Menüü
Ostukorv

VEREKIVI jänes + AMETÜST muna

VEREKIVI jänes + AMETÜST muna VÄEESEMED
VEREKIVI jänes + AMETÜST muna
32.50€
Maksudeta: 26.64€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VEREKIVI jänes + AMETÜST muna

Pilt on illustreeriv. Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalli. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.

VEREKIVIL on nii kaitsvad kui ka tervendavad omadused ning aitab parandada üleüldist perekonnatervist. Väga hea kristall õppimiseks kui ka edukamaks töö tegemiseks.

Verekivi peetakse aegade algusest peale kristalliks, mis puhastab energiaid ja keha. Seetõttu on see kristall olnud sellest ajast peale kasutusel keha tervendajana.

Ühel hetkel, kui Verekivi on sind lummanud ja sul on tekkinud selle kristalliga seletamatu side, siis on see ilmselge märk selle kohta, et Verekivil on sulle väga palju pakkuda või sellel on oskus sinus korrektuure teha. 

Verekivi suudab taastada sinu energiavarusid, olgu need siis emotsionaalsed või füüsilised. Verekivi aitab sul toime tulla elu elamisega, aidates ka kõige raskematest eluperioodidest üle olla ning vastu pidada. Verekivi suurendab meie üldist emotsionaalset vastupidamisvõimet, andes meile oskuse probleemidega tegeleda. Selleks, et selle kristalli toimed kätte saada, tuleb seda kristalli endaga kaasas kanda.

Verekivi viiakse majapidamise Idapoolsetesse ruumidesse, kuna seal asub Feng Shui järgi tervisenurk. Verekivi Idas aitab parandada perekonna üldist tervist, eriti kasulik on see siis, kui keegi on majas haige. Kristalli sinna viies aitab see haigusel majast väljuda, asendades selle positiivse Auraga. Pidage meeles, et meie kodu energia mõjutab meie tervist.

Verekivi aitab peale kaitsvate ja tervendavate omaduste tugevdada analüüsivõimet ja seega teeb sellest väga hea kristalli õppimiseks, edukamaks töö tegemiseks ning projektide ellu lükkamiseks. Ka sellepärast, et Verekivi peetakse sellise jõukuse sümboliks, mis on saavutatud läbi enda vaeva. Seega kanna seda kristalli endaga kaasas või aseta töölauale, kui võtad käsile mõne projekti ja soovid, et sa suudaksid selle edukalt lõpuni viia.

Verekivi on väga tihedalt seotud külluseenergiatega ja see aitab loomingulisel meelel avaneda, mis aitab tuua väga häid ning edukaid mõtteid. Verekivi parandab ja muudab edukamakas mõttetegevuse, mis on materiaalse suunitlusega. See ei loo ahnust ega egopõhist tegevust, vaid hoopis vastupidiselt see aitab edukaks saada läbi õigete sammude ja tegevuste. Hoia seda kristalli küllusekristallide või tööedukristallide keskel või kanna seda ehtena, et see nii saaks sulle abiks olla.

Verekivi suurendab vastupidavust, tahtejõudu ja enesekindlust, selles suhtes on see väga sarnane Tiigrisilma ja Bronsiidiga. Kui sa tunned, et nende kolme aspekti saavutamine on sinu jaoks vajalik, siis võta kõik need kolm kristalli endale korraga kasutusse.

Verekivi aitab lisaks sellele sul vastu seista enda katsumustega, aidates sul ületada selle, mis sinu jaoks ületamatu või kohati hirmuäratav tundub. Verekivi aitab leida keerulistes olukordades häid ja edukaid lahendusi, aidates sinu mõtetesse tuua visioone ning ideid. Verekivi õpetab sind, kuidas elus olevate katsumuste ja raskustega silmitsi seista ning märgata neid võtmekohti, mis aitaksid edasi liikuda.

Verekivi energia pakub sulle väga suurt tuge tegemaks enda elus õigeid samme ja vastu võtmaks õigeid otsuseid. Verekivi aitab sul kaugemale enda elus näha ja teha täna juba neid samme, mis sulle tulevikku saavad paremaid võimalusi tuua. See kristall aitab sul enda elu suuremat pilti näha ja üleüldse edendab sinu spirituaalse teekonna edukust.

Verekivi ei lase sul hirmu tunda siis, kui sa pead õige sammu või otsuse tegema. Verekivi aitab sul enda hirmust üle olla ja seega kasvatab see samaaegselt ka sinu iseloomu. 

JÄNES sümboliseerib kiirust ja paneb kristalli aktiivsemalt kandja Auraväljas tegutsema. Jänes on tähelepanelik, mis omakorda turgutab selle väeeseme kandja intuitsiooni. Jänesekujulist kristallehet on kasulik kanda kõigil, kes tunnevad selle sümboliga sidet, kindlasti sobib see lastele. Lisaks soovitan ma kanda Jänesetalismani kõigil neil, kes on sündinud Jänese astroloogilisel aastal.

Loe lähemalt Verekivi kohta SIIT.

AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head undtasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. Rahustab närvilist meelt.

Kui oled uus kristallide maailmas, siis Ametüst on üks nendest kristallidest, mida hakatakse esmalt endaga kandma või kasutama enda kodu Aura tervendamisel. Ametüst aitab, nagu ka Mäekristall seda teeb, Aurast eemaldada teatud energiad, mis siis takistavad teistel kristallidel korralikult tööd teha. Ametüst vabastab liigse materiaalsuse ja avab hinge olema avatud kõigele, mis elul talle pakkuda on.

Hoia Ametüsti lastetoas, et lapsele anda hinge rahu ning tasakaalustada tema äkilist loomust. Ametüst sobib neile, kes on üliaktiivsed ja ei oska enda energiat kuidagi ära rakendada.

Ametüsti soovitan ma kanda alati siis, kui on olnud nii-öelda "halb päev". Ametüst aitab vabastada negatiivse energia ja peatada negatiivsete asjade peale mõtlemise.

Ametüst on üks olulisemaid tervenduskristalle, mis võiks kristallihuvilisel olemas olla. Ametüstil on väga mitmekülgne jõud ja see on kristall, mis avab enda sees täpselt sellise väe, mida sul just täna kõige enam on vaja. Ametüst avab enda sees tervendavad ja abistavad omadused vastavalt sellele, mis sulle muret põhjustab, et seda tervendada või mis sind väga huvitab ning annab sellele head õnne. Sul võib olla oma soov, mille sa Ametüstile mõtteliselt annad, et ta selle täita saaks, Ametüst täidab selle ja lisaks sellele toetab sind just sealt, kus sul kõige enam on vaja tuge.

Ametüst avab sind tajuma, tundma, nägema, mōistma ja spirituaalselt kasvama. Ametüsti võiks olla kindlasti kōikide kodudes. See ühendab ja aktiveerib teisi kristalle ning saadab nende väe sinu Auravälja nagu ka Mäekristall

Ametüst tervendab hinge, et hingeni saaks jõuda midagi kaunist ja väärtuslikku. Ametüst teeb eeltöö kõige positiivse jaoks, mida enda ellu soovid saada. Ametüsti on alati kasulik kanda ja kasutada, seda sellepärast, et sinu enda Aura oleks õnne valmis vastu võtma.

Ametüstil on oskus inimest intuitiivsemaks muuta, mis tähendab seda, et see suunab inimest ennast vastuseid otsima erinevate teemade puhul. Aidates kaasa mõistmisele, mis on õige ja mis on vale. Aidates elimineerida ka vale sisetunde, mis on väga kerge tekkima. Andes suuna kätte, kuidas iseennast ja enda tehtud otsuseid usaldada. Ametüst avardab meelt, suunates pilgud ja mõtted just nendele teemadele, mis vajavad täna sinu tähelepanu kõige enam. 

Kui Ametüsti terve elu vältel enda lähedal hoida, siis see aitab sul sinu enda elus olnud õppetundidest õppida, neid edaspidiseks arenguks kasutada ja läbi õppetundide käest saadud teadmiste elus edasi liikuda. Ametüst viib inimese hinge liikumisse, ei lase elul seista ega ka nõiaringi sattuda. Ametüst aitab takistusi ja raskusi näha kui õppetunde. Neid niiviisi nähes sa õpid kiiremini neist ja vabastad need enda eluteelt. Ametüst on väga kasulik enesearengu kristall. Ametüstil võiks olla kindlasti sinu elus oma koht. 

Loe lähemalt Ametüsti kohta SIIT.

KRISTALLMUNA sümboliseerib energiate kogumit. Kristall, mis on valmistatud muna kujuliseks, seda saab kasutada palvete edasi andmiseks, soovmõtete sisestamiseks, kodeerimiseks ja see on üleüldiselt väga tugeva toimega väeese. Kristall kogub sinu palved endasse ja alustab sinu soovide täideviimist vastavalt sellele, mis on selle kristalli oskuseks. Kristallmuna võib peopesas hoida, kui unistada ja mediteerida. Seda võib kodus hoida, et see saaks teatud tasandil õnne tuua.

Puhasta väeesemeid Salvei rituaalitaimega ja lae Mäekristall geoodi kõrval.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Verekivi jänes ca 3,5x3x1,5 cm. Ametüst muna ca 2x1,5 cm
MÄEKRISTALL geood (väike)
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pil..
8.40€
Maksudeta:6.89€
JAAD on universaalne ÕNNETOOJA! Jaad on kõrgelt hinnatud kristall, millel on ennekõike maist õnne toovad energiaomadused. Iga Jaad, mis Sinu elus..
24.40€
Maksudeta:20.00€
SERPENTIIN JAAD  toob armastust, sõprust, õnne, loob emotsionaalset heaolu ja kaitseb kadeduse ning teiste inimeste loodud ebaõnne eest.&nbs..
15.90€
Maksudeta:13.03€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
20.90€
Maksudeta:17.13€
Pilt on illustreeriv.Salvei rituaalitõrvik kokku segatuna ja valmistatud koos ükskõik, millise teise taimega, on ülimalt hea sinu kodu energiale ja ka..
24.90€
Maksudeta:20.41€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.