat. Loksuta pudelit hoolikat ning hakka aga enda kodu puhastama. Selle seguga võib puhastada keraamilisi pindasid (põrandaplaadid, vannitoamööbel, valamud, segistid, wc-pott jne). Imelihtsalt teeb see segu puhtaks kõik määrdunud kohad ja eemaldab katlakivi. Väldi selle segu kokkupuudet puiduga ja laminaadiga, see segu rikub need pinnad ära. Kui kahtled, millel sa saad seda kasutada, et see pinda ära ei rikuks, siis proovi seda ainet silme eest varjul oleval alal sellesama pinna peal. Jälgi reaktsiooni, et näha, kas sa võid seda sel pinnal kasutada. Lisaks kõigele sellele on see segu hea klaasipesuvahendiks.

Lisaks puhtuse saavutamisele aitab see sinu kodu puhastada, ilma et su koduõhku jõuaksid kahjulikud kemikaalid, ja aitab energeetiliselt sinu kodul terve olla. Pestes selle seguga kodu ja eriti vannituba, aitab see hävitada sinu kodus asuvaid kahjulikke haiguselevitajaid.

Puu- ja juurviljade hallitusest vabastaja

Lisa enda viljade pesuvette paar tilka Sidruni Teepuu eeterlikku õli ja pese need selles puhtaks. Loputa puhta veega korralikult, et kogu Sidruni Teepuu eeterlik õli saaks nendelt viljadelt eemaldatud. Peale seda kuivata need korralikult ära. Sidruni Teepuu eeterlik õli suudab teadaolevalt vabastada viljade peal eksisteeriva hallituse. Hallituse sissesöömine koos puu- ja juurviljadega on tervisele väga kahjulik.

Täispika artikli Teepuu, selle tervendavate omaduste ja toime kohta leiad pikemaks lugemiseks SIIT.

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Sidruni Teepuu 100% eeterilik õli (Leptospermum Petersonii) 10 ml, pärituolumaa Austraalia. Sidruni Teepuu eeterlik õli tekstuur on läbipaistev. Sidruni Teepuu lõhnab tsitruse järgi. Tegemist on La Tene omatootega.
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eetelikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu. Teepuu eeterlik õli on toksiline, kui seda alla neelata, seega palun kindlasti olla kõikidel Teepuu eeterlike õlide kasutajatel sellega väga ettevaatlik.
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
10.90€
Maksudeta:8.93€
APELSIN eeterlik õli
Enim müüdud
APELSIN on imeilusa väljanägemisega ja maitsva viljalihaga puuvili, mis kuulub tsitruseliste hulka. Apelsin on üks populaarsema..
7.40€
Maksudeta:6.07€
SIDRUNHEIN eeterlik õli
Enim müüdud
SIDRUNHEIN on meditsiiniline taim, mis oli algselt pärit Indiast ning Sri Lankalt ja nüüdseks kasvatatakse seda peamiselt Lõuna-Indias j..
8.50€
Maksudeta:6.97€
SALVEI eeterlik õli
Enim müüdud
SALVEI on minu üks vaieldamatuid lemmikuid ja seda juba aegade algusest peale. Salvei taime ei ole ma jätnud ühel väga ..
12.90€
Maksudeta:10.57€
SEEDRIPUU on väga paljudele teada meeldiva lõhna ja tervendavate omaduste pärast. Seedripuust on võimalik saada eeterlikku õli, milles peitu..
9.50€
Maksudeta:7.79€
BERGAMOT eeterlik õli on saadud selle viljakoorest. Bergamot kuulub tsitruseliste perekonda ja seega on see sugulane laimi, apelsini, s..
9.90€
Maksudeta:8.11€
CLARY SALVEI on üks Salvei sortidest, mille eeterlik õli on tervendava ja raviva toimega. Salvei ise on minu üks vaieldamatuid lemmikuid j..
19.90€
Maksudeta:16.31€
NIAOULI on põõsakujuliseks puuks kasvav taim, millel on ilusad valge ja helerohelise kirjud õied. Niaouli on pärit Põhja-Austraaliast j..
9.90€
Maksudeta:8.11€
TSITRONELLA on Hiina ja Indoneesia rahvameditsiinis olulisel kohal olev taim ja sellega on võimalik väga paljusid erinevaid haiguseid ravida. Tsitro..
9.90€
Maksudeta:8.11€
LAVENDEL eeterlik õli
Enim müüdud
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
8.90€
Maksudeta:7.29€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.