Menüü
Ostukorv

JALAKETID

JALAKETID
JALAKETID
LA TENE erikollektsioon jalakett "AMASONIIT" on väeehe, mis sümboliseerib ülimat rahu, harmooniat, tasakaalu ja enesetervendavat väge. Julgustab suhtlema ja oma tundeid väljendama.Jalakett on kokku pandud Amasoniidi kristallidest, mida kaunistab ülekullatud hõbedast detail. See jalakett on ..
26.64€ 44.40€
Maksudeta:21.83€
LA TENE erikollektsioon jalakett "ARMASTUSE TERVENDAJA"
AINUEKSEMPLAR -40 %
LA TENE erikollektsiooni jalakett "ARMASTUSE TERVENDAJA" on väeehe, mis õpetab Sul iseennast austama ja armastama, aitab mõista, et pead enda eest hoolitsema, kui Sa soovid olla terve ja elujõuline.Jalakett on kokku pandud Mango Kaltsiidi ja Rodokrosiidi kristallidest, mida ..
25.32€ 42.20€
Maksudeta:20.75€
La Tene erikollektsiooni jalakett "ARMASTUSEÕNN" on kokku pandud Rodoniidi ja Hematiidi kristallidest. Väeehe, millel on oskus armasust Sinu ellu tuua. Aitab armastada, armastust leida ja seda jagada. Saadab armastusesoovid universumisse.See jalakett on valmistatud vaid naturaalsetest..
26.64€ 44.40€
Maksudeta:21.83€
La Tene erikollektsiooni jalakett "MEELEOLU PARANADAJA" on väeehe, mis loob hea tuju ja meeleolu. Suudab ebavajaliku stressi, mõtteid ja tundeid vabaks lasta. Paneb energiad liikuma.Jalakett on kokku pandud Mäekristalli ja Amasoniidi kristallidest, mida kaunistavad metallist ja hõbeda..
26.64€ 44.40€
Maksudeta:21.83€
Tooteid on piiratud koguses.LA TENE erikollektsiooni jalakett "RAHULOLU ja KAITSE" on kokku pandud Pärlikarbi ja Oonüksi kristallidest, mida kaunsitavad värvitud Hematiidi pärlid. Väeehe, mis aitab Sul elu rahulikumalt võtta, olla tasakaalukam ja mõistvam. Aitab lahti s..
23.94€ 39.90€
Maksudeta:19.62€
Tooteid on piiratud koguses.LA TENE erikollektsiooni jalakett "SUHTE TUGEVDAJA" on väeehe, mis õpetab Sind armastama, armastust vastu võtma, olema hell ja hea. See parandab Sinu eneseväljendust, aidates sul alati end armastavalt väljendada.Jalakett on kokku pandud Phosposideriidi, Man..
35.94€ 59.90€
Maksudeta:29.46€
Tooted 1 kuni 6, kokku 6 tootest (1 lehekülge)
JALAKETID, TENE, BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.