Menüü
Ostukorv

KUJUD

KUJUD

Erinevad kristall kujud kannavad edasi kristalli ja kuju sümboli koostoimivat väge. 

VALGE HAULIIT on valget värvi või beežikas-valget tooni kristall, mille välimusele on omased hallikad ja ka mustjad jooned. Valge Hauliit on üks parimaid hinge tervendajaid, mille energia suudab aidata väga põhjalikult ja väga sügavuti. Valge Hauliit on kõrgelthinnatud teraapiakristall selle stressi..
36.60€
Maksudeta:30.50€
VALGE HAULIIT on valget värvi või beežikas-valget tooni kristall, mille välimusele on omased hallikad ja ka mustjad jooned. Valge Hauliit on üks parimaid hinge tervendajaid, mille energia suudab aidata väga põhjalikult ja väga sügavuti. Valge Hauliit on kõrgelt hinnatud teraapiakristall selle s..
34.90€
Maksudeta:29.08€
VALGE KALTSIIT on üks Kaltsiidi vormidest, mille värvuseks on valge ja seda võib leida ka poolläbikumavana. Valge värvus võib olla ka tuhm, mitte alati selge. Valge Kaltsiidi peamiseks leiukohaks on Mehhiko.  Kõige suurem Valge Kaltsiidi koobas on leitud Islandi..
31.00€
Maksudeta:25.83€
Pilt on illustreeriv. Verekivi on kirju kristall, seega tellitud toode võib pisut erineda pildil olevast.VEREKIVI on nii kaitsvad kui ka tervendavad omadused ning aitab parandada üleüldist perekonnatervist. Väga hea kristall õppimiseks kui ka edukamaks tö..
55.20€
Maksudeta:46.00€
VIKERKAARE KUUKIVI on väärtusliku ja intensiivse energiaga armastusekristall. Kristall, mis aitab armastuseõnne suuremaks muuta, ellu kirge ja romantikat juurde tuua. Kristall, mis aitab nautida õnnelikke hetki ja õppida sellest, mida elu on sulle õpetama tuln..
50.40€
Maksudeta:42.00€
Tooted 121 kuni 125, kokku 125 tootest (11 lehekülge)
KUJUD, VÄEESEMED
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.