Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "VEEVALAJA"

La Tene kristallikomplekt "VEEVALAJA" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "VEEVALAJA"
16.90€
Maksudeta: 13.85€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "VEEVALAJA"

La Tene kristallikomplekt "VEEVALAJA" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Komplektis on kolm kristalli Rubiin-TsoisiitMookaite ja Ametüst, mis toovad tema ellu õnne, armastust, uusi võimalusi, rahulolu ja toetavad Veevalaja teekonda. Kristallide komplekt on pandud koti sisse koos kristallide seletusega.

Veevalaja on üheteistkümnes tähemärk tähemärgi süsteemis, keda juhib Uraani ja Saturni vägi. Uraan on see planeet, mis annab Veevalajale kindlameelsuse ja sihikindluse. Saturn on see, mis paneb Veevalaja analüüsima ja filosofeerima. Veevalaja tähemärgi alguseks loetakse 20. jaanuari ja selle lõpuks 18. veebruari.

Loe täispika Veevalaja artikli kohta SIIT. Seal on kirjas kõik Veevalaja iseloomu ja nendele õnne toovate kristallide kohta.

RUBIIN-TSOISIIT on Veevalaja jaoks armastuseõnne kristall. See suurendab tema romantilist külge, aitab edendada suhteid tema pereliikmete ja sõprade vahel. See toob vallalisele Veevalajale uut armastust ja suhtes olevale Veevalajale suhteõnne. Veevalajale, kes on alles laps toob see kristall teisega head läbisaamist.

MOOKAITE muudab Veevalaja õnnelikuks, rõõmsameelseks ja optimistlikuks. Mookaite toob head õnne uuteks ettevõtmisteks ja Veevalaja ellu häid võimalusi ning kogemusi. Loob soodsaid eneseteostusvõimalusi ja aitab elus väga palju saavutada.

AMETÜST on stressienergiat leevendava toimega, aidates muuta Veevalaja stabiilseks ja rahulolevaks. See edendab spirituaalset arengut, tugevdab intuitsiooni ja parandab tervist.

Kristallikomplekti kanna kaasas, aseta sünnikristallide laekasse või hoia voodi kõrval.

Puhastada aeg-ajalt Lavendli või Patšuli viirukiga. Komplekti võib kanda kaasas, hoida kodus või sünnikristallide laekas. 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda 
SIIT.

Tehniline
Mõõdud Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes.
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat
Enim müüdud -15 %
"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" raamat aitab Sul mõista iseennast, enda lähedasi ja teisi inimesi paremini!"TÄHTKUJUDE SALAPÄRA" on minu kauaoodatud esimen..
16.91€ 19.90€
Maksudeta:15.52€
La Tene kristallikomplekt VEEVALAJA "RAHAÕNN" on spetsiaalselt Veevalaja tähtkujus sündinuile. See kristallikomplekt toob rahaõnne, ..
13.50€
Maksudeta:11.06€
La Tene erikollektsiooni käekett VEEVALAJA "KARJÄÄR JA EDU" on kokku pandud Hematiidi ja Amasoniidi kristallidest, mida ..
24.40€
Maksudeta:20.00€
La Tene erikollektsiooni käekett VEEVALAJA "HINGELINE SIDE" on kokku pandud Hematiidi, Opaliidi, Valge Topaasi ja Mäekristalli kristall..
24.40€
Maksudeta:20.00€
La Tene erikollektsiooni käekett VEEVALAJA "POSITIIVSUS JA NAER" koosneb Hematiidist, Magnet Hematiidist, Crazy Ahhadist ja P..
34.40€
Maksudeta:28.19€
PATŠULI on üks väga kasulike omadustega taim, mille koostis on erinevates maagiates ja rituaalides väga vajalik. Patšuli kuulub mündiliste pereko..
5.20€
Maksudeta:4.26€
MÄEKRISTALL geood (väike)
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pil..
8.40€
Maksudeta:6.89€
PILTJASPIS on kirju kristall, mille põhilisteks toonideks on beež ja pruun. Piltjaspis meenutab oma välimuselt sageli maastikku ja liivaluiteid. ..
6.50€
Maksudeta:5.33€
Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimalus..
24.30€
Maksudeta:19.92€
SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks heleroheline värvus, mis kohati kumab tekstuurilt läbi. Serpentiin Jaad..
19.50€
Maksudeta:15.98€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.