Menüü
Ostukorv

SININE KULDKIVI poleeritud

SININE KULDKIVI poleeritud KRISTALLID
SININE KULDKIVI poleeritud
1.00€
Maksudeta: 0.82€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SININE KULDKIVI poleeritud

Võimalikud valikud

SININE KULDKIVI on üks Kuldkivi liikidest, see on kristall, mille on inimene ise valmis teinud naturaalsetest ainetest. Sinine Kuldkivi on valmistatud vasest, millele on lisatud koobaltit, mangaani ja ka kroomi. Selle kokku sulatamise tagajärjel tuleb kaunis tumesinist värvi Sinine Kuldkivi. Sinisele Kuldkivile on omane särav läige ja müstiline kosmose väljanägemine. Sinisel Kuldkivil on tugev energeetiline vägi, mis tuleb erinevate metallide kokku liitmisel ning seda peetakse kristallide hulka. Sinist Kuldkivi hakati esimest korda valmistama 17. sajandil Itaalias. Sinise Kuldkivi peamiseks toimeks on "SOOVIDE TÄITUMINE!".

Sinine Kuldkivi aitab sul saavutada seda, millest sa unistad ja sellepärast on see väga kasulik kristall, mis võiks sinu elus olla perioodil, mil sa millestki väga unistad. Sinisel Kuldkivil on olemas jõud, mis suunab sinu sisse motiveerivat energiat, mis ei lase sul teelt kõrvale kalduda ja ainult end seada enda unistuste nimel tööd tegema. Mida rohkem vaeva sa näed enda unistuste nimel pingutamiseks, seda aktiivsemalt Sinine Kuldkivi sinu õnne nimel tööd teeb. Sina tegutsed, Sinine Kuldkivi loob sinu õnne jaoks saatusesse teed. Sinist Kuldkivi kanna endaga kaasas, et see saaks niiviisi toimida või hoia seda enda kodus spetsiaalses kohas, kus hoiad enda jaoks õnnetoovaid väeesemeid ja kristalle. Kui sul on olemas sooviderituaalid ja maagiad, mille oled varasemalt teinud, siis Sinine Kuldkivi nende kõrvale asetatuna on eriti kasulik. Sellisel juhul aitab Sinine Kuldkivi juba soovitud soove veelgi kiiremini sinu ellu kohale tuua.

Sinine Kuldkivi on soovide teele saatmise kristall, mis annab sulle võimaluse enda unistusi universumisse saata. Selleks too enda ellu iga mõne aja tagant üks Sinine Kuldkivi. Tuues Sinise Kuldkivi koju või hakates seda kaasas kandma, hoia seda esmalt peopesas ning soovi sellesse soov. See kinnitub kristalli ja aitab täitumiseks ligi kutsuda universumist head õnne.

Kanna Sinisest Kuldkivist ehteid, näiteks käeehet, et soovide täitumise protsess oleks võimalikult kiire. 

Tihtipeale lummab Sinine Kuldkivi just neid inimesi, kellel on hetkel elus üks suur, suur soov, millele nad ootavad universumi poolt vastust ja selle täitumist. Sinine Kuldkivi on soovide täitumise kristall. Kandes seda, aitab see soovidel kiiremini universumisse jõuda ning soovil asuda füüsiliselt kuju võtma. 

Sinine Kuldkivi on seotud Inglitega, eriti Kaitseingliga. Kandes seda kristalli vallandub selles olev vask reageerides ohule. Kui oht on saabumas, siis tuleb Kaitseingel sind kaitsma ja hoidma. Lisaks aitab see sinu palvetel ja soovidel jõuda Kaitseinglini. Kandes seda kristalli, siis sinu Kaitseingel kuuleb pealt kõiki sinu soove ja asub neid täitma. Kuna see sisaldab vaske, siis mõjub see magnetina sinu ja universumi vahel. 

Sinine Kuldkivi on kristall, mis on seotud hingedemaailma juhatusega, nähtamatu maailma tunnetamise ja ühendusega. Sinisel Kuldkivil on oskus viia inimese hing ühendusse kõige sellega, mis inimsilmale nähtav ei ole ja suurendada inimese mõttejõudu. Mõttejõu suurenemisel on võimalik inimesel endal enda teekonnal ja saatuses korrektuure teha. Sinine Kuldkivi annab oskuse ja võimaluse enda soove ning tahtmist saavutada. Kristall, mida enda elus hoides aitab see sul vaimselt areneda ja õppida seda, kuidas on võimalik sinus endas peidus olevaid energiaid kasutada. Sinine Kuldkivi on kristall, mis õpetab sulle seda, et kõigel on siin maailmas olemas oma põhjus ja ennekõike aitab see mõista negatiivses situatsioonis seda, mis see situatsioon õpetama või andma tuli. Sinine Kuldkivi aitab elus edasi liikuda ja sammugi mitte taha poole elus astuda.

Aitab astraal-rännakut kogeda, aitab unes näha ettekuulutusi ja selgeid unenägusid, mida saab hiljem siis lahti seletada ning leida selle mõtte üles. Samuti aitab Sinine Kuldkivi ka unenägusid mäletada.

Sinine Kuldkivi viib sind ühendusse kosmiliste energiatega, aidates sul soodsate energiate olemasolul rohkem saavutada ja õnne ligi kutsuda. Sinine Kuldkivi muudab igasuguse spirituaalse protsessi võimsamaks ja kui sa oled selline inimene, kellele meeldib enda kodus erinevaid rituaale ja maagiaid teele saata, siis kindlasti leia Sinisele Kuldkivile enda majapidamises oma koht.

Kristall, mis aitab sinu ellu uusi alguseid tuua ja luua läbi sinu enda mõttetegevuse. Sinist Kuldkivi käes hoides, seda endaga ehtena kaasas kandes või sellega koos mediteerides aitab see sinu soovidel täituda. Kui sa keskendud sellele, millist uut algust sa soovid enda ellu, siis Sinine Kuldkivi aitab sul selle alguse luua. Lisaks sellele on Sinine Kuldkivi väga hea intuitsioonikristall, mis aitab sind intuitiivsemaks muuta.

Sinine Kuldkivi on väga kasulik kristall neile, kes on oma loomuselt väga tundlikud, haavatavad, sensitiivsed, kes oskavad maailma palju peenemal tasandil tunnetada ning kes võivad negatiivsetele energiatele kergelt ärrituvalt reageerida. Sinine Kuldkivi aitab tasakaalustada sellist energiate liikumist, aidates blokeerida ära stressienergia, mis võib kehasse ülitundlikul inimesel siseneda kõigest sellepärast, et teda ümbritsevad energiad on lihtsalt väga intensiivsed. Kui sina oled selline inimene, siis Sinine Kuldkivi aitab sind kindlasti.

Sinist Kuldkivi on kasulik hoida mediteerimise ajal enda lähedal, et meditatsiooni käigus tulnud informatsioon ja energialaine südant pahaks ei ajaks või tuju ära ei rikuks. Sinist Kuldkivi on kasulik kodus hoida, kui ülitundlikkus on väga suureks probleemiks ja see rikub pigem tuju, kui et aitab midagi spirituaalses maailmas saavutada.

Sinise Kuldkivi väge saab kasutada kaudseks tervendamiseks ja soovide teele saatmiseks. See tähendab seda, et seda kristalli saab erinevates rituaalides ja maagiates kasutada.

Sinise Kuldkivi kristall sobib väga hästi väikestele lastele või teismelistele kandmiseks ja kasutamiseks. Sinisel Kuldkivil on oskus lapse enesehinnangut parandada, aidates lapsel iseendast lugu pidada, enda ilu, võlu ja oskusi märgata.

Sinine Kuldkivi on väga kasulik kristall sulle, kui sinu sooviks on spirituaalse maailmaga kontakti saada. See on kristall, mis aitab sul õppida, õppida ja veelkord õppida, aidates sul lahendada enda ellu tulnud märke, probleeme ja ülesandeid. See on iseenda avastamise kristall, mis aitab sul spirituaalselt edasi liikuda.

Eriline kaitsekristall on see inimesele, kes on energiatele väga tundlik. Kes võtab teiste inimeste negatiivsust ja positiivsust väga kergelt omaks. Inimesele, kes ei oska ise filtreerida energiaid, mis temani jõuavad. Sinine Kuldkivi aitab ülitundlikul inimesel hakkama saada sellistes situatsioonides, kus teine inimene jagab talle energiat, millest tal kasu ei ole. Kaitstes Auravälja ja blokeerides kahjuliku energia vastu võtmise.

Sinine Kuldkivi aitab unistusi teele saata, kanna seda kristalli, kui soovid enda soovmõtteid universumile edastada. See on unistuste täitumise kristall. Soovitan seda eriti neile, kes on töötud või neile, kes soovivad endale uut töökohta leida. Kui kristalli kandma hakkad, siis soovi enda tööalane soov kristalli sisse. Palu, et sinu ellu tuleks soodne võimalus, millega sa rahule jääksid nii emotsionaalselt kui ka materiaalselt. 


Tööalane edu ja paremate võimaluste/tingimuste saamine

Sinine Kuldkivi täidab igat sinu soovi, kui sa seda õigesti kodeerid. Kristallide kodeerimine toimub kristallidele mõtte andmisega ja sellele õige koha leidmisega.

Sinine Kuldkivi toob edu, õnne ja soovide täitumist ka tööalaselt. Näiteks üheks Sinise Kuldkivi toimeks on see, et sellel on oskus sinu töö kaudu häid võimalusi tuua. Hoia ühte või isegi mitut Sinise Kuldkivi kristalli enda kontorilaua peal või hoia neid endaga töö juures kaasas. Mida rohkem on Sinise Kuldkivi kristalle sinu töö juures, seda rohkem õnne sa enda tööga endale ligi tõmbad.

Sinine Kuldkivi aitab head energiad ligi meelitada ja tööandjal sind heas valguses näha. Samas aitab see suurendada ka sinu enda töö tegemise soovi ning aitab sul iseennast motiveerida. Sinisel Kuldkivil on oskus suurendada sinu töövõimekust ja kiirendada sinu tööalast nutikust. See aitab sul analüüsida ja häid lahendusi ka kõige kehvemates tingimustes või olukordades välja mõelda.

Kingi kellelegi teisele Sinise Kuldkivi kristall, kui sa soovid talle tööedu ja karjäärialalist tõusu!

Sinise Kuldkivi ja Dumortjeriidi ühine vägi aitab lapsel pimeduse hirmust üle saada

Sinine Kuldkivi sobib koostööd tegema väga hästi Dumortjeriidi kristalliga. Mõlemad kristallid on kaunid tumesinise värvivarjundiga ja omavad ühte ning sama omadust, milleks on pimeduse hirmust vabastamine.

Lastel on väga tihti probleeme pimeduse kartmisega, mis omakorda tekitab probleeme uinumisega ja üksinda oma toas magamisega. Kui lapsel on pimeduse vastu hirm, siis võib tal selles eluperioodis olla kõrgendatud spirituaalne taju. See tähendab aga seda, et ta tajub, näeb ja kuuleb hingedemaailma. See võib tema alateadvuses segadusetunnet tekitada ja tal tekib pimeduse vastu hirm. Pimeduses on lihtsam hingesid märgata ja sellepärast tekib ka see hirm.

Sinine Kuldkivi koos Dumortjeriidiga hakkab looma sellist energiavälja, mis leevendab pimeduse hirmu. Üksikult ei oleks nende kristallide toime see sama. Sellepärast soovitan neid kristalle koos kasutada.

Nende kristallide vägi aitab vaikselt järk-järgult lapse seest selle hirmu vabastada. Need kristallid võiksid olla lapse voodi kõrval või all. Kui lapsel juba on oma isiklike unenägude kristalle, siis võiksid need kaks kristalli ka teistega koos olla. Neid kristalle hoitakse kodus senikaua, kuni probleem on täielikult ära kadunud.

Soovide täideviimine ja nendele saatusesse koha loomine

Sinine Kuldkivi koos Rutiilnõeltega Kvartsiga loovad võimsa duo, millel on olemas oskus ja vägi sinu unistusi ellu viia. Nendes kahes kristallis peitub soovunelmate täitmise jõud. Mõlemad kristallid annavad piisavalt palju sulle head õnne selle jaoks, et sinu südamesoove täide viia. Sinine Kuldkivi annab jõudu selleks, et väga suuri unistusi reaalseks muuta ja Rutiilnõeltega Kvarts oskab luua saatusesse teed, et need unistused ka päriselt suudaksid täide minna. Kanna neid kristalle üheaegselt endaga kaasas, kui soovid, et need sellist tulemust sinuni tooksid või valmista ise nendest endale väike soovidetooja, asetades mõlemad kristallid väikese koti sisse koos oma fotoga, et kristallid saaksid kaugjuhtimise teel sinu soove täide viia. Sellise soovidetäitmise kotikese võid sa luua, mis jääbki sulle terveks eluks alles. Sinna koti sisse võid lisada rohkem, kui ühe Sinise Kuldkivi ja Rutiilnõeltega Kvartsi. Mida rohkem on selles kotis kristalle, seda võimsamini need sinu unistuse täideviimise ja nendele unistustele saatusetee loomise nimel tööd teevad. Loomulikult võid sa ajajooksul sinna koti sisse kristalle ka juurde lisada, et võimsamaks seda maagilist väge muuta. Seda imelist kristallkotti võid hoida ükskõik, kus sa seda soovid hoida.

Unenägude, Inglite ja astraalrännaku maailm

Sinine Kuldkivi oma loomuselt meenutab kosmost, tähistaevast ja universumit. Selle imeline väljanägemine annab suure vihje selle kohta, mida see kristall suudab teha ja saavutada. Sinisel Kuldkivil on oskus viia sind teistesse reaalsustesse ja näidata sulle seda, mida spirituaalsel maailmal sulle pakkuda on.

Sinist Kuldkivi on kasulik hoida teiste analoogsete energiatega kristallidega koos, et selle seest saaks välja tulla maksimaalne energia.

Sinisel Kuldkivil on oskus viia sinu meeli sellisele tasandile, kus sul avaneb võimalus kogeda ja näha erinevaid dimesnioone ning seda une tasandil. See tähendab seda, et kui sa oled Sinise Kuldkivi enda ellu lasknud, siis see vaikselt järk-järgult avab sinu meeli ning aitab sinu unenägude nägemist huvitavaks ning ainulaadsemaks muuta. Avades unenägude tee millegi väga huvitavani.

Kui sinu magamistoas on Sinise Kuldkivi kristalle, siis võid hakata erinevaid unenägusi kogema, mis on sügavamõttelised ning kus sa võid hingesid, Ingleid ja teisi dimensioone näha.

Sinise Kuldkivi kristalli hoia enda käes enne uinumist siis, kui sa soovid näha maailma väljapool meie Maad.

Lapse ja ema vaheline telepaatia

Sinine Kuldkivi omab telepaatilist energiat soodustavat mõju. Kui Sinist Kuldkivi kannab ema või isa, samal ajal ka laps, siis nende vahel tekib telepaatiline side. Soovitan iseendale ja enda lapsele kinkida üks Sinine Kuldkivi, mida te mõlemad koos hakkate endaga kaasas kandma. Senikaua kuni teil mõlemal on Sinine Kuldkivi kaasas, senikaua omate te ka telepaatilist sidet. Mida kauem kasutatakse Sinist Kuldkivi, seda kiiremini avanevad telepaatilised kanalid teie kahe vahel.

Kuulsusesse lendamine

Sinine Kuldkivi on üks Kuldkivi liikidest nii nagu seda on ka Goldriver ja Roheline Kuldkivi. Kõik kolm Kuldkivi kristalli on seotud kuulsusega ja kuulsaks saamisega.

Sinise Kuldkivi konkreetne vägi kuulsuse mõttes on see, et Sinine Kuldkivi aitab tuule tiibadesse saada. Sinine Kuldkivi toob edu, tähelepanu, õnne, head mainet ja magnetit, mis aitab inimestel sind märgata.

Ükskõik, millega sa tegeled, Sinine Kuldkivi aitab sellesse tegevusse või erialasse õnne tuua. Kui sa soovid tuntuks saada ja head mainet endale koguda, siis kanna Sinist Kuldkivi kaasas, kui sa oled avalikkuse tähelepanu all.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Sinine Kuldkivi on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. Kristallidest, milles on metalliühendeid, ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha.

- Sinine Kuldkivi on kasulik neile, kes kardavad pimedust, üldiselt on selle probleemiga silmitsi lapsed ja seega sobib see lapsele kandmiseks väga hästi. See võib olla ka põhjus, miks näiteks laps valib endale kristallide seast just Sinise Kuldkivi. Peale selle aitab Sinine Kuldkivi tervendada närvisüsteemi.

- Sinise Kuldkivi kristall sobib väga hästi väikestele lastele või teismelistele kandmiseks ja kasutamiseks. Sinisel Kuldkivil on oskus lapse enesehinnangut parandada, aidates lapsel iseendast lugu pidada, enda ilu, võlu ja oskusi märgata. 

- Sinine Kuldkivi on migreenihoogude leevendaja kristall. Kui sind käivad pidevalt kimbutamas migreenihood, mis muudavad sinu enesetunde väga kehvaks ja mis võivad sind lausa minestamise piirile viia, siis Sinine Kuldkivi on kindlalt sinu tervendaja kristall.

 - Sinine Kuldkivi on väga kasulik kõhuprobleemide, valude ja seedehäirete tervendamiseks. Lisaks sellele ka liigeseprobleemide ja valude leevendamiseks. Sinise Kuldkivi koostisosades on vaske ja vasel on need tervendavad omadused, mis kandunud Sinisesse Kuldkivisse.

KOLMAS SILM JA KROONTŠAKRA

Need on need Tšakrad, mida Sinine Kuldkivi kõige enam mõjutab. Kolmas Silm on sinu kuues Tšakra, mis on seotud unenägude maailmaga, ettekuulutustega, enda teekonna mõistmisega ja elu selgelt mõistmisega. Kroontšakra on sinu seitsmes Tšakra, mis on seotud enda tuleviku ette nägemisega ja õige tee üles leidmisega. Sinine Kuldkivi on abiks mõlemale nendele Tšakratele, aidates neil korralikult funktsioneerida, neid tervendada ja aktiveerida. 

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjutab Sinine Kuldkivi kõiki tähemärke võrdselt.

NUMEROLOOGIA

Sinine Kuldkivi on 23. kuupäeval sündinute õnne-, enese eluülesande ülesleidmise ja tasakaalu-kristall. Sinine Kuldkivi aitab 23. kuupäeval sündinud inimesel üles leida selle ande, mis saatusesse kirja on pandud, aidates seda avada ja sellele head õnne tuua, aidates kaasa eneseteostamisele ja enda tee üles leidmisele. Lisaks sellele toob Sinine Kuldkivi head materiaalset ja spirituaalset õnne ettevõtmistesse, mis elus käsile võetakse. Sinine Kuldkivi võimendab kuulsuse energiat, mis annab 23. kuupäeval sündinule võimaluse enda eriala ja andega hiilata. Samas aitab see kristall tasakaalustada 23. kuupäeva närvilisust. Seda kristalli võiks elu jooksul aeg-ajalt kanda, kui soovitakse ellu rohkem õnne ligi kutsuda ja ennast üles leida. Kindlasti võiks seda kristalli olla ka koduses keskkonnas.

Poleeritud või lihvimata kristalli kasutatakse tervendamise eesmärgil tervise komplektide loomisel või kantakse seda lihtsalt endaga kaasas.

Sininse Kuldkivi kristalli soovitan ma laadida Mäekristall geoodi või Tselestiit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Jasmiini viiruki, Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
TSELESTIIT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
79.00€
Maksudeta:64.75€
SININE KULDKIVI on üks Kuldkivi liikidest, see on kristall, mille on inimene ise valmis teinud naturaalsetest ainetest. Sinine Kuldkivi on valmis..
7.70€
Maksudeta:6.31€
SININE KULDKIVI on üks Kuldkivi liikidest, see on kristall, mille on inimene ise valmis teinud naturaalsetest ainetest. Sinine Kuldkivi on valmis..
14.20€
Maksudeta:11.64€
JASMIIN on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast energiat. Selle sama energiaga aitab Jasm..
3.30€
Maksudeta:2.70€
SININE KULDKIVI on üks Kuldkivi liikidest, see on kristall, mille on inimene ise valmis teinud naturaalsetest ainetest. Sinine Kuldkivi on valmis..
13.40€
Maksudeta:10.98€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
4.00€
Maksudeta:3.28€
GIRASOL poleeritud
Enim müüdud
GIRASOL on suurepärane Aurapuhastaja, mis maandab seal olevad pinged, stressi, ärrituvuse, ülereageerimise ja ..
8.30€
Maksudeta:6.80€
SANDLIPUU on väga rahustava toimega, sellest valmistatud viirukit kasutatakse ärevustunde leevendamiseks. Kui sa tunned, et sa oled muutunud väga..
3.70€
Maksudeta:3.03€
GOLDRIVER on inimeste loodud vasest kristall, mis on on mõeldud soovide täitumiseks. Goldriver sümboliseerib head õnne, soovide täitumist, head k..
5.90€
Maksudeta:4.84€
SODALIIT poleeritud
Enim müüdud
SODALIIT on sisemise rahu, tasakaalu, hingelise tervenduse, intuitsiooni arendamise ja spirituaalse kasvamise kristall.S..
1.70€
Maksudeta:1.39€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.