Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "NEITSI"

La Tene kristallikomplekt "NEITSI" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "NEITSI"
19.90€
Maksudeta: 16.58€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "NEITSI"

La Tene kristallikomplekt "NEITSI" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Neitsi päikesemärgi all sündinu ühed peamised õnnekristallid. Sinine Topaas, Ametriin ja Picasso Jaspis kõik kolm toovad Neitsi ellu küllust, positiivsust, optimismi, kaitset ja armastust. Nende ühine kooslus loob sellise toime. Kristallide komplekt on pandud koti sisse koos kristallide seletusega.

Neid kristalle soovitan Neitsi enda lähedal hoida, sünnikristallide laekas hoida või kinkida neid Neitsile, kellele soovid palju õnne edasi anda.

Neitsi on kuues tähemärk tähemärgi süsteemis, keda juhib Merkuuri vägi. Merkuur on see, mis annab Neitsile kaasa täpsuse vajaduse, kohusetunde, detailide armastuse, uudishimu ja vastupidavuse. Neitsi tähemärgi algust loetakse 23. augustit ja selle lõpuks 22. septembrit.

Sinine Topaas on Neitsi jaoks üks tugevatoimelisemaid armastuse kristalle. See toob Neitsi ellu suhteõnne, romantikat, head läbisaamist pereliikmetega, sõprusesse head õnne ja uut armastus neile, kes alles leiavad enda hingesugulast. Sinine Topaas leevendab stressi, aitab heaolutunnet luua ning toob hingerahu Neitsi südamesse. 

Ametriin toob Neitsi ellu materiaalset head õnne, andes võimaluse tööalaselt edukas ja ambitsioonikas olla. Neitsi jaoks mõjub Ametriin inspireerivalt ja motiveerivalt, julgustades enda unistusi ellu viima ja tagades energeetilisel tasandil maise hea õnne. Ametriini kasutamine suurendab Neitsi tööedu.

Picasso Jaspis on Neitsite loomingulise edu kristall ja on selles valdkonnas külluse ning õnne talismaniks. Sobib Neitsile, kes on oma olemuselt loominguline ja soovib veelgi rohkem end sellel teemal avada. Kristall, mis loob saatusesse tee õnnele ja võimalustele. See on positiivsust süstiv kristall, mis aitab Neitsil olla terve.

Soovitan neid kristalle Neitsil ka ehtena kanda, et tuua enda ellu veelgi rohkem edu ja õnne. Puhastada aeg-ajalt Nag Champa viirukiga, et kristallide energia saaks olla võimalikult aktiivne.

Komplekti võib lisada teisi kristalle, mida Neitsi enda ellu soovib!

Loe täispika Neitsi artikli kohta SIIT. Seal on kirjas kõik Neitsi iseloomu ja nendele õnne toovate kristallide kohta.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda 
SIIT.

Tehniline
Mõõdud Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.