Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon sõrmus "MOTIVATSIOON ja RÕÕM"

LA TENE erikollektsioon sõrmus "MOTIVATSIOON ja RÕÕM" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon sõrmus "MOTIVATSIOON ja RÕÕM"
14.40€
Maksudeta: 11.80€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: sõrmus "MOTIVATSIOON ja RÕÕM"

Võimalikud valikud

Tegemist on piiratud koguses toodetega.

La Tene erikollektsiooni sõrmus "MOTIVATSIOON ja RÕÕM"  on väeehe, mis aitab maandada pingeid ja süstib motivatsiooni. Aktiveerib rõõmukanali, siis ei pääse halb Sinu Auraväljale ligi.

Sõrmus on valmistatud Karneooli ja Piltjaspise kristallidest, mida kaunistavad kullatud hõbeda pärlid. Ehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.

Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva punaka tooniga kuni erkoranžini välja. Karneool on üks tuntumatest kristallidest, mida kasutatakse inimese Aura tervendamisel, kuna sellel on oskus anda vajalikku energiat, mis aitab erinevatest probleemidest lahti saada. Karneooli leidub peamiselt Tšehhis, Slovakkias, Peruus ja Uruguais. Karneooli esimesi põhjuseid, miks seda kandma asuti, oli see, et Karneool aitas järgmistesse eludesse ilma suuremate Karmavõlgadeta edasi minna - see omadus kehtib siiamaani, kuna Karneoolil on oskus selles elus Karmat lahendada ja mõista, miks üks või teine asi meie ellu saadetakse.


Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonda.

Karneooli maagiline mõju sõrmusena:

Kui Karneooli kanda sõrmusena, siis see mõjub erimoodi igas erinevas sõrmes kantuna. Kuna minu kirg on Hiromantia, siis seletan teile veidi lahti, kuidas just Karneool teid aitab. Karneooli kõik omadused tulevad sõrmust kandes esile, kuid teatud sõrmes tulevad teatud energiad esile võimsamini. See tähendab seda, et sõrmus kandes saad sa endasse kõik Karneooli energiad, aga lisaks teatud energiad veelgi suuremal kujul.

PÖIAL

Vasak - Kantakse, et ravitseda viljakusega seotud füüsilisi haigusseisundeid. Karneool annab jõudu erinevatest tervisemuredest lahti saamiseks ja vasak pöial on selle jaoks just õige sõrm. 

Parem - Aitab lahti lasta kinnisideest, mis on seotud lapsesaamisega ning et rasedaks jäämine oleks kehal lihtsam. Lisaks sellele avaldub selles sõrmes Karneooli vägi, mis muudab inimese enesekindlamaks, julgemaks ja tugevamaks.

NIMETISSÕRM EHK JUPITER

Vasak - Vasakus sõrmes on Karneooli kasulik kanda seetõttu, et selles avalduvad Karneooli sotsiaalselt kasulikud omadused. Karneool muudab sind rõõmsameelsemaks, positiivsemaks ja optimistlikumaks, kui sa kannad sõrmus selles sõrmes.

Parem - Karneool aitab selles sõrmes parandada sinu tervist füüsilisel tasandil, selles sõrmes aktiveeruvad Karneooli tervendavad omadused. Lisaks sellele suureneb sinu elujõud ja füüsiline energiatase.

KESKMINE SÕRM EHK SATURN

Vasak - Suurendab enesekindlust, annab jõudu enda ambitsioone täita, lisaks aitab sügavast stressist lahti saada. Karneooli sõrmust on vasakus Saturni sõrmes hea kanda tervise pärast, kuna sellel on oskus juhtida energiat läbi selle sõrme otse Sakraaltšakrasse. Sakraaltšakra on terve, kui seal ei ole tööga seotud muremõtteid ja Karneool aitab just sellest vabaneda.

Parem - Selles sõrmes kanna Karneooli, kui soovid end nii vaimselt kui füüsiliselt jõulisemana ja energilisemana tunda. Selles sõrmes kantuna taastab Karneool kõige enam sinu isiklikke energiavarusid, aidates sul olla särtsakas, rõõmus ning tegus.

NIMETA SÕRM EHK APOLLO

Vasak - Tõmbab ligi materiaalsust, jõukust ja häid võimalusi, tänu millele te saate lõpuks eduni jõuda. Karneooli materiaalsed omadused vallanduvad Apollo sõrmedes kandes ja Karneool hakkab sinu ellu tooma küllust ja häid rahalisi võimalusi.

Parem - Karneooli materiaalsed omadused vallanduvad Apollo sõrmedes kandes ja Karneool hakkab sinu ellu tooma küllust ja häid rahalisi võimalusi. Lisaks sellele aitab Karneool paremas Apollo sõrmes kantuna tuua häid visioone ja ideid, kuidas enda elu materiaalses mõttes parandada. 

VÄIKE SÕRM EHK MERKUUR

Vasak/Parem - Merkuuri sõrmedes on kasulik Karneooli kanda, kui soovid enda imidžit paremaks muuta. Karneool toob Merkuuri sõrmedes välja sinu kõige paremad iseloomujooned ja aitab sul veelgi paremaks muuta. Karneool süstib enesekindlust, elujanu ja motiveeritust, mis paistab ka teistele silma. 

Karneooli kristalli on väga kasulik kanda Kuu esimese veerandi ajal. Karneool sümboliseerib tahtejõudu, motivatsiooni, inspiratsiooni, iseenda mõtete ja eesmärkide täideviimist. See on kristall, mis aitab sul luua iseenda jaoks paremat tulevikku, ja see on kindlasti üks kristallidest, mis loob soodsamat tulevikku selle jaoks, kes seda kristalli kannab või kelle elus see kristall on. Karneooli hoia Kuu esimese veerandi ajal enda lähedal, et see saaks tulevikus sinu soove ja ideid täide viia. Loe artiklit selle kohta, mida kindlasti võiksid Kuu esimese veerandi ajal teha, SIIT.

RAVITSEMINE

Kanna Karneooli, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Karneool kiirendab vereringet ja verevahetus. Seda kristalli on hea kanda või kasutada, kui sul on probleeme vereringega. Karneool aitab kaasa ka verepuhastusele ja vere taastumisele, aidates paremini ka taimedest rauda omastada. Karneool on vereringega väga tugevalt seotud ja seega on see kasulik ka vererõhu reguleerimisel. Sobib kõigile, kellel on vererõhuprobleemid.


- Karneool aitab kehal vitamiine omastada, aidates ka alternatiivmeditsiinil kehas kiiremini reageerida ja häid tulemusi saavutada. Karneooli kanna ajal, mil sa teed iseendale alternatiivtervendust või lased seda kellelgi professionaalil teha.

- Soovitan Karneooli kanda neil, kellel ei ole söögiisu ja kes ei soovi tervislikult toituda. Karneool töötab sellisel eesmärgil paremini siis, kui seda kanda talismanina või kõrvarõngastena. Lisaks sellele on Karneooliga koos kasulik kanda Apatiiti, millel on olemas väga tugev tervendav vägi, mis aitab  suunata tervislikikult toituma.


- Karneool on viljakusekristall, mida kantakse siis, kui soovitakse lapseootele jääda, tervendada viljatuseprobleeme, või siis, kui soovitakse veel sündimata last erinevate terviseprobleemide eest kaitsta. Karneool on kristall, mis aitab viljakust tõsta  nii mehel kui ka naisel. Karneool aitab lisaks viljakusele libiidot suurendada ja meestel impotentsusprobleemist lahti saada.


- Karneool edendab tervislikku seksuaalsust, ja kui inimene ei ole oma hinges seksuaalne, siis see aitab seksuaalseks muutuda. Lisaks sellele aitab Karneool mõista enda orientatsiooni, aitab lahti lasta seksuaalsetest traumadest ja probleemidest, mis blokeerivad inimeset seksuaalseks olemisel.


- Karneool aitab lahti saada jõuetusetundest, väsimusest, on kasulik nii kevad- ja sügisväsimuse ära hoidmisel. Karneool täidab inimese keha ja hinge energia, elujõu ja väega, mis aitab tugev olla. Karneool suurendab füüsilist ja vaimset energiat ühekorraga.


Karneool töötab ravitsemise eesmärgil paremini, kui sa kannad seda ehtena või kui sa valmistad selle poleeritud kristallist endale vee-eliksiiri. Hea on kasutada ka Karneooli massaažikristalle, mille leiad SIIT.

SAKRAALTŠAKRA 

Karneool tervendab Sakraaltšakrat ja aitab sellel olevaid energiablokaade vabaks lasta, et sa saaksid olla loov ja ambitsioonikas. Karneool aitab Sakraaltšakra haigustel terveneda nagu näiteks viljakuseprobleemidest lahti saada.

SODIAAK

Karneool on NEITSI ♍ õnnekristall. Karneool aitab Neitsil saavutada just seda, mida hing ihaldab ning aitab eriliselt hästi kaasa tööalaste unistuste täitumisele. Karneool on Neitsi kõige tugevam tervisekristall, aidates stressist vabaneda ja seda vältida. Lisaks on Karneoolil ka tujutõstvad, positiivsed, ambitsioonikust ja enesetunnet parandavad omadused. Neitsil on kasulik hoida Karneooli enda sünnikristallide komplektis.

Lisaks Neitsitele on Karneool väga kasulik ka JÄÄRADELE ♈. See on nende ideaalne tööedukristall, mis annab motivatsiooni, toob edu, aitab leida sobivat ametit. Karneool aitab Jäära olukordades, kus ta peab muretsema raha või toimetuleku pärast, sest temasse on juurdunud soov olla materiaalselt kindlustatud Lisaks toob Karneool Jääras välja kõik tema positiivsed iseloomuomadused. Jääral on kasulik hoida Karneooli oma sünnikristallide komplektis, kuna see aitab tema motivatsiooni terve elu kõrgel hoida ja üleüldse Jäära ellu pidevat head õnne luua.

NUMEROLOOGIA

Karneool toob head õnne kõikidele, kes on sündinud 30. kuupäeval. Sellel kuupäeval sündinu eesmärgiks on luua maise ja spirituaalse vahele ülim tasakaal. Karneool aitab seda teha, suurendades tööalast head õnne, rikkuseenergiat ja positiivset ellusuhtumist. See on õnnekristall, mis aitab luua luksust ja nautida seda nii, et samal ajal toimuks ka spirituaalne kasv. Karneool kaitseb raha ja küllusega seotud ebaõnne eest, aidates tagada 30. kuupäeval sündinule hea maise õnne. Karneooli hoia enda lähedal, kanna seda kaasas, hoia sünnikristallide laekas või enda kodus. Soovitan seda kristalli 30. kuupäeval sündinutele ka kinkida! 

Numeroloogia poolest toob Karneool väga palju head õnne, ja eriliselt veel materiaalset õnne ka neile, kes on sündinud elutee number 5 all.

Karneooli sobib kõige enam laadida Tsitriin geoodi peal ja oleks hea, kui seda vähemalt korra kuus Palo Santo puu suitsuga puhastada. Kui Tsitriin geoodi ei ole, siis sobib Karneoolile veel ka Aragoniit geood

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Karneooli pärl ca 3 mm. Piltjaspise pärl ca 2mm.
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
3.00€
Maksudeta:2.46€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva puna..
10.90€
Maksudeta:8.93€
PILTJASPIS toob ärilist- ja tööalast õnne, toob maist ja materiaalset küllust. Avab loomingulise meele ja on kasuli..
7.40€
Maksudeta:6.07€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett "KAITSE ja MOTIVATSIOON" on kokku pandud Serpentiin Jaadi ja Bronsiidi&nbs..
55.50€
Maksudeta:45.49€
La Tene kristallikomplekti "ÕNNETUNDE AKTIVEERIJA" kuuluvad Tsitriin ja Merevaik on positiivsuse kristallid, mis annavad Sulle rohkelt optim..
18.80€
Maksudeta:15.41€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE erikollektsiooni sõrmus "KARMA MÕISTJA" väeehe, mis aitab spirituaalselt areneda ja seeläbi mõista paremi..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kris..
19.90€
Maksudeta:16.31€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.LA TENE erikollektsiooni sõrmus "HEAOLU" on valmistatud Pärlikarbi kristallidest, mida kaunistav..
12.90€
Maksudeta:10.57€
Aroomiõli ei kanta kehale. Sellega tehakse rituaale ja kasutatakse aurutamiseks.ARBUUS rituaali-aroomiõli toob Sinu ellu armastust, külluslikke perioo..
5.40€
Maksudeta:4.43€
Toodet on piiratud koguses.LA TENE erikollektsiooni sõrmus "TINGIMUSTETA ARMASTUS" on väeehe, mis on armastuseõnne ligi kutsuva toimega..
13.90€
Maksudeta:11.39€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.