Menüü
Ostukorv

ELIKSIIRIPUDEL AKVAMARIIN ja MÄEKRISTALL

ELIKSIIRIPUDEL AKVAMARIIN ja MÄEKRISTALL MUUD KAUBAD
ELIKSIIRIPUDEL AKVAMARIIN ja MÄEKRISTALL
89.00€
Maksudeta: 72.95€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ELIKSIIRIPUDEL AKVAMARIIN ja MÄEKRISTALL

ELIKSIIRIPUDEL on mõeldud kristallivee valmistamiseks, kuhu on kandunud kristallide vägi. Vett on võimalik kodeerida ja anda sellele kristallidega energiat juurde. Iga kristall on oma unikaalse energiaga, mis suunavad veele kogu oma väe.

AKVAMARIIN ja MÄEKRISTALL tervendavad üheskoos vee kaudu Aurakeha, aktiveerides selle puhastuma ja energiaid tervendama. Akvamariin suurendab heaolutunnet ja parandab emotsioone. Mäekristall aitab aktiveerida unistuste täitumise ja Akvamariini kaudu armastusesoovid.

Ennekõike aitab see veepudel sul oma kristallieliksiiri alati mugavalt kaasas kanda. Eliksiiripudel võta kaasa trenni, minnes autoga sõitma, töö juurde või joo kristallieliksiiri oma kodus. Sellega on väga mugav ka reisida. Kuna eliksiiripudel on valmistatud klaasist, aitab see sul ka loodust säästa - saad seda korduvalt veega täita ja ei pea soetama poest plastpudeleid, mis on loodusele laastavamad, kui täita oma veepudelit üha uuesti.

Eliksiiripudelit on lihtne kasutada. Vesi võiks pudeli sees seista vähemalt 20 minutit, enne kui hakkad seda jooma, et kristallide energia jõuaks vee sisse kanduda. 

Eliksiiripudelit on imelihtne puhastada, kuna selle klaasist osa võib pesta ka nõudepesumasinas, ülejäänud osi soovitan käsitsi pesta, lastes neile külma vett peale voolata.

Loe lähemalt vee-eliksiiride valmistamise kohta SIIT.

Klaasist pudeli maht on 500 ml, kõrgus 22 cm.

Tehniline
Mõõdud Pudeli maht 500 ml, kõrgus 22,5 cm. Kristallid ei ole vahetatavad.
Lisainfo
Lisainfo Pudel mahub hästi ka autos olevasse topsihoidjasse.
HÕBE on üks väärismetallidest, millel on oskus maandada emotsioone, stressi, muuta inimest tasakaalukamaks, rahulikumaks, tolerantsemaks, armasta..
52.00€
Maksudeta:42.62€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
22.50€
Maksudeta:18.44€
SIIDIPAEL on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsi otsaga talismane..
1.50€
Maksudeta:1.23€
ELIKSIIRIPUDEL on mõeldud kristallivee valmistamiseks, kuhu on kandunud kristallide vägi. Vett on võimalik kodeerida ja anda sellele kristallideg..
81.90€
Maksudeta:67.13€
ELIKSIIRIPUDEL on mõeldud kristallivee valmistamiseks, kuhu on kandunud kristallide vägi. Vett on võimalik kodeerida ja anda sellele kristallideg..
93.00€
Maksudeta:76.23€
GREIP on tsitruseline, millel on palju erinevaid tervendavaid omadusi. Sellele taimele annab niivõrd hea lõhna ja maitse selles pei..
11.30€
Maksudeta:9.26€
KADAKAS kuulub mändide perekonda ning on paljude jaoks väga tuttav. Tegemist on igihalja okaspuuga, millel on omapärane välimus ja mis on peamise..
15.30€
Maksudeta:12.54€
APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apati..
1.50€
Maksudeta:1.23€
Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu tipu juurde.APOFÜLLIIT on teada-tuntud meditatsiooni, Inglite ja armastuse kristall. Apofülliit..
8.90€
Maksudeta:7.30€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
6.70€
Maksudeta:5.49€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.