Menüü
Ostukorv

VALGE ARAGONIIT alus

VALGE ARAGONIIT alus VÄEESEMED
VALGE ARAGONIIT alus VÄEESEMED
VALGE ARAGONIIT alus VÄEESEMED
VALGE ARAGONIIT alus VÄEESEMED
VALGE ARAGONIIT alus
99.90€
Maksudeta: 83.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VALGE ARAGONIIT alus


VALGE ARAGONIIT on üks Aragoniidi liikidest, mis on pärit Mehhikost ja Peruust. Valge Aragoniit näeb väga kaunis välja, sellele on iseloomulik jooneline muster, milles võib esineda nii halli kui ka kollakat toonide mängu. Aragoniidi sees olevad jooned ei viita katkistele kohtadele, vaid need on kristalli kasvujätkukohad. Paljudel kristallidel on need nagu näiteks Vikerkaare Kuukivil, Kuukivil jne.


Valge Aragoniit on seotud sügavate spirituaalsete energiatega, mis aitab luua enda ümber võimaluse kontakti saada Inglite ja paljude muuda energialiikidega. Valge Aragoniit loob soodsa energiapinnase mediteerimiseks, jooga praktiseerimiseks, kanaldumiseks, unenägude nägemiseks, nende tõlgendamiseks, ennustamiseks, rahu ja tasakaalu leidmiseks. Valget Aragoniiti hoia kohas, kus soovid kõige enam rahu ja tasakaalu iseendas leida.


Valge Aragoniit ja sellest valmisatatud esemed sobivad stressi leevendamiseks. See kristall aitab eemaldada keskkonnas energiaid, mis soodustavad impulsiivset käitumist, rahutust, närvilisust, paanikat, muresid, kurbust ja palju muud negatiivset. See kristall toob endaga kaasa hoopis vastandenergiad, aidates kaasa inimese enda vaimse tervise tugevnemisele kui ka keskkonna tervenemisele.


Valge Aragoniidi taldrik on suurepärane vahend kristallide ja kristallehete hoiustamiseks. See aitab teistel kristallidel tööd teha, eemaldades nendest stressienergiat, mida need on võinud endasse koguda. See on suurepärane dekoratiivne ning energeetiliselt kasulik alus. Hoia seal näiteks Inglikristalle, et need sinu ellu kaitseingli suurt tuge tooksid või armastusekristalle, et suhtes kõik oleks tasakaalus.


Puhasta vähemalt korra kuus Jasmiini viirukiga.

Kristallide puhastamise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Aluse suurus 11,5*11,5 cm.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.