Menüü
Ostukorv

MUST OBSIDIAAN obelisk

MUST OBSIDIAAN obelisk KRISTALLID
MUST OBSIDIAAN obelisk
80.60€
Maksudeta: 66.07€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MUST OBSIDIAAN obelisk

MUST OBSIDIAAN vabastab vihatunde, aitab leevendada liigset närvilisust, aitab taluda pinget. Tervendab hinges olevaid traumasid ja läbielamisi. Kaitseb kurjuse eest, ning toob esile kõik negatiivsed mõtted, et neid parandama hakata.

Must Obsidiaan on üks Obsidiaanidest, mis on tekkinud Laavast. See kristall kannab endaga kaasas tuleelementi, mis tähendab seda, et see kristall hakkab igaühe Auras ülimalt võimsa kiirusega tööle. Musta Obsidiaani soovitan ma kanda neil, keda see enda poole tõmbab ja keda see lummab. Kui see sind lummab, siis see on märk Musta Obsidiaani poolt, et ta soovib sind aidata. Must Obsidiaan tekib Laava ülikiirest kivistumisest ja seda kristalli leidub üle maailma paljudes erinevates vulkaanilistes piirkondades.

Must Obsidiaan on nende inimeste õnne kristall, kes on sündinud Noore Kuu loomise faasil. See on kristall, mis aitab sellel inimesel enda energiat, ideid ja andeid õigesti ära kasutada. Must Obsidiaan aitab sellel inimesel enda elus vaid õnne toovaid tegevusi teha ja nendesse enda energiat suunata.

Must Obsidiaan on väga tugev Aura kaitsja ja selles oleva energia puhastaja. Seda selleks, et Aurale kaitset luua. Kui Aural on kaitse peal, siis säilivad ka kõikide teiste kristallide energiad sinu hinges ja need jäävad sinu juurde vaikselt tööd tegema. 

Tugevdab füüsilist kaitset, mis tähendab seda, et Mustal Obsidiaanil on oskus sinu juurest eemal hoida füüsilisi õnnetusi ja vägivalda. 

Viib sinu Aurast välja sellist energiat, mis võib pikemas perspektiivis sulle depressiooni tekitada. Aitab sügavale hinge läinud stressist, kurbusest ja emotsionaalsetest probleemidest vabaneda.

Vabastab vihatunde, aitab leevendada liigset närvilisust, aitab taluda pinget ja leevendab üliemotsionaalsust.

Must Obsidiaan kaitseb energia rünnakute ja energia-vampiirluse eest. Kaitseb sihiliku kiusamise eest. Kui sa oled teadlik sellest, kes sulle ebaõnne soovib ja kes sinu elu rikub, siis aeg-ajalt hoia Musta Obsidiaani käes ning soovi sellesse sõnum, et see inimene sind rahule jätaks.

Sobib neile, kes ei suuda minevikul lasta minna ja kes pidevalt tulevad enda mõtetega mineviku juurde tagasi. Must Obsidiaan aitab väga halbu kogemusi unustada. Kui sa ei suuda mineviku haavade pärast uude suhtesse edasi minna, siis kanna seda kristalli koos Kuntsiidiga.

Musta Obsidiaani kasutatakse selleks, et mõista miks sa oled antud hetkel sellises elufaasis ja sellistes olukordades nagu elu on sulle hetkel ette seadnud. See toob selgust ja mõistmist.

Kui sa seda kristalli kasutad, siis proovi aeg-ajalt valjusti rääkida ja iseenda Inglitelt küsimusi küsida. Mõne aja pärast sa võid vastuse saada läbi enda mõtete. Sulle võidakse läbi mõtete vastus saata. 

Kanna Musta Obsidiaani koos Rodokrosiidiga, et vabastada end kahjulikust suhtest. Nende kristallide kombinatsioon on kasulik neile, kes reaalselt saavad aru, et see suhe, kus sa oled, hävitab sind. Sobib neile, kes ei suuda sellisest suhtest välja tulla. Kristallid annavad emotsionaalset abi. 

Must Obsidiaan kaitseb sind stressi eest, mis tekib uute elukorralduste ajal. Must Obsidiaan aitab sul kiirelt kohaneda ja kui sa kardad eesseisvat ehk tulevikku, siis kindlasti kanna seda.

Mustal Obsidiaanil on oskus tervendada hinges olevaid traumasid ja läbielamisi. See aitab väga rasketest emotsioonidest vabaks saada ja kõige enam aitab see neid, kes ei suuda ise aru saada, mis teda häirib ning nukraks teeb. Seda kristalli kasutatakse ka eelmiste elude traumade tervendamiseks. Kui sa tead, et see negatiivne emotsioon, millest sa ei suuda vabaks lasta on seotud mõne eelmise eluga, siis kanna seda koos Preseli kristalliga. Preselil on oskus suunata teiste kristallide väge kaugesse minevikku.

Must Obsidiaan õpetab sulle, mis tähendab kadedus, miks see eksisteerib ja aitab sul mõista, miks mõni konkreetne inimene seda emotsiooni sinu peal hoiab. Must Obsidiaan kaitseb ka selle eest, et sa liialt hinge ei laseks teise inimese kadedusel jõuda, aidates sul mõista seda, kui madal on see energia ja sellele ei tohiks tähelepanu osutada.

OBELISK

Obelisk on iidse Egiptuse sümbol, mis sümboliseerib nelinurkset torni, millel on omakorda püramiidi kujutav tipp otsas. Obeliske ehitati selleks, et kaitsta selle ümbruses olevaid objekte/hingesid kahjulike energeetikate eest. Obelisk saatis negatiivse energia välja ehk üles poole meie elamispiirkonnast ehk taevasse/kosmosesse.

Obeliske tehti selleks, et takistada tormidel lõhkuda piirkonnas olevaid objekte ja takistati ka raskete tormide teket.

Obeliske valmistati erinevate templite juurde, tavaliselt tehti neid paaris ja hoiti teine teiselpool sissepääsu. Seda kõike tehti selleks, et kaitsta templit halva, kahjuliku ja laastava väe eest. Olgu selleks väeks siis ainult vaimne või füüsiline jõud.

Neid torne hakati valmistama päikesejumala Ra auks. Egiptlased uskusid, et obeliskidel on võime päikesekiiri juhtida templi peale, mis omakorda aitasid sealsetel hingedel energiat ammutada ja taassündida. Lühidalt öeldes Obeliske kasutati energia taastamiseks, võimendamiseks ja kaitsmiseks. Obeliske tehti siis ja tehakse ka tänapäevani ühest konkreetsest kivimist/kristallist korraga ehk see valmistatakse ühes tükis.

OBELISK JA MUST OBSIDIAAN

- Must Obsidiaan on üks parimaid kristalle, mis aitab negatiivse energiaga võidelda. Musta Obsidiaani kristallist valmistatud obelisk on eriti võimas negatiivse energiaga võitleja. Juba sellepärast, et obelisk annab kristallile enda unikaalse väe juurde.

- Aseta Musta Obsidiaani obelisk enda kodu välisukse lähedusse (võib ka tööjuures, ettevõtte ruumides, poodides jne. kasutada). Seda selleks, et see saaks koju sisenevat halba energiat eemale tõrjuda. Kui ukse avad, siis saabuvad energiad sinu eluruumidesse. Obelisk blokeerib halba, et sinu kodu energia rikutud ei saaks.

- Obelisk sobib väga hästi ka aknalaual hoidmiseks, eriti magamistoa aknalaudadel. See aitab blokeerida luupainajate ja deemonite koju sisenemise eest. Sobilik lastetuppa, kui lapsel on halvad unenäod. Halbade unenägude taga võib olla deemon. 

- Kui sul on loodud kodu kaitse kristallide komplekt, siis aseta Musta Obsidiaani obelisk nende kristallide keskele. Seda elleks, et obelisk saaks kristallide väge edasi kanda täpselt õigesse kohta.

- Aseta Musta Obsidiaani obelisk enda lähedusse, kui sa tegeled ennustamisega. See obelisk blokeerib valenägemusi ja on kasulik selleks, et ennustamise tulemus oleks õige.

- Musta Obsidiaani obelisk on väga läikiv, mis annab sellele väeesemele lisaväärtust juurde. Läikiv pind aitab kergemini energiaid filtreerida.

- Obelisk suunab selle energia edasi, mille läheduses see asub. Seega see, kuhu sa Musta Obsidiaani obeliski asetad, sealse piirkonna energiat see kannab edasi. Kui sa asetad selle Mäekristall geoodide lähedusse, siis see saadab nende kristallide väge edasi jne.

- Musta Obsidiaani obelisk vaigistab selle läheduses eksisteerivat halba energiat. Seda on hea hoida depressioonis ja stressis inimese voodi kõrval. Selleks, et see saaks tervendada Auras eksisteerivat halba energiat.

Must Obsidiaan kaitseb sinu kodu närvilisuse ja negatiivse energia eest

Must Obsidiaan on kristall, millest on kasulik luua enda kodule kaitsevõrgustik. Must Obsidiaan eemaldab närvilisuse, aidates kodul olla selline koht, kus sa tuled ja sa suudad selles puhata. Must Obsidiaan blokeerib ära energiad, mis põhjustavad närvilisust. Näiteks, kui keegi pereliikmetest, kes majas elab on loomult närviline, siis Must Obsidiaan on see kristall, mis ei lase sellel inimesel enda närvilisust koduseinte vahel väljendada, aidates hoopis tema probleemi ära tervendada. Lisaks sellele on Must Obsidiaan kristall, mis blokeerib ära majapidamises oleva kiirguse, mis tekib näiteks elektroonikast. Must Obsidiaan ei lase energiatel väga kergelt negatiivseks muutuda. See, kuidas kristallivõrgustikku enda kodule luua, selle kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT.

Intuitsiooni kaitsmine

Intuitsiooni tuleb kaitsta energia vampiiride eest, et see meie seest ära ei kaoks või, et keegi ei suunaks meile valet informatsiooni. Selleks kantakse Musta Obsidiaani ja Ametüsti talismanina.

Tõe välja selgitamine 

Kombineerige Must Obsidiaan Musta Kuukiviga ning hoidke neid padja all, uinudes mõelge probleemile või müsteeriumile, millele olete pead vaevanud ning küsige iseenda käest küsimus "näidake mulle tõde?" ning läbi une saate vajalikud vastused kätte.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Must Obsidiaan aitab tervendada Neerupealiseid. Musta Obsidiaani kanna, hoia kristallina taskus või kasuta massaažirulli enese tervendamiseks. Seda juhul, kui soovid neerupealiseid ja Juurtšakrat mõlemat üheskoos tervendada. Must Obsidiaan neelab endasse sinu Auraväljas eksisteeriva stressienergia, mis on neerupealised läbi põletanud. Pidev stressirohke elu kulutab selle Tšakra ja neerupealised läbi. Lase Mustal Obsidiaanil end tervendada, kui koged stressi, depressiooni, uneprobleeme, seedeprobleeme tujutust, meeleolukõikumisi ja palju teisi probleeme, mis viitavad neerupealiste nõrkusele.

- Musta Obsidiaani kasutatakse ravitsemise eesmärgil mao häirete, liigse maohappelisuse korral, aitab maohaigustest kiiremini üle saada, mis on bakteriaalsed või viirusest põhjustatud.
  
- Depressioon, stress, viha, bakteriaalsed haigused, viirushaigused, liigesevalud. Eriti kasulikuks kristalliks on Must Obsidiaan meestele, kellel on liigestega probleeme. 

- Must Obsidiaan aitab tervendada kurba hinge, kes on kannatanud seksuaalse vägivalla ja ahistamise all. See on kristall, mis aitab väga õudsetest mälestustest vabaneda ja unustada seda kogemust.

- Soovitan Musta Obsidiaani kanda tervendustööd tegevatel inimestel. Soovitan neile, kes on ise tervendajad ja arstid. See kristall aitab sind kaitsta teise inimese haiguse eest ehk selle eest, et sa enda Aurasse patsiendi haigust edasi ei laseks.  


SODIAAK 

Tähemärgilt mõjutab Must Obsidiaan kõige enam KALJUKITSESID ja AMBUREID. See kristall on nende kaitsekristall. Eriliselt hästi mõjub Must Obsidiaani nende tähemärgi esindaja meestele. Meestele on see ideaalseks stressi leevendamise kristalliks.

Must Obsidiaan on kristall, mis on KALJUKITSEDELE  väga kasulik iseenda emotsioonide tervendamisel, negatiivsete emotsioonide, mõtete ja tunnetega võitlemisel. Must Obsidiaan muudab Kaljukitse paremaks inimeseks ennekõike iseendale, aidates Kaljukitsel iseendaga hästi läbi saada. Must Obsidiaan tasakaalustab kõiki negatiivseid energiaid, mille on loonud tema juhtiv planeet Saturn. Must Obsidiaan vaigistab Saturni negatiivseid mõjutusi, aidates Kaljukitses välja tuua tema positiivseid omadusi.

Obeliske puhastatakse aeg-ajalt viirukite suitsuga ja hoitakse päikese valguse käes õigete Kuu faaside ajal. Õige aeg on need välja viia Täiskuu-, Noore Kuu- või Kuu esimese veerandi loomise ajal.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Obeliski kõrgus on ca 12 cm ja laius 2,5 cm.
MUST OBSIDIAAN on väga tugeva toimega kristall, mis aitab kaitsta inimese isikliku aurat, kodu aurat ja esemete energiat. Must Obsidiaan annab en..
24.20€
Maksudeta:19.84€
Pilt on illustreeriv.MUST OBSIDIAAN on väga tugeva toimega kristall, mis aitab kaitsta inimese isikliku aurat, kodu aurat ja esemete energia..
93.00€
Maksudeta:76.23€
Kõik küünlaalused on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et küünlaalus, mille tellid, näeb veidi erinev välja sellest, mis on..
69.00€
Maksudeta:56.56€
MUST OBSIDIAAN on väga tugeva toimega kristall, mis aitab kaitsta inimese isikliku aurat, kodu aurat ja esemete energiat. Must Obsidiaa..
18.00€
Maksudeta:14.75€
MUST OBSIDIAAN vabastab vihatunde, aitab leevendada liigset närvilisust, aitab taluda pinget. Tervendab hinges olevaid traumasid ja läbielamisi. ..
34.90€
Maksudeta:28.60€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.