55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

SÕNN - KÕIKE TEMA SUUREJOONELISEST SÕPRUSEST

by .

 

Sõnnid on omaette isiksused - nad on väga kangekaelsed, kuid samas oskavad nad olla ääretult head sõbrad. On midagi, mida sa peaksid Sõnni ja tema sõpruse kohta kindlasti teadma. Kui sinul on Sõnnist sõber, siis kindlasti tunned ta minu mõtete järgi ära. Siin on minu mõtteterad kõikidele Sõnni sõpradele ja loomulikult Sõnnile endale, et nad suudaksid ennast paremini mõista.

 

Jagan teiega viite Sõnnis enim esile tulevat omadust, mis iseloomustavad sõprust Sõnniga. Need on tema väga toredad iseloomujooned, nii et oleme õnnelikud, kui meie sõprusringis on Sõnn.

 

Sõnn on see, kes soovib sõprust nii oma sõprussuhtesse kui ka oma romantilisse suhtesse. See on pikaajalise romantilise suhte hoidmiseks väga vajalik. Seega kehtivad need viis punkti ka siis, kui oled Sõnniga romantilises suhtes.

 

1. TEMA TUGEVUS AITAB LUUA SINU JA TEMA VAHEL PIKA SÕPRUSSUHTE

 

Sõnn on oma iseloomult väga tugev ja samas ka emotsionaalne. Tema sees on kaks vastandiseloomu, mis aitavad tal koos sinuga tulest ja veest läbi minna. Tema tugevus ja vastupidavus ei lase sõprusel tühise asja pärast laguneda. Võib olla tormisemaid aegu, kuid nendest suudab Sõnn välja tulla. Sõnni emotsionaalsem pool aitab tal mõista suhte väärtust ja see annab talle jõudu suhet elavana hoida. Sinu Sõnnist sõber on see, kes suudab andestada ja edasi liikuda, kui ta näeb, et sa oled seda väärt. Ta ei loobu suhtest, kui ta näeb, et probleemid on ületatavad ja nendest on võimalik välja tulla. Seesama iseloomuomadus muudab Sõnni sõbraks, kes võib olla sinu kõrval lojaalselt pikki aastaid.

 

2. TA ON LOJAALNE

 

Ühel hetkel, kui Sõnn on sind omaks võtnud, sind enda lähedale lasknud ja hakanud sinust lugu pidama, on ta sulle nagu ustav koer. Või õigemini ustav sarviline. Sõnni südamesse pääsedes võtab ta sind kui oma pereliiget. Kui sul on midagi vaja, siis ta aitab sind, kui sa oled probleemide küüsis, siis ta nuputab sinu eest salaja võimalikke pääseteid. Hiljem sinuga kohtudes räägib ta sulle hiilgavast plaanist, kuidas sa saaksid oma olukorda parandada. Sõnn on sinu sõber ka siis, kui te pole ninapidi koos. Ta mõtleb sinu peale, genereerib sinuga seotud plaane ja ideid. Ta ei ole sõber vaid siis, kui te koos olete, Sõnn hoiab enda sõpradega ka telepaatilist sidet.

 

3. TA ARMASTAB SIND TINGIMUSTETA

 

Sõnn ei ole see, kes sind muutma hakkab. Isegi kui ta salamisi soovib sinus teatud külgi muuta, ei tee ta seda kunagi jõuliselt, end sulle peale pressides ja sulle etteheiteid tehes. Kui üldse, siis ikka ääri-veeri, ümber nurga ja kannatlikult oodates, et sinus saaks midagi muutuda. Kuid enamus Sõnne siiski ei muuda oma sõpru, nad võtavad neid just sellistena nagu nad on. Sõnn üritab sind aktsepteerida ja mõista, miks sa selline oled, kust tulevad sinu iseloomujooned, ning õpib nendega arvestama. Sõnn teeb enda sees suurt tööd selle nimel, et sulle välja näidata, kuidas talle sobivad kõik sinu positiivsed ja negatiivsed iseloomujooned.

 

4. SA OLED TEMA KAITSVA TIIVA ALL

 

Sõnn on oma loomult ihukaitsja, ta kaitseb kõiki ja kõike, mis on tema jaoks kallid. Oma positiivsetel hetkedel näitab ta seda ka väga soojalt välja. Kui Sõnn on aga tujust ära, võib tal olla domineeriv suhtumine. Sõnn kaitseb sind nii, et sulle võib tunduda, et ta teeb seda ülevoolavalt palju. Sõnn ei lase tema jaoks kallitele inimestele liiga teha, neist halvasti rääkida ega neid ära kasutada. Kui Sõnn märkab ebaõiglust, mis on suunatud tema sõbrale, võtab ta seda väga isiklikult.

 

Ütleme nii, et kui sina oled Sõnni jaoks sõber, siis ta defineerib sind perekonnaliikmena. Ta ei suhtu pealiskaudselt mitte ühessegi oma sõpra. Kusjuures Sõnni sõbraks saada on omaette kunst. Ta pole kindlasti seda tüüpi, kes laseb kõiki enda südamesse ja perekonda. Kuid sa juba oled seal, on see omaette saavutus.

 

5. KANGEKAELSUS - SA PEAD SELLEGA TEMA PUHUL LEPPIMA

 

Me ei saa ära unustada fakti, et tegemist on sarvilise isiksusega. Kangekaelsus on Sõnnile omane ja esineb tugevamalt neil Sõnnidel, kelle teised astroloogilised ja numeroloogilised näitajad toetavad seda omadust, vähem neil, kellel on teistes näitajates tasakaalustajaid. Ehtne Sõnn on aga kangekaelne. Kui sinu sõber Sõnn on otsustanud, et ta soovib sinuga midagi koos teha, siis tuleb seda teha. Kui plaanid ei lähe nii, nagu ta on endale sihikindlalt loonud, siis võib ta sind oma kapjadega lüüa. Sa võid vahel tunda, et sa lihtsalt pead asjaga kaasa minema, et temaga tüli mitte alustada. Kui Sõnn on mõne hiilgava idee peale tulnud ja sa näed, et ta ei suudagi enam muule keskenduda, siis on targem temaga kaasa minna. Väldi siis konflikti ja tee ta õnnelikuks. Hiljem tuleb see sulle tema käest ringiga tagasi.

 

Kingi oma kallile Sõnnist sõbrale tema õnnetoov kristall!

 

Sõnni üheks parimateks armastuseõnne kristallideks on Rodoniit ja Smaragd. Ka Roosa Kvarts sobib alati nende kahe kristalli kõrvale. Thuliit on aga selline kristall, mis aitab Sõnnil enda tundeid paremini väljendada ja on igati kasulik armastuseõnne suurendamisel. Kõik need neli armastusekristalli üheskoos toovad Sõnnile igas erinevas suunas armastuseõnne.

 

Rahalist edu ja õnne toovad Sõnnile Roheline Aventuriin ja Sammalahhaat. Sammalahhaat toob talle loomulikult kõige suurema rikkuse ja majandusliku rahuolu.

 

Zebra Jaspis parandab Sõnni analüüsivõimet, aidates headel ideedel kiiremini tulla ja maandada stressi, mida tekitab tema üliaktiivne mõistus.

 

Botswana Ahhaat kaitseb Sõnni ja hoiab tema eluteelt eemal stressipõhjustavad sündmused ning ebaõnne. Lisaks suurendab see Sõnni õnneenergiat ja toob tema ellu häid võimalusi.

 

Sõnni põikpäiset iseloomu aitab tasandada Nefriit Jaad. Tegemist on kristalliga, mis aitab Sõnnil iseendaga paremini läbi saada, lisaks toob see talle ka armastuseõnne.

 

Küaniit on spirituaalsel tasandil Sõnni jaoks väga olulise väärtusega. Küaniit aitab Sõnnil enda intuitsiooni tugevamaks arendada, aidates Kolmandal Silmal aktiveeruda ja ettenägelikkust suurendada. Küaniidi kasutamine avab Sõnnis oskuse energiaid tajuda ja iseennast paremini tunnetada. Küaniidile lisaks on oluline kristall ka Serafiniit, kuna Serafiniit aitab Sõnnil saada kontakti oma kaitseingliga.

 

Need kristallid võiksid Sõnnil olla olemas mitmel erineval kujul. Neid võib hoida sünnikristallide laekas, kodus või kanda endaga kaasas. Rõõmusta oma Sõnni või iseennast nende imeliste maapealsete kingitustega.

 

Sõnn on väga kannatlik, kuid tema kannatlikkust ei tohi kunagi kuritarvitada. Austa teda täpselt samamoodi nagu tema austab sind, vastasel uhul lased sa tal endas väga pettuda.


Loe lisa ja sukeldu tähtkujude müstilisse maailma raamatus "Tähtkujude salapära."

 

Kindlasti loe läbi ka minu üks varasem artikkel "Sõnn - mida sa peaksid tema kohta teadma". See aitab sul teda veelgi paremini mõista!

Uuendatud: 12.03.2020
  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja