Menüü
Ostukorv

VIIRUKIHOIDJA lapik Kolmas Silm

VIIRUKIHOIDJA lapik Kolmas Silm VIIRUKIHOIDJAD
VIIRUKIHOIDJA lapik Kolmas Silm VIIRUKIHOIDJAD
VIIRUKIHOIDJA lapik Kolmas Silm VIIRUKIHOIDJAD
VIIRUKIHOIDJA lapik Kolmas Silm VIIRUKIHOIDJAD
VIIRUKIHOIDJA lapik Kolmas Silm
9.50€
Maksudeta: 7.79€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VIIRUKIHOIDJA lapik Kolmas Silm

Pilt on illustreeriv. Zebra Jaspise püramiid ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.

VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viirukialus tagab viiruki põletamisel turvalisuse ja loob sobiliku meeleolu. 

Viirukite põletamine on väga kasulik. Erinevad viirukid koosnevad erinevate taimede essentsidest ja kuivatatud purudest. Viirukite põletamisel vallanduvad nende taimede spirituaalsed energiad, mis tervendavad sind ja seda keskkonda, kus viirukit põletatakse. Viirukite põletamine peab kindlasti olema ohutu ja selle ohutuse tagavadki viirukialused. Kindlasti alati põleta viirukit sellele mõeldud aluse peal.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida. Kindlasti ei tohiks olla väikesel lapsel põlevale viirukile juurdepääs. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.

Viirukialuse peale saad lisaks viirukile panna ka kristalle, et need saaksid viirukisuitsu käes puhastuda ja oma energiakanaleid aktiveerida. Viiruk aitab vabaneda sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, võttes välja negatiivsus ning asendades see positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallidest energia tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. 

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastusrituaali.
Tehniline
Mõõdud Seebikivist viirukihoidja mõõdud on ca 7,6x7,6x0,8 cm.
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses. KOLMANDA SILMA sümboliga Päikeserattahoidja aitab Päikeser..
25.38€ 28.20€
Maksudeta:20.80€
Pilt on illustreeriv. Turmaliinsuletistega Kvarts obelisk ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja..
9.30€
Maksudeta:7.62€
Pilt on illustreeriv. Kristallid on Maa ise loonud, seega on need unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall, mille tellid võ..
22.20€
Maksudeta:18.20€
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
10.90€
Maksudeta:8.93€
PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlaste seas üks enimkasutatavaid ..
6.90€
Maksudeta:5.66€
Tooted on piiratud koguses. Müügil ainult e-poes.Pilt on illustreeriv. Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.LA TENE erikollektsioon ripats "HEM..
23.30€
Maksudeta:19.10€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.La Tene kõrvarõngad "GRANIIT" on valmistatud naturaalsest poolvääris..
22.50€
Maksudeta:18.44€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.