Menüü
Ostukorv

JALAKETID

JALAKETID
JALAKETID
LA TENE erikollektsioon jalakett "AMASONIIT" on väeehe, mis sümboliseerib ülimat rahu, harmooniat, tasakaalu ja enesetervendavat väge. Julgustab suhtlema ja oma tundeid väljendama.Jalakett on kokku pandud Amasoniidi kristallidest, mida kaunistab ülekullatud hõbedast detail. See jalakett on ..
44.40€
Maksudeta:36.39€
LA TENE erikollektsioon jalakett "ARMASTUSE TERVENDAJA"
AINUEKSEMPLAR
LA TENE erikollektsiooni jalakett "ARMASTUSE TERVENDAJA" on väeehe, mis õpetab Sul iseennast austama ja armastama, aitab mõista, et pead enda eest hoolitsema, kui Sa soovid olla terve ja elujõuline.Jalakett on kokku pandud Mango Kaltsiidi ja Rodokrosiidi kristallidest, mida ..
42.20€
Maksudeta:34.59€
LA TENE erikollektsioon jalakett "AURAVÄLJA KAITSJA" on väeehe, mis tugevdab selle kandja auravälja. Suurendab Sinu isiklikku õnne, võimekust ja oskusi. Aitab jõuda tulemusteni kiiremini.Jalakett on kokku pandud Püriidi kristallidest, mida kaunistab hõbedast detail.&nbs..
59.90€
Maksudeta:49.09€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni jalakett "HEA ÕNN ja KAITSE" on kokku pandud Oonüksi ja Hematiidist Buddha kristallidest. Väeehe, mis kannab endas rahu väge, head õnne, tasakaalu ja elujõudu. Aitab üles leida elurõõmu ja blokeerib ebaõnne. Kait..
33.90€
Maksudeta:27.78€
LA TENE erikollektsiooni jalakett "HEMATIIT" on väeehe, mis toob head õnne, enesetervendavat väge ja maandab energiaid. Aitab üleliigset pinget Aurast välja juhatada.Ehe on kokku pandud Hematiidist ja Tsirkoonist, mida on kaunistatud kullatud hõbeda detailid. Selles eht..
16.60€
Maksudeta:13.61€
La Tene erikollektsiooni jalakett "MEELEOLU PARANADAJA" on väeehe, mis loob hea tuju ja meeleolu. Suudab ebavajaliku stressi, mõtteid ja tundeid vabaks lasta. Paneb energiad liikuma.Jalakett on kokku pandud Mäekristalli ja Amasoniidi kristallidest, mida kaunistavad metallist ja hõbeda..
44.40€
Maksudeta:36.39€
Tooteid on piiratud koguses.LA TENE erikollektsiooni jalakett "POSITIIVSED EMOTSIOONID" on kokku pandud Pärlikarbi kristallidest, mis on kaunistatud hõbeda rõngaga. Väeehe, mis aitab Sul olla optimistlik ja luua enda ümber positiivse Auravälja. Aiatb ka teistele enda positii..
37.70€
Maksudeta:30.90€
Tooteid on piiratud koguses.LA TENE erikollektsiooni jalakett "RAHULOLU ja KAITSE" on kokku pandud Pärlikarbi ja Oonüksi kristallidest, mida kaunsitavad värvitud Hematiidi pärlid. Väeehe, mis aitab Sul elu rahulikumalt võtta, olla tasakaalukam ja mõistvam. Aitab lahti s..
39.90€
Maksudeta:32.70€
Tooteid on piiratud koguses.LA TENE erikollektsiooni jalakett "SUHTE TUGEVDAJA" on väeehe, mis õpetab Sind armastama, armastust vastu võtma, olema hell ja hea. See parandab Sinu eneseväljendust, aidates sul alati end armastavalt väljendada.Jalakett on kokku pandud Phosposideriidi, Man..
59.90€
Maksudeta:49.09€
Tooted 1 kuni 9, kokku 9 tootest (1 lehekülge)
JALAKETID, TENE, BRÄND
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.