Menüü
Ostukorv

LA TENE kinkekomplekt "UUS TEEKOND"

LA TENE kinkekomplekt "UUS TEEKOND"
Uus -15 %
LA TENE kinkekomplekt "UUS TEEKOND"
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
68.00€
80.00€
Maksudeta: 56.67€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: "UUS TEEKOND"

Toodet on piiratud koguses.

LA TENE kinkekomplekt "UUS TEEKOND" on kokku pandud väeehtest, mis toetavad ja julgustavad Sind uuel teekonnal. Suurendavad eduenergiat, luues uusi võimalusi, tuues ellu õnne ja kordaminekuid.

La Tene kinkekarbis on hõbedast Malahhiit ripats ja Hõbe Topaas kõrvarõngad. 

MALAHHIIT on Sinu võimaluste looja ja õnne tooja. Kandes seda suurendab see Sinu edu energiat ja õnne väge. Aitab olla edukas erialal, mille valinud oled.

HÕBE TOAPAAS uute alguste, uute kogemuste ja armastuse kristall. Kandes seda toob see kordaminekuid, õnne, heaolu, materiaalset küllust ja jõukust.

Ehteid võid laadida Mäekristalli geoodil ja puhastada Salvei rituaalitaime/viiruki/küünlaga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Karbi suurus on ca 6,5x6,5x2,5 cm. Ripatsi kogupikkus ca 2 cm. Kristall ca 1,1x1,1x0,5 cm. Kõrvarõngaste kristalli suurus ca 3x3 mm.
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pil..
49.00€
Maksudeta:40.83€
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat
Enim müüdud
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat aitab Sul mõista iseennast, enda lähedasi ja teisi inimesi paremini!Tegemist on raamatuga, milles olen välja toonud 12 põ..
19.90€
Maksudeta:18.26€
MALAHHIIT käekett (pärl 4 mm)
2023 RAHAÕNNEKRISTALL
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on küll..
28.20€
Maksudeta:23.50€
LA TENE kinkekomplekt "UUS TEEKOND"
Uus -15 %
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "UUS TEEKOND" on kokku pandud väeehtest, mis toetavad ja julgustavad Sind uuel teekonnal, tuues sulle..
134.05€ 157.70€
Maksudeta:111.70€
LA TENE kinkekomplekt "UUS TEEKOND"
Uus -15 %
Toodet on piiratud koguses.LA TENE kinkekomplekt "UUS TEEKOND" on kokku pandud väeehtest, mis toetavad ja julgustavad Sind uuel teekonnal, a..
71.91€ 84.60€
Maksudeta:59.93€
ARRUDA on õnnistuste taim ja sellest valmistatud viirukit saad kasutada enda elus või kodus hea õnne aktiveerimiseks. Arruda õnnistab paikasid ..
4.40€
Maksudeta:3.67€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.