55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

La Tene käekett "LAHKUS"

-25%
  • 19.90€
  • 14.93€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene käekett "LAHKUS"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.


La Tene käekett "LAHKUS" on mõeldud kandmiseks nii naistele kui ka tüdrukutele. See käekett on kokku pandud kahest erinevast kristallist, mis muudab iga naise või tüdruku lahkemaks ning heatahtlikumaks. Nendeks kristallideks on Pärlikarp, mis on ülim naiselikkusekristall ja Roosa Kvarts, mis on sõpruse- ning heatahtlikkuse kristall. Käekett on valmistatud naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene butiigi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis muudab selle kandmise väga mugavaks.


- Pärlikarp ja Roosa Kvarts on mõlemad naiselikkuse, romantika, heatahtlikkuse, tolerantsuse, õrnuse ning lahkuse kristallid. Need on kristallid, mis aitavad igal naisel või tüdrukul end naiselikuna tunda. See on väeese, mis avab headuse inimese südames.


- Kingi see väeese naisele või tüdrukule, kes on sinu jaoks kallis ning keda sa armastad. Sellega näitad sa välja armastust, mida sa tema vastu tunned.


- Väikestele tütarlastele on need kristallid kasulikud selleks, et need muudaksid tütarlast veelgi naiselikumaks ja aitaksid tal enda häid emotsioone välja tuua ning teda alati lahkena hoida.


- Naistele on kasulikud need kristallid selleks, et säilitada enda naiselikkust ja olla parem naine oma kaaslasele.


- "Lahkus" käekett avab selle kandja olema teiste suhtes heatahtlikum, sõbralikum, mõistvam ning need kristallid aitavad oma perekonda, sõprust ning kaaslast tingimusteta armastada.


Lae seda ete Apofülliidi või Mäekristall geoodi peal, et need kristallid enda väge ära ei kaotaks. Sobib puhastada Vaniljeviiruki ja Palo Santo suitsuga.

Sildid: Tene, käekett, LAHKUS, tooted, la tene, la tene lahkus, la tene käekett lahkus, tüdrukutele, tüdrukute käekett, la tene käekett tüdrukutele, roosa kvarts, pärlikarp, romantika, heatahtlikkus, tolerantsus, armastus, sõprus, hoolivus, naiselikkus, perekond, sõbrad, tolerantsus

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja