Menüü
Ostukorv

VIIRUKIHOIDJAD

VIIRUKIHOIDJAD
 
Pilt on illustreeriv. Roosa Kvarts obelisk ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viirukialus tagab viiruki põletamisel turvalisuse j..
9.30€
Maksudeta:7.62€
Pilt on illustreeriv. Antofülliit obelisk ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viirukialus tagab viiruki põletamisel turvalisu..
9.30€
Maksudeta:7.62€
Pilt on illustreeriv. Kollane Fluoriit obelisk ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viirukialus tagab viiruki põletamisel turv..
9.30€
Maksudeta:7.62€
Pilt on illustreeriv. Tiigriraud massaažisau ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viirukialus tagab viiruki põletamisel turvalisuse..
9.30€
Maksudeta:7.62€
Pilt on illustreeriv. Roheline Fluoriit obelisk ja viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viirukialus tagab viiruki põletamisel tur..
9.30€
Maksudeta:7.62€
Pilt on illustreeriv. Pildil olevad viiruk, poleeritud Roosa Botswana Ahhaat, eeterlikud õlid Palmarosa ja Clary Salvei ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused te..
4.40€
Maksudeta:3.61€
Pilt on illustreeriv. Poleeritud Amuleti kristallid, Valge Kamper ja Sidrunhein eeterlik õli ning viiruk ei kuulu viirukihoidja juurde. Tellitud toode võib erineda vähesel määral pildil olevast.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viiruki..
4.40€
Maksudeta:3.61€
Pildil olevad Sinise Maagia Kvartsi ja Koobalt Aura kristallid ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viirukialus tagab viiruki põletamisel turvalis..
15.50€
Maksudeta:12.70€
Pilt on illustratiivne. Roosa Geranium ja Viirukipuu eeterlik õli ning poleeritud Roosa Maagia Kvarts kristallid ei kuulu viirukihoidja juurde.VIIRUKIHOIDJA on väga kasulik ja praktiline ese, mis on mõeldud viiruki põletamiseks. Enamus viirukialused tehakse puidus..
6.10€
Maksudeta:5.00€
Tooted 61 kuni 69, kokku 69 tootest (6 lehekülge)
VIIRUKIHOIDJAD, MUUD, KAUBAD
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.