55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene kristallikomplekt "RAHAKOTI ÕNNEKRISTALLID"

  • 3.30€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene kristallikomplekt "RAHAKOTI ÕNNEKRISTALLID"
  • Saadavus: Laos


La Tene kristallkomplekt "RAHAKOTI ÕNNEKRISTALLID" on mõeldud rahakoti vahel hoidmiseks, et need saaksid tuua sinu ellu rahaõnne. Rahakoti õnnekristallidesse kuuluvad Piltjaspis, Dendriitahhaat ja Smaragdkvarts. Kõik kolm kristalli on seotud külluseenergiate aktiveerimisega, kasvatamisega, ligi kutsumisega ning rahaõnne suurendamisega. Kristallid aitavad kaitsta sinu rahaõnne ning muuta seda suuremaks. Komplekt on kokku pandud väikese koti sisse, võid selle koos kristallidega panna rahakoti vahele või võtta kristallid koti seest välja ning panna need näiteks rahakoti sees olevasse mõnda taskusse.


Selles komplektis on väikesed kristallid, mis on kohati lapiku kujuga. Need sobivad hästi rahakoti vahel hoidmiseks, mahtudes ilusti sinna. Kristalle ei ole vaja eelnevalt puhastada ega laadida, võid need koheselt panna rahakoti vahele. Tegemist on komplektiga, mida on ka hea kinkida inimesele, kellele soovid rahaõnne.


Rahakoti õnnekristallid töötavad kõige paremini siis kui rahakoti vahel on paberraha või münte. Alati hoia raha rahakotis kui need kristallid seal on. Rahaenergia paneb kristallid kiiremini tööle. 


Piltjaspis suurendab isiklikku rahaõnne, mis on seotud sinu töö või äriga. Aidates rahaenergiat töö tegemise kaudu kasvama seada.


Dendriitahhaat suurendab sinu head õnne, aidates rahalist võimekust kasvatada.


Smaragdkvarts on üleüldine küllusekristall, mis aitab blokeerida rahalist ebaõnne ning kasvatada isiklikku küllust.


Aeg-ajalt võta kristallid rahakoti vahelt välja ning puhasta neid Kaneeli viirukiga. Kaneel on rahaõnne energiat kasvatava toimega, sellega saad kristallide energiat taaselustada. Aseta komplekt lihtsalt suitseva viiruki kõrvale ja lase sellel komplektil seal olla kuni viiruki ära kustumiseni.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sildid: Tene, RAHAKOTI ÕNNEKRISTALLID, piltjaspis, dendriitahhaat, smaragdkvarts, tooted, komplekt, la tene, la tene kristallikomplekt, kristallikomplekt, rahakoti õnnekristallid kristallikomplekt, rahaõnn, küllus, külluseenergia,

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja