Menüü
Ostukorv

ELIKSIIRISAU MÄEKRISTALL, MUST TURMALIIN ja AMETÜST

ELIKSIIRISAU MÄEKRISTALL, MUST TURMALIIN ja AMETÜST MUUD KAUBAD
ELIKSIIRISAU MÄEKRISTALL, MUST TURMALIIN ja AMETÜST
50.00€
Maksudeta: 40.98€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ELIKSIIRISAU MÄEKRISTALL, MUST TURMALIIN ja AMETÜST

Pilt on illustreeriv.

ELIKSIIRISAU annab võimaluse laadida vett kristallide energiaga. Seda saab kasutada ka näiteks jahtunud tee joomisel või endale taimeliksiiri valmistamisel. Selles olevad kristallid kanaldavad vee või tee sisse enda väge, suurendades kordades kiiremini võimalust terveneda ka sellest joogist, mida sa jood. Olgu selleks vesi, tee, värske mahl või isegi smuuti. Smuutit sellega segades, jälgi kindlasti, et see ei oleks väga tahke, kuna tegemist on õrna sauga, mis on mõledud ettevaatlikult kasutamiseks. Eliksiirisau kanaldab kogu kristallide väe jooki, millest saad teha täiusliku tervendaja enda jaoks. Näiteks soovitan eliksiirisaua kasutada Himaalaja soolast valmistatud vee joomiseks. Loe lähemalt SIIT. See on kasulik sinu kehale ja hingele. 

MÄEKRISTALL puhastab sinu Auravälja ja selles oleva energiavälja. MUST TURMALIIN aktiveerib kaitseenergia läbi vee energia, mis väestab Sinu Auravälja tugeva laenguga.

Selle eliksiirisaua muudab imeliseks elulille sümbol. Kuna elulill suunab kristalli väe otse vee sisse, võiks vesi enne joomist seista vähemalt 20 minutit, et kristallide energia jõuaks läbi elulille sümboli vee sisse kanduda. Elulill värskendab inimese Auravälja, taastab häid energiaid ja annab juurde vaimset jõudu. Elulille ja kristallide kooslus teevad imesid.

ELULILL on spirituaalne sümbol, mis kannab endas tohutut väge. Sümbolid annavad meie eludele palju juurde ja neid saame kasutada iseenda energia rikastamiseks. Elulill on üks kaunimaid ja lihtsamaid sümboleid, mis kannab endast edasi geomeetria väge spirituaalsusesse. Elulille puhul on tegemist elu tsükliga, hoides endas kõike tervikuna, mida eluks vaja. See loob igavesti kestva energiate liikumise, luues enda ümber kerget ja helget energiat. Kui ümbritsed end elulillega, siis hoiab see sind tervena, tugevana, armastatuna, täiustades sinu elu. Elulille sümbolit kasutatakse palju ka kristallehete valmistamisel, kandes sümboli energiat kristalli ning sealt omakorda sinu Auravälja. Elulille ehted leiad SIIT.

Selle imekauni sümboli vägi aitab sul elus alati edasi liikuda. Ei ole vahet, mis sinuga toimub või millises perioodis sa oled, see justkui kannab sind kätel edasi, aidates sul õppida, areneda, edasi liikuda, takistada pidurdumist ja seisakut. Kui sa tunned, et sul on vaja elus edasi liikuda ja suuremat tõuget, siis kasuta selleks elulille sümbolit.

Elulille on hea kasutada meditatsioonis, hea une saavutamiseks ja spirituaalseks arenguks, kuna see soosib rahutasandile jõudmist, iseendaga rahu tegemist ning enese aktsepteerimist. Seepärast meeldib mulle elulill mulle väga ja soovitan seda sümbolit kõigile, kes sellega sidet tunnevad.

MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. Mäekristall on suurepärane tervendaja, puhastaja, aktiveerija, filtreerija ja energiate edasi kandja. Mäekristalli leidub üle maailma väga paljudes erinevates riikides nagu näiteks USA-s, Brasiilias, Madagaskaril jne. Mäekristall koosneb ränidioksiidist ja see kuulub silikaatide mineraaligruppi. Mäekristall on oma tekstuurilt läbipaistev kuni tuhm, täiesti läbipaistmatu. Mäekristallile on omased praod ja täiesti selget Mäekristalli leidub üldiselt vähe. Mäekristalli hind sõltub samuti selle väljanägemisest ja ehtsusest. Mäekristalli on lihtne järgi teha, seega on turul ka väga palju tehiskristalle. Vaid naturaalsetes poolvääriskivides peituvad need energiaomadused, millest ma teile kirjutan. La Tene kristallid on naturaalsed.

Mäekristall avab lahti sinu silmad ja uksed spirituaalses maailmas. Kui sul ei ole veel mitte ühtegi kristalli ja sa soovid sellesse maailma astuda, siis on just Mäekristall sinu esimene valik. Hoides Mäekristalli oma läheduses on sul energiaid alati lihtsam tunnetada ja mõista. Tegemist on selgustunde ja teenäitaja kristalliga.

Mäekristall on kõrge energiaväärtusega, mis teeb sellest kohese tervendaja. Mäekristalli kasutama asudes või enda ellu tuues võid sa juba väga kiirelt selle mõju tundma hakata. Mäekristall kiirgab oma energiat välja, andes tervendust ja head energiat sinna, kus seda on kõige enam vaja.

Mäekristalli ei saa olla inimesel mitte kunagi liiga palju, mida rohkem on Mäekristalli, seda paremat elu sa elad. Nii nagu kõik kristallid töötavad tasa ja targu, vaikselt nähtamatult, kuid toovad sulle väga suuri tulemusi, on ka Mäekristall see, kelle olemasolu muudab sinu elu väga suurel määral. Ma soovitan kõigil aeg-ajalt laiendada oma Mäekristalli kogusid, et kõik te elus saaks lihtsalt kiiremini liikuda. Mäekristall on takistuste vabastaja ja energiate ehk elu liikuma viija.

Mäekristall on pea kõikide teiste kristallide ema, sellest kristallist edasi on Maa loonud, ja loob, väga palju teisi kristalle. Mäekristall on nagu lõuend, mida Maa on kasutanud teiste imeliste poolvääriskivide loomisel.

Mäekristall on väga tihedalt seotud Kroontšakraga ja sellel on olemas oskus inimese hinge avada spirituaalsele maailmale. Avades silmi, aitab Mäekristall inimesel edasi areneda täpselt selles etapis, kus ta praegu eksisteerib. Mäekristall on alati kasulikuks kristallkaaslaseks, ükskõik millisel teekonnal sa ka ei oleks.

Loe lähemalt vee-eliksiiride valmistamise kohta SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pikkus ca 16 cm. Läbimõõt ca 0,8 cm.
ELIKSIIRIPUDEL on mõeldud kristallivee valmistamiseks, kuhu on kandunud kristallide vägi. Vett on võimalik kodeerida ja anda sellele kristallideg..
131.60€
Maksudeta:107.87€
ELIKSIIRIPUDEL on mõeldud kristallivee valmistamiseks, kuhu on kandunud kristallide vägi. Vett on võimalik kodeerida ja anda sellele kristallideg..
31.30€
Maksudeta:25.66€
ELIKSIIRIPUDEL on mõeldud kristallivee valmistamiseks, kuhu on kandunud kristallide vägi. Vett on võimalik kodeerida ja anda sellele kristallideg..
43.80€
Maksudeta:35.90€
ELIKSIIRIPUDEL on mõeldud kristallivee valmistamiseks, kuhu on kandunud kristallide vägi. Vett on võimalik kodeerida ja anda sellele kristallideg..
43.80€
Maksudeta:35.90€
ELIKSIIRIPUDEL on mõeldud kristallivee valmistamiseks, kuhu on kandunud kristallide vägi. Vett on võimalik kodeerida ja anda sellele kristallideg..
43.80€
Maksudeta:35.90€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel ..
28.50€
Maksudeta:23.36€
APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apati..
1.50€
Maksudeta:1.23€
SODALIIT on sisemise rahu, tasakaalu, hingelise tervenduse, intuitsiooni arendamise ja spirituaalse kasvamise kristall.S..
23.30€
Maksudeta:19.10€
SININE KALTSIIT on tuntud peamiselt rahustavate ja müstilisi oskusi võimendavate omaduste poolest. See on kristall, mis suudab nii närve rahustad..
4.80€
Maksudeta:3.93€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.