Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "RAHAKOTI ÕNNEKRISTALLID"

La Tene kristallikomplekt "RAHAKOTI ÕNNEKRISTALLID" LA TENE BRÄND
Enim müüdud
La Tene kristallikomplekt "RAHAKOTI ÕNNEKRISTALLID"
3.30€
Maksudeta: 2.70€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "RAHAKOTI ÕNNEKRISTALLID"

La Tene kristallkomplekt "RAHAKOTI ÕNNEKRISTALLID" on mõeldud rahakoti vahel hoidmiseks, et need saaksid tuua sinu ellu rahaõnne. Rahakoti õnnekristallidesse kuuluvad Tiigrisilm, Tsitriin ja Smaragdkvarts. Kõik kolm kristalli on seotud külluseenergiate aktiveerimisega, kasvatamisega, ligi kutsumisega ning rahaõnne suurendamisega. Kristallid aitavad kaitsta sinu rahaõnne ning muuta seda suuremaks. Komplekt on kokku pandud väikese koti sisse, võid selle koos kristallidega panna rahakoti vahele või võtta kristallid koti seest välja ning panna need näiteks rahakoti sees olevasse mõnda taskusse.

Selles komplektis on väikesed kristallid, mis on kohati lapiku kujuga. Need sobivad hästi rahakoti vahel hoidmiseks, mahtudes ilusti sinna. Kristalle ei ole vaja eelnevalt puhastada ega laadida, võid need koheselt panna rahakoti vahele. Tegemist on komplektiga, mida on ka hea kinkida inimesele, kellele soovid rahaõnne.

Rahakoti õnnekristallid töötavad kõige paremini siis kui rahakoti vahel on paberraha või münte. Alati hoia raha rahakotis kui need kristallid seal on. Rahaenergia paneb kristallid kiiremini tööle.

Tiigrisilm muudab edukaks, õnnelikuks, rikkaks ja jõukaks.

Tsitriin aitab materiaalselt hästi hakkama saada, küllust suurendada ja materiaalseid unistusi täide viia.

Smaragdkvarts on üleüldine küllusekristall, mis aitab blokeerida rahalist ebaõnne ning kasvatada isiklikku küllust.

Aeg-ajalt võta kristallid rahakoti vahelt välja ning puhasta neid Kaneeli viirukiga. Kaneel on rahaõnne energiat kasvatava toimega, sellega saad kristallide energiat taaselustada. Aseta komplekt lihtsalt suitseva viiruki kõrvale ja lase sellel komplektil seal olla kuni viiruki ära kustumiseni.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

La Tene kristallikomplekt "ÄRI JA TÖÖEDU" on ennekõike mõeldud sinu kodus kasutamiseks ja koosneb tööedu- ja küllusekristallidest..
28.90€
Maksudeta:23.69€
La Tene kristallikomplekt "RAHAÕNN" on loodud viie erineva kristalli kokku liitmisega. Need viis kristalli aktiveerivad rahaõnne sel..
16.90€
Maksudeta:13.85€
La Tene kristallikomplekt "MAISE EBAÕNNE BLOKEERIJA" on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Apat..
5.50€
Maksudeta:4.51€
La Tene kristallikomplekt "TÖÖALANE HEA ÕNN" on kokku pandud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selle kristallikomplekti eesmä..
6.50€
Maksudeta:5.33€
La Tene kristallkomplekt "RIKKUS" koosneb vaid väikestest naturaalsetest poolvääriskividest, mis on koti sisse pandud kaasas ka..
5.90€
Maksudeta:4.84€
VALGE HAULIIT on valget värvi või beežikas-valget tooni kristall, mille välimusele on omased hallikad ja ka mustjad jooned. Valge Hauliit on üks parim..
27.70€
Maksudeta:22.70€
MÄND on taim, mida kasutatakse külluseenergia avamiseks, täiendamiseks ning võimendamiseks. Mändi kasutatakse ka kaitsvaks elemendi..
10.90€
Maksudeta:8.93€
BASIILIK pärineb algupäraselt Indiast ja selle kohalikuks nimeks on tulsi. Basiilikul on oma hellitusnimi, milleks on maitsetaimede kuninganna. S..
4.70€
Maksudeta:3.85€
SIDRUNKRÜSOPRAAS on õnnetunnet, rahulolu ja positiivsust loova toimega. Suurendab õnne ja edu võimalusi.Sidrunkrüsopraas on väga kauni välim..
5.90€
Maksudeta:4.84€
MÜNT ehk Mentha spicata on piparmündi sugulane, näeb sarnane välja, kuid on veidi erinevat aroomiga. Münt on värskema ja magusama lõhnaga, kui seda on..
9.90€
Maksudeta:8.11€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.