55 78 186          E-R 9.00-17.00
Saadame Itella ja Omnivaga.
50€ ostuga Eestis TASUTA TARNE!

SALVEI ja PIPARMÜNT rituaalitõrvik

  • 22.90€

Toote detailid

  • Mudel: SALVEI ja PIPARMÜNT rituaalitõrvik
  • Saadavus: Laos


SALVEI ja PIPARMÜNDI rituaalitõrvikut kasuta koduenergia, enda Auravälja, kristallide ja erinevate esemete puhastamiseks. Salvei ja piparmündi kooslus aitab puhastada seisvat energiat, mis ei lase külluslikel energiatel kasvada. See on küllusetõrvik, mis aktiveerib rikkuse-, rahavoolu-, külluse- ja õnneenergiate täiusliku liikumise.


Salvei taime kasutatakse erinevate rituaalitõrvikute koostamisel ühel konkreetsel põhjusel - see aitab teistel taimedel aktiivsemalt tegutseda. Salvei puhastab ära kogu negatiivse energia, lastes teistel taimedel enda maagiat teha. 


Puhasta sellega terve kodu, et õnneenergiad saaksid seal eksisteerida, kasvada ja aktiivsed olla. Seda rituaalitõrvikut saab kasutada ka universaalseks puhastusrituaali tegemiseks. Eriti kasulik on põletada ajal, mil ebaõnn on sinu poole pöördunud või vajad erilist tuge õnne tagamiseks.


Piparmündilehed koos salveiga aitavad kaasa positiivse meeleolu loomisele. Selle rituaalitõrviku kasutamise järel võid tunda, kuidas sinu meeleolu ja enesetunne on paranenud. 


SALVEI on üks vajaminevamaid ja tõhusamaid taimi, mida sul kindlasti kasutada soovitan, kui oled oma ellu kristalle toonud. See on rituaalitaim, millega puhastada kristallides, inimestes või keskkonnas (näiteks kodus) olevaid energiaid. Salvei põletamisel vallanduvad tervendavad energiad, mis aitavad lahti saada negatiivsetest energiatest. Kasuta seda iseenda Auravälja, koduenergia ja kristallide puhastamiseks. Salvei on ennekõike taim, millega eemale tõrjuda halbu hingesid ja energiat.


Salvei on antiviraalse ja antibakteriaalse toimega ning seetõttu on seda koduseinte vahel väga kasulik põletada. See puhastab koduõhust haigustekitajaid, mida sa võid endale teadmata sisse hingata. Salveid on viirushaigustega võitlemisel kasutatud tuhandeid aastaid. Ka sina saad Salveid põletades teha viiruste vastast ennetusrituaali. 


Salveisuits suudab puhastada kristallidesse kinni jäänud negatiivse energia, mille need on salvestanud siis, kui on midagi kaitsnud ja ära hoidnud. Kristallid koguvad endasse ka ebaõnne, mis ei lase õnnel eksisteerida ja sellepärast tulebki kristalle puhastada. Salvei avab kristallis oleva negatiivse energia ja kustutab selle. Seejärel jääb kristalli alles vaid selle loomulik energia ehk kõik see, mille olen konkreetse kristalli kohta kirja pannud.


Salvei rituaalitaime põletamine aitab hetkega hajutada selle läheduses olevaid kahjulikke energiaid. Kui sa ise naudid Salvei lõhna ja oled selle suitsu lähedal, siis saab kogu sinu Auraväli puhastatud.


Soovitan Salveid põletada ajal, mil tunned, et sinu elus on kaos, sinus on palju segadust, sa ei tunne end emotsionaalselt hästi, vaimne koormus on suur ja stressirohkeid olukordi tekib üha rohkem. Salvei aitab pidurdada säärase energia suurenemist ja levimist.


Salvei rituaalitaim on kasulik neile, kes on tundlikud kriitikale ja on loomult ebakindlad. Need inimesed haaravad endasse teiste inimeste kaudu negatiivset energiat või loovad selle enda sees iseenda ebakindluse tõttu. Salveisuits aitab vabastada Auras olevat kahjulikku energiat, mis rikub mõtteid, tuju ja soodustab melanhooliat.


Tegemist on rituaalitaimega, mis aitab luua puhast energiat ükskõik millise teise energia loomiseks. Kui soovid rituaale või maagiaid läbi viia, erinevaid kristallialtareid luua, mediteerida jne, siis on Salvei põletamine väga kasulik. See aitab sul kasvatada puhta energiaga uut energiat, olgu selleks õnneenergia, rahu või täpselt see, mida luua soovid.


Salvei rituaalitaime suits on kasulik kodudes, kus on koduloomad, nagu näiteks kassid või koerad. Salvei suudab ära puhastada koduloomast tekkinud tolmu ja on sobilik neile, kellel on näiteks allergia kassikarvade vastu. Tõsise allergia puhul kindlasti ei aita see kõiki sümptomeid ära võtta, küll aga annab see võimalus kodu puhastada, et allergikust tuttav või pereliige saaks mõneks ajaks külla tulla.


-Spirituaalses mõttes suudab Salvei luua selgustunnet ja aidata sul tegeleda probleemide lahendamisega. Kui miski painab sind, oled segaduses, ei suuda midagi ära otsustada või sa ei ole endas kindel, siis põleta Salveid. Selle suits aitab meeli tervendada, näha enda küsimustele õigeid vastuseid, leida kiirelt endale soodsaid lahendusi. Salveid kasutatakse, et puhastada ülemisi Tšakraid, kus asuvad ka sinu otsustamise- ja tulevikunägemise kanal.


 Salveisuits aitab parandada ajutegevust, parandades sinu keskendumis-, analüüsi- ja tähelepanuvõimet. Kui sa tunned, et oled kusagil ära ja soovid end maandada, siis Salveisuits on selleks väga hea. Põleta seda enda lähedal, puhka veidi või mediteeri ning lase vaimsel selgustundel taastuda.


Loe Salvei rituaalitaime kohta pikemat artiklit SIIT, kuhu olen ma kirja pannud selle, kuidas Salveiga oma kodu puhastada, samuti muud väga palju huvitavat ja kasulikku selle taime kohta.


PIPARMÜNT on taim, mis lisaks külluseenergiatele suudab aktiveerida ka armastuseenergiad. Piparmündis peitub vägi, mis suudab armastuseenergiat parandada, tervendada, täiustada ja selle energia liikuma panna. Piparmünt kutsub armastust selle inimese ellu, kes seda kasutab ühel või teisel viisil. Piparmünt aitab kasvatada erineval tasandil olevaid armastuseenergiaid. Näiteks aitab Piparmünt iseennast armastada või seda tunnet kasvatada enda lähedaste, kaaslase, maailma, looduse või loomade suhtes. Kui sa tunned, et sa võiksid rohkem armastada ja üldse elu rohkem nautida, siis kindlasti võta kasutusele Piparmünt.


Piparmünt on lisaks armastusenergia kasvatamisele suurepärane intuitsiooni tööle käivitaja ja aktiveerija. Piparmünt aitab meeled avada ja visioonide nägemise vallandada. See on puhastava toimega taim, mis suudab meeltes olevad eksiteele viivad sõnumid, nägemused ja teadmised eemaldada. Piparmünt avab silmad ja taju selles suunas, kus asuvad tegelikud vastused. 

Loe Piparmünditaime kohta pikemat artiklit SIIT, kuhu olen kirja pannud väga palju huvitavat ja kasulikku selle taime kohta. Samuti leiad palju kasulikku lisainfot Piparmündi eeterliku õli tekstist SIIT.


SALVEI JA PIPARMÜNDI RITUAALITÕRVIKU KASUTAMINE


Kui soovid rituaalitaime põlema panna, siis hoia seda 45 kraadise nurga all ning anna sellele küünlast või tikkudest leeki. Küünlaga on seda kindlasti mugavam teha ja nii saad seda üha uuesti ja uuesti põlema seada, kui suits on maha vaibunud. Lase leegil vähemalt 10 sekundit või rohkemgi olla, siis raputa leek kustu ning kasuta selle suitsu. Rituaalitaime põletamiseks võid kasutada tekkiva tuha kogumiseks spetsiaalset rituaalitaimeanumat või hoopis viirukialust.


Tehniline
Mõõdud Tõrviku pikkus ca 10 cm.

Sildid: SALVEI, PIPARMÜNT, Väeesemed, rituaaltaim, salvei rituaaltaim, salvei ja piparmünt rituaalitõrvik, auraväli, negatiivne energia, negatiivsed energiad, koduenergia, kodu, positiivsus, rituaal, õnneenergia, külluseenergia, küllus, puhastus, kodupuhastus, seisev energia, rahaõnn, rikkus, küllus

  • SWEDBANK
  • SEB
  • PayPal
  • Visa

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja