Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "NEITSI"

La Tene kristallikomplekt "NEITSI" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "NEITSI"
19.90€
Maksudeta: 16.58€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "NEITSI"

La Tene kristallikomplekt "NEITSI" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Neitsi päikesemärgi all sündinu ühed peamised õnnekristallid. Sinine Topaas, Ametriin ja Picasso Jaspis kõik kolm toovad Neitsi ellu küllust, positiivsust, optimismi, kaitset ja armastust. Nende ühine kooslus loob sellise toime. Kristallide komplekt on pandud koti sisse koos kristallide seletusega.

Neid kristalle soovitan Neitsi enda lähedal hoida, sünnikristallide laekas hoida või kinkida neid Neitsile, kellele soovid palju õnne edasi anda.

Neitsi on kuues tähemärk tähemärgi süsteemis, keda juhib Merkuuri vägi. Merkuur on see, mis annab Neitsile kaasa täpsuse vajaduse, kohusetunde, detailide armastuse, uudishimu ja vastupidavuse. Neitsi tähemärgi algust loetakse 23. augustit ja selle lõpuks 22. septembrit.

Sinine Topaas on Neitsi jaoks üks tugevatoimelisemaid armastuse kristalle. See toob Neitsi ellu suhteõnne, romantikat, head läbisaamist pereliikmetega, sõprusesse head õnne ja uut armastus neile, kes alles leiavad enda hingesugulast. Sinine Topaas leevendab stressi, aitab heaolutunnet luua ning toob hingerahu Neitsi südamesse. 

Ametriin toob Neitsi ellu materiaalset head õnne, andes võimaluse tööalaselt edukas ja ambitsioonikas olla. Neitsi jaoks mõjub Ametriin inspireerivalt ja motiveerivalt, julgustades enda unistusi ellu viima ja tagades energeetilisel tasandil maise hea õnne. Ametriini kasutamine suurendab Neitsi tööedu.

Picasso Jaspis on Neitsite loomingulise edu kristall ja on selles valdkonnas külluse ning õnne talismaniks. Sobib Neitsile, kes on oma olemuselt loominguline ja soovib veelgi rohkem end sellel teemal avada. Kristall, mis loob saatusesse tee õnnele ja võimalustele. See on positiivsust süstiv kristall, mis aitab Neitsil olla terve.

Soovitan neid kristalle Neitsil ka ehtena kanda, et tuua enda ellu veelgi rohkem edu ja õnne. Puhastada aeg-ajalt Nag Champa viirukiga, et kristallide energia saaks olla võimalikult aktiivne.

Komplekti võib lisada teisi kristalle, mida Neitsi enda ellu soovib!

Loe täispika Neitsi artikli kohta SIIT. Seal on kirjas kõik Neitsi iseloomu ja nendele õnne toovate kristallide kohta.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda 
SIIT.

Tehniline
Mõõdud Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes.
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat
Enim müüdud
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat aitab Sul mõista iseennast, enda lähedasi ja teisi inimesi paremini!Tegemist on raamatuga, milles olen välja toonud 12 põ..
19.90€
Maksudeta:18.26€
La Tene kristallikomplekt NEITSI "RAHAÕNN" on spetsiaalselt Neitsi tähtkujus sündinuile. See kristallikomplekt toob rahaõnne, aktiveeri..
13.50€
Maksudeta:11.25€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene käekett NEITSI "POSITIIVNE MÕTLEJA" on sinu jaoks, kui sinu pä..
18.32€ 22.90€
Maksudeta:15.27€
Tegemist on piiratud koguses ehetega.La Tene erikollektsiooni käekett NEITSI "ÕNN ja VÕIMALUSED" koosneb Picasso Jaspisest ja Dumortjeriidis..
22.20€
Maksudeta:18.50€
La Tene erikollektsiooni käekett NEITSI "SPIRITUAALNE ARENG" koosneb Kiastoliidi, Oonüksi, Bronsiidi ja kullatud Hematiidi kristal..
24.40€
Maksudeta:20.33€
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
12.90€
Maksudeta:10.75€
AHHAAT geoodid on kõik unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid, näeb erinev välja nendest, mis on pil..
20.90€
Maksudeta:17.42€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
15.50€
Maksudeta:12.92€
PIIBELEHT on armastuselill, mis on tuntud selliste omaduste poolest nagu rahustaja ja pingete maandaja. Piibelehte hakati maagiates tihedalt kasu..
4.70€
Maksudeta:3.92€
KOOKOS on teada-tuntud maitsev pähkel, kuid selles on ka väga palju spirituaalset väge. Kookost ei kasutata ainult toiduvalmistamisel, vaid seda ..
3.70€
Maksudeta:3.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.