55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

LIILIA viiruk (20 tk pakis)

  • 3.10€

Toote detailid

  • Mudel: LIILIA viiruk (20 tk pakis)
  • Saadavus: Laos


LIILIA viiruk koosneb liilia taime purust ja seetõttu on selle põletamisel tunda mõnusat lillelõhna. Aroomiteraapia jaoks on Liiliaviiruk väga hea valik, sellel on värskendav, rahustav ja romantilist hõngu loov toime. Kui põletad Liiliaviirukit, siis tuleb esile selle taime energia, millega saad täita enda kodu, terassi või töötoa. 


VIIRUKID on valmistatud rituaalitaimedest ja nende essentsidest. Need on valmistatud selleks, et läbi taimeessentsi tuua esile teatud energiad, mida saab maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Viirukite suits aitab vabastada kahjulikke energiaid, mis loovad ebasoodsa keskkonna õnnele, positiivsusele ja teistele headele energiatele. Suits on alati olnud maagiline vahend energiate puhastamiseks või nende tööle suunamiseks. Seetõttu on nende põletamine ka väga oluline protsess.


Erinevatel viirukitel on oma unikaalne toime, oleneb millise taimeessentsist see koosneb, kuid need kõik töötavad ühise eesmärgi nimel, milleks on inimese Aura ja keskkonna tervendamine. Viirukite regulaarne kasutamine aitab hoida sinu meeled, koduenergia ja kristallid positiivselt aktiivsena. 


LIILIAVIIRUK

- Tegemist on romantilist atmosfääri loova viirukiga. Põleta seda, kui soovid parandada enda armuelu ja sellesse romantikat tuua. Sobib armastusekristallide puhastamiseks ja aktiveerimiseks. Kasuta kindlasti selles rituaalis või maagias, kus selle olemasolu on oluline.

- Liilia viirukit soovitan kasutada neil, kes planeerivad lapseootele jäämist. See on viljakuse viiruk, mis äratab üles naises ja mehes energiaid, mis on vajalikud viljastumisele.

- Põleta seda regulaarset ajal, mil soovid lapseootele jääda. Hoia viiruki kõrval ka viljakusekristalle, mis aitavad kaasa lapse tulekule. Parimateks viljakusekristallideks on Kuukivi, Granaat, Buddha, Punane Jaspis, Mookaite, Roosa Kvarts ja Punane Aventuriin. Hoia neid kristalle kõiki üheskoos, soovituslikult magamistoas või kodu Läänepoolses ilmakaares.

- Liiliaviiruk aitab naisel lapseootele jääda ja samas aitab see ka viljakaid ideid tuua. Liiliaviiruki viljakuse energiat saab kasutada ära ka ärilises mõttes.

- Kui sul endal ei ole soov lapseootele jääda ja soovid siiski seda viirukit kasutada, siis see ei too lapseõnne, vaid aitab headel ideedel tekkida. Toimides nii nagu seda suudab teha Bacopa Monnieri, mis stimuleerib hiilgavate ideede peale tulekut.

- Sea alati Liiliaviiruk suitsema, kui hakkad midagi planeerima või projekteerima. Liilia aitab leida lahendusi, mille peale ehk esmapilgul ei jõuta. See aitab leida häid nippe ja läbi selle parandada elukvaliteeti. See suunab sind tegema asju, mis on sulle endale kasulikud ning vajalikud.

- Liiliaviirukit põleta ka selleks, et parandada selle keskkonna energiat, kus sa viibid. Liilia rahustab ja seega on võimalik sellega maandada ärevust, stressi ja pinget. Kui kodus ei ole viimasel ajal olnud hea energia, siis tasub teha kodule suurpuhastus - esmalt Salveiga ja seejärel Liiliaviirukit kasutades.

- Liilia harmoniseerib ja tasakaalustab, aidates kaasa energiate taastumisele. Kui oled reisil olnud ja pole ammu enda kodus viibinud, siis on samuti hea Liiliaviirukit põletada. See aitab üles äratada häid energiaid ja maandada seisvatest energiatest esile tulevat halba energiat.

- Kui soovid enda ellu ligi kutsuda midagi uut, siis Liilia suudab seda teha. Liilia sümboliseerib uuendusi. Põleta seda samal ajal, kui hoiad selle kõrval Mookaite kristalli. Mookaite aitab kõigel uuel ellu pääseda ja Liiliaviiruk aitab sellele kaasa.

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS


Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et  sul on viiruki jaoks vaja spetsiaalset viirukialust. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viiruki põletamise jaoks kasuta kindlasti sellele ettemääratud alust. Seda selleks, et viiruki põletamine oleks võimalikult ohutu.


Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tuleleegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida.


Kindlasti ei tohiks olla väikesel lapsel põlevale viirukile juurdepääs. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.


Kui viiruk suitseb, siis selle viiruki koostisosades olevad taimed annavad enda väge edasi nii sulle kui ka keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on. Selle käigus vabanevad viiruki sees olevad eeterlikud õlid, mis tervendavad sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt.


Erinevad viirukid on valmistatud erinevatest taimedest ja nendel kõigil on oma eriline vägi.


Viirukite peamiseks kasutamise põhimõtteks on see, et need aitavad sul mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda ning need aitavad rituaale/maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed, mis aitavad sul spirituaalsel teekonnal liikuda.


Sea viirukile eesmärk ja kodeeri see


Viirukeid on võimalik konkreetsete eesmärkide nimel kasutada ja nende kodeerimine aitab sul soovitud tulemust saavutada. Igal taimel on oma vägi, paljudel viirukitaimedel on mitmeid omadusi ja seda arvestades saad sa viiruki konkreetse eesmärgi nimel tööle seada. Kui paned viiruki suitsema, siis palu, et see aitaks sul saavutada konkreetselt seda, mida soovid. Näiteks, kui soovid, et see puhastaks sinu kodust ära ebaõnne, siis soovi seda. Kui soovid armastuseõnne suurendada või külluslikke energiaid kasvama panna, siis keskendu sellele. Siinkohal tuleb sul arvestada taime omadusi.


Viiruk asetage suitsema enda kristallide kõrvale, kui soovite neid puhastada. Viiruk aitab vabaneda sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energialaineid, võttes välja negatiivsus ning asendades see positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallidest energia tühjaks jooksmist. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. Rituaalitaime soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastusrituaali.

Sildid: LIILIA, Väeesemed, viirukid, liilia viiruk, liiliaviiruk, romantika, viljakus, lapseootus, viljakad ideed, kodupuhastus, energiapuhastus, uuendused

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja