Menüü
Ostukorv

JALAKETID

JALAKETID
JALAKETID
LA TENE erikollektsioon jalakett "AMASONIIT" on väeehe, mis sümboliseerib ülimat rahu, harmooniat, tasakaalu ja enesetervendavat väge. Julgustab suhtlema ja oma tundeid väljendama.Jalakett on kokku pandud Amasoniidi kristallidest, mida kaunistab ülekullatud hõbedast detail. See jalakett on ..
44.40€
Maksudeta:37.00€
La Tene erikollektsiooni jalakett "ARMASTUSEÕNN" on kokku pandud Rodoniidi ja Hematiidi kristallidest. Väeehe, millel on oskus armasust Sinu ellu tuua. Aitab armastada, armastust leida ja seda jagada. Saadab armastusesoovid universumisse.See jalakett on valmistatud vaid naturaalsetest..
44.40€
Maksudeta:37.00€
LA TENE erikollektsioon jalakett "HEA ÕNN ja KAITSE"
2023 KAITSEKRISTALL
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni jalakett "HEA ÕNN ja KAITSE" on kokku pandud Oonüksi ja Hematiidist Buddha kristallidest. Väeehe, mis kannab endas rahu väge, head õnne, tasakaalu ja elujõudu. Aitab üles leida elurõõmu ja blokeerib ebaõnne. Kait..
33.90€
Maksudeta:28.25€
La Tene erikollektsiooni jalakett "HEMATIIT" on väeehe, mis suurendab enesekindlust ja aitab pingelistes olukordades hästi toime tulla. Õpetab elama nii, et Sa ei saaks iseendale oma tegudega liiga teha.Ehe on kokku pandud värvitud Hematiidist, mis on kaunistatud metallist p..
33.90€
Maksudeta:28.25€
La Tene erikollektsiooni jalakett "MEELEOLU PARANADAJA" on väeehe, mis loob hea tuju ja meeleolu. Suudab ebavajaliku stressi, mõtteid ja tundeid vabaks lasta. Paneb energiad liikuma.Jalakett on kokku pandud Mäekristalli ja Amasoniidi kristallidest, mida kaunistavad metallist ja hõbeda..
44.40€
Maksudeta:37.00€
LA TENE erikollektsioon jalakett "PILTJASPIS" on väeehe, mis aktiveerib Päiksesepõimiku, kutsudes ligi häid võimalusi eneseteostamiseks. Suurendab õnneenrgiaid ja materiaalset edu.Jalakett on kokku pandud Piltjaspise kristallidest, mida kaunistab ülekullatud hõbedast ja metallist deta..
29.90€
Maksudeta:24.92€
Tooteid on piiratud koguses.LA TENE erikollektsiooni jalakett "POSITIIVSED EMOTSIOONID" on kokku pandud Pärlikarbi kristallidest, mis on kaunistatud hõbeda rõngaga. Väeehe, mis aitab Sul olla optimistlik ja luua enda ümber positiivse Auravälja. Aiatb ka teistele enda positii..
37.70€
Maksudeta:31.42€
Tooteid on piiratud koguses.LA TENE erikollektsiooni jalakett "RAHULOLU ja KAITSE" on kokku pandud Pärlikarbi ja Oonüksi kristallidest, mida kaunsitavad värvitud Hematiidi pärlid. Väeehe, mis aitab Sul elu rahulikumalt võtta, olla tasakaalukam ja mõistvam. Aitab lahti s..
39.90€
Maksudeta:33.25€
Tooted 1 kuni 8, kokku 8 tootest (1 lehekülge)
JALAKETID, TENE, BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.