Menüü
Ostukorv

MUST PUUVILLAPAEL

MUST PUUVILLAPAEL MUUD KAUBAD
Enim müüdud
MUST PUUVILLAPAEL
0.90€
Maksudeta: 0.75€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MUST PUUVILLAPAEL

Puuvillapael on taimne pael, millega saab kanda kristalli-talismane. Paela otsa saab riputada nii auguga kui ka ripatsiga talismane. Puuvillapael on oma tekstuurilt alguses veidi jäik, kuid kasutamise käigus muutub see pehmemaks. Puuvillapaelu värvitakse erinevat värvi ja värv annab puuvillale erilise omaduse veel juurde. Lisaks on see kristallide kandmisel alternatiiv nahkpaelale. Ideaalne valik veganitele.

Puuvill sümboliseerib head õnne, tervenemist, kaitset, soovide täitumist ja energia edasi kandmist. Puuvillapaelu on kasulik kristallidega ühendada, et anda kristallide kandmisele lisaväärtust.

Kui puuvill ja kristall ühendada, siis annab puuvill enda omadusi kristallile kaasa. Kui kanda puuvilla koos küllusliku energiaga kristallidega, siis võimendab puuvill nende jõudu. Kui kanda sellega kaitse-energiatega kristallidega, siis suureneb see kaitsvate kristallide väge. Puuvillapaela on kasulik kanda koos ükskõik millise kristalliga. Seda sellepärast, et puuvill aitab kristalli energiat kiirelt Auravälja saata.

Puuvillapaela saad lõigata enda jaoks täpselt sellisesse pikkusesse, nagu sul soov on. Soovitame puuvillapaela otsad ära kõrvetada, et need ei hakkaks hargnema.

Must puuvill sümboliseerib lisaks puuvilla enda omadustele veel ka kaitset, ebaõnne eest hoidumist, rasketest aegadest välja tulemist, tervenemist, halvast energiast vabanemist, tugevust, jõudu, Juurtšakra tervenemist ja enda elu korda seadmist. Musta puuvillapaela kanna ennekõike koos kristallidega, millel on analoogsed energiad.

Pildi peal on must puuvillapael koos Musta Ahhaadi talismaniga. Must Ahhaat
 ei kuulu hinna sisse. 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.