Menüü
Ostukorv

VIIRUKIHOIDJA Hamsa Päikesepõimik

VIIRUKIHOIDJA Hamsa Päikesepõimik MUUD KAUBAD
VIIRUKIHOIDJA Hamsa Päikesepõimik MUUD KAUBAD
VIIRUKIHOIDJA Hamsa Päikesepõimik MUUD KAUBAD
VIIRUKIHOIDJA Hamsa Päikesepõimik MUUD KAUBAD
VIIRUKIHOIDJA Hamsa Päikesepõimik
14.70€
Maksudeta: 12.05€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VIIRUKIHOIDJA Hamsa Päikesepõimik

Pilt on illustreeriv. Poleeritud Mariami Jaspise kristallid ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.

VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast, aga ka papjeemašeest ja seebikivist. Viirukialus tagab viiruki põletamisel turvalisuse ja loob sobiliku meeleolu. 

HAMSA KÄSI sümbol kujutab endas ette kätt, mille väike sõrm ja pöial on ühesuurused ning sõrmeotsad kaarduvad väljapoole. Vahel kujutatakse neid äärmisi sõrmi ka sirgena. Tihtipeale on käelabale kujutatud erinevaid sümboleid ja üheks populaarsemaks sümboliks on The Evil Eye ehk kaitsev silm. Kaitsvat silma ühendatakse Hamsaga sellepärast, et võimendada ja ühendada nende kahe sümboli väge. Kes veel ei tea, siis "Kuri silm" kaitseb äraneedmiste ja ärasõnumise eest. Täispika Hamsa käe artikli leiad SIIT.

Viirukite põletamine on väga kasulik. Erinevad viirukid koosnevad erinevate taimede essentsidest ja kuivatatud purudest. Viirukite põletamisel vallanduvad nende taimede spirituaalsed energiad, mis tervendavad sind ja seda keskkonda, kus viirukit põletatakse. Viirukite põletamine peab kindlasti olema ohutu ja selle ohutuse tagavadki viirukialused. Kindlasti alati põleta viirukit sellele mõeldud aluse peal.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida. Kindlasti ei tohiks olla väikesel lapsel põlevale viirukile juurdepääs. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.

Viirukialuse peale saad lisaks viirukile panna ka kristalle, et need saaksid viirukisuitsu käes puhastuda ja oma energiakanaleid aktiveerida. Viiruk aitab vabaneda sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, võttes välja negatiivsus ning asendades see positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallidest energia tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. 

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastusrituaali.
Tehniline
Mõõdud Seebikivist viirukihoidja mõõdud on ca 9,5x6,5x1 cm.
MARIAMI JASPIS poleeritud
Enim müüdud
MARIAMI JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks väljanägemiseks pruunikas kuni tumepruun tekstuur, millel on he..
2.60€
Maksudeta:2.13€
Pilt on illustreeriv. Viiruk ja Kollane Fluoriit ei kuulu toote juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõe..
6.70€
Maksudeta:5.49€
RÕÕM viiruk aitab sul saavutada heaolu, positiivsust, rõõmu ja mis muudab sind õnnelikuks. Põleta seda viirukit regulaarselt enda lähedal ja kodus..
3.20€
Maksudeta:2.62€
ÕUNA ja KANEELI seguviiruk sisaldab Südametšakrat aktiveerivat toimet. See viiruk on suurepärane meditatsioonis kasutamiseks, et pu..
5.00€
Maksudeta:4.10€
Pilt on illustratiivne. Lavendel ja Clary Salvei eeterlik õli ning poleeritud Phosposideriidi kristallid ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOI..
19.60€
Maksudeta:16.07€
La Tene kristallikomplekt VEEVALAJA "RAHAÕNN" on spetsiaalselt Veevalaja tähtkujus sündinuile. See kristallikomplekt toob rahaõnne, ..
13.50€
Maksudeta:11.06€
La Tene kristallikomplekt LÕVI "RAHAÕNN" on spetsiaalselt Lõvi tähtkujus sündinuile. See kristallikomplekt toob rahaõnne, aktiveerib ra..
13.50€
Maksudeta:11.06€
PALO SANTO puu (1 tk)
Enim müüdud
Pilt on illustratiivne. PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlas..
3.20€
Maksudeta:2.62€
La Tene kristallikomplekt "SKORPION" on loodud vaid naturaalsetest poolvääriskividest. Selles komplektis on Skorpioni päikesemärgi a..
9.90€
Maksudeta:8.11€
VANILJE on rituaalitaim, mida hakkasid põletama ennekõike asteegid, et eemaldada hinge kogunud stressi ja närvilisust. Peale selle on Vanilje tea..
2.90€
Maksudeta:2.38€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.