Menüü
Ostukorv

VIIRUKIHOIDJA palmistry

VIIRUKIHOIDJA palmistry VIIRUKIHOIDJAD
VIIRUKIHOIDJA palmistry VIIRUKIHOIDJAD
VIIRUKIHOIDJA palmistry VIIRUKIHOIDJAD
VIIRUKIHOIDJA palmistry VIIRUKIHOIDJAD
VIIRUKIHOIDJA palmistry
16.50€
Maksudeta: 13.52€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VIIRUKIHOIDJA palmistry

Pilt on illustreeriv. Pildil olevad kristallid lihvimata Azuriit ja poleeritud Lilla Maagia Kvarts ei kuulu viirukihoidja juurde.

VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viirukialus tagab viiruki põletamisel turvalisuse ja loob sobiliku meeleolu. 

Viirukite põletamine on väga kasulik. Erinevad viirukid koosnevad erinevate taimede essentsidest ja kuivatatud purudest. Viirukite põletamisel vallanduvad nende taimede spirituaalsed energiad, mis tervendavad sind ja seda keskkonda, kus viirukit põletatakse. Viirukite põletamine peab kindlasti olema ohutu ja selle ohutuse tagavadki viirukialused. Kindlasti alati põleta viirukit sellele mõeldud aluse peal.

Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida. Kindlasti ei tohiks olla väikesel lapsel põlevale viirukile juurdepääs. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.

Viirukialuse peale saad lisaks viirukile panna ka kristalle, et need saaksid viirukisuitsu käes puhastuda ja oma energiakanaleid aktiveerida. Viiruk aitab vabaneda sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, võttes välja negatiivsus ning asendades see positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallidest energia tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. 

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastusrituaali.
Tehniline
Mõõdud Viirukihoidja mõõdud ca 7,5x4 cm. Viirukihoidja on valmistatud puuvaigust.
AZURIIT avab telepaatilisi, maagilisi, rituaalidega seotud ja tervendavaid oskuseid. See aitab suurendada isiklikku jõudu, energia..
9.00€
Maksudeta:7.38€
CELESTIAL viiruk aitab ühendust saada vaimsete teejuhtidega, Inglitega, hingedega, kosmosega, minna astraalrännakusse, rännata eelmistesse el..
5.80€
Maksudeta:4.75€
LILLA MAAGIA KVARTS on seotud selgeltnägemise, intuitsiooni ja ennustamisega. Lisage nendesse kristalli komplektidesse või asetage lillat vär..
1.70€
Maksudeta:1.39€
SPIRITUAALSUS viirukiga avaneb sul võimalus kogu enda tšakrasüsteemi puhastada, tasakaalustada, tervendada ja aktiveerida. Viiruk aitab kaasa spi..
4.20€
Maksudeta:3.44€
Pilt on illustreeriv. Pildil olev Ahhaat viil ei kuulu komplekti.Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda..
33.00€
Maksudeta:27.05€
GIRASOL poleeritud
Enim müüdud
GIRASOL on suurepärane Aurapuhastaja, mis maandab seal olevad pinged, stressi, ärrituvuse, ülereageerimise ja ..
4.90€
Maksudeta:4.02€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.