Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "NEITSI"

La Tene kristallikomplekt "NEITSI" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "NEITSI"
19.90€
Maksudeta: 16.31€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "NEITSI"

La Tene kristallikomplekt "NEITSI" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Neitsi päikesemärgi all sündinu ühed peamised õnnekristallid. Lepidoliit, Ametriin ja Picasso Jaspis kõik kolm toovad Neitsi ellu küllust, positiivsust, optimismi, kaitset ja armastust. Nende ühine kooslus loob sellise toime. Kristallide komplekt on pandud koti sisse koos kristallide seletusega.

Neid kristalle soovitan Neitsi enda lähedal hoida, sünnikristallide laekas hoida või kinkida neid Neitsile, kellele soovid palju õnne edasi anda.

Neitsi on kuues tähemärk tähemärgi süsteemis, keda juhib Merkuuri vägi. Merkuur on see, mis annab Neitsile kaasa täpsuse vajaduse, kohusetunde, detailide armastuse, uudishimu ja vastupidavuse. Neitsi tähemärgi algust loetakse 23. augustit ja selle lõpuks 22. septembrit.

Lepidoliit aitab Neitsil iseennast rohkem armastada ja austada. Neitsid on professionaalsed analüütikud ja suurem osa nende elust käib nende hingemaailmas, mitte füüsilises maailmas. Annab Neitsile jõudu, et end liigselt mitte kritiseerida.

Ametriin toob Neitsi ellu materiaalset head õnne, andes võimaluse tööalaselt edukas ja ambitsioonikas olla. Neitsi jaoks mõjub Ametriin inspireerivalt ja motiveerivalt, julgustades enda unistusi ellu viima ja tagades energeetilisel tasandil maise hea õnne. Ametriini kasutamine suurendab Neitsi tööedu.

Picasso Jaspis on Neitsite loomingulise edu kristall ja on selles valdkonnas külluse ning õnne talismaniks. Sobib Neitsile, kes on oma olemuselt loominguline ja soovib veelgi rohkem end sellel teemal avada. Kristall, mis loob saatusesse tee õnnele ja võimalustele. See on positiivsust süstiv kristall, mis aitab Neitsil olla terve.

Soovitan neid kristalle Neitsil ka ehtena kanda, et tuua enda ellu veelgi rohkem edu ja õnne. Puhastada aeg-ajalt Nag Champa viirukiga, et kristallide energia saaks olla võimalikult aktiivne.

Komplekti võib lisada teisi kristalle, mida Neitsi enda ellu soovib!

Loe täispika Neitsi artikli kohta SIIT. Seal on kirjas kõik Neitsi iseloomu ja nendele õnne toovate kristallide kohta.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda 
SIIT.

Tehniline
Mõõdud Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes.
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat
Enim müüdud -15 %
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat aitab Sul mõista iseennast, enda lähedasi ja teisi inimesi paremini!"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" on minu kauaoodatud esimen..
16.91€ 19.90€
Maksudeta:15.52€
La Tene kristallikomplekt NEITSI "RAHAÕNN" on spetsiaalselt Neitsi tähtkujus sündinuile. See kristallikomplekt toob rahaõnne, aktiveeri..
13.50€
Maksudeta:11.06€
La Tene kristallikomplekt NEITSI "HEAOLU" on loodud Amasoniidi ja Preniidi kristallist, mis toovad NEITSI (23.08-22.09) ..
7.70€
Maksudeta:6.31€
NEITSI on kuues tähemärk tähemärgi süsteemis, keda juhib Merkuuri vägi. Merkuur on see, mis annab Neitsile kaasa täpsuse vajaduse, kohusetunde, d..
12.40€
Maksudeta:10.16€
Toodet on piiratud koguses.La Tene erikollektsiooni käekett meestele NEITSI "KAITSE" on väeehe, mis hoiab eemale ebaõnne ja kaitseb stressi ..
36.60€
Maksudeta:30.00€
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
12.90€
Maksudeta:10.57€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
15.50€
Maksudeta:12.70€
PIIBELEHT on armastuselill, mis on tuntud selliste omaduste poolest nagu rahustaja ja pingete maandaja. Piibelehte hakati maagiates tihedalt kasu..
4.70€
Maksudeta:3.85€
MUST PUUVILLAPAEL
Enim müüdud
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristalli-talismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on o..
0.90€
Maksudeta:0.74€
PALMAROSA kuulub Graminea taimede perekonda, tegemist on kõrrelisega. Näiteks kuulub sinna ka Sidrunhein, mis on tunduvalt inte..
11.00€
Maksudeta:9.02€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.