Menüü
Ostukorv

SELENIIT küünlaalus

SELENIIT küünlaalus VÄEESEMED
SELENIIT küünlaalus VÄEESEMED
SELENIIT küünlaalus VÄEESEMED
SELENIIT küünlaalus VÄEESEMED
SELENIIT küünlaalus VÄEESEMED
SELENIIT küünlaalus VÄEESEMED
SELENIIT küünlaalus
30.40€
Maksudeta: 25.33€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SELENIIT küünlaalus

Võimalikud valikud

SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ka oranžikat tooni. Seleniit kuulub kipside perekonda ja pärineb peamiselt Marokost, Brasiiliast, Argentiinast ja Mehhikost. Nendes riikides on Seleniiti väga palju. Lisaks leidub Seleniiti ka USA-s ja Kreekas.

Seleniidi koostises on vett, mis tähendab seda, et Seleniit on veele tundlik ja vesi võib selle struktuuri kahjustada. Sellega seoses olen ma alati öelnud, et hoidke Seleniiti veest eemal, kindlasti ei tohiks Seleniiti pesta ja kui seda üldse kuidagi puhastada, siis õrnalt niiske rätikuga. Seleniit on poolvääriskivina ehk mineraalina suhteliselt pehme struktuuriga ja seega kerge murduma ning selle kasutamine peab kindlasti olema väga peenetundeline, et Seleniidile mitte liiga teha. Kõige parem on see, kui sa leiad Seleniidile enda kodus koha, et see saaks rahulikult sinuga oma tööd teha. Seleniidist ehete kandmisel tuleb samuti olla ettevaatlik, et need ei saaks kahjustatud. 

Seleniidi peamiseks toimeks on sinu ellu rahu, tasakaalu, stabiilsuse ja heaolu toomine. Lisaks Seleniidi harmooniat pakkuvate energiatele on see kristall ka üks tugevamaid ja vajalikumaid Inglite kristalle. Seleniit aitab Inglitega ühenduses olla, Inglite jaoks vajalikke portaale avada ja see viib sind kokku sinu kaitseingliga - sinu kõige peamise Ingliga, kes on mõeldud sind selles elus siin Maa peal valvama ning abistama.

Seleniit meeldib väga paljudele inimestele ja seda ka põhjusega - see on kristall, mis aitab sul enda mõtted selgeks saada. Kui sa hoiad Seleniiti käes, siis hakkavad sinu mõtted automaatselt selgenema ja tekib sisemine rahu. Seleniit vabastab ebavajalikud mõtted ja jätab alles need, mille peale on sul mõelda vaja.

Kui sa otsid kristalli, mis aitaks sinu sisse luua rahu, siis Seleniit on kindlasti see õige kristall sisemise rahu loomiseks. Seleniidi lähedal viibimine, selle kasutamine või kandmine aitab sinu sisse rahu tekitada.

Seleniit on kristall, mis kaitseb sind teiste inimeste poolsetest mõjutustest, energia-vampiirlusest, kiusamisest, negatiivsusega ülevalamisest ja manipuleerimistest. Seleniit aitab blokeerida teiste inimeste halva mõju. Seleniit on halbade hingede vastane kristall, mis aitab neil majast lahkuda. Halvad hinged ei salli Seleniidi lähedust ja see toimib kui "peletaja". Selleks on Seleniidi kõige õigem koht aknalaudade peal, kaitstes kodu "sissetungijate" eest. Kui tunned, et "keegi" liigub ringi ja muudab sinu enesetunnet halvemaks, siis põleta Seleniidi sees valget küünalt. 

Seleniit on kristall, mis avab sinu Kroontšakra isegi siis, kui sa selles küünalt põletad ja see kristall asub sinuga ühes ruumis. Seleniit suudab koos küünlavalgusega enda energiat sinu Aurasse juhtida, see on ka põhjus, miks on seda hea hoida enda kodus. Kroontšakra avanemine aitab tugevdada sinu intuitsioonil ja sind Inglitega suhtlusesse viia.

See on väga kasulik küünlaalus kodu Feng Shui energia parandamiseks. Seleniit suudab rahustada maha igasuguse närvilise energia, mis sinu kodus eksisteerib. See on eriliselt kasulik kristall neile, kellel on närvisüsteem nõrgaks kohaks ja kellel on probleeme ülitundlikkusega.

Sobib laste magamistuppa, et see tooks head, rahulikku ning täisväärtuslikku und. Seleniit rahustab lapse närve ja on eriliselt kasulik sellisele lapsele, kellel on hüperaktiivsus.

Armastavate vibratsioonidega sobib Seleniidi küünlaalus armastusekristallide kõrvale, seal küünla põletamine aitab armastusekristallidel koheselt tööle asuda ning oma mõjutused majja tuua.

Seleniidist küünlaaluseid võib kasutada ka tööruumides, kus on vaja keskenduda. Seleniit on keskendumisekristall, mis takistab ebavajalike või negatiivsete mõtete tekkimist. Peale selle aitab Seleniit nii teistesse kui ka iseendasse paremini suhtuda ja seega on see hea kristall sinna, kust käib palju inimesi päeva jooksul läbi.

Seleniit on mõtteid selgendav kristall, mille juures valge küünla põletamine aitab lahti saada stressist, ärevusest ja segadustundest. Kui sa tunned, et sa oled närviline, siis pane Seleniidi sisse küünal põlema, et sinu sisemine tasakaal taastuks. Iga kord kui tunned, et sulle tulevad pähe melanhoolsed mõtted, siis tee samamoodi.

Aseta Seleniidist küünlaaluse sisse küünal põlema iga kord, kui taevas on Täiskuu, Noorkuu, Kuu viimase veerandi loomine ja esimese veerandi loomine. Nendel kuu faasidel muutub Seleniidi valgus eriliselt kasulikuks ja see teeb oma tööd ülikiirelt.

Seleniit on kasulik sulle, kui sa tegeled pendlite või ruunidega ennustamisega. Seleniidi valgus aitab avada sinu alateadvusest õigeid energia vibratsioone, mis on kasulikud ennustamise paremaks tulemuseks.

Seleniit on kristall, mis aitab Vanakuu ajal sündinud inimesele rahu tuua. Seleniit aitab sellel inimesel mõista paremini enda elueesmärki ja sisemisest rahutustundest vabaks saada. Seleniit võiks Vanakuu ajal sündinud hinge kodus olla ja see võiks olla ka tema talismaniks.

Parem koduenergia ilma stressita ja närvilise energiata

Seleniidi jaoks ei ole sinu majapidamises seda kõige õigemat kohta, Seleniidi jaoks on alati vajadus ja selle võib asetada ükskõik kuhu. Seleniiti on väga kasulik enda koduseinte vahele tuua, see on kristall, mis aitab koduenergia tervena hoida. Seleniit aitab muuta kodu rahulikumaks, stressivabamaks, murevabamaks ja mõnusamaks kohaks. Lisaks sellele, et Seleniit tervendab koduenergiat, aitab see kristall sinu kodus ka Inglitel paremini liikuda ja see suurendab teiste Inglikristallide tööd ehk võimendab neid.

Spirituaalsus

Seleniit on kristall, mis on kristallide seas see, kes annab välja pigem spirituaalset kui füüsilist tuge. Seda loomulikult sellepärast, et Seleniit on seotud kõige ülemise Tšakraga ehk Kroontšakraga. Seleniit aitab oma väega avada sind Inglite maailmale ja sind spirituaalsemaks muuta.

Telepaatiline side sinu enda Inglitega ja nendepoolne kaitse

Seleniit on kristall, mis aitab sinu telepaatilisi oskuseid tugevamaks muuta ja seda ennekõike sinu Inglitega. Mida rohkem ümbritsevad sind Seleniidist kristallid, seda võimsamaks muutub telepaatiline kontakt sinu Inglitega. Aseta oma kodus erinevatele kohtadele erinevaid Seleniidist kristalle ja Seleniidist valmistatud väeesemeid, et telepaatilist sidet enda Inglitega tugevamaks muuta.

Hea uni koos seleniidist valgusega 

Üks parimaid omadusi, mis Seleniidi küünlavalgus võib anda, on hea uni, lõõgastus ja närvide puhkamine. Seleniidi küünlaalus vii magamistuppa ja leia sellele sobiv koht.  Põleta selle sees vaid valgeid küünlaid, ja kui tunned, et oled enne magamaminekut ärritunud, sa ei ole väsinud või uni ei tule peale, siis põleta enne uinumist selle sees küünalt. Seleniidil on rahustavad toimed ja peale hea une toob see lähedale ka sinu kaitsvad Inglid. 

Seleniit aitab suhteid korras hoida

Seleniiti on väga kasulik hoida enda kodus või enda lähedal ka sellepärast, et see on kristall, mis aitab suhetel terveneda ja koos püsida. Seleniit laseb vabaks vaid neid suhteid, mis on oma aja ära elanud, millest ei ole sul enam midagi õppida ja mis on oma töö siin elus ära teinud. Kõikidel ülejäänud suhetel, mis peavad eksisteerima, millest sul on midagi õppida ja mis peavad koos püsima, nendel aitab Seleniit koos olla.

Hoia Seleniidi kristalli enda kodus, et sinu, sinu kaaslase ja sinu teiste pereliikmete vahelised läbisaamised oleksid head. Seleniit aitab erimeelsusi kiiremini lahendada ja toob suhetesse harmooniat.

Lisaks sellele kõigele aitab Seleniit uskuda armastusse, suurendada lootust, ja see kristall õpetab sind enda lähedastes head nägema. Igas inimeses, kes on sinu eluteele toodud, on midagi, mis õpetab sind või mis pakub sulle headust. Seleniit on see kristall, mis õpetab sind nägema ja mõistma seda, miks üks või teine inimene on sinu eluteel.

Kui sa tunnet, et romantilisest suhtest on hakanud ära kaduma rõõm, positiivsus ja üksteise seltskonna nautimine, siis Seleniit aitab seda kõike taastada. Seleniidi läheduses viibides aitab see kristall nautida sinule armsaks saanud inimeste seltskonda.

Seleniit on väga habras kristall, mis ei kannata niiskust, seega ei ole soovitatav seda puhastada veega vaid aeg-ajalt tõmmata üle peaaegu kuiva lapiga. Seleniidist küünlaalust ei ole vaja puhastada eraldi rituaalitaimedega või viirukitega, kui neid kodus aeg-ajalt põletada.

Seleniidi koostisosad : Ca SO4, 2H20, Hydrous Calcium Sulfate ehk Gypsum. Meie Seleniidid pärinevad peamiselt Marokost.

Küünlaaluseid ei pea eraldi puhastama, kui neid pidevalt kasutatakse, aga alati on soovitatav ühe korra kuus Salvei rituaalitaime suitsuga maja või toad ära puhastada.

Tehniline
Mõõdud Sobilik teeküünlale.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.