55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene kristallikomplekt "KAKSIKUD"

  • 19.90€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "KAKSIKUD"
  • Saadavus: Laos


La Tene kristallikomplekt KAKSIKUD on loodud viiest erinevast kristallist, mis on Kaksikute tähemärgi all sündinutele kasulikud, õnnetoovad ja tervisthoidvad. Selles komplektis on Dendriitahhaat, Crazy Ahhaat, Sinine Kvarts, Valge Hauliit ja Ametriin. Kristallide komplekt on pandud riidest koti sisse koos kristallide seletusega.

Kaksikud on kolmas tähemärk tähemärgi süsteemis, keda juhib Merkuuri vägi. Merkuur on see planeet, mis annab Kaksikutele kõrgetasemelist analüüsivõimet ja analüüsimise vajadust. Merkuur annab Kaksikutele äkilisuse, kiire reageerimise, teotahte ja soovi pidevas liikuvuses olla. Kaksikute tähemärgi alguseks loetakse 21. maid ja selle lõpuks 20. juunit.

DENDRIITAHHAAT "Läbi töö tegemise jõukuse- ja külluse-energia võimendamine"

Dendriitahhaat on Kaksikute jõukuse ja külluse talisman. Dendriitahhaat töötab ideaalselt nii meestega kui ka naistega, kes on Kaksikute sodiaagi all sündinud. See kristall toob neile tööedu ja materiaalset küllust. Dendriitahhaat toob Kaksikute ellu küllust läbi tema enda töö tegemise, seega see suurendab jõukuse energiat siis, kui Kaksikute märgi esindaja ise enda energiat töösse panustab.

CRAZY AHHAAT "Positiivsus, hea tuju ja rõõmsameelsus"

Crazy Ahhaat on lausa hädavajalik kristall ühele tõelisele Kaksikule. Crazy Ahhaat aitab Kaksikule iseloomulikule skeptilisusele ja probleemide otsimise vajadusele rahu tuua. Kaksikud tihtipeale otsivad headest asjadest vigu ja nad ei suuda uskuda, et kõik on korras, kui on kõik hästi. Crazy Ahhaat aitab Kaksikutel olla rõõmsameelne, positiivne ja uskuda paremasse tulevikku.


SININE KVARTS "Rahu, ainult rahu ja Inglitega kontakteerumine"

Tähemärgilt mõjub Sinine Kvarts kõige enam stressi leevendavalt Kaksikutele. Sinine Kvarts on äärmiselt leebe toimega kristall, mis suudab leevendada Kaksikute närvilisust ja nende igapäevasesse ellu rahutunnet luua. Sinine Kvarts aitab Kaksikutel enda Inglitega ühenduses olla ja tugevdada spirituaalseid andeid ning intuitsiooni.


Kaksikutel on küllaltki tugev intuitsioon, kuid nende suurimaks probleemiks on intuitsiooni usaldamine. Sinine Kvarts on see kristall, mis toetab intuitsiooni usaldamist ja selle järgi elamist.


VALGE HAULIIT "Enda keha tervena hoidmine"

Valge Hauliit on Kaksikute tervise ja rahu kristall. See on kristall, mis aitab Kaksikul ise märgata, millal ta peab puhkama hakkama, mida peaks sööma ja mida ei tohiks süüa. Valge Hauliit suunab Kaksikud iseenda eest hoolt kandma.


Kaksikutel on selline omadus, et nad võivad kõikide teiste eest hoolitseda ja tööd teha lõpmatuseni. Selle sama keskel võivad nad iseennast täiesti unarusse jätta ning ühel päeval kokku kukkuda. Kaksikutel on vaja õppida selles elus tasakaalu luua ja Valge Hauliit aitab seda teha.


AMETRIIN "Materiaalne õnn"

Ametriin on kristall, mis aitab Kaksikutel enda majanduslikku seisu paremaks muuta. See on hea õnne kristall, mis toob igas suunas head õnne ja küllust Kaksikute ellu. Ametriin on see kristall, mis aitab ebaõnne eemale hoida ja kaitsta Kaksikuid stressi eest. Ametriin õpetab Kaksikutele iseenda eest seisma ja end unistuste poole liikuma viia.

Need on Kaksikute jaoks väga kasulikud kristallid, mis selles komplektis olemas on. Seda komplekti võiks Kaksik kaasas kanda või enda voodi kõrval hoida. Neid kristalle on ka hea enda lähedasele Kaksikule kinkida.

Komplekti võib lisada teisi kristalle, mida Kaksik enda ellu soovib!

Loe täispikka Kaksikute artikli kohta SIIT. Seal on kirjas kõik Kaksikute iseloomu ja nendele õnne toovate kristallide kohta.

Tehniline
Mõõdud Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes.

Sildid: Tene, kristallikomplekt, KAKSIKUD, tooted, komplektid, kaksikud kristallikomplekt, kristallikomplekt kaksikud, la tene kaksikud, dendriitahhaat, merkuur, crazy ahhaat, sinine kvarts, valge hauliit, ametriin, tähtkuju komplekt

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja