Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "KAITSE"

La Tene kristallikomplekt "KAITSE"  LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "KAITSE"
6.90€
Maksudeta: 5.66€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "KAITSE"

La Tene kristallikomplekt "KAITSE" aitab tagada tugeva kaitsekihi negatiivse, ohtude ning õnnetustesse sattumise eest. Selles kristallikomplektid on naturaalsed poolväärisikivid Kullisilm, Pietersiit ja Turmaliinsuletistega Kvarts. Kõik kolm kristalli on väikesed ning need on pandud koti sisse koos kristalle iseloomustava jutuga. Seda kristallikomplekti on mugav kaasas kanda, hoida taskus, koti sees või isegi autosse asetada. 

Kaitse kristallikomplekti eesmärk on hoida sinu ümber turvalist tsooni, mis ei lase energeetiliselt ligi halba õnne, probleeme, halbu kavatsusi, mis teistel inimestel on, ning need kristallid ei lase ka sind ära sõnuda.

Kullisilm, Pietersiit ja Turmaliisuletistega Kvarts loovad tugeva kaitse ka reisimise ajal sinu ümber. Seda kristallikomplekti võid kanda ka reisimise ajal endaga kaasas. Kuna need kristallid on väikesed, siis mahuvad need ilusti väikesesse kotti, kohvrisse või taskusse. Kristallid blokeerivad ebaõnne, mis võib tekkida reisimise ajal nagu näiteks varaste kätte sattumine, petta saamine, õnnetustesse sattumine jne.

Kõik need kristallid siin komplekti sees aitavad kaitsta ka liiklusõnnetuste eest, seega võid hoida seda komplekti autos või tihedas liikluses pidevalt olles endaga kaasas. 

Kristallikomplekti soovitan aeg-ajalt puhastada Mürri või Viirukipuuviirukiga, et säiliks nende kristallide aktiivne töö ja toime sinuga.

SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
8.90€
Maksudeta:7.29€
La Tene kristallikomplekt "REISIMINE" on loodud viiest kaitsvast kristallist, mis on reisimise jaoks vajalikud kristallid. Reisimise kri..
29.00€
Maksudeta:23.77€
MÜRR on punakaspruuni värvi ja väga hea lõhnaga kummivaik. Mürr on pärit Somaaliast ja see pärineb commiphora myrrha puu kuivanud mahlas..
5.90€
Maksudeta:4.84€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene käekett AMBUR "RIKKUS" on tähtkujude käeehte kollektsioon..
23.28€ 38.80€
Maksudeta:19.08€
La Tene kõrvarõngad "VIKERKAARE OBSIDIAAN" on kokku pandud Vikerkaare Obsidiaanist ja 925 hõbedast.VIKERKAARE OBSIDIAAN on üks Obs..
15.60€ 26.00€
Maksudeta:12.79€
VIIRUKIPUU ja MÜRRI seguviiruk on rahustava, meeli tervendava, Auravälja kaitsva, energiaid maandava, keskendumist soodustava ja spirit..
3.70€
Maksudeta:3.03€
La Tene kristallikomplekt "RAHAKOTI ÕNNEKRISTALLID"
Enim müüdud
La Tene kristallkomplekt "RAHAKOTI ÕNNEKRISTALLID" on mõeldud rahakoti vahel hoidmiseks, et need saaksid tuua sinu ellu rahaõnne. Rah..
3.30€
Maksudeta:2.70€
SININE KULDKIVI on üks Kuldkivi liikidest, see on kristall, mille on inimene ise valmis teinud naturaalsetest ainetest. Sinine Kuldkivi ..
1.00€
Maksudeta:0.82€
SININE HAULIIT on tegelikult Valge Hauliidi kristallist tehtud kristall. See tähendab seda, et inimesed ise värvivad Valget Hauliiti..
3.00€
Maksudeta:2.46€
LABRADORIIT on salapärane kristall, mis on ise hallikas-rohekas, aga kui see päikesevalgust näeb, siis tuleb Labradoriidist välja mitmekülgne vär..
4.10€
Maksudeta:3.36€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.