Menüü
Ostukorv

KULLISILM auguga

KULLISILM auguga EHTED
KULLISILM auguga EHTED
KULLISILM auguga EHTED
KULLISILM auguga EHTED
KULLISILM auguga
9.30€
Maksudeta: 7.62€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KULLISILM auguga

Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.

KULLISILMA kõige tugevamaks väeks on kaitsta otsese kurjuse, füüsiliste probleemide ja energiavampiiride eest. Suurendab enesekindlustisiklikku jõudu ja aitab lahti saada väga paljudest hirmudest.

Kullisilm ehk Sinine Tiigrisilm on üks Tiigrisilma vormidest. Kullisilma kaevandatakse peamiselt Namiibiast ja Brasiiliast, nii nagu ka enamus kristalle, kuna Brasiiliast on terve maailma kohta leitud kõige enam kristalle. Värvuselt võib Kullisilm olla täiesti must ja valguse käes võib näha selgeid tumesiniseid triipe. 

Kullisilm annab jõudu juurde erinevate projektide ja tööülesannete täitmiseks. Kullisilm toob tahtejõudu ja suurendab energiat, mida on vaja ühe või teise ülesande täitmiseks. 

Kui me räägime Kullisilmast  kui suhtekristallist, siis seda hoitakse koos armastusekristallidega vaid siis, kui suhe on hakanud lagunema ja tõepoolest soovitakse suhet koos hoida. Kullisilma kingitakse naiselt mehele, kui naine soovib suhet tugevdada ning samuti ka vastupidi.

Kullisilma kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Kullisilma soovitan endaga kaasas kanda hetkel, mil soovid õnnestuda ja hoida enda ümber head õnne ja külluslikke energiaid. Kullisilm on seotud kaitsega, hea õnne ja intuitsiooniga. Need kolm omadust muudavad selle kristalli suurepäraseks abiliseks hetkel, mil on sul vaja teha õigeid otsuseid ning hoida end võimalikult vastupidavana. Kullisilm suurendab sinu isiklikku jõudu ja võimekust.

- Kullisilm on tugevatoimeline kaitsekristall, mida saab kasutada väga mitmel erineval viisil. Üheks võimaluseks on hoida seda oma autos, et hoiduda õnnetustesse sattumisest. Kullisilm on üks Tiigrisilma liikidest, mis tähendab seda, et see kristall suudab ohtu ära hoida. Kullisilma hoia autos selleks, et sinu tähelepanu oleks auto juhtimise ajal teel, liikluses ja sinu teel olevatel inimestel. Kui sa soovid ära hoida ootamatuid kokkupõrkeid ja õnnetusi, mis võivad tekkida tähelepanu puudumisest, siis kindlasti kasuta seda kristalli. Kullisilma võid hoida koos teiste kristallidega, mida oled autosse eelnevalt kaitse eesmärgil viinud. 

- Kõige peamine Kullisilma toime on see, et see kaitseb erinevate õnnetuste eest, mis on tekkinud liikluses. Olgu siis selleks autoteed või lennundus. Kullisilm kaitseb autoavariide eest, nendes tekkivate eluohtlike olukordade eest ja aitab intuitiivselt märgata ohtu enne selle tekkimist, kui oled autoroolis. Kullisilm on hea reisimisekristall, aidates kaitsta lennuõnnetuste eest ja ka lennukisõidu ajal tekkiva hirmu või ebamugavustunde eest. Kullisilm on see kristall, mis aitab sul takistusi tuua, kui sa ei tohiks teatud kohta minna, kus võib hiljem õnnetus tekkida.

- Tervendab lennuhirmust ja aitab sellest üle olla. Kes lähevad lennukiga sõites paanikasse, kellel tekivad närvipinged või kellel tekib lennusõidust peavalu, siis nende jaoks on Kullisilm üks olulisemaid reisitalismane. 

Kui reisi ajal tekib väga tugev peavalu, siis tuleks Kullisilmaga koos kanda Malahhiiti. Neid soovitan ma talismanina kaelas kanda, et need töötaksid võimalikult hästi.

- Toob head materiaalset õnne ja abieluõnne, kui selle kristalli kandjaks on mees. Kullisilm aitab mehel tööalaselt edukas olla, aidates leida see õige väljund. Kui see õige teema on üles leitud, siis aitab nautida töö tegemist. Kullisilm toob materiaalset head õnne eriti veel neile, kelle töö on seotud metalliga.

- Kullisilm ehk Sinine Tiigrisilm on väga kaitsva omadusega, mis kaitseb eneseväärikust ja seda kandes ei lase see teistel inimestel sõnadega ega ka tegudega liiga teha. Kullisilm aitab eemale hoida halbu inimesi, kes võivad valele teele viia või emotsionaalselt ära kasutada.

- Kanna Kullisilma mediteerimise ajal kaelas, seda selleks, et näha visioone iseenda elu kohta. Kullisilm takistab soovvisioonide nägemist, mis on enamus inimestel suureks probleemiks. 

- Kanna Kullisilma koos Musta Turmaliiniga, kui soovitakse end Aurat needuse pealepaneku eest kaitsta. Seda siis, kui sa tead, et kellelgi on selline soov.

- Kullisilm on nende materiaalse õnne talisman, kelle töö on seotud masinatega, metallitööga või erinevate kemikaalidega. Kullisilm kaitseb selliseid töid tehes inimese tervist ja samal ajal toob töö kaudu head materiaalset õnne.

- Sellel kristallil on oskus suurendada selgeltnägemise taju, aidates sellel võimsamaks muutuda ja seda arendada. Kui sa oled selle andega sündinud, siis Kullisilm aitab seda sinus välja tuua. 

- Suurendab intuitsiooni nii meestel kui ka naistel, aidates ka väga rasketes olukordades selgemaid visioone tuua.

- Kullisilm muudab sind tugevamaks, julgemaks ja enesekindlamaks. Tegemist on kristalliga, mis aitab teistel sinu osas autoriteeti hoida, aidates sul olla nende silmis keegi, keda peaks ja võiks austada. Kui sa tunned, et sind ei austata kas kodus, suhtlusringkonnas või tööalaselt, siis Kullisilm aitab sind. Kullisilm tekitab aukartust, kuid mitte halvas mõttes. See pigem õpetab teistele inimestele sinu suhtes piire hoidma, blokeerides ära alandamise, tagakiusamise ja suurendades tõsiseltvõtmist ning austust. Kullisilm suurendab võrdset kohtlemist, blokeerides ära üleolemist üksteise suhtes.

- Kullisilm aitab sul saavutada enda elus rahulolu. Kui sa tunned, et sa ei ole rahul sellega, mis sul on, või sa ei oska enda elus väärtustada väga olulisi pisikesi asju, siis Kullisilm avab sinu silmad. Kullisilm aitab sul tunda rahulolu kõigest sellest, mis on sinu elus hea, pannes sind tundma tänulikkust. Lisaks aitab Kullisilm tekitada sinu ellu ka rahulolu soodustavaid sündmusi ja elemente. Hoia seda kristalli enda kodus, et see saaks sinu ellu seda tuua või kanna seda kristalli ehtena, et see saaks sinu silmi avada. 

- Kullisilm aitab näiteks sul läbi näha seda inimest, kellel on soov sind enda jaoks ära rakendada/kasutada. Kullisilm kaitseb sind salakavaluse ja ärakasutamise eest. See avab sinu silmad ennem, kui lased endale liiga teha. Kullisilm julgustab ka sul enda eest seisma.  

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Silmanägemist, aidates sellel teravamaks muutuda ja aitab erinevaid silmadega seotud haigusi ravitseda. Väga heaks talismaniks neile, kes on silmaoperatsioonil käinud või lähevad sellele, aidates paraneda ja kaitsta õnnetuste eest. 

- Kullisilm tugevdab analüüsivõimet ja kaitseb Alzheimeri haiguse eest. 

- Kullisilm tervendab kaela, kaelalülisid ja aitab lahti saada lümfivaludest, mis on kaela piirkonnas. Kui kael valutab või kaelaga on mõni õnnetus juhtunud, siis tuleks Kullisilma võimalikult kõrgel kurgu lähedal kanda.

KURGUTŠAKRA

Kullisilm on tugevalt seotud Kurgutšakraga ja Kullisilm aitab sellelt Tšakralt eemaldada tõsisemad blokaadid, mis ei lase ülemistel Tšakratel terveneda. Eriti kasulik on Kullisilma tervendus neile, kes soovivad enda intuitsiooni arendada, aga tunnevad, et üks tõeline sisemine probleem on neil selle saavutamiseks.

KOLMAS SILM

Kullisilm aitab Kolmandat Silma tugevamaks muuta. See on oluline, kui sa soovid olla intuitiivne ja näha öiseid visioone unenägudes. Kullisilma kasutades aitab see Kolmanda Silma Tšakral aktiivsemaks muutuda. 

SODIAAK

Kullisilma talisman on AMBURITELE, aidates nende Aurale tekitada tugeva kaitse salakavaluse eest.

Kullisilm on kasulik KAALUDELE, aidates nende intuitsiooni teravaks ja selgeks muuta. See on visioonide kristall, mis toob Kaaludele head sisemist vaistu ja oskust enda elu võimalikult hästi elada. See aitab mõista, mis toob õnne ja mis mitte. 

Nendel Kaaludel, kes on sündinud 1. - 3. oktoobril, aitab Kullisilm õigel ja valel vahet teha. Lisaks aitab Kullisilm Kaaludel intuitiivsemaks muutuda, aidates suurendada oskust ise enda elus toimuvat ette tajuda ja mõista seda, kuhu tuleks liikuda.

Kullisilm on kasulik armastusekristall JÄÄRA meestele, aidates neil endale kaaslast leida, armastuses õnne tuua ja isegi hingesugulast üles leida.

ASTROLOOGIA

Kullisilm annab igaühele, kes on Tiigriaastal sündinud, jõudu, enesekindlust, vastupidavust, kaitset, tarkust, intuitsiooni ja enda teekonna ülesleidmist. Tiigriaastal sündinul võiks Kullisilm olemas olla, seda võiks aeg-ajalt kanda või enda kodus hoida. Kui Kullisilma ei soovita kanda, siis oleks hea, kui tükike Kullisilma kristalli oleks foto lähedal, et kristalli vägi saaks foto kaudu oma jõudu edasi anda.

Kullisilm on nende õnnetalisman, kes on sündinud 1950 - 1951 Metallitiigri aastal.

NUMEROLOOGIA

Kullisilm on õnnekristall neile, kelle elutee numbriks on 7. Kullisilm aitab blokeerida negatiivseid mõtteid, aitab stressi maandada ja kaitsta emotsionaalsete probleemide eest. Kullisilm aitab elutee number 7 kandval inimesel tunda end hästi ja üksilduse tundest vabaks saada, mida see elutee number võib põhjustada. Lisaks kõigele sellele toob Kullisilm õnne, küllust ja rikkust selle inimese ellu. Kullisilm aitab elutee number 7 kandval inimesel üles leida sobiliku eriala, millest leiaks ta enda õnne. Kullisilm toob isiklikku edu. Kullisilm aitab eemale hoida elutee number 7 kandja elust neid inimesi, kes takistavad tema arengut ja kes toovad talle ebaõnne. Soovitan elutee number 7 kandjal Kullisilma enda elus hoida, kanda seda või hoida seda sünnikristallide laekas.

Kullisilma võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
18.40€
Maksudeta:15.08€
KULLISILMA kõige tugevamaks väeks on kaitsta otsese kurjuse, füüsiliste probleemide ja energiavampiiride eest. Suurendab..
13.60€
Maksudeta:11.15€
Puuvillapael on taimne pael, millega saab kristalltalismane kanda. Selle otsa saab riputada nii auguga, kui ka ripatsi otsaga talism..
0.90€
Maksudeta:0.74€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
10.40€
Maksudeta:8.52€
MUST AHHAAT on Ahhaadi üks liikidest. Musta Ahhaadi peamiseks tunnuseks on mustjas tekstuur, millel võib esineda hallikaid-valgeid jooni. Mu..
19.90€
Maksudeta:16.31€
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koo..
61.00€
Maksudeta:50.00€
TSITRIIN poleeritud
Enim müüdud
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid..
3.60€
Maksudeta:2.95€
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
3.00€
Maksudeta:2.46€
SUITSKVARTS poleeritud
Enim müüdud
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskva..
2.00€
Maksudeta:1.64€
PUNANE AHHAAT aitab sul liikuda elus paremale järjele, teekonnale ja tuua sinu ellu võimalusi, et parandada elu. Kui otsid kristallimaailmast kri..
3.70€
Maksudeta:3.03€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.