Menüü
Ostukorv

ROLL-ON EETERLIKUD ÕLID

ROLL-ON EETERLIKUD ÕLID
Roll-on eeterlikud õlid on La Tene õlide sarja kuuluvad segud, mida on mugav kasutada ja endaga igapäeva toimetuste juures kaasas kanda. Tegemist on õlide seguga, mis tervendavad keha nii füüsiliselt, vaimselt, spirituaalselt kui ka emotsionaalselt ning lisaks sellele niisutavad ka nahka. La Tene roll-on segud on kõik 100% looduslikest ja naturaalsetest õlidest. Kehasõbralikud ja vegantooted. Roll-on sari on ennekõike mõeldud igapäevaseks kasutamiseks ja see annab võimaluse igal ajal end eeterlike ja baasõlidega tervendada. Mugav tööl, trenni tehes, reisides ja kodus olles kasutamiseks. Roll-on õlisid on väga mugav kehale kanda. Õlide segud on tasakaalukas suhtes ja sobivad ka neile, kellel on tundlik nahk.

Roll-on õlid on kompaksed ja neid võib koheselt hakata kasutama. Kui eeterlikke õlisid tuleb baasõlidega omavahel kokku segada, siis selles La Tene sarjas oleme selle töö sinu eest ära teinud. Sina lihtsalt ava kork, kanna õli nahale ja naudi õlide tervendust. Roll-on õlisid võib kanda kogu kehale, kuid tuleb vältida, et õli ei satuks silmadesse ja limaskestale.

La Tene roll-on sari on alternatiivseks õliks sinu igapäevasele parfüümi valikule. Tegemist on looduslike ja kehasõbralike õlidega, mille aroomi võib kasutada parfüümi asendamiseks. Toksilised sünteetilised lõhnained kahjustavad inimese tervist, selle eest aga naturaalsete õlide seguga on sul võimalik igapäevaselt lõhnada nagu lill ja seda ilma tervist kahjustamata. Parfüümina kasutades kanna roll-on õlisid kaelale, dekolteele ja kätele.
ARMASTAJA roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Roosi, Lavendli ja Vetiveri eeterlikud õlid, mis on pakendatud roll-on pudelisse.Roll-on eeterlikud õlid on La Tene õlide sarja ku..
14.90€
Maksudeta:12.42€
ELUJÕUD roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Mandariini, Greibi ja Laimi eeterlikud õlid, mis on pakendatud roll-on pudelisse.Roll-on eeterlikud õlid on La Tene õlide sarja kuuluvad segud, mid..
14.90€
Maksudeta:12.42€
ENERGIA roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Ylang Ylangi, Patšuli ja Jasmiini eeterlikud õlid, mis on pakendatud roll-on pudelisse.Roll-on eeterlikud õlid on La Tene ..
14.90€
Maksudeta:12.42€
HARMOONIA roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Bergamoti, Geraaniumi ja Mürri eeterlikud õlid, mis on pakendatud roll-on pudelisse.Roll-on eeterlikud õlid on La Tene õlide sarja kuuluvad ..
14.90€
Maksudeta:12.42€
IMMUUNSUS roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Rosmariini, Küpressi ja Sidruni eeterlikud õlid, mis on pakendatud roll-on pudelisse.Roll-on eeterlikud õlid on La Tene õlide sarja kuuluvad..
14.90€
Maksudeta:12.42€
RÕÕMUSTAJA roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Mündi, Apelsini ja Mürri eeterlikud õlid, mis on pakendatud roll-on pudelisse.Roll-on eeterlikud õlid on La Tene õlide sarja kuuluvad segud..
14.90€
Maksudeta:12.42€
TERVENDAJA roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Lavendli, Kummeli ja Neroli eeterlikud õlid, mis on pakendatud roll-on pudelisse.Roll-on eeterlikud õlid on La Tene õlide sarja k..
14.90€
Maksudeta:12.42€
Tooted 1 kuni 7, kokku 7 tootest (1 lehekülge)
ROLL-ON, EETERLIKUD, ÕLID
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.