Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "ILUSAT KOOLITEED"

La Tene kristallikomplekt "ILUSAT KOOLITEED" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "ILUSAT KOOLITEED"
9.90€
Maksudeta: 8.11€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "ILUSAT KOOLITEED"

Pilt on illustratiivne.

La Tene kristallikomplekt "ILUSAT KOOLITEED" on loodud kolmest kristallist, mis aitavad kaasa edukale õppimisele ja õppeteele. Selles komplektis on Fluoriit, Sodaliit ja Mäekristall. Kristallid on koti sees koos komplektitutvustusega. Väga ilus kristallikomplekt kinkimiseks või iseenda jaoks kasutamiseks.

Fluoriit on üks parimaid, võimsamaid ja kiiremini toimivaid kristalle, mis aitab intelligentsust suurendada, seda edendada ning Fluoriidi kasutajal end mentaalselt arendada. Fluoriit aitab avada inimese mõttemaailma edasiarenguks, aidates vastu võtta uut informatsiooni, mis elu toob, seda seedida, analüüsida ja mõista.

Fluoriit selles kristallikomplektis aitab suurendada uue informatsiooni vastu võtmist ja selle iseenda jaoks ära kasutamist.

Sodaliit on üks kristallidest, millel võimuses on aidata inimesel mentaalselt areneda. Kristall, mis aitab inimese analüüsivõimet parandada, aidates paremini keskenduda, mõelda, uurida, avastada ja õppida.

Sodaliit sobib sulle, kui sa tunned, et sa soovid enda mentaalset võimekust parandada, soovid rohkem teadmisi meelde jätta, rohkem avastada ja areneda. Sodaliit aitab loogiliselt mõtlema panna, kuid mitte nii, et eemaldaks sealjuures intuitiivse mõtlemise. Sodaliit aitab sul endal tunnetada, mis on õige, ja analüüsida kõiki erinevaid teemasid, millega sa kokku puutud.

Sodaliit selles komplektis aitab kaasa loogilisele mõtlemisele ja uute teadmiste meelde jätmisele.

Mäekristall kristallis peitub vägi, mis suudab iga inimese õiges suunas mõtlema panna. Mäekristall aitab kaasa uue alguse loomisele ja on eriti toetavaks abiliseks neile, kes peavad endasse väga suures mahus uut informatsiooni talletama. Mäekristall aitab hakkama saada, suurendab vastupidavusvõimet ja aitab end iseenda jaoks arendada. Mäekristall aitab õpetusi vastu võtta ja need kasulikuks muuta.

Mäekristall selles komplektis aitab minna uuele õppeteekonnale.

Kristallikomplekti hoia õppimise ajal enda lähedal, kooli- või õppimise laua peal. Koolilastel soovitan seda kristallikomplekti koolis kaasas kanda, et need saaksid pidevalt õppeprotsessi kiirendada, parandada ja meeldivaks muuta.

Kui on soovi, siis sellesse kristallikomplekti võib veel juurde lisada täpselt samu kristalle, näiteks Sodaliite.

Kristallikomplekti võiks puhastada ühel korral kuus Salvei rituaalitaime suitsuga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda 
SIIT.

Pilt on illustratiivne.La Tene kristallikomplekt "KOOL JA ÕPPIMINE" on loodud lastele koolis käimise jaoks, et koolis oleks hea olla ..
15.90€
Maksudeta:13.03€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene käekett INTUITIIVSUS on valmistatud vaid naturaalsetest poo..
17.64€ 29.40€
Maksudeta:14.46€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel ..
12.25€ 17.50€
Maksudeta:10.04€
LA TENE erikollektsioon käekett "ÕPPIMINE"
Uus -40 %
LA TENE erikollektsioon käekett lastele "ÕPPIMINE" on väeehe, mis aitab võimendada faktipõhist mälu ja aitab asju meelde jätta ning kiiremin..
8.64€ 14.40€
Maksudeta:7.08€
Pilt on illustratiivne.La Tene kristallikomplekt "KOOL JA ÕPPIMINE" on loodud lastele koolis käimise jaoks, et koolis oleks hea olla ..
15.90€
Maksudeta:13.03€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on&nbs..
9.24€ 13.20€
Maksudeta:7.57€
OONÜKS on väga tugev kaitsekristall, millel on oskus kaitsta Sind ebaõnne, kurjuse, negatiivse energia, halbad..
13.65€ 19.50€
Maksudeta:11.19€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
16.03€ 22.90€
Maksudeta:13.14€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene kõrvarõngad "FLUORIIT" on kokku pandud Fluoriidist ja&nbs..
12.96€ 21.60€
Maksudeta:10.62€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.