Menüü
Ostukorv

LA TENE kristallikomplekt "KODUKAITSE"

LA TENE kristallikomplekt "KODUKAITSE" LA TENE BRÄND
LA TENE kristallikomplekt "KODUKAITSE"
15.90€
Maksudeta: 13.03€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LA TENE kristallikomplekt "KODUKAITSE"

LA TENE kristallikomplekt "KODUKAITSE" on loodud selleks, et kaitsta sinu kodu erinevate õnnetuste, needuste, ebaõnne ja kurjuse eest.

Kristallikomplekt koosneb neljast kaitse-energiaga kristallist, milleks on KullisilmTiigrisilm, Kiastoliit ja Ahhaat. Need kristallid on kokku pandud koti sisse koos kristalle tutvustava jutuga.

Kristalle kombineeritakse selleks, et saada neist konkreetsemaid energiaid, ja mida rohkem on koos ühe ning sama energiaga kristalle, seda võimsamalt need suudavad koos ühel eesmärgil töötada. Need kristallid töötavad üheskoos sellel eesmärgil, et sinu kodu oleks turvaline.

KULLISILM on universaalne kristall kaitsmaks sinu kodu ja perekonda. Kristall, mis suudab ära hoida ootamatuid õnnetusi, probleeme ja peresidemete purunemist. 

TIIGRISILM suudab kaitsta sinu kodu kellegi teise poolt suunatud kurjuse, ebaõnne, needusliku väe ja üleüldise halba soovimise eest. Lisaks kaitseb see sinu elamist ka majandusliku ebaõnne eest ja hoiab ära laostumist.

KIASTOLIIT kaitseb kodu ärasõnuvate energiate eest ning kõige selle eest, mida sa ei suuda näha, kuid mis võib sulle ja sinu perekonnale halba teha, nagu näiteks hingede eest, kes saabuvad meie koju halbadel eesmärkidel.

AHHAAT kaitseb sinu kodu halbade inimeste ja ebaõnne eest. Ahhaat hakkab automaselt kaitsma seda keskkonda, kuhu see on toodud. Kristall, mis esmalt vabastab kodus oleva halva energia ja seejärel asub kodu kaitsma nende samade energiate eest, mis perekonda halvasti võiksid mõjutada.

Kristallikomplekti võid järk-järgult lisada uusi kristalle, mille väge sa soovid saada, et hoida selle komplekti energiat erksana ja võimsana. Selleks soovitan sul lugeda „Kodukaitse kristallkomplekti loomise” artiklit, kus on loetletud üles kõik kristallid, mida saad lisaks olemasolevatele kristallidele juurde lisada. 

Kristallikomplekti hoia kohas, kus keegi teine peale sinu pereliikmete seda näha ei saaks. Seda kõike sellepärast, et võõras silm ei peataks nende kristallide toimet.

Puhasta seda kristallikomplekti vähemalt ühel korral kuus
Salvei rituaalitaime suitsuga, et nendesse kristallidesse kogunenud negatiivne energia nende seest vabaneks ja et need kristallid saaksid sinu koduga jätkusuutlikult tööd teha!

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes. Kristallide komplekt on pandud koti sisse koos kristallide seletusega.
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
5.00€
Maksudeta:4.10€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
43.40€
Maksudeta:35.57€
HAMSA KÄSI sümbol kujutab endas ette kätt, mille väike sõrm ja pöial on ühesuurused ning sõrmeotsad kaarduvad väljapoole. Vahel kujutatakse neid ..
38.80€
Maksudeta:31.80€
Pilt on illustreeriv.Salvei rituaalitõrvik kokku segatuna ja valmistatud koos ükskõik, millise teise taimega, on ülimalt hea sinu kodu energiale ja ka..
24.90€
Maksudeta:20.41€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
6.00€
Maksudeta:4.92€
Pilt on illustratiivne.LA TENE kristallikomplekt LÕVI "HEA ÕNN 2024. AASTAKS" on loodud Lõvi tähtkujus sündinutele, et tuua neile ..
13.30€
Maksudeta:10.90€
La Tene kristallikomplekt "LÕVI" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Lõvi päikesemärgi all sündinu ühed peamis..
14.90€
Maksudeta:12.21€
La Tene kristallikomplekt "RAHAKOTI ÕNNEKRISTALLID"
Enim müüdud
La Tene kristallkomplekt "RAHAKOTI ÕNNEKRISTALLID" on mõeldud rahakoti vahel hoidmiseks, et need saaksid tuua sinu ellu rahaõnne. Rah..
3.30€
Maksudeta:2.70€
La Tene kristallikomplekt LÕVI "RAHAÕNN" on spetsiaalselt Lõvi tähtkujus sündinuile. See kristallikomplekt toob rahaõnne, aktiveerib ra..
13.50€
Maksudeta:11.06€
La Tene kristallikomplekt "RAHAÕNN" on loodud viie erineva kristalli kokku liitmisega. Need viis kristalli aktiveerivad rahaõnne sel..
16.90€
Maksudeta:13.85€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.