Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett "SISEMINE RAHU ja TASAKAAL"

LA TENE erikollektsioon käekett "SISEMINE RAHU ja TASAKAAL"
LA TENE erikollektsioon käekett "SISEMINE RAHU ja TASAKAAL"
79.90€
Maksudeta: 65.49€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: "SISEMINE RAHU ja TASAKAAL"

Võimalikud valikud

Tegemist piiratud koguses toodetega.

La Tene erikollektsiooni käekett "SISEMINE RAHU ja TASAKAAL" koosneb Girasolist ja Valgest Ahhaadist, mis on kaunistatud metalliga. Väeehe, mis pakub energeetilist tuge, parandades emotsionaalseid haavu. Toob sisemist rahu, tasakaalu, optimismi ja heaolutunnet.

See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks. 

GIRASOL on üks Mäekristalli liikidest, mida peamiselt on saada Madagaskarilt ja see teeb juba sellest kristallivormist väärtusliku kristalli. Kõik kristallid, mis pärinevad Madagaskarilt omavad tugevamaid energiaväärtusi, kui kusagilt mujalt maailmast. Madagaskari energia ei ole võrdväärne teiste piirkondadega, kui me räägime spirituaalsusest.

Girasolile on omane piimjas läbikumav toon ja tihtipeale võib selle tavalise Mäekristalliga segamini ajada. Girasol on tekkinud Mäekristalli ja vee ühildumise tagajärjel - maapõues jooksevad veekanalid ning need on Mäekristalli koha pealt läbi käinud. Vesi muudabki Mäekristalli Girasoliks. 

Girasoli peamiseks omaduseks on Aurat puhastada, nii nagu seda teeb ka tavaline Mäekristall. Girasolis on väga paljud Mäekristalli omadused olemas, aga sellel on ka oma lisaväärtusi.


GIRASOLI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

- Girasol aitab sul iseennast paremini mõista - kes sa oled ja mis on sinu selle elu teekonna eesmärk. Toetab ka Kroontšakra aktiivsust. 

- Girasol on kristall, mis aitab edukalt hingel areneda, mõista seda, kuhu tuleb elus liikuda ja mida tuleb veel ära õppida ning endas muuta. Kui sa otsid kristalli, mis aitaks sind õige kursi peale suunata ja sind spirituaalselt arendada, siis Girasol on just see õige kristall.

- Girasol on kristall, mis aitab puhastada kogu inimese Aurasüsteemi, Girasol teeb seda vähe teisiti, kui seda teeb Mäekristall. Girasol aitab ennekõike maandada Auras olevaid pingeid, stressi, ärrituvust, ülereageerimist, närvilisust ja seejärel hakkab see ülejäänud energiatega tegelema. Seega Girasol puhastab kõige enam sinu Aurast stressi.

- Kanna seda talismani endaga pidevalt kaasas või hoopis öösiti kaelas. Miks? Girasol aitab unenägudel tulla ja sulle prohvetlikke nägemusi anda. Unenäod on inimestele antud selleks, et me saaksime enda elude kohta vihjeid, Girasolil on oskus sinu Kolmanda Silma Tšakrat unenägude nägemisele avada.

- Girasoli kandmine on kasulik neile, kes ei suuda oma mõtteid ja visioone teistele selgeks teha ning vahel ka ise enda jaoks selgeks mõelda. Girasol aitab enda mõtteid väga lihtsalt ja selgelt väljendada.

- See on "suhtlemise" talisman, Girasolil on oskus parandada suhtlemisoskust, aidates sul end väljendada nii, et keegi teine ei saaks sealt midagi kolmandat välja lugeda. Sobib neile, kes tunnevad, et teised saavad temast pidevalt valesti aru.

- Sobib koos äriliste ja tööedukristallidega kandmiseks. Eriti PiltjaspiseKarneooli ja Mariami Jaspisega. Girasol võimendab nende kristallide tööd. Girasolil endal on oskus tuua ärilisi ideid loomingulises mõttes ja sobib neile, kes ise midagi teevad, välja mõtlevad ning kasutavad oma loomingulist annet raha teenimiseks. 

- Kanna seda talismani kindlasti siis, kui sa tunned seda, et sa ei suuda mitte kuidagi ülemuretsemist pidurdada. Girasol aitab pideva muretsemisega tegeleda ja sellest energiast vabaneda. Girasol aitab Kroontšakrat tervendada, mille nõrkus toob sellise probleemi.

- Girasol aitab vabastada soola liigtarbimise vajaduse, aidates soolast mõistuse piires süüa ja anda hingele seda energiat, mida sa soolast ise otsid, andes julgust tulevikuga silmitsi seista ja probleemidega võidelda. 

- Girasol on kristall, mis aitab sul vabaneda enesepettusest, olemast keegi, kes sa tegelikult ei ole, vabastades sinu mõttetegevusest ja käitumisharjumusest need emotsioonid ning harjumused, mis juhivad sind eemale sellest, kes sa tegelikult oled. Girasol on väga hea hinge tervendajakristall, mis aitab sul iseennast üles leida ja lasta endal õiges suunas areneda. Girasol teeb väga suurt tööd selle nimel, et sa julgeksid olla see, kes sa oled. Girasol teeb koostööd samal eesmärgil Tiigrisilmaga. Neid kahte kristalli on kasulik enda elus hoida, et endal spirituaalset arengut soodustada ja selleks, et julgeda olla see, kes sa tegelikult oled. Kanna neid kristalle või valmista nendest endale tervendavat kristallivett.

- Girasol aitab lahti lasta üksildusest ja saada vabaks kõrvaleheitmise hirmust. Kui sa tunned, et sa pead end pidevalt tõestama, kellelegi meeldima, sa tunned, et sa ei suuda end siiralt ja ausalt väljendada hirmust, mida teised kõik võiksid selle peale öelda ning mõelda, siis sa võid sellise hirmu all kinni olla. Girasol aitab sellest välja tulla. Lisaks sellele on Girasoli kõrvale kasulik kasutusse võtta Mäekristall ja Hüpersteen, millel on olemas täpselt see sama toime. Kasutades neid kristalle üheskoos on mõju kordades tugevam ja intensiivsem. 

Loe läbi minu artikkel "Hirm üksilduse ja kõrvaleheitmise ees", mille leiad SIIT. Kui sa tunned end minu mõtetes selles artiklis ära, siis need kristallid on sulle väga suureks abilisteks.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Girasol on väga kasulik diabeedi ehk suhkruhaiguse tervendamiseks. Aitab pidurdada selle terviseprobleemi ägenemist ja aitab järk-järgult seda taandada. Eriti kasulik on see siis, kui antakse vastalt ka teisi alternatiivseid teraapiaid nagu näiteks muudetakse toitumisharjumusi.

- Aitab lahti saada pidevast väsimuse ja kurnatuse tundest, taasaelustab sinu energiavarusid. Taaselustab nii emotsionaalset energiat kui ka füüsilist energiat.

- Tugevdab immuunsust ja ainevahetust.

KROONTŠAKRA JA KURGUTŠAKRA

Girasol töötab nende kahe Tšakraga kõige enam, aidates neid taasaelustada ja aktiveerida. 

SODIAAK 

Girasol mõjutab üldiselt kõiki sodiaake võrselt, kuid kõige enam teeb see tööd KALJUKITSEGA. Giraosl on Kaljukitse intuitsiooni- ja spirituaalsusekristall, aidates Kaljukitsel enda saatust mõista ning õigel ja valel sisetundel vahet teha.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Girasoli võid laadida Mäekristall geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Jasmiiniviiruki või Palo Santoga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Käeketi pikkus on ca 18 cm. Pärli mõõdud on 1,3*0,6 cm.
GIRASOL on suurepärane Aurapuhastaja, mis maandab seal olevad pinged, stressi, ärrituvuse, ülereageerimise ja närvilisuse. Toob loomingulisi idei..
7.90€
Maksudeta:6.48€
GIRASOL on suurepärane Aurapuhastaja, mis maandab seal olevad pinged, stressi, ärrituvuse, ülereageerimise ja ..
15.90€
Maksudeta:13.03€
VALGE AHHAAT on üks Ahhaadi liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks piimjas valge toon, mis kohati kumab läbi ja omab ka joonelist struktu..
10.20€
Maksudeta:8.36€
Pilt on illustreeriv. Ahaadi viil ei kuulu toote juurde.LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "AURAPUHASTAJA" on kokku pandud Girasoli kr..
36.60€
Maksudeta:30.00€
Tegemist on piiratud koguses ehetega.LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "VALGE AHHAAT" on kokku pandud Valge Ahahadi kristallidest, mis on ..
39.90€
Maksudeta:32.70€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
21.70€
Maksudeta:17.79€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.