Menüü
Ostukorv

LA TENE kristallikomplekt "SISETUNNE"

LA TENE kristallikomplekt "SISETUNNE" LA TENE BRÄND
LA TENE kristallikomplekt "SISETUNNE"
9.90€
Maksudeta: 8.11€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: "SISETUNNE"

LA TENE kristallikomplekt „SISETUNNE” aitab sul rohkem usaldada oma sisetunde häält ja arendada oma intuitsiooni.

Komplekt koosneb vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Komplekti kuuluvad Kuukivi ja Dumortjeriit, mis on pandud koti sisse koos kristalle kirjeldava jutuga.

KUUKIVI on väga kasulik kristall spirituaalseks arenguks, aidates intuitsioonil areneda ja tugevamaks muutuda. Kuukivi muudab sind energiatele tundlikumaks, aidates sul neid paremini tunnetada ja mõista. Kuukivi õpetab sind oma sisetunnet usaldama ja selle järgi elama. 

DUMORTJERIIT on kristall, mis annab selgust, eemaldab hirme ja tugevdab analüüsivõimet. Aitab olla kannatlik ja arendab või tugevdab spirituaalseid andeid. Vabastab emotsionaalset pinget. See õpetab intuitsiooni kuulama, muudab sisetunde selgemaks ja korrektsemaks.

Kristallikomplekti võid juurde lisada ka teisi intuitsioonikristalle, mida pole eelnevalt mingil muul eesmärgil kasutatud.

Kristallikomplekti kanna endaga kaasas, aseta sünnikristallide laekasse, enda foto kõrvale või pane foto selle komplekti sisse. Võid asetada ka padja alla või voodipeatsisse.

Soovitan sul lugeda ka minu kirjutatud artiklit "Intuitsiooni arendamine - miks ja kuidas alustada?", mille leiad SIIT.

Puhasta seda kristallikomplekti vähemalt ühel korral kuus Salvei rituaalitaime suitsuga või Salvei eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kristallid on pandud koti sisse. Komplektis on keskmise suurusega kristallid.
AMETÜST geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
18.00€
Maksudeta:14.75€
SALVEI rituaalitõrvik
Enim müüdud
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt kõike, mida sa energeetiliselt so..
23.00€
Maksudeta:18.85€
SALVEI on minu üks vaieldamatuid lemmikuid ja seda juba aegade algusest peale. Salvei taime ei ole ma jätnud ühel väga ..
12.90€
Maksudeta:10.57€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene käekett INTUITIIVSUS on valmistatud vaid naturaalsetest poo..
29.40€
Maksudeta:24.10€
MYSTIC TEMPLE ehk HINGELINE ARENG on India traditsiooniline viiruk, mille eesmärk on aidata sul spirituaalselt kasvatada. See on hingelist..
5.10€
Maksudeta:4.18€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.