Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "VEEVALAJA"

La Tene kristallikomplekt "VEEVALAJA" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "VEEVALAJA" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "VEEVALAJA" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "VEEVALAJA" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "VEEVALAJA"
16.90€
Maksudeta: 14.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "VEEVALAJA"


La Tene kristallikomplekt "VEEVALAJA" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Veevalaja päikesemärgi all sündinu õnnekristallid. Komplekti kuuluvad kolm tema õnnekristalli: Rubiin-Tsoisiit, Fuksiit ja Ametüst. Kristallide eesmärk on Veevalaja ellu tuua õnne mitmel erineval tasandil. Sinna hulka kuuluvad armastuse, rahavoolu, iseendaga rahul olemist ja enda teekonda toetavad energiad.


Rubiin-Tsoisiit on Veevalaja jaoks armastuseõnne kristall. See suurendab tema romantilist külge, aitab edendada suhteid tema pereliikmete ja sõprade vahel. See toob vallalisele Veevalajale uut armastust ja suhtes olevale Veevalajale suhteõnne. Veevalajale, kes on alles laps toob see kristall teisega head läbisaamist.


Fuksiit on külluse, jõukuse ja rahaõnne kristall. See suurendab Veevalaja maist õnne poolt. Aidates töötaval Veevalajal olla edukas, tööd otsival Veevalajal aga endale hea ja sobilik töö leida. Lapsele pakub see motivatsiooni ja teotahet.


Ametüst on stressienergiat leevendava toimega, aidates muuta Veevalaja stabiilseks ja rahulolevaks. See edendab spirituaalset arengut, tugevdab intuitsiooni ja parandab tervist.


Puhastada aeg-ajalt Lavendli või Patšuli viirukiga. Komplekti võib kanda kaasas, hoida kodus või sünnikristallide laekas. 


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.


Loe täispika Veevalaja artikli kohta SIIT. Seal on kirjas kõik Veevalaja iseloomu ja nendele õnne toovate kristallide kohta.
Tehniline
Mõõdud Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.