Menüü
Ostukorv

LA TENE kristallikomplekt "AJU VÄGI"

LA TENE kristallikomplekt "AJU VÄGI" LA TENE BRÄND
LA TENE kristallikomplekt "AJU VÄGI"
14.90€
Maksudeta: 12.21€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LA TENE kristallikomplekt "AJU VÄGI"

Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristallikomplekt, mille tellid võib välja näha pisut erinev sellest, mis pildil. 

LA TENE kristallikomplekt „AJU VÄGI”, koosneb kristallidest, mis edendavad keskendumist, analüüsivõimet ja ajutööd.

Komplekti kuuluvad Sodaliit, Dumortjeriit ja Girasol, mis aitavad kaasa aju stimuleerimisele, analüüsivõime ja keskendumise edendamisele, teadmiste omandamisele ja intuitsiooni tugevdamisele. Kanna neid endaga kaasas, hoia töö juures või kodus töö- või õppimise laual.

SODALIIT aitab sul keskenduda nendele teemadele, mis on sinu jaoks olulised. Näiteks aitab Sodaliit vähendada ülemõtlemist ja ülemuretsemist ning annab sulle endale jõu, millega mõttemaailma suunata. Sodaliit parandab keskendumisoskust ning muudab mälu tugevaks. Sodaliiti kanna või hoia seda enda lähedal, et see suurendaks sinu enda kontrolli mõistuse üle.

DUMORTJERIIT - parandab tähelepanuvõimet ja aitab keskenduda kõigele, millega tegeled. Väga kasulik kristall, kui on probleeme püsimatuse ja keskendumisega. Dumortjeriit aitab sul end pühendada sellesse, mis on parasjagu oluline, praegusesse hetke. Dumortjeriit aitab analüüsida ja asja uurida, et sellega seoses mingisugust muudatust ellu viia. Dumortjeriit on väga kasulik töötegemisel kui ka õppimisel, aidates lõpule viia seda, mis on näiteks käsile võetud.

GIRASOL on suurepärane Aurapuhastaja, mis maandab seal olevad pinged, stressi, ärrituvuse, ülereageerimise ja närvilisuse. Toob loomingulisi ideid, mida saab äris või oma ettevõtmistes ära kasutada. 

Kristalle ei ole vaja eelnevalt puhastada ega laadida. Aeg-ajalt puhasta kristallikomplekti Salvei- või Palo Santo viirukiga, et kristallid oleksid aktiivsed. 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kristallid on pandud koti sisse. Komplektis on keskmise suurusega kristallid.
SODALIIT on sisemise rahu, tasakaalu, hingelise tervenduse, intuitsiooni arendamise ja spirituaalse kasvamise kristall.S..
27.70€
Maksudeta:22.70€
SODALIIT on sisemise rahu, tasakaalu, hingelise tervenduse, intuitsiooni arendamise ja spirituaalse kasvamise kristall.Sodaliit on väga kaun..
75.00€
Maksudeta:61.48€
GIRASOL on suurepärane Aurapuhastaja, mis maandab seal olevad pinged, stressi, ärrituvuse, ülereageerimise ja ..
42.80€
Maksudeta:35.08€
ECOSH on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaimed. T..
33.00€
Maksudeta:27.05€
ECOSH LIFE on Eesti esimene väetoidulisandite tootja ja müüja, kelle toodete seas on esindatud nii parimad eksootilised kui ka kodumaised väetaim..
59.00€
Maksudeta:48.36€
La Tene kristallikomplekt "AMBUR" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Amburi päikesemärgi all sündinu ühed p..
10.90€
Maksudeta:8.93€
GOLDRIVER on inimeste loodud vasest kristall, mis on on mõeldud soovide täitumiseks. Goldriver sümboliseerib head õnne, soovide tä..
4.62€ 6.60€
Maksudeta:3.79€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
14.35€ 20.50€
Maksudeta:11.76€
GRANIIT-AZURIIT juhatab sind õigele teele, suunates sind külluse poole liikuma. Annab sulle vajaliku intuitsiooni, mis juhatab sind alati õigeks a..
16.94€ 24.20€
Maksudeta:13.88€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristallikomplekt, mille t..
10.70€
Maksudeta:8.77€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.