Menüü
Ostukorv

La Tene kristallikomplekt "VEEVALAJA"

La Tene kristallikomplekt "VEEVALAJA" LA TENE BRÄND
La Tene kristallikomplekt "VEEVALAJA"
16.90€
Maksudeta: 14.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "VEEVALAJA"

La Tene kristallikomplekt "VEEVALAJA" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Komplektis on kolm kristalli Rubiin-TsoisiitMookaite ja Ametüst, mis toovad tema ellu õnne, armastust, uusi võimalusi, rahulolu ja toetavad Veevalaja teekonda. Kristallide komplekt on pandud koti sisse koos kristallide seletusega.

Veevalaja on üheteistkümnes tähemärk tähemärgi süsteemis, keda juhib Uraani ja Saturni vägi. Uraan on see planeet, mis annab Veevalajale kindlameelsuse ja sihikindluse. Saturn on see, mis paneb Veevalaja analüüsima ja filosofeerima. Veevalaja tähemärgi alguseks loetakse 20. jaanuari ja selle lõpuks 18. veebruari.

Loe täispika Veevalaja artikli kohta SIIT. Seal on kirjas kõik Veevalaja iseloomu ja nendele õnne toovate kristallide kohta.

RUBIIN-TSOISIIT on Veevalaja jaoks armastuseõnne kristall. See suurendab tema romantilist külge, aitab edendada suhteid tema pereliikmete ja sõprade vahel. See toob vallalisele Veevalajale uut armastust ja suhtes olevale Veevalajale suhteõnne. Veevalajale, kes on alles laps toob see kristall teisega head läbisaamist.

MOOKAITE muudab Veevalaja õnnelikuks, rõõmsameelseks ja optimistlikuks. Mookaite toob head õnne uuteks ettevõtmisteks ja Veevalaja ellu häid võimalusi ning kogemusi. Loob soodsaid eneseteostusvõimalusi ja aitab elus väga palju saavutada.

AMETÜST on stressienergiat leevendava toimega, aidates muuta Veevalaja stabiilseks ja rahulolevaks. See edendab spirituaalset arengut, tugevdab intuitsiooni ja parandab tervist.

Kristallikomplekti kanna kaasas, aseta sünnikristallide laekasse või hoia voodi kõrval.

Puhastada aeg-ajalt Lavendli või Patšuli viirukiga. Komplekti võib kanda kaasas, hoida kodus või sünnikristallide laekas. 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda 
SIIT.

Tehniline
Mõõdud Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.