Menüü
Ostukorv

KIASTOLIIT poleeritud

KIASTOLIIT poleeritud KRISTALLID
KIASTOLIIT poleeritud
6.40€
Maksudeta: 5.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KIASTOLIIT poleeritud

Võimalikud valikud

Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga on eriline ja ainulaadse välimusega.

KIASTOLIIT on suurepärane kaitsekristall, mis suudab sind ennekõike kaitsta nähtamatu ja seletamatu negatiivse energia eest, mille osas sul ei pruugi olla oskust, et end ise kaitsta. Sellesama omaduse tõttu on Kiastoliiti väga kasulik enda elus hoida, et see saaks sind kaitsta millegi või kellegi eest, kus sinu intuitsioon ei oska ise tähelepanu osutada, milles võib sulle oht seista, näiteks äraneedmised kui ka halbade hingede eest. Kiastoliit on üks vajalikumaid kaitsekristalle neile, kes tunnevad, et nende elu hoiab "miski" kinni ja neil ei ole seda õnne, mis võiks inimese elus eksisteerida. 

Kiastoliit on imeline kaitsekristall, mis aitab sind kaitsta nii mitmeski aspektis. Kiastoliidile on omapärane tumepruun toon, mille sees on must rist või ristitaoline sümbol. Kiastoliidi teine nimetus on Andalusiit, mille järgi seda ka tuntakse. Andalusiit on selle kristalli teine nimetus sellepärast, et täiesti esmakordselt avastati Kiastoliit Hispaanias Andaluusia piirkonnas ja sealt tuligi selline nimetus sellele ilusale kristallile. Lisaks Hispaaniale kaevandatakse Kiastoliiti Austraalias, USA-s, Venemaal, Brasiilias, Sri Lankal ja näiteks ka Tšiilis. Näiteks enamus La Tene Kiastoliiti pärineb Venemaalt.

See on väga vajalik ja hea kristall, kui sa soovid end vastupidavamaks muuta. Selle kristalli kasutusele võtmisega suudad sa tulla paremini toime sellistes olukordades, kus keegi soovib sulle füüsiliselt või vaimselt liiga teha. Kiastoliit loob sinu ümber korraliku kaitsekilbi, millest on raske läbi pääseda. Kui keegi soovib sind kuidagiviisi rünnata, siis Kiastoliit tekitab ründajas ärevaid emotsioone, mis võivad panna teda oma kavatsusstest loobuma. See aga ei tähenda seda, et Kiastoliit suudab kurja täielikult ära hoida. See aitab sul väga suurtest probleemidest eemal olla ja annab sulle õnne, et sa suudaksid ise selle halva inimesega hakkama saada.

Kandke Kiastoliidi kristalli endaga kaasas, kui tunnete, et just sellel päeval on sul vajalik kaitset mõne inimese eest, kes sulle ei meeldi või sisetunne kõneleb ohu eest. Kui olete hommikul ärganud ärevustundega, siis tegelikult tähendab see seda, et öösel on sinu Inglid või mõned rändurhinged andnud sulle märku sellest, et päeval ootab sind ees mõni ärritav sündmus. Kiastoliit aitab selle eest kaitsta ning hoida ära kõige hullemat. Peale selle aitab Kiastoliit kaitsta vaimsete rünnakute eest ning kriitiliste inimeste ebameeldivate sõnade eest. Eriti soovitatav on lastel kanda koolis kaasas Kiastoliiti koos Roosa Kvartsiga ning need pruuni riide sisse peita, et kaitsta teiste laste kiusamise eest.

Kiastoliit on korraga nii müstiline kui maagiline kristall. Sellel on oskus avada sinu ülemisi meeli selleks, et sa üldse oleksid suuteline midagi müstilist kogema. Kui sa soovid näha nähtamatut, tunda tundmatut, mõista mõistmatut ja selles elus spirituaalselt edasi areneda, siis Kiastoliit aitab sul seda saavutada, avades sulle müstilise ja maagilise maailma ning avades sinu silmad sellele kõigele. 

Kiastoliit aitab vaidlusi ära hoida, kui seda kombineeride erinevate suhte kristallidega (Sinine PitsahhaatCrazy Ahhaat jne.) ning viia tööruumidesse. Eriti kasulik on see siis, kui inimesed ei ole emotsionaalselt seotud, vaid pigem tööalaliselt. Soovitan hoida Kiastoliidi kristalle kontori- või läbirääkimisruumides.

Kiastoliiti kingitakse enda vanavanematele või vanematele inimestele, kuna see aitab nende vananemist pidurda. Kiastoliit aitab neil mõista, et nad suudavad tegutseda ning elu ei ole nüüd läbi. Kiastoliit süstib nendesse eneseusku ning kaitseb stressi eest. 

Peale kõige selle aitab Kiastoliit läbi vii Astraalrännakuid, kus on võimalik näha nii minevikku, olevikku kui ka tulevikku. Selleks soovitan Kiastoliiti endaga kaasas kanda terve päeva (kõige parem oleks siiski talismanina ehk ripatsina Kiastoliiti kanda) ning ööseks see enda kätte jätta või padja kõrvale panna. Selline väike kristallirituaal aitab näha öösel teisi dimensioone ning ehk ka mõnele sind painavale küsimusele läbi une vastuseid saada.

Kiastoliit aitab sind väga rasketel olukordadel, kus sul on keeruline otsuseid langetada ja olukorda reaalselt hinnata. Kiastoliit aitab ka kõige negatiivsemas olukorras märgata, miks see on sinu teele saadetud, mis on sul sellest õppida, kuidas seda ära lahendada ja mis oleks see kõige õigem tegu, mida sa tegema peaksid.
Hoia Kiastoliidi kristalli enda juures, tegemist on ristikiviga, mis kaitseb selle kandjat negatiivsuse, stressi, pahatahtlikkuse, alandamise, allasurumise, alavääristamise ja tõrjumise eest. See on kristall, mis aitab sul saavutada võimu iseenda ja enda tunnete üle. Kiastoliit õpetab ennast väärtustama ja kehtestama hetkedel, mil sul on vaja seda teha. Kiastoliit on üdini spirituaalse kallakuga kristall, mis aitab sul õppida ka kõige raskematest olukordades. Näha päikesekiirt tumedate pilvede vahelt, mida sul on vaja näha selleks, et edasi liikuda. 

Kaitse

Kiastoliit kaitseb seljataga tegutsevate inimeste eest, aidates kaitsta sind nende kahjulike plaanide ja ärasõnumise eest. See on üks tugevamaid enesekaitsekristalle nähtamatu jõu või inimeste eest, kes teadlikult sind nõrgestada sooviad. Kiastoliit aitab kaitsta sinu hinge manipuleerimise ja mõjutamise eest. 

Kanna Kiastoliidi kristalli hinge transformatsiooni protsessis, et hoida ära erinevaid probleeme. Tegemist on kõikide kristallide seas kõige tugevama kaitsekristalliga, mis kaitseb nähtamatu väe ja muutuse eest. Kiastoliit lubab tekkida heal muutusel, blokeerides eksiteele liikumist. Kanna seda kontaktis nahaga, hea on, kui kui kannad seda ripatsina kaelas, ja seda seni, kuni muutus on lõppenud. Hinge transformatsioonist saad pikemalt lugeda SIIT.

Needusevastane kristall

Kiastoliit on kristall, millele Maa on andnud väe kaitsta kurja, ebaõnne ja needuslike energiate eest. Kiastoliit on üks tugevamaid ja tõhusamaid kristalle kristallimaailmas, mis suudab tumedate, nähtamatude ning kurjade jõudude vastu võidelda. Kristall, mis kaitseb seda inimest, kes seda kristalli kasutab. Kristall, mis aitab vabaks lasta needuse, mis on peale pandud. Kiastoliit suunab needuse tagasi sinna, kust see on pärit ehk saadab Karma liikuma selles suunas, kus keegi on selle su jaoks loonud.

Kiastoliit kaitseb neid, kes näevad öösiti luupainajaid. Kui sa näed luupainajat, siis see on märk selle kohta, et sinu Aura on selle perioodil väga nõrk, ja kui Aura on nõrk, siis on võimalik sinu hinge ka kurjuse poolt röövida. Röövivad energiadeemonid ehk halvad hinged, kes on liikvel või halvad hinged, kes on saadetud sinu poole läbi needmise. 

Kiastoliiti on kasulik hoida enda kodus, et see saaks aidata tumedatel jõududel sinu elust kaduda. Hoia Kiastoliiti enda lähedal, näiteks enda magamistoas või kanna seda endaga kaasas eluperioodil, kus sa tunned, et kõik nagu liiguks allamäge. Kiastoliidiga saab teha spetsiaalset needuse blokeerimise maagiat, mille leiad SIIT.

Kiastoliit sobib kodukaitse kristallikomplekti lisamiseks, selle komplekti kohta saad lähemalt lugeda SIIT. Kiastoliit kaitseb kodu needuslike ja ärasõnuvate energiate eest. Kiastoliit kaitseb kõige selle eest, mida sa ei suuda näha, kuid mis võib sulle ja sinu perekonnale halba teha. Kiastoliit kaitseb hingede eest, kes saabuvad meie koju halbadel eesmärkidel.

Negatiivsete unenägude tegeliku tähenduse mõistmine

Kui sa soovid paremini negatiivsete sümbolitega unenägude tõelisi tähendusi mõista, siis hoia enda voodi lähedal Kiastoliidi kristalli, kuna sellel on oskus aidata sul mõista unenäo täielikku tähendust. Eriti siis, kui unenäos on sind hirmutavad sümbolid. Üleüldse võiks sinu voodi kõrval olla väga palju erinevaid unenägusid toetavaid kristalle juhuks, kui sa soovid neid tõlgendama asuda.

Kiastoliit teeb vahet õigetel ja valedele nägemustel. Kui Kiastoliidi kristalli hoida enda magamistoas või teiste unenägudekristallidega koos, siis see aitab sul paremini mõista kõikide sümbolite tagamaid, aidates vältida valearusaamist.

Puuelement, Ida- ja Kagu-ilmakaar

Kiastoliit kannab endaga kaasas puuelementi, mis on Feng Shui kodutervendusteraapia jaoks väga oluline Ida- ja Kagu-ilmakaare jaoks. Kiastoliit sobib nendes ilmakaartes hoidmiseks ja kui sa seda teed, siis tervendad nende ilmakaarte energiavälju. Kui hoiame enda kodus õigeid elemente vastavalt ilmakaarte järgi paigutatuna, siis kodus valitseb harmoonia, õnn, tervis ja kõik teised positiivsed energiad.

Kiastoliiti hoia täiesti teadlikut Ida-ilmakaares, kui sa soovid enda kodust eemale hoida tervisemuresid ja tervisega seotud probleeme. Kiastoliit kaitseb väga raskete haiguste eest ja näiteks kui kodus on kellegi tervis pidevalt probleemiks, siis seda enam tasub järgida Feng Shui elementide asetsemist.

Ilmakaarte jaoks võiksid olla sul eraldiseisvad kristallikomplektid, kuhu kogud ajapikku sellesse ilmakaarde sobivaid kristalle.

Kiastoliit sobib Kagu-ilmakaares hoidmiseks, kuna ka seal läheb puiduelementi vaja. Kiastoliit aitab blokeerida laostumist, materiaalseid probleeme, suuri rahalisi raskusi ja kui need juba sinu elus eksisteerivad, siis Kiastoliit aitab sellest kõigest välja tulla. Hoia Kagus Kiastoliiti, et hoida enda materiaalset õnne.

Meditatsioon Kiastoliidiga

Kiastoliidi kristall on väga kasulik mediteerimisel. Kiastoliit sobib väga hästi meditatsiooniruumidesse või meditatsiooni läbi viimisel käes hoidmiseks. Kiastoliidil on oskus viia sind meditatsiooni käigus ärkvelolekul astraalrännakusse ja võimaldada sul läbi selle kogeda kehaväliseid kogemusi. Kiastoliit aitab liikuda meele tasandil ühest dimensioonist teise ja seega aitab see kogeda väga müstilisi kogemusi.

Lisaks sellele aitab Kiastoliit meditatsiooni käigus tuua esile visioone ja nägemusi selle kohta, mida sa meditatsiooni ajal enda käest küsisid. Mediteerimise jaoks soovitan mina kasutada kahte Kiastoliiti, mis on sul soetatud spetsiaalselt mediteerimise jaoks. Mediteerimise ajal hoia mõlemas käes ühte Kiastoliiti.

Iseenda varjamine halbade inimeste eest

Kombineeri Kiastoliiti Gagaadiga ning kanna sellel päeval kaasas, kui soovid, et sind ei märgataks. Need kristallid võid ka enda magamistuppa aknalauale viia, aidates sellega seda, et sinu vaenlane ei mõtleks su peale.

Probleemide lahendamine

Kui sinu ellu on ilmunud suuremat sorti probleem ning sa soovid seda lahendama asuda, siis lase Kiastoliidil end aidata. Tee endale kristallikomplekt, mis aitab sul ebaõnne täis perioodist kiiremas korras väljuda. Kiastoliit suudab aidata sind kui saatus, karma või mõni teine tegur on sinu ellu toonud probleemi.

Võta kolm Kiastoliidi kristalli, pane need koos oma fotoga pruuni värvi koti sisse ning hoida neid seal, kuni kõik on möödas. Hiljem, kui see etapp sinu elus on läbi, tuleb Kiastoliidid visata jõevette. Kiastoliit on halva ende selgitaja, ebaõnne hajutaja ja aitab kiirendada probleemide lahendamist. 

Ebaõnne vabastaja

Ebaõnne aitab Auraväljast vabastada selline kristall nagu Kiastoliit. Tegemist on kaitsekristalliga, mida kandes või enda elus hoides, annad sa endale võimaluse saada vabaks nähtamatust, seletamatust, arusaamatust ning endale ebaselgest halvast energiast. Tegemist on kristalliga, mis aitab sul võidelda halva energiaga, millele sa ise ei suuda lahendust leida, et see ära tervendada. Näiteks, kui sa võitled emotsioonide, tunnete, mingi enesetunde või teemaga, mida sa ei suuda ära lahendada, siis anna see ülesanne Kiastoliidi kristallile. Hoia seda enda elus, et see saaks lahti murda midagi, mis tundub olevat võimatu.

Tegemist on kristalliga, mis aitab ära hoida ebaõnne, stressi tekitavaid olukordi, viha ja raevu. Kiastoliit on üks tugevamaid enesekaitse kristalle, millel on oskus eemale hoida ebaõnne, mida sa ise ei oska ette tunnetada ega ka ette näha. See aitab eemale hoida halba õnne sellistest kanalitest, mille peale sa ise ei tulekski.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Kiastoliit aitab taastada keha füüsilist energiavaru, muutes keha tugevaks, aidates sul olla aktiivne ja täis jõudu. Eriliselt kasulik on Kiastoliit neile, kes soovivad end tugevamaks treenida või kelle töö vajab väga suurt füüsilist jõudu. Kiastoliit aitab tugev olla, nõrkustundest vabaks saada ja muudab inimese üleüldiselt vastupidavamaks.

- Kristall, mis sobib väga hästi vaimsete tervisemurede tervendamiseks: depressioonist väljatulemiseks, pidevate nukrate ja kurbade mõtete eemale hoidmiseks ning üleüldise stressi maandamiseks.

- Kiastoliit aitab peatada hallutsinatsioonide ja valenägemuste nägemise ning aitab vaimselt terveneda. Lisaks sellel on Kiastoliit suurepärane luupainajate blokeerida, lõpetades ära unes hirmsate ja õudsate asjade nägemise.

- Kiastoliit vabastab vaimsel ja füüsilisel tasandil Auraväljast haiguseid, mis on tekkinud needuse pealepanekust, ärasõnumisest või suguvõsa liinis liikuvast ebaõnnest. Kui on kahtlus, et selline asi võib eksisteerida, siis kanda Kiastoliiti kindlasti pikemat aega, et see saaks Auraväljast nii tõsist probleemi vabastada

- Kõige olulisem Kiastoliidi tervendamise omadus on siiski energiate maandamine. Kiastoliit oskab väga hästi pingeid maandada ja vabastada kehast stressikogumikke, mis tekitavad erinevaid probleeme nagu näiteks Tšakrate kinnijäämist.

- Kiastoliit aitab vaimset ja füüsilist poolt inimesel tervendada ning neid tasakaalu viia. Kiastoliit aitab terveks teha vaimseid probleeme, mis mõjutavad keha füüsiliselt. Näiteks aitab Kiastoliit alateadvuses eksisteerival pingel kehasse valuna mitte jõuda, aidates sellega tegelikult väga paljudel oma tervisemuredest lahti saada. 

JUURTŠAKRA JA KROONTŠAKRA

Kiastoliit on üleüldse oma energiate poolest üks haruldane ja unikaalne kristall. Veelgi unikaalsemaks muudab Kiastoliidi see, et see mõjutab kahte nii erineval tasandil Tšakrat. Juurtšakra on peamises Tšakrasüsteemis esimene Tšakra ja Kroontšakra viimane ning selliseid kristalle on vähe, mis suudavad korraga nii erinevaid Tšakraid tervendada, tasakaalustada või võimendada.

Juurtšakrale mõjub Kiastoliit nii, et see aitab sellel korrapäraselt toimida. Näiteks aitab Kiastoliit agressiivsust, närvilisust, füüsilist pinget ja füüsilist jõuetust ära hoida. Kiastoliit tervendab Juurtšakrat vägagi füüsilisel tasandil.

Kroontšakrale mõjub Kiastoliit väga kasulikult, aidates lahti saada luupainajatest ja valenägemustest, mis on väga suureks probleemiks neil, kes soovivad spirituaalselt areneda. Lisaks aitab Kiastoliit unes ohutult astraalrännakuid läbida. Lisaks kõigele sellele aitab Kiastoliit depressiooni ja hallutsinatsioone ära hoida, mis võivad tekkida spirituaalse arengu käigus, kus arenetakse valedel viisidel. 

SODIAAK

Kiastoliit on kristall, mis kõige enam töötab KAALUDE ♎ heaolu nimel. Kiastoliit on Kaalude elueesmärgi täitmise kristall ja lisaks sellele ka nende ideaalne kaitsmise kristall. Lisaks paneb Kiastoliit Kaalusid õiges suunas mõtlema. Igati vajalik kristall igaühele, kelle päikesemärgiks on Kaalud.
Kaaludest järgmisena töötab Kiastoliit kõige efektiivsemalt nendega, kes on päikesemärgilt NEITSID ♍. Neitsite jaoks on Kiastoliit ideaalne intuitsiooni tugevdamise kristall. Kiastoliit aitab Neitsil mõista enda sisetunnet ja õigel ning valel vahet teha. Spirituaalse arengu jaoks on Kiastoliit Neitsile väga vajalik. Kiastoliit kaitseb Neitsit ka stressi eest ning hoiab teda eemal ebaõnnest. Kaitsekristall tugevdab tema Aura kaitsekilpi ning kaitseb Neitsit ka halbade inimeste ja probleemide eest.

Kaaludel aitab Kiastoliit lisaks mõista veel seda, mis nad enda elus tegema peavad ja seda ükskõik, millises situatsioonis olles. Kiastoliit on väga spirituaalne kristall, mis aitab näha hetkel käimasolevate probleemide tagamaid, nende jaoks lahendusi leida ja see on kristall, mis aitab Kaaludel näha enda maailma palju selgemalt. Kiastoliit aitab Kaaludel täita seda elueesmärki, mille on tähtkuju Kaaludele kinkinud. Kiastoliit aitab ka kõige raskemad ülesanded Kaaludel ära lahendada ja läbi elu poolt saadetud katsumuste lõpuks ka õnneni jõuda.

Loe lähemalt ka Kaalude elueesmärgi kohta SIIT, minu ühest artiklist Kaalude kohta.

KIASTOLIIT on suurepärane kaitsekristall, mis suudab sind ennekõike kaitsta nähtamatu ja seletamatu negatiivse energia eest, mille osas sul ei pr..
11.80€
Maksudeta:9.67€
PÜRIIT on kauni välimusega kristall, mis püüab pilku oma läikiva, hõbedase ja säravkauni iluga. Püriit on kaitsekristall, mis suudab nii inimese,..
10.30€
Maksudeta:8.44€
KIASTOLIIT on suurepärane kaitsekristall, mis suudab sind ennekõike kaitsta nähtamatu ja seletamatu negatiivse energia eest, mille osas sul ei pr..
23.60€
Maksudeta:19.34€
Pilt on illustreeriv. Pildil olev Ahhaat viil ei kuulu komplekti.SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate ..
0.90€
Maksudeta:0.74€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
3.50€
Maksudeta:2.87€
AMETÜST geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
18.00€
Maksudeta:14.75€
GAGAAT on tugevatoimeline kaitsekristall, mis kaitseb Sind teiste inimeste pahatahtlikkuse, halva energia, ebaõnne, luup..
5.00€
Maksudeta:4.10€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall.Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaania..
7.10€
Maksudeta:5.82€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.