Menüü
Ostukorv

YERBA SANTA rituaalitõrvik

YERBA SANTA rituaalitõrvik    VÄEESEMED
YERBA SANTA rituaalitõrvik    VÄEESEMED
YERBA SANTA rituaalitõrvik    VÄEESEMED
YERBA SANTA rituaalitõrvik    VÄEESEMED
YERBA SANTA rituaalitõrvik
17.40€
Maksudeta: 14.26€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: YERBA SANTA rituaalitõrvik

YERBA SANTA on tervendava ja kaitsva toimega rituaalitaim, mis võiks kindlasti igaühel olemas olla. Yerba Santa on pärit Ameerika pärismaalaste ehk indiaanlaste traditsioonidest. Yerba Santa ehk püha taim on meeldiva aroomiga, mis on paljude jaoks koheselt tuju parandava ja tervendava mõjuga.

Seda taime kasutatakse erinevaks otstarbeks: Auraväljale kaitsekihi loomiseks, spirituaalsete rünnakute eest kaitsmiseks, kosmiliste negatiivsete energiate eest kaitsekilbi loomiseks, julguse suurendamiseks, piirangute seadmiseks, distsipliini loomiseks, spirituaalsete annete, nagu näiteks selgeltnägemisvõime, esile tõstmiseks, hingedega suhtlemiseks, telepaatiliseks rännakuks, intuitiivse häälega kontakteerumiseks ja armastuseõnne suurendamiseks.

Yerba Santa on rituaalitaim, mida mina kasutan visioonide esilekutsumiseks, kui mul on vaja midagi kiirelt ja kohe teada saada. See viib mind automaatselt sellisesse seisu, kus mul on võimalik saada vastuseid minus tekkinud küsimustele.

Endale tugeva Aurakaitsekilbi loomine

Tegemist on taimega, mis aitab sinu ümber luua kaitsekilbi, et negatiivne vägi ei saaks sinu elus kõike pea peale keerata. Kui sa tunned, et retrograad tekitab sulle armuasjades probleeme või rahaasjades või sul on probleeme kellegi konkreetse inimesega, siis puhasta oma Auravälja Yerba Santaga.

Võta rituaalitõrvik kätte, pane see otsast põlema. Lase sellel ca 10 sekundit põleda, seejärel raputa või vajuta leek kustu ja lase Yerba Santal suitseda. Kui rituaalitõrvik suitseb, siis liiguta seda ümber oma keha. Puhasta suitsuga kogu oma keha, seeläbi puhastub sinu Auraväli. See vabastab kosmilist negatiivset energiat, mille oled endasse haaranud ja loob tugeva kaitsevälja, mis ei lase negatiivsel energial sinu Auravälja siseneda.

Südametšakra, suhteelu, armastuseõnn ja eelmiste elude Karma

Yerba Santa suudab puhastada Südametšakrat, mis on seotud inimese armuasjadega, suhetega, tunnetega, emotsioonidega ja eelmiste elude suhtekarmaga. Yerba Santaga oma Auravälja puhastades puhastub ka Südametšakras olev negatiivne energia ja isegi eelmiste elude Karma. Regulaarne Yerba Santa kasutamine, kas koduse energia puhastamiseks, meditatsioonis või mingi seisundi taastamiseks, aitab kaasa sinu Südametšakra tervendamisele. Kui sa hoiad seda rituaalitaime käes, siis selle suits jõuab sinu Südametšakrani.

Yerba Santa aitab parandada sinu armuelu, lõpetades suhtedraamad, vabastades sinu suhte kohal olevat ebaõnne, aktiveerides suhteõnne ja tuues endaga kaasa häid aegu. Yerba Santa aitab sind näiteks ette valmistada uue armastuse tulekuks. Kui sa oled vallaline ja soovid enda kõrvale kaaslast, siis puhasta oma Auravälja Yerba Santaga vähemalt korra kuus, et hoida enda Südametšakra aktiivsena. Mida aktiivsem see on, seda kiiremini leiad sa enda ellu õige kaaslase. Aktiivne Südametšakra kutsub ligi hingesugulast.

Puhasta Yerba Santaga end halbade inimeste energiajälgedest ja oma kodu või keskkonda väga halbadest sündmustest

Tegemist on rituaalitaimega, millega on võimalik lahti saada väga rasketest, halbadest, õnnetutest ja probleeme tekitavates energiatest. Kui oled kogenud midagi väga halba, sulle on liiga tehtud või sinu peale on häält tõstetud, siis puhasta Yerba Santaga kiirelt enda Auravälja. See aitab vabastada seda, mis sinuga on juhtunud.

Kui soovid puhastada oma kodu eelmistest omanikest, kes on jätnud sinna väga halva energia, siis Yerba Santaga on võimalik seda teha. Puhasta igakuiselt Yerba Santaga enda kodu seni, kuni tunned end kodus hästi ja positiivsena.

Kui sa oled pidanud koos viibima kellegagi, kes sulle on väga halvasti mõjunud, siis koju jõudes puhasta esimese asjana enda Auraväli Yerba Santaga. See aitab taastada sinu sisemise tasakaalu ja harmoonia.

Luupainajate vabastamine

Yerba Santa aitab deemonlikke energiaid eemal hoida ja on väga kasulik luupainajate vabastamisel. Kui sa nägid öösel unes luupainajat, deemonit, halbu hingesid või midagi väga hirmsat, siis puhasta hommikul esimese asjana enda Auraväli ja oma voodi Yerba Santaga. Käi suitseva rituaalitõrvikuga oma magamistoas ringi, et blokeerida halbade energiate sisenemist sinu isiklikku ellu. Yerba Santa loob sinu ümber ja magamistuppa kaitsekilbi, et deemonlikud energiad ei saaks sinu koju siseneda.

Muuda end intuitiivseks ja lase visioonidel tulla

Yerba Santa on selgeltnägijate rituaalitaim, millega on võimalik kutsuda esile visioone, luua teise inimesega telepaatilist sidet, jõuda astraalrännakusse ja saavutada kõike muud spirituaalset. Yerba Santat põleta meditatsiooni ajal või siis, kui soovid kellegagi teispoolsusest kontakti luua. See taim aitab näha nägemusi, tuua esile tulevikuvisioone ja muuta sind intuitiivsemaks.

Regulaarne Yerba Santa põletamine aitab kaasa ülemiste Tšakrate aktiveerimisele. See tähendab seda, et see muudab sind iga kord, kui sa seda tõrvikut kasutad, spirituaalselt võimekamaks. Seetõttu on väga oluline Yerba Santa rituaalitaime omada, kusjuures seda ei ole alati saada. Tegemist on taimega, mille kasvatamine ei ole lihtne ja seetõttu õib see tihtipeale osutada defitsiidiks.

Koduenergiate puhastamine ja uue energia loomine

Miks on Salvei number 1 energiatervendaja? Kuna Salvei puhastab absoluutselt kõik segavad ja seisma jäänud energiad, millel ei ole hea toime. See on madala energia eemaldaja. Seetõttu kasutatakse seda alati esimesena ning kui Salvei puhastus on tehtud, siis toimivad teised energiad tõhusamalt. Ilma selleta jääb alles madal energia, mille peale ei saa positiivsust, õnne ega armastust energeetiliselt ehitada. Peale seda kasuta taime, mille energiat soovid luua enda ümber.

Seega 1. samm - Salvei. 2. samm - vabalt valitud taim. 3. samm - Palo Santo (energiate kinnitamiseks). Kui teed kodupuhastust sellises järjekorras on see ideaalne ja nii saad soovitud tulemused kõige kiiremini. Salvei teeb energiad puhtaks, vabalt valitud taim annab sulle selle, millest unistad ning Palo Santo võimendab ning annab juurde lisajõudu.


Kasuta Yerba Santa rituaalitaime kindlasti nendes maagiates või rituaalides, elle taime vägi on unikaalne ja seda ei ole võimalik asendada. 

Tehniline
Mõõdud Tõrviku pikkus ca 10 cm.
Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiski natu..
12.10€
Maksudeta:9.92€
SALVEI ja EUKALÜPTI rituaalitõrvikuga avaneb võimalus enda Aurat ja kodueenergiat tervendada. Mõlemad on tugevatoimelised energiapuhast..
24.20€
Maksudeta:19.83€
SALVEI ja LAVENDEL on kaks väga tugevatoimelist tervendustaime, mõlemad aitavad puhastada seismajäänud energiaid. Salvei teeb suure töö, et vabastada ..
7.90€
Maksudeta:6.47€
SALVEI ja LAVENDEL on kaks väga tugevatoimelist tervendustaime, mõlemad aitavad puhastada seismajäänud energiaid. Salvei teeb suure töö..
24.20€
Maksudeta:19.83€
PALO SANTO ja MÄND toimivad koos positiivsete mõtete teelesaatjana. Nende kahe taime põletamise tagajärjel vallandub hea õnne energiat. Palo..
7.90€
Maksudeta:6.47€
BOSWELLIA PUU on üks peamisi taimi, millest tehakse viirukeid, õlisid, salve, selle puu puru põletatakse, et selle maagilisi om..
10.90€
Maksudeta:8.93€
KULLISILM poleeritud
Enim müüdud
KULLISILMA kõige tugevamaks väeks on kaitsta otsese kurjuse, füüsiliste probleemide ja energiavampiiride eest. Suurendab..
4.10€
Maksudeta:3.36€
MUST TURMALIIN poleeritud
Enim müüdud
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
4.00€
Maksudeta:3.28€
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldud..
16.50€
Maksudeta:13.52€
TERVENDAJA roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Lavendli,..
14.90€
Maksudeta:12.21€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.