Menüü
Ostukorv

La Tene erikollektsioon käekett VEEVALAJA "KARJÄÄR JA EDU"

La Tene erikollektsioon käekett VEEVALAJA "KARJÄÄR JA EDU" LA TENE
La Tene erikollektsioon käekett VEEVALAJA "KARJÄÄR JA EDU"
24.40€
Maksudeta: 20.00€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VEEVALAJA "KARJÄÄR JA EDU"

Võimalikud valikud

La Tene erikollektsiooni käekett VEEVALAJA "KARJÄÄR JA EDU" on kokku pandud Hematiidi ja Amasoniidi kristallidest, mida kaunistavad hõbeda pärlid. Väeehe, mis aitab karjäärialast edu ja õnne tuua ning tööalast edu saavutada. Toetab ambitsioonide elluviimist.

Selles ehtes on vaid naturaalsed poolvääriskivid, nii nagu kõikides La Tene butiigi ehetes. Käeehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis teeb selle kandmise väga mugavaks. 

HEMATIIT tuleb kreekakeelsest sõnast "veri" ja seda on aegade algusest peale kasutatud haavade ja erinevate õnnetuste eest kaitsmiseks. Hematiit on väga laialt levinud tervenduskristall ja sellel on väga palju häid omadusi, miks seda üldse enda kristallide kollektsiooni lisada. Hematiit pärineb peamiselt USA-stArgentiinastBrasiiliast ja Aafrikast. Hematiidi loomulik ja täiesti naturaalne kuju meenutab kivistunud mulle, aga seda poleerides saadakse hõbedase läikega ilus kristall, mis esmasel pilgul ei pruugi üldse naturaalne välja näha.

Hematiit on väga tugevatoimeline kristall, mida kasutatakse erinevate aspektide kaitseks. Hematiit on maandava toimega, mis tähendab seda, et sellel on oskus energiaid tasakaalustada ja samal ajal ka sinu Aurat või hoopiski kodu Aurat kaitsta.

Hematiit aitab suurendada enesekindlust ja on väga kasulik nendele naistele, kes tunnevad, et nad ei suuda ega ka julge vastu seista erinevatele olukordadele, mis neile liiga teeb. Samamoodi töötab Hematiit meestega, aga naistele lihtsalt annab Hematiit kiiremini selle konkreetse jõu edasi. Üldiselt on Hematiidis rohkem meesenergiat, mis tähendab seda, et see kristall toetab mehi paremini, andes meestele seda energiat, mis neil vaja on, et nad terved oleksid. Aga see kehtib pigem siis, kui Hematiiti mõne ehtena kanda.

Hematiit on nende inimeste õnne- ja heaolukristall, kes on sündinud Kasvava Kuu faasi ajal. Hematiit aitab üleliigset pinget Aurast välja juhatada ja pingelistes olukordades väga hästi toime tulla. Hematiit annab sellele inimesele head õnne ja oskust enda eluga toime tulla.

Hematiit kaitseb valenägemuste ja vale sisetunde tekke eest. Hematiidil on oskus inimest õigele teele suunata ja eriti siis, kui Hematiiti kantakse koos teiste kristallidega. Vastavalt Hematiidi kõrval eksisteeriva kristalli väele suunab Hematiit sind õigele teele. Kui see on koos hea õnne kristalliga, siis Hematiit aitab märgata, mis toob õnne ja mis ei too.

Kristall, mis aitab ja õpetab sind elama nii, et sa ei saaks iseendale oma tegudega liiga teha. Hematiit õpetab kasulikke piire seadma ja aitab sul neist kinni pidada. Hematiit aitab luua kasulikke tõekspidamisi, neid sinusse kinnitada ja õpetada sind neid järgima. Kui sa tunned, et sul puudub austus iseenda suhtes või sa oled piirideta, siis kanna Hematiiti puhtal kujul (eraldiseisva ehtena, ilma teiste kristallideta) pikka aega. Pikaajaline Hematiidi kandmine aitab sul seda tulemust saavutada. Loe artiklit "Kas sa austad end või mitte?" SIIT.

HEMATIIDI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Hematiit on maandajakristall, mis tähendab seda, et see aitab sul pilvede pealt alla tulla, aidates reaalselt asju hinnata, olukordi selgelt näha ja mitte nii väga pidevalt ainult unistada. Hematiit on kasulik neile, kes ei suuda nii-öelda "liikuma hakata", kes on kas oma mugavustsoonis kinni või kellel ei ole füüsiliselt jõudu midagi teha. Hematiit paneb sind liikuma ja aitab sul füüsiliselt aktiivne olla.

- Hematiit on kaitsekristall, mis ei lase sinu energial ära kaduda. Koondab kokku kõik energiad sinu sees ja muudab need ühtseks. Ei lase elujõuenergial sinu sees kaduda, hoiab head energiat nagu magnet sinu sees. Väga kasulik on Hematiit enda väe hoidmiseks ja elujõuenergia hoidmiseks.

- Hematiit on väga kasulik mõttetegevusele, aidates keskenduda ja enda mõtteid konkreetsetele teemadele suunata, millele sa ise seda soovid juhtida.

- Sellel kristallil on ka omad kaitseomadused olemas. Hematiit aitab Aurat kaitsta metalliga seotud õnnetuste eest, mis tähendab omakorda seda, et see on kasulik autoga sõites, metalli töö tegemise ajal. Näiteks aitab see kaitsta elektrikuid elektrist tekkiva ohu eest või autojuhte liiklusõnnetustest päästa. Sobib ka keevitajatele, et kaitsta neid keevitusädemete eest.

Isegi, kui sa ei tegele tööga, mis on seotud metalli elemendiga, siis see ikkagi kaitseb sind. See kaitseb sind üleüldse ka negatiivsete energiate eest, mis sinu tuju saaksid rikkuda. Seega võib öelda, et Hematiit on tujurikkujate vastane kristall.

Indiaandlased uskusid näiteks seda, et Hematiidil on oskus sõdalast ehk nende mõistes enda kodu ja rahva kaitsjat hoida nähtamatuna sissetungija eest. Seda kanti selleks, et enda piirkonna valvajaid ei nähtaks, kui nad valvet pidasid.

- Kaitseb pahatahtlikkuse, ära kasutamise, energiavampiirluse ja õelutsemise eest.

- Kanna Hematiidi käeketti, kui sa soovid suhteid parandada. Hematiit aitab rahu tuua inimeste omavaheliste probleemide sekka, aidates maandada probleemi ja aidates sellel laheneda. Eriti kasulik on Hematiiti kanda koos Roosa Kvartsi, Rodoniidi või mõne teise armastusekristalliga koos, et see niiviisi sinuga tööd teeks.

- Hematiiti on hea kanda just käe peal, et selle kristalli vägi aitaks tervendada Juurtšakrat. Juurtšakra on seotud immuunsuse tugevusega ja haiguste tekkega/ära paranemisega. Hematiit aitab tervendada Juurtšakat, seega ka immuunsust ja aitab kehast haigusi välja juhtida.

- Kui tegeled spirituaalse tööga, ennustamisega, tervendamisega või mõne taolise teemaga, siis on kasulik Hematiiti kanda. See aitab sul spirituaalset tööd teha nii, et sa iseennast ära ei kaotaks.

- Hematiit kaitseb valenägemuste ja vale sisetunde tekke eest. Hematiidil on oskus inimest õigele teele suunata ja eriti siis, kui Hematiiti kantakse koos teiste kristallidega. Vastavalt Hematiidi kõrval eksisteeriva kristalli väele suunab Hematiit sind õigele teele. Kui see on koos hea õnne kristalliga, siis Hematiit aitab märgata, mis toob õnne ja mis ei too.

- Hematiit aitab sotsiaalse ärevuse korral, toetades neid inimesi, kes võõraste seltskonnas satuvad stressi. Sobib neile, kes ei julge avalikel üritustel osaleda või kardavad haiget saada uute tutvuste loomisel. Hematiiti tuleks kanda võõraste inimeste juures ja keskel olles.

Meestele sobib Hematiiti kanda siis, kui otsitakse universaalset kaitsetalismani. Hematiit kaitseb ebaõnne, õnnetuste, halva karma tekke ja stressi eest.

- Tegemist on ühe parima tasakaalustajaga kristallide seast. Hematiit suudab aidata ka neid, kes on kaotanud enesekontrolli ning kindla jalgealuse, juhtides tähelepanu sinna, kus sul on vaja pingutada, midagi parandada ja tervendada. Hematiit on eneseabikristall.

- Hematiit on nagu magnet, mis aitab sinu elus ja sinu Auraväljast endasse neelata kõik negatiivse. Kujuta ette, kuidas selle sees on jõud, mis lausa tõmbab kõik negatiivsed enrgiad endasse. Hematiit aitab sul vaimselt puhtaks saada, meeli selgeks muuta ja sul väga värskena end tunda.

- Hematiit aitab sotsiaalse ärevuse korral, toetades neid inimesi, kes võõraste seltskonnas satuvad stressi. Sobib neile, kes ei julge avalikel üritustel osaleda või kardavad haiget saada uute tutvuste loomisel. Hematiiti tuleks kanda võõraste inimeste juures ja keskel olles.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud 
massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Hematiit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. 

- Hematiit on aneemia tervenduskristall, mis aitab tervendada verd, tugevdada vereringlust, stabiliseerida hemoglobiini taset, kaitsta erinevate verehaiguste eest ning tervendada tasakaaluhäireid.

-  Kasulik neile, kes soovivad spirituaalset tasakaalu leida.

- Hematiit on üks parimaid tervenduskristalle neile, kellel on kombeks kõikide asjade suhtes viriseda, vinguda ja mitte rahul olla. Hematiit blokeerib iseenda mürgitamise, mis sellise tegevuse käigus tekib. Hematiit aitab sul end vaos hoida ja aitab sul enda sees olevatel negatiivsetel energiatel lahtuda. Hematiit on üks Juurtšakra tervenduskristallidest.

- Kasulik neile, kes vaevlevad seljavalude käes. Hematiit aitab valu välja viia ja problemaatilist kohta tervendama hakata.

- Hematiit aitab kätes olevat valu ja traumasid tervendada, juhtides haigust vaikselt haigusekoldest välja. Aitab ära blokeerida käevalu ja samal ajal suunata sind intuitiivselt enda käsi tervendama. Toob sulle mõtteid ja ideid selle kohta, kuidas enda käsi paremini hoida ning samas hoiab sind intuitiivselt eemale tegevustest, mis sinu käsi võivad kahjustada. Hematiiti kanna selle käe peal, mis valutab.

JUURTŠAKRA

Hematiit on kristall, mis suudab Juurtšakras olevat pinget maandada, tervendades seeläbi üliaktiivset Juurtšakrat. Kui Juurtšakra on ebaterve, siis inimene on agressiivne, närviline, tihtipeale vihane, tujust ära, kritiseeriv, ebameeldiv teiste jaoks, negatiivne ja pessimistlik. Kui sa tunned, et sinu pihta käivad mõned neist mõtetest, siis võib ka sinu Juurtšakra olla kahjustunud. Hematiit aitab seda tervendada, seega kanna seda kristalli ajal, mil nii end tunned.

SODIAAK

KAKSIKUTEL aitab Hematiit tervist kaitsta.

KALJUKITSEL aitab Hematiit energiaid maandada ja harmoniseerida, aidates tal iseendaga läbi saada, õigeid otsuseid vastu võtta ja leevendades tema jäärapäisust nendes kohtades, kus ta iseendale selle iseloomuomadusega võib liiga teha.

VEEVALAJA jaoks on Hematiit nii õnne- kui ka kaitsekristall korraga. Lisaks sellele on Hematiit VEEVALAJA tähtkujule eriliselt kasulik tema elueesmärgi täitmisel. Veevalaja elueesmärgi kohta saad lugeda ühest minu artiklist SIIT, mille olen Veevalajates kirjutanud. Hematiit ei lase Veevalajal enda õigelt saatuse teelt kõrvale kalduda, aidates alati Veevalajal liikuda selles suunas, mis talle õnne toob ja teda õnnelikuks teeb. Hematiit toob Veevalajale palju head ja seda kristalli tasuks kindlasti Veevalajal enda elus hoida.

Soovitan Hematiiti kanda Veevalajal ehtena sellisel perioodil, kus soovitakse kõige enam oma elueesmärki õigesti täita. Teine võimalus, lisaks ehte kandmisele, on selle kristalli lisamine sünnikristallide laekasse. Selle laeka kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT.

ASTROLOOGIA

Hematiit on kõikide Hobuse-aastal sündinute õnne- ja tasakaalukristalliks. Hematiit aitab Hobuses esile tuua tema häid ja tugevaid omadusi, samas aitab taandada Hobuse negatiivsemaid külgi. Hematiit aitab Hobuse elule kaitset tuua ja andes talle õnne õnneliku elu elamiseks.

NUMEROLOOGIA

2. kuupäeva numeroloogiline õnnekristall on Hematiit. Hematiit tasakaalustab, kaitseb ja toob 2. kuupäeval sündinule head õnne. Hematiit aitab blokeerida närvilisuse, mida 2. kuupäev endaga kaasas kannab. See on kusjuures üks nõrgimaid kohti 2. kuupäeval sündinu tervises. Samas toob Hematiit ka head õnne ja aitab elus saavutada seda, mida soovitakse. Hematiidi kristall võiks olla sinu kodus, kui sa oled sellel kuupäeval sündinud või sa võiksid seda kristalli aeg-ajalt ehtena kanda. Seda selleks, et Hematiit saaks esile tuua selle numbri häid omadusi ja tasakaalu viia selle numbri negatiivsemad jooned.

Hematiiti võid laadida Ahhaat geoodi või lihvimata Hematiidi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Ingveri eeterlik õli või Salvei rituaalitaim/viiruk/eeterlik õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pärl ca 3,5 mm.
HEMATIIT kaitseb sind nii väliste kui ka sisemiste ohtude eest. Hematiit aitab energiaid maandada ja sobib hästi, kui sa tunn..
14.20€
Maksudeta:11.64€
HEMATIIT kaitseb sind nii väliste kui ka sisemiste ohtude eest. Hematiit aitab energiaid maandada ja sobib hästi, kui sa tunn..
32.50€
Maksudeta:26.64€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate seep..
5.50€
Maksudeta:4.51€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate seep..
5.20€
Maksudeta:4.26€
La Tene kristallikomplekt "VEEVALAJA" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Komplektis on kolm kristalli Rubiin-Tsoisiit,..
16.90€
Maksudeta:13.85€
La Tene erikollektsiooni käekett SKORPION "RAHA JA ÕNN" koosneb Ahhaadi, Malahhiidi ja Hematiidi kristallidest. See on väeese, mis..
33.90€
Maksudeta:27.78€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.