55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

NIAOULI eeterlik õli

  • 7.90€

Toote detailid

  • Mudel: NIAOULI eeterlik õli
  • Saadavus: Laos


NIAOULI on põõsakujuliseks puuks kasvav taim, millel on ilusad valge ja helerohelise kirjud õied. Niaouli on pärit Põhja-Austraaliast ja Uus-Guineast, sealt piirkonnast on ka Niaouli La Tene eeterlik õli pärit. Niaoulipuu on kergesti kasvav, leviv ja sellel on soodumus üle võtta teiste taimede kasvualasid. Seetõttu ei ole ka Niaouli eeterliku õli tootmine kuidagi kahjulik keskkonnale. Selle taime otstarbekas kasutamine aitab säästa teiste taimede kasvuvõimalusi. 


Niaouli eeterlikku õli saadakse selle taimelehtedest. Lõhnalt on see meeli värskendav. Niaouli meenutab aroomi poolest magusat Eukalüpti. Niaouli on suurepärane õlide valik, kui sul on vaja selle ravi. Teatud eeterlikud õlid on otse pudelist nuusutades liialt tugevad, kuid õlilampides ja nahale kandes annavad need hoopis teise aroomi. Sarnane reaktsioon on kindlasti TalihaljaOreganoRoosa Geraniumi ja Clary Salveiga, mis iseenesest on väga heade lõhnadega. Niaouli eeterlik õli on vedel ja tuleb pudelist ilusti välja. Niaouli kuulub teepuu sugukonda ja selle aroom on veidi selle sarnane. Teepuuõli ja Niaouli koos kasutamisel tekib väga meeldiv aroom.


Niaoulitaime peetakse tugevatoimeliseks kaitsetaimeks. Selle lehti ja õisi kasutatakse siiamaani teatud traditsioonides erinevate kaitseloitsude valmistamisel. Niaoulitaime toodi majja, et eemale peletada halbu hingesid, salakavalust, pahatahtlikkust, kurjust ja vaesust. Niaouli eeterlikul õlil on samasugune spirituaalne toime. Põletades seda eeterlikku õli õlilambis või difuuseris aitab see eemale hoida neid negatiivseid energiaid.


Selle taimelehti on kasutatud põllutööliste haavade tervendamiseks, asetades selle lehe haavale, kandub Niaouli eeterlik õli naha vahele ning seeläbi toimub ka kiire tervenemine.


Peamisteks koostisosadeks on 1,8-tsineool, an-Pinene, limoneen, an-Tepineool, B-Pinene ja Viridiflorool


Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsilisele tervenemisele ja spirituaalse kasvu kiirendamisele. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasutuses, selles peitub võluvägi. Täpselt samamoodi omab seda võluväge ka Niaouli eeterlik õli.


NIAOULI KODU-, KRISTALLIDE- JA AURATERVENDAJA


Niaouli eeterlik õli spirituaalne toime on mitmekülgne ja seetõttu on see Palo Santo ja Salvei kõrval väga heaks vahelduseks. Niaouli aitab puhastada energiaid, mis ei lase õnneenergial kasvada. Samasugune toime on näiteks Salveil. Niaoulit õlilambis või difuuseris kasutades aitab see koduseinte vahelt vabastada energiaid, mis ei lase korrapäraselt kristallidel toimida, sinul endal elus õnne tunda ja enda elukvaliteeti parandada. Universaalne puhastusõlina sobib see kokku ükskõik, millise viirukiküünla või eeterliku õliga.


Niaouli taaselustab Auravälja positiivset energiat, nii nagu seda suudab teha Palo Santo. Neid koos kasutades saad loomulikult veelgi parema tulemuse. Niaouli aitab Aurakaitse kihti tugevdada, Auravälja suurendada ja mida suurem on Auraväli, seda suurem saab olla ka sinu õnneenergia-magnet. Niaouli aitab luua sellist Auravälja, mis kutsub ligi sinu soovmõtteid ja unistusi. See õli sarnaneb enda energialt Aktinoliit Kvartsi ja Sinise Kuldkiviga. Neid tasub kanda, kui soovid samasugust tulemust saada.


Niaoulit võib kasutada igakuisel koduenergia puhastamisel ja eriti kasulik on seda eeterlikku õli Täiskuu või Noore Kuu ajal põletada. Kuufaaside kalendri leiad SIIT.


Niaouli eeterlik õli aitab vabastada halba Karmat, selle poolest on Niaouli teiste eeterlike õlidega võrreldes veidi erinev. Niaoulit saad asendada Karmaviirukiga erinevates rituaalides, mida soovid endaga läbi viia. Samas võid neid kahte ka koos kasutada, et suurendada Karma vabastamise protsessi. Niaouli aitab sul mõista seda, mida enda elus valesti teed, et seeläbi muuta enda käitumismustrit, mis omakorda parandab sinu Karmat. Tegemist on eeterliku õliga, mis aitab sul ebaõnnest vabaneda, aidates teha õigeid samme, mis kasvataksid sinu positiivset Karmat.


NIAOULI EETERLIKU ÕLI TERVENDAVAD JA KASULIKUD OMADUSED:


Armistumise vastase toimega


Niaouli eeterliku õli üks parimaid omadusi on see, et see suudab vältida naha armistumist. Niaouli eeterlikku õli võib kasutada haavade parandamiseks (vaid koos baasõliga), vanade ja värskete armide tervendamiseks. Mida vanem on arm, seda kauem tuleb Niaoulit regulaarselt nahale armistunud piirkonnale kanda. Näiteks aitab see väga hästi neid, kellel on aknearmid või näiteks venitusarmid (raseduse ajal palun mitte tarvitada). Kanna baasõliga kokku segatuna mitmel korral nädalas armistunud piirkonnale enda kehal. Kehale kandes sega kokku 5 tilka eeterliku õli 1 spl baasõliga, näo piirkonnas kasuta aga rohkem baasõli ja vähem eeterlikku õli. 


Niaouli taaselustab naharakke, aidates neil terveneda, ise end parandada ja taastada naha normaalne välimus. Loomulikult aitab Niaouli kasutamise juures kaasa ka antioksüdantide rohke toit. Selleks soovitan süüa marju ja juua rohelist teed.


Kui sinu nahk ei ole Niaouli suhtes ülitundlik, siis võid vatitiku peale tilgutada õli ja sellega otse endal nahal olevale aknelisele piirkonnale õli kanda. 


Erinevat sorti viirus-, bakteriaalsete- ja seenhaiguste vastu


Niaouli on looduslik antiseptik, mis suudab võidelda oma tugevusega väga paljude erinevate haigustekitajate vastu. Niaouli eeterlikku õli põleta difuseeris või õlilambis, et puhastada õhus levivaid haigusekandjaid. Kanna koos baasõliga enda kehale, et kaitsta iseennast või tervendada end. Niaouli eeterliku õli 5 tilka sega kokku 1 spl baasõliga. Soovitan baasõlina kasutada Jojobaõli. Loomulikult tuleb arvesse võtta seda, kui tundlik sa eeterlike õlide suhtes oled. Tundlikum nahk vajab rohkem baasõli ja vähemtundlikum vähem.


Parandab vereringet


Niaouli eeterlik õli aitab parandada vereringet. Kandes Niaouli eeterlikku õli koos baasõliga nahale, aitab see selles piirkonnas verel paremini ringi käia. Niaouli parandab vereringlust, aidates seeläbi toksiinidel kergemini kehast vabaneda, leevendades põletikku ning tervendades üleüldiselt veresoonkonda. Väga kasulik neile, kellel on probleeme verega.


Palaviku alandaja


Kui sinu kehas on põletik ja palavik on vallandunud, siis alternatiivselt aitab palavikku alla tuua Niaouli eeterlik õli. Kanna kokku segatuna baasõliga seda nahale või põleta seda difuuseris/õlilambis. Niaouli aitab parandada keha vastupanuvõimet, vähendada põletikku ning takistada viirushaigustel haigussümptomeid kasvatada.


Hingamisteede tervendaja


Hingamisteede haigustesse jäädakse ja nakatutakse päris palju. On olemas alternatiivseid tervendusvõtteid, et kiirendada paranemist ja üheks selleks on eeterlike õlide kasutamine. Põleta difuuseris või õlilambis Niaouli eeterlikku õli iga päev kuni oled terveks saanud. 


Niaouli eeterlik õli parandab hingamist, sobib ideaalselt astmaatikutele ja allergikutele. Näiteks, kui oled kodutolmu, õietolmu või kasside vastu allergiline, siis Niaouli regulaarne kasutamine vähendab sümptomeid. Võid proovida seda kokku segada ka Eukalüpti ja Teepuuga, need on kaks teist eeterlik õli, mida soovitan selliste vaeguste korral. 


Tugevdab immuunsüsteemi


Niaouli eeterlikku õli soovitan kõigile inimestele enda immuunsüsteemi turgutamiseks ja tugevdamiseks. Põletades vähemalt paar korda nädalas Niaouli eeterlikku õli õlilambis või difuuseris võib see parandada oluliselt palju sinu ning pereliikmete immuunsüsteemi. Kui oled pidevalt haige või mõni sinu pereliige on tundliku immuunsüsteemiga, siis on kasulik Niaouli enda ellu tuua. Immuunsüsteemi turgutamiseks sobib Niaouli eeterlikku õli põletada kokku segatuna TeepuuEukalüptiTalihalja või Oreganoga.


Soovitan Niaoulit kasutada ennekõike neil, kellel on erinevaid allergiaid. See turgutab immuunsüsteemi ja aitab allergiatega paremini toime tulla. 


Niaoulit võib kasutada keraamiliste plaatide puhastamisel. Sega kokku vesi, äädikas, Sidruni eeterlik õli ja Niaouli. Nende segu puhastab mustusest ja kahjulikest bakteritest kõik plaadid ja vuugivahed. Eeterlike õlidega kodu puhastamise kohta leiad pikemalt lugemist SIIT.


NIAOULI EETERLIKU ÕLI KASUTAMISVÕIMALUSED:


Niaouli eeterlikku õli on võimalik põletada õlilambis. Õlilambi kasutamisjuhendi leiad meie kodulehelt. Kõik meie e-poe valikus olevad õlilambid leiad SIIT, kus on kirjas selle kasutamiseks vajalik teave. 


Teine võimalus on määrida eeterlikku õli enda nahale, kuid sellisel juhul tuleb eeterlik õli kokku segada mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga, vaid baasõliga) nagu näiteks Magusmandli-Viinamarjaseemne-Avokaado- või Jojobaõliga. Eeterlikud õlid võivad nahale olla kõrvetavad ja sellepärast tuleb neid kehale kanda koos teise õliga. Eeterlikke õlisid kokku segades teiste õlidega kasuta vaid paar tilka teise õli sees. Õlilampi kalla veega segunenult õli nii palju, kui tugevat aroomi sa soovid toas tunda.


Niaouli eeterliku õliga tee endale tervendavat vanni. Kui sul olemas kodus vann, siis lase vann vett täis ja tilguta vannivette kuni kümme tilka eeterlikku õli, lisa sinna ka baasõli mitu supilusika täit. Võta vanni ja naudi Niaouli eeterliku õli toimet. Selline vanni tegemine on kasulik nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Tervendavat vanni tee endale juba sellepärast, et Niaouli tervendavad omadused saaksid sinu kehani jõuda. 


Sega Niaouli eeterlik õli kokku enda lemmikkreemiga (milles on baasõli), et kanda see nahale, kui soovid tervele kehale selle tervendavat toimet pakkuda.


Eeterlikke õlisid võib kasutada ka saunas. Lisades eeterlikke õlisid saunas vee sisse, on sul võimalik võimsamat sorti aurapuhastust iseendale teha ja aroomiteraapiat samaaegselt. Proovi ja katseta!


KROONTŠAKRA


Niaouli on Kroontšakrat ehk seitsmendat Tšakrat stimuleeriva, tervendava ja aktiveeriva toimega. Kasutades Niaouli eetrlikku õli saab just see Tšakra tervendatud. Kasutades seda võid tunda, kuidas enesetunne muutub kergemaks, halvad mõtted kaovad peast, positiivsus ja lootusrikas suhtumine hakkab esile kerkima. Väga kasulik eeterlik õli visioonitaju parandamiseks, tuleviku tunnetamiseks ja unenägude nägemise aktiveerimiseks. Kasuta enne magamaminekut, et unes ette näha seda, mida sul on vaja enda heaolu jaoks teada.


Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.


Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.


Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Niaouli (Melaleueca Virdiflora) 100% eeterlik õli 10 ml, pärituolumaa Indoneesia. Niaouli eeterlik õli on lõhnalt meeli värskendav. Enda värvuselt on ta läbipaistev. Niaouli eeterlik õli on saadud aurutamise meetodi kaudu.
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eetelikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu.

Sildid: NIAOULI, Väeesemed, õli, eeterlik õli, niaouli eeterlik õli, kaitse, halvad hinged, salakavalus, pahatahtlikkus, kurjus, vaesus, haav, aura, õnn, õnneenergia, soov, unistus, täiskuu, noorkuu, karma, arm, seenhaigus, viirushaigus, bakteriaalnehaigus, vereringe, toksiin, palavik, hingamine, hingamisteed, astma, allergia, allergik, immuunsüsteem, kroontšakra, visioon, unenägu,

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja